BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 9 miesiąc temu #710965 przez kasiek21
dziewczyny chyba dopada mnie chorubsko. jest tak cudowna pogoda a mi zimno jak nie wiem do tego pieka mnie plecy i temperatura ok 37.6. tak sie pieknie konczy moj wypoczynek u siostry. jak zawsze. na swieta wielkanocne tez bylam i tez nabawilam sie chorubska. :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710979 przez wola82
Witam BianChi w naszym gronie, u mnie pobolewania byly, ale teraz juz dlugo nic nie czulam.
Ja niestety dzisiaj mialam rano rozmowe z kibelkiem :P i caly dzien mdlosci mnie mecza i gloowa pobolewa.

Aska 100 latek i duzo zdrowka dla Mikolajka :kiss:

A u nas upal nie dozniesienia, a ja tak bym chciala zeby troche dla odswiezenia popadalo :dry:

Kasiek nie daj sie chorobskowi, trzymaj sie :blink:

A ja jutro mam badanie o 10:40, a wczesniej do laboratorium musze isc, znowu jakies badanie krwi :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710990 przez missyy
dzień dobry :)
Piszę do Was w czasie pracy, bo tak się nudzę od poniedziałku, że szok. Marze już o l4. Taki ukrop dzisiaj, prawie 30stopni, zapowiada się że cały tydzień taki będzie. Eh, padne chyba. Słaba taka się czuje na nogach, a rozdrażniona taka że bez kija nie podchodzić. Już męzusiowi śię przez telefon dostało,bo nie nadążał za mną,albo poprostu nie słuchał. Maciołek jeden,heh. Potem po pracy jadę po wyniki badan do przychodni. Oby były w miarę dobre ,bo już mam nerwy :( potem napiszę jak poszło



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711087 przez aska27
Hej ale GORĄCO!!!!


w sumie to ja dziś chwilkę na dworze i cały czas w domku, moze gdybym była gdzies nad wodą ,ale mi się marzy hehe
Niestety mikołaj gorączkuje :dry:

ach BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim ciociom z życzenia :kiss:

Missyy i jak wyniki???

Wola oj współczuję, myslałam,ze mdłości juz Cię opuściły ,a jednak.. moze to jednak na córeczkę się zanosi?

Swoją drogą ciekawe kiedy poznamy płeć. Chcecie w ogóle poznać?
Moja kuzynka nie chciała,wolała "niespodziankę", przed gabinetem tez spotkałam babkę,która nie chce wiedzieć,ma dwie córy marzy jej się synek.

Kasiek
oj ZDRÓWKA!!! Leż, pij duzo i wypoczywaj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711089 przez missyy
A więc tak... :

glukoza w normie, morfologia też normie, trochę blado ale w granicach normy, anty cmv ujemne, toksoplazmoza też ujemna.
Tylko z moczem mam problem, bo są liczne bakterie, liczne nabłonki, leukocyty 5-10 :dry: (norma to 2-5), erytrocyty 4-5 wył. (norma to 0-2).
glukoza, aceton, białko, urobilinogen- brak.

Co o tym myślicie, jakieś zakażenie, infekcja?



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711090 przez wola82
Aska niestety raz jest lepiej, a raz gorzej, ale dzisiaj to juz bylo za duzo, az sie boje ze tak moze byc do konca ciazy. Ja byc moze ze juz jutro cos bede wiedziala o plci dziecka, no chyba ze to za wczesnie, zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711109 przez mariczka
Siema siema :lol:
Pisalam do was posta rano ale mi go wcielo :dry:
Przede wszystkim chcialam zyczyc Mikolajkowi sto latek i duzo zdrowka :kiss:
Witam nowa mamusie :) napisz nam swoj termim a nasza Asia doda cie do tabelki ;)
Pogoda dzis super ,bylam z synkiem nad rzeka jutro ponoc ma byc cieplej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711256 przez marta_szh
Witam Serdecznie, mój mąż jest fotografem tu znajduje się jego strona www.fotoimpresja.pl specjalizuję się głównie w sesjach rodzinnych, dziecięcych, ciążowych. Zachęcam wszystkich z W-wy i okolic.Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam, wspaniała pamiątka. Szczegóły na stronie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711398 przez wola82
Dzien dobry dziewczyny :laugh: Jak sie dzisiaj czujecie :unsure:
Ja za chwile lece na usg do szpitala.
Missyy Na wynikach niestety sie nie znam, a bylas juz u lekarza z tymi wynikami :unsure: Ja dzisiaj bylam znowu krew oddawac na Toxoplazmoze, bo niestety mialam podwyzszone ryzyko, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i sie nic nie powiekszylo.

marta_szh zdjecia sliczne, ale nietety za daleko mieszkam od Warszawy :)

Napisze jak bede po badaniu.

Milego dnia i bez mdlosci przede wszystkim zycze :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711456 przez mariczka
Hello ;)
Ja dzis czuje sie w miare gdyby nie to ze chce mi sie spac....
Wola pochwal sie zdjeciem usg jak dostaniesz :)
Cos ciche to nasze forum ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711462 przez missyy
wola82 napisał:

Dzien dobry dziewczyny :laugh: Jak sie dzisiaj czujecie :unsure:
Ja za chwile lece na usg do szpitala.
Missyy Na wynikach niestety sie nie znam, a bylas juz u lekarza z tymi wynikami :unsure: Ja dzisiaj bylam znowu krew oddawac na Toxoplazmoze, bo niestety mialam podwyzszone ryzyko, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i sie nic nie powiekszylo.

marta_szh zdjecia sliczne, ale nietety za daleko mieszkam od Warszawy :)

Napisze jak bede po badaniu.

Milego dnia i bez mdlosci przede wszystkim zycze :woohoo:



badania miałam zlecone w zeszłym tygodniu na wizycie.a kolejna wizyta dopiero 14.08. Ale to mają być badania prenatalne. Dzisiaj akurat przyjmuje, wiec zadzwonie i dopytam co dalej. Moze dzis będzie kazała przyjechać.

Oficjalnie potwierdzam moje pierwsze spotkanie 3-ciego stopnia z ubikacją. :huh: :S :silly: przez te upały chyba slaba jestem i zemdliło mmnie równo, aż do tego stopnia. Jeszcze w czasie pracy :silly: :laugh:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711527 przez aska27
Wola czekamy na wieści co u Bąbelka Twojego :blink:

Missyy lekarz oceni co i jak,ale... pamiętam,ze z Mikołajem też nie miałam idealnych, lekarz mi wtedy wytłumaczył..ze te normy sa dla kobiet zdrowych i nie będących w ciąży.. czyli tak naprawdę nas nie dotyczą. Lekarz oceni,ale nie martw się :blink:

jej, współczuje ze tyrasz w tej robocie... a jakies ulgi masz czy jak było tak jest???


Kasiu jak się dziś czujesz???


Mariczka oj cicho tutaj.. trochę za bardzo :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711538 przez missyy
aska27 napisał:

Wola czekamy na wieści co u Bąbelka Twojego :blink:

Missyy lekarz oceni co i jak,ale... pamiętam,ze z Mikołajem też nie miałam idealnych, lekarz mi wtedy wytłumaczył..ze te normy sa dla kobiet zdrowych i nie będących w ciąży.. czyli tak naprawdę nas nie dotyczą. Lekarz oceni,ale nie martw się :blink:

jej, współczuje ze tyrasz w tej robocie... a jakies ulgi masz czy jak było tak jest???


Kasiu jak się dziś czujesz???


Mariczka oj cicho tutaj.. trochę za bardzo :blink:


Asiu, zadzwonie i spytam, co tam mi szkodzi. Pierwsza ciąża wiec tym bardziej jestem wyczulona na wszystko. A co do pracy to jestem do końca września a potem l4. Większosc czasu siedzę wiec jakoś wytrzymam



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711545 przez mariczka
Ja juz siedze na l4 ;)
Kurka mialo byc dzis cieplej a tu doopa jakos tak dziwnie jest....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711550 przez kasiek21
witam i ja sie z wami :-)

co do samopoczucia to u mnie nie najlepiej, gardlo mnie boli i wylewam z siebie 7 poty. nad ranem obudzilam sie taka mokra ze myslalam ze sie zesikalam :-D ale to tylko pot. jak myslicie czy cos na gardlo do srania to moge tak aby malenstwu nie zaszkodzic? dzis juz nie dam rady ale obiecuje ze jutro pojde do lekarza. ewentualnie jesli w drodze bede sie zle czula to pojde do przychodni nocnej. nie mam z niej milych wspomnien i wolalabym jej uniknac, ale jesli trzeba bedzie to zacisne zeby i pojde.
wracam dzis do domu :-) jej ale sie ciesze. kocham siostre i jej dzieciory ale tesknie za cisza w moim malym mieszkanku ( siostra ma domek ok 360 m2 razem z ogrodem)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl