BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #837824 przez tweety1992
Anja gratulacje dla Ciebie i Kacperka :)

Hej dziewczyny. Ja dziś wściekła jestem jak nie wiem. Humor zpieprzony do granic możliwości. Jakbym mogła to bym kogoś udusiłą. Ale od początku. Pogoda do wielkiego D ! Noc przespałam ale tylko do 6 bo oczywiście Adam mnie obudzić musiał jak wrócił z roboty stwierdzeniem że on do dentysty nie pójdzie dziś bo mu się nie chce. Poszedł spać miał nastawić budzik żeby wstać do tego dentysty(przekonałam go) Połozyłam się zasnęłam po 1.5 godz budzik... Ale nie jego! Oczywiście dłupi kretyn nie poszedł bo była 10 a on nie będzie leciał na łeb na szyję. Zadzwonił do dentysty ma termin na 7 kwietnia dodam ze miał mieć zęba wyrywanego bo zbiera się ropa po spodem. Miał ze mną na zakupy i na pocztę iść to mnie olał. Poszłam sama a że leje no to kałuż wszędzie. Idę sobie chodnikiem nagle co kur ... jakiś cioł specjalnie w największą kałużę i wsztsko na mnie poleciało. Kurtka spodnie buty w błocie i wodzie Poszłam na pocztę do Biedronki ledwo doszłam do domu. Wchodzę otwieram przesyłkę i kolejne wkur !! Zamówione termoopakowanie nie dość że 3 tygodnie prawie szło to ciul jeden mi wysłał nie to co chciałam !!! Wyraznie pisałam mu jakie chce. Zaraz go obsmaruje z góry na dół za swoja niesubordynacje i brak pomyślunku. Na koniec mój szanowny mężuś mi się obudził i z ryjem do mnie że ja mu przeszkadzam bo chodzę po pokoju wkur i sprzątam w kuchni. No na koniec zaczęło mnie wszytsko boleć od tego sprzątania. Jak ost powiedziałm tak zrobiłam naczynia i śmieci leżały prawie tydzień tak zaczęło śmierdzieć że już nie umiałam wytrzymać. Pan się nie poczuł do odpowiedzialności żeby to sprzątnąć. Ja Wam życze kochane miłego dnia i nie będę tu zatruwać moim złym humorem. Jak się uspokoję to wrócę, Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837825 przez issska1986
Czesć,

anjaa18 gratulacje i zdrówka :*

ja dzisiaj rano też byłam juz w szpitalu, już myślałam,ze to poród... wychodzi mi już czop na raty i mam takie skurcze przepowiadające...ze maskara...powiedziała,ze jak dzisiaj nie urodzę jeszcze to na jutro ktg.Powiem Wam,że Kurdę to już mnie nieźle boli, a jak przyjdą te porodowe to chyba umrę z bólu ;( no zobaczymy, czas pokaże... ale wczoraj dwa razy do kibelka, potem mnie sen zmorzył i dzisiaj tez od rana wc...
Szyjka ok 3 cm zamknięta, ale już miękka więc zobaczymy. Czas pokaże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837850 przez Sarenka
Natalia 11 luty, godz 15:35. 3300g, 53cm. CC

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837861 przez tweety1992
Sarenka gratulacje :) W końcu się dozekałaś ... czekamy na zdjęcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837902 przez Magda28
Sarenka,Anjaa Gratulacje Mmamuśki dużo zdrówka dla Was i waszych maluszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837910 przez wola82
Anja, Sarenka moje gratulaccje, duzo zdrowka :kiss:
Issskaaa cos czuje ze to u Ciebie prawie juz, trzymam kciuki zeby jak najmniej bolalo.
Tweety u Ciebie hormony na szczycie ja pod koniec ciazy tez tak mialam, a teraz oaza spokoju jestem, az milo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837913 przez tweety1992
Wola mam nadzieje że też się zmienię na spokojną po porodzie.

Od razu zapytam mamusie które urodziły czy przez sn czy cc jak wyglądała i wygląda sprawa krwawienia. Duzo zużywacie podkładów podpasek? Często zmieniałyście/zmieniacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837920 przez Magda28
Twetty ja na początku sporo krwawiłam...teraz jestem tydz.po porodzie i troszkę ze mnie leci :) ale u każdej pewnie jest inaczej....

Issska szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837943 przez carloska30
Cześć dziewczyny!!

Na wstępie gratuluje wszystkim nowym mamom!Anja, Sarenka serdeczne gratulacje!!!Życzę zdrówka i szybkiego powrotu do domu;-)

Kilka dni mnie nie było ale cały czas coś. Od rana załatwiam spr na mieście a później w domu jak nie karmienie to kupka,sprzątanie to prane itd. Wydawało mi się,że będę miała trochę czasu jak dzidzia śpi ale się trochę przeliczyłam.

Pisałyście o becikowym, więc ja byłam pobrać wnioski jest tych papierków trochę ale myślę, że do ogarnięcia. O macierzyński to można druk z internetu akt urodzenia i zaswadczenie ze szpitala jutro składam u księgowej.
Z becikowym mam trochę gorzej bo niby trzeba czekać na pesel a to trwa podobno 3-4tyg to jeszcze mój narzeczony jest zameldowany w Poznaniu i musi załatwić zaświadczenie,że tam się nie stara o becikowe.

Akt urodzenia załatwiliśmy od ręki (tak jak Kasiek mówiła.A teraz niespodzianka szybka zmiana imienia nasz syn nazywa się Dawid Maksymilian;-)

W poniedziałek była położna - bardzo miła babka. Wszystko okej przybrał 150 gram od wyjscia ze szpitala powiedziała że ładnie.
Położna powiedziała, że musze wybudzać dziecko do jedzenia co 3h bo ma żółtaczkę i musi dostawać często płyny

Ja karmie w ciągu dnia piersią a w nocy podaje modyfikowane- wypija okolo 40-60ml.


Ja układam tez na zmianę i pilnuje tego ponieważ pierwszego nie dopilnowałam i miał krzywą głowę.Teraz jest okej ale jak miał kilka miesięcy to głowa była nie symetryczna.

Aha Tweety ja w szpitalu uzywałam podkładów szpitalnych a w domu juz podpasek-kup sobie 2-3 opakowania zobaczysz schodzą szybko.Uwierz mi bedziesz wiedziała kiedy zmienić;-)

Życzę Kochane dużo zdrówka oraz spokoju!!!
a to mój synek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837945 przez carloska30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837948 przez carloska30
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837950 przez tweety1992
carloska slodki maluszek ;)
ja mam 2 duze paki tych podkladow poporodowych i jedna duza paczke podpasek nocnych z belli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838005 przez wola82
Carloska slodziutki :kiss:
Tweety ja tez w szpitalu uzywalam szpitalnych, na poczatku mocno krwawilam i czesto sie tez podmywalam, tylko ni ekazali uzywac zadnych zeli ani plynow do mycia na okolice krocza tylko sama woda, jak tylko czulam dyskomfort to zmienialam podpaske, choc i teraz czesto podczas karmienia czuje jak splywa.
Ja Lenke tez ukladam raz na lewymm raz na prawym boku a czasami i na wprost .
A i moj maz kupil mi poduszke do karmienia, choc nie mialam tego w planie i jestem zachwycona. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838018 przez zubi
Sarenka napisał:

Natalia 11 luty, godz 15:35. 3300g, 53cm. CC


gratulacje- w końcu się doczekaliście małej :)

isaka szybkiego i z minimalnym bólem porodu życzę :)

carloska fajny bobasek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838053 przez Elmirka85
Ale cudne wiadomości. Gratuluję kolejnym mamusiom :)

Iska trochę Ci zazdroszczę, ja też bym chciała żeby coś się u mnie zaczęło.. bądź dzielna, szybkiego porodu życzę :kiss: :kiss: :kiss:

Tweety dziś ta pogoda może mieć wpływ na złe samopoczucie i poddenerwowanie bo nie ma słonka, tylko szarówa

Ja za chwilkę jadę na ktg, pierwszy raz i jakoś się denerwuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl