BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #709569 przez kasiek21

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



tak juz dla kazdej :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709603 przez mariczka
wola82 napisał:

A gdzie pracujesz :unsure:
Zalozylam konto na fb, wysylajcie swoje linki na priv.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #709649 przez aska27
Kasiu podjęłaś słuszną decyzję, Tobie i dziecku musi być dobrze,a narzeczony jak chce, jak zalezy to niech się wykaże. Fajnie,ze wszyscy u Ciebie w rodzinie się cieszą, od razu na serduszku lżej się robi :blink:

Mariczka wagaruj! :silly:

Wola podesłałam link.


A ja dziś miałam ochotę na lody z bitą śmietaną i jagodami, zadzwoniłam do męża, kupił moje ulubione nawet, a mi się zasnęło z Mikołajem :blush: i tyle z deserku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709735 przez mariczka
Czesc lasencje :lol:
Ja zaraz wychodze do pracy,tyle mam wam do powiedzenia :silly: do zobaczenia potem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709788 przez Marudka
ja dziś równiez w pracy 9h :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709855 przez wola82
A nam trafilo internet stacjonarny ale na szczescie mam w telefonie.
Wspolczuje wam pracowac w sobote.
Co myslicie o im ieniu Emil :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709863 przez aska27
Wola Emil bardzo fajne imię! Mozna łatwo zdrobnić :) Podobają mi się takie konkretne imiona :blink:

Mój synek wymyślił Zosię :cheer: ładne imię,ale nie dla nas... a on teraz chce Sarę i Zosie :laugh:
o braciszku nie chce słyszeć, Remek wg niego "łobuzuje" hehe

Mariczka Marudka oby Wam te 8h minęło szybko! a potem do domu i lenistwo na całego,a co! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709946 przez Marudka
byle do 18 :)

niestety 2 soboty w miesiącu trzeba odbębnic, ale myśle, że popracuje do października i pójde na zwolnienie, pracuje w aptece więc zaczną się przeziebienia i nie chce się niepotrzebnie zarazic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710037 przez wola82
Marudka i w soboty apteki tak dlugo maja otwarte :unsure:
Aska i Sara i Zosia slicznie.

A mysmy dzisiaj na basenie byli, niedawno wrocilismy, super bylo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710076 przez missyy
Ale dziś miałam intensywny dzień, zrobiłam sobie dziś pierwsze badania z krwi, ale na wyniki muszę poczekać do poniedziałku :S to czekanie jest najlepsze... :dry:
Potem pojechałam na cały dzień na grilla do siory, odpoczęłam sobie trochę :cheer: , użyłam trochę słonka. Nawet dobrze się czułam, pograłam w badmintona , pobawiłam się z moim siostrzeńcem, ale dopiero teraz jak zasiadłam przed kompem, to poczułam opad sił :P :P Spać będę jak dziecko
Zaraz padne na łóżko :P:P

Muszę jutro namówić mężula, żeby pojechać poszukać jakąś wygodną huśtawkę :woohoo: . Jak takie ciepełko, to taka huśtawka jest nieoceniona, idzie się zrelaxować : :woohoo: Ciekawe co powie :P Skoro wakacje odwołane to sobie je zorganizuje sama:P:P



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #710144 przez aska27
Wola oj, gdyby nie moja figura to tez juz bym poszła na basen z Mikołajkiem.

Missyy oj spać to ja tez ostatnio mogę i chcę! :silly:
Pewnie,ze relaksuj się, w przyszłym roku nasze skarby o tej porze będa miały pół roku, tez fajnie :)

Kasiu
co u Ciebie? Wypoczywasz?


Dziewczyny,a jaka roztargniona znowu jestem! W ciazy z Mikołajem to samo. Dzisiaj az się popłakałam.
Od dawana nie nosiłam obrączki,ale sprzątając natknęłam się na nią i pierścionki, założyłam,a co. Moja mama ma dziś imieniny wiec pojechałam z Mikołajem i siostrą kupic prezenty. A wieczorem, godzina 18, szykuję obiad dla męza, patrzę... na lewej ręce jest pierścionek na prawej brak! Wyłączyłam wszystko i zaczęłam szukać, dzwonie do siostry.. ona nawet worek od odkurzacza rozpruła ,zeby sprawdzić czy tam nie ma, teściowa szuka na ogrodzie. A ja chodzę po domu i płaczę i szukam. Myslę zgubiłam w sklepie! Idę do sypialni,a obrączka i pierścionek lezą na półce,ale radość!!!
Naszukałam się tez okularów, tez myslałam ,ze zgubiłam, były w aucie :dry: a ostatnio znowu chodziłam po mieszkaniu szukając kluczy od auta,po paru minutach patrze,a ja cały czas trzymałam je w ręce!!!! :cheer: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710159 przez kasiek21
dziewuszki, dziewuszki jak tam wasze maluszki :-D to zem zarymowala...

ja wlasnie opadam juz z sil. dzieciaki siostry niszcza mnie psychicznie. i coraz bardziej nabieram przekonania ze ja sobie nie poradze. tym bardziej sama. z moim jest po prostu tak paskudnie ze szkoda gadac. najchetniej to bym go zabila albo nie wiem ale kocham go i kurde nie potrafie bez niego z tym ze w tak toksycznym zwiazku to ja byc nie chce.
dzisiaj powiedzial mi ze zrobi wszystko by zabrac mi dziecko, bo niby nie mam warunkow ani mozliwosci by zapewnic mu normalne zycie :-(
i ja juz sama nie wiem czego on chce. z jednej strony zachowuje sie tak jakby mial wszystko gdzies a z jednej jakby jednak nas kochal.

ale no nie chce was zanudzac, choc tak naprawde to nawet nie mam z kim o tym pogadac.

mísy
zazdroszcze takiej bujawki kazdemu kto ma :-D ja niestety na balkon jej sobie nie wsadze :-D

wola
jej basen.. ja wybieram sie tam juz od jakiegos roku i nadal mam daleko :-) a w sumie to za daleko mi zejsc na dol do galeri kupic stroj :-D a co do Emila to imie sliczne :-) a wrecz zajebiste!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710180 przez wola82
Missyy Taka hustawka to fajna sprawa, u moich rodziow jest, takze tez niedlugo bede korzystac ile sie da :)

Aska ale Ty w ciazy jestes to co sie figura przejmujesz, a z tym zapominaniem to tez masz cyrk.

Kasiu z tymi facetami to przewalone, moze on zaczyna razem z Toba ciaze przechozic, tylko u niego testosteron wzial gore. Nie mysl tak ze sobie nie dasz rady, Na pewno sobie poradzisz tym bardziej ze rodzina na pewno nie da Cie skrzywdzic. Ale wiesz co, ze ja kiedys od mojego meza(w jakiejs klotni i straszeniu rozwodem przez mojego M. oczywiscie po wypiciu) tez uslyszalam, ze on mi kiedys zabierze dziecko, bo ja nie mam warunkow zeby je wychowywac.
A szczerze mowiac i wstyd sie przyznac ze moj M zadko ma ochote poswiecac czas Lukasowi, takze nie wiem jak to bedzie z dwojka. A Ty masz prace, wsparcie rodziny, dach nad glowa to nie martw sie na zapas. Ale trzymam kciuki Kasia zeby jednak wszystko wam sie ulozylo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710224 przez mariczka
Hej ;)
Ja dzis znow do pracy na 12.45 na 8h. Wczoraj wymiotowalam w robocie co zdarzylo mi sie pierwszy raz podczas ciazy, i nawet mnie nie zwolnili do domu :dry:
Wola zaprosilam cie na fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710232 przez mariczka
Hej ;)
Ja dzis znow do pracy na 12.45 na 8h. Wczoraj wymiotowalam w robocie co zdarzylo mi sie pierwszy raz podczas ciazy, i nawet mnie nie zwolnili do domu :dry:
Wola zaprosilam cie na fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl