BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #837333 przez Deta1987
Hej dziewczyny chcialam sie pochwalic ze wlasnie mi i Kubusiowi pierwsza doba minela w domu :-) Kubus ladnie je i spi w nocy jak o 2 go karmilam tak dopiero o 6 wstalam do niego i go przebudzilam na kolejne karmienie bo z pewnoscia spalby dalej ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837337 przez Deta1987
Pisze caly czas z tel wiec ani suwaczka nie zmienie i bede na raty pisac za co przepraszam
tweety pewnie twoj synek bedzie mial czuprynke jak tak zgaga cie meczy mnir tez meczyla i nawet w srode tak mocno ze musialam butelke mleka do pokoju wstawic i sobie popijac w nocy a tu nagle w czwartek porod sie zaczal to bylo zaskoczenie;-) no i Kubus ma takie wloski ze szok :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837369 przez aska27
Zubi tak wiem,niestety do komputera siadam w wolnej chwili, ale tabeskę na pewno uzupełnie..

stąd tez moja prośba DZIEWCZYNY POSZCIE PROSZE NA PRIV DANE DO TABELKI (kiedy poród, jaki i wymiary dzidziusia) :kiss: ...czasem mam tylko chwilkę,zeby przysiąść na forum.

Co do galerii naszch bobasków to też czekam na zdjecia :)

Całuje i ściskam Was wszystkie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837381 przez Magda28
Edi ja małą kładę raz na lewym boczku raz na prawym no i na pleckach :) U mnie z tym pokarmem to nie za fajnie,dużo go nie mam :dry: mała caly dzień wisi na cycu a i tak jest głodna :( w nocy to tylko na butelce jade,kąpiemy o 20.00 śpi do 2.00 czasami muszę ją obudzić i póżniej o 5.00...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837398 przez issska1986
Magda28 a wypróbuj pić te herbatki na laktację, mojej koleżance bardzo pomogły...

Aisod z tego co mnie słuchy doszły już urodziła...

Tweety a mnie znowu zgaga zaczęła męczyć, myślałam,że już się jej pozbyłam :angry:
A z tymi włoskami to mit, że zgaga oznacza dużo włosów :lol:

Dzisiaj dostałam pierwszy sms czy urodziłam... :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837400 przez issska1986
aska27 napisał:

Zubi tak wiem,niestety do komputera siadam w wolnej chwili, ale tabeskę na pewno uzupełnie..

stąd tez moja prośba DZIEWCZYNY POSZCIE PROSZE NA PRIV DANE DO TABELKI (kiedy poród, jaki i wymiary dzidziusia) :kiss: ...czasem mam tylko chwilkę,zeby przysiąść na forum.

Co do galerii naszch bobasków to też czekam na zdjecia :)

Całuje i ściskam Was wszystkie!


Asiu nie dziwię się,że nie masz czasu przy dwóch brzdącach... Myślę,że tabelka może zaczekać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837418 przez Aneteczka
Kasiu ty karmisz Igorka z butli. Orientujesz sie ile Twoj Igorek zjada w ciagu doby? Maksiu ma kolki i przez to je mi mniej niz zwykle i martwie sie czy przypadkiem nie jest to za malo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837469 przez tweety1992
Ja co prawda nie wierzę w te włoski czy słodycze ... Ale mam nadzieję że moje dzieciątko choć troszkę będzie miało włosków ... :D

Nie umiem się doczekać aż przytulimy je pierwszy raz a tu się maluch nie spieszy :P RObi sobie jaja ze mnie i A skacze rozciąga się wali głową w dół ale żeby się wydobyć na zewnątrz to nie. WIem ze niby mam jeszcze czas ale już się niecierpliwię :P

Wczoraj popisałam numery na taxówki 3 razy sprawdzałam torbe czy wszytsko jest i nosidelko z rzeczami na wyjscie. Zaczynam coraz bardziej myśleć jakie będzie i wgl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837539 przez Edi28
Magda przyłączam się do sugestii Isski co do picia herbatki laktacyjne ja miałam problemy z karmieniem nawet lekarz nakazał dokarmianie a dziś mam tyle pokarmu ze muszę odciągnąć przed podaniem piersi Małej :-) Tez kładę mała raz tak raz tak :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837610 przez tweety1992
Dziewczyny powiedzcie mi co to jest ... czy to możliwe że to siara ? Nacisnęłam lekko na lewego sutka i mi woda wypłynęła jakby. Wystraszyłam się bo słyszałam że siara biała/żółtawa jest. Pomocy !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837619 przez kasiek21
cześć dziewczyny... na początku chce każdej pogratulować która już ma malucha przy sobie...

ciężko mi do was jakoś jak pisać... staram się czytać na bierzaco ale i tak zazwyczaj robię to w nocy jak karmie małego... ale wtedy to już czasu brakuje na odpisanie... eh...

aneteczka
u nas karmien na dobę jest ok 8... i za każdym razem robię mu 110 wody no i mleko to wychodzi 120 mleka... czasem zjada wszystko czasem zostawia ok 30... dzisiaj np po kąpieli zjadł mi aż 150... więc ogólnie ciężko mi powiedzieć ile dokładnie mały zjada... gdyby mi się chciało zaznaczac za każdym razem dokładnie ile zjada to bym wiedziała bo specjalnie ściągnęłam sobie aplikacjie na telefon taki dzienniczek maluszka... bo inaczej pogubilabym się kiedy jadł... dla mnie ważne jest żeby jadł minimum co 3 godziny... nie częściej...
a tym ile zjada się nie przejmuj... zjada tyle ile potrzebuje... wydaje mi się że u każdego dziecka jest to indywidualne... ważne żeby dobrze przybieral na wadze... z tego co mówiła mi polozna no to ok 120g na tydzień... mój w ciągu 10 dni przybrał ostatnio aż 700 g :-D już taki klocek z niego że czasem odpadają mi ręce :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837654 przez anjaa18
Hej kochane, dzis na swiat o godz 3:40 prztszedl na swiat silami natury synek Kacper ma 54cm, 3300 dostal 10pkt. Najgorsze boke trwaly od 22, nie dali mi znieczulenia bo bylo duze rozwarcie a glowa wysoko, po wszystkim krwawilam bardzo i pod narkoze , teraz odpoczywam, pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837655 przez Lysy
Witam się z samego rana!

Ja już po zdrowym śniadanku (pyszne kanapeczki na pieczywku słonecznikowym z sałatką i pomidorkiem a do tego świeżo wyciśnięty soczek z pomarańczy). Jakoś naszło mnie ostatnio na zdrowe jedzonko. Moja mama załatwiła mi z zaprzyjaźnionej piekarni zakwas do chleba więc dziś wyciągnę urządzenie do pieczenia chleba i zaczynam produkcje ;-) Kocham ten zapach w domu :-)

Wczoraj byłam znowu na badaniach w szpitalu. Nie było lekarza, który mnie do tej pory badał i wiecie co wyszło: w tym szpitalu badało mnie już trzech lekarzy, ilość wód płodowych określało już w sumie 4 lekarzy (jeden z luxmedu) i każdy widzi co innego. Do tej pory wszyscy widzieli mało tych wód (dlatego tak to kontrolują): jeden zaznaczył, że na granicy czyli około 7-8 cm, drugi 9 cm, trzeci dwa razy mnie badał i widział 10 cm a ten wczorajszy 13 cm. Śmiechu warte! Postanowiłam sobie odpuścić, liczyć ruchy, dbać o Malutką i korzystać z ostatnich dni ciąży ;-)

W pracy poszła plotka, że już urodziłam (dwa tygodnie temu). Poszłam ich w poniedziałek odwiedzić i wszyscy byli w szoku, że jestem jeszcze w dwupaku :-) W szkole pojawiła się też moja koleżanka, która jest w też w ciąży w 35 tygodniu. Zrobiono nam sesje zdjęciową - śmiesznie było :-) Dowiedziałam się też co mam zrobić, aby moja córka poszła od września do szkoły w której pracuję (to nie jest nasza szkoła rejonowa), udało się. Od września moja córka będzie chodziła do zerówki w mojej szkole - ale Ona już duża, nie dociera to do mnie. Agunia też się cieszy, że będziemy razem w tej samej szkole (powtarza, że idzie do pracy jak mama) :-)

Uciekam i pozdrawiam!!! Miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837656 przez Lysy
anjaa18 serdeczne gratulacje!!!! Życzymy dużo sił!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837718 przez zubi
anjaa18 napisał:

Hej kochane, dzis na swiat o godz 3:40 prztszedl na swiat silami natury synek Kacper ma 54cm, 3300 dostal 10pkt. Najgorsze boke trwaly od 22, nie dali mi znieczulenia bo bylo duze rozwarcie a glowa wysoko, po wszystkim krwawilam bardzo i pod narkoze , teraz odpoczywam, pozdrawiam


Gratulacje mamusiu- czekamy na fotkę.

A przede mną dziś miły dzień, idę z koleżanką oglądać suknie ślubne, ja ślubowałam ponad trzy lata temu więc miło będzie trochę powspominać jak to było.

A wieczorem ma USG zobaczymy co tam słychać w brzuszku.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl