BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 2 miesiąc temu #838066 przez tweety1992
Elmirka no to powodzenia na KTG :) A co do pogody masz racje strasznie niszczy sie samopoczucie i humor jak podchodzę do okna a raz deszcz napieprza a za chwilę śnieg sypie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838126 przez Edi28
Witam :)
Anja, Sarenka gratulacje :) już macie swoje Maleństwa przy sobie :) Jest już nas coraz więcej :)
Isska szybkiego i bezbolesnego rozwiązania :)
Moja Hania dziś ma cały tydzień :D jejku jak ten czas szybko mija :) Dziś mieliśmy wizytę położnej, Mała ładnie przybiera na wadze :) i już nie muszę jej wybudzać na tak częste karmienia, dziś w nocy pierwszy raz karmiłam wtedy kiedy Mała się budziła, powiem wam, że to była świetna noc :) niestety wcześniejszej nocy po wybudzeniu Hania była strasznie marudna i ciężko było ją uspokoić :(
Tweety ja w szpitalu używałam podkładów szpitalnych, i tak właściwie takich dużych podpasek porodowych to poszło mi jedno opakowanie, teraz coś tam jeszcze leci, ale używam już takich zwykłych.
Carloska Śliczny Maluszek :)
Wola też używam poduszki do karmienia i uważam, że jest świetna :)
Elmirka powodzenia na ktg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838134 przez Miliaa
Witam się i ja ;)

Sarenka, Anja wielkie GRATULACJE ;)

Issska szybkiego rozwiązania życzę.

Już coraz mniej nas zostało 2w1.

Carloska śliczny ten Twój synek.

Edi super, że mała ładnie na wadze przybiera. Gratuluje wygranej walki o pokarm ;)

Mnie dziś strasznie głowa boli i jakoś tak dziwnie mnie mdli ;/ Może od tej pogody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838181 przez Elmirka85
ja już po ktg. Wszystko jest w porządku a skurczy żadnych nie mam. Jak nie urodzę to za tydzień na kolejne ktg. mam nadzieję że wcześniej urodzę. :)

u nas w szpitalu trzeba mieć swoje podkłady poporodowe niestety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838239 przez andzia90
Hej dziewczyny :)

Anja , Sarenka - Gratulacje maluszków :)
Dziś wyszliśmy ze szpitala :)
Wybaczcie mi ale nie odpisze z każdej z osobna bo już nie pamiętam co pisałyście ale na bieżąco was w szpitalu czytałam.


A wiec tak zaczynając od początku : pisałam wam ze byłam w nocy z soboty na niedziele w szpitalu bo krwawiłam po czym odesłali mnie do domu. W nocy wo gole nie spalam bo miałam skurcze co 20 min(a nie wiedziałam ze to skurcze ) rano miałam już co 10 i tak się ciągło... o godzinie 15 miałam już co 3-5 minut aż w końcu pojechaliśmy do szpitala. Przyjęli mnie o godzinie 17 rozwarcie miałam na 3 cm odrazu na sale porodowa poszłam i tam się już akcja zaczęła :) OD 18 miałam tak mocne skurcze ze myślałam ze nie wytrzymam (a miałam krzyżowe nikomu nie polecam ) poprosiłam męża żeby poszedł po położna bo chce znieczulenie a ona z tekstem ze jest już za późno ehh myślałam ze ja rozniosę. Kąpiel w wannie mało co mi dawała aż w końcu wyszłam i musiałam trochę pochodzić ale ból taki ze myślałam ze na stojąco urodzę :D minęło może z 20 minut i Maciuś był już na świecie :) urodził się przy trzecim skurczu, nie byłam nacinana ale dostała 2 szwy tylko. Oczywiście pierwszy raz w życiu zemdlałam jak poszłam się wykąpać po porodzie, nawet nie wiem kiedy na ziemi leżałam dobrze ze mąż był ze mną :)
A wo gole to takie jaja ze spałam na porodówce bo na sali nie mieli miejsca dla mnie :P

To tak mniej więcej wam skróciłam jak było u mnie :)

Tweety- ja zużyłam 2 paczki podpasek poporodowych a teraz już mam zwykle podpaski bo mało co już leci:)

Trochę się rozpisałam ale teraz spróbuje być na bieżąco :)
Jutro wstawię wam zdjęcie mojego Synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838306 przez Lunia
Hej ja tylko chcialam sir pochwalic ze wczotaj 11.02 o godz 9.40 urodzila sie moja malutka waga 3900! a mierzy 53cm takze niezlab pyza. Porod sn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838311 przez Deta1987
Anja , Sarenka , Lunia gratuluje malenstw :)
Carloska sliczny synus ja caly czas z int w tel korzystam i zdjecis nie moge wstawic :( a tak chce sie synusiem pochwalic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838412 przez wola82
Lunia napisał:

Hej ja tylko chcialam sir pochwalic ze wczotaj 11.02 o godz 9.40 urodzila sie moja malutka waga 3900! a mierzy 53cm takze niezlab pyza. Porod sn


GRATULACJE :kiss:

Andzia ja tez mialam bole krzyzowe, nie wiedzialam ze to taki masakra bol i nawet probowali mi dac znieczulenie wewnatrzoponowe, ale nie powiodlo sie, pani anestezjolog nie mogla sie przedostac tam gdzie miala wstrzyknac znieczulenie bo mam za waskie odstepy miedzy kregami :huh: I tez po 3 partych skurczach mala sie urodzila, mialysmy podobnie, ale szczerze mowiac to pierwszy porod mimo ze byl o wiele dluzszy to nie bolalo tak jak teraz, mimo ze wtedy popekalam a teraz wogole.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838436 przez myszka76
Dzień dobry wszystkim :)
Gratuluję wam pociech i trzymam kciuki za szybkie powroty do pełni sił. Trzymajcie się dziewczynki, teraz już wszystko będzie dobrze :)
Ja idę się położyć, bo noc to miałam do... może uda się teraz trochę zdrzemnąć, buziaki dla wszystkich :kiss:
tweety wyspałaś się, czy znów jakieś koszmary?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838457 przez Agnilla
jako dumna ciocia pragnę Was poinformować, że Iss urodziła! :)

Mała Marcelinka,ur sie 13 lutego o 1.06,ma 55cm i wazy 3120. Porod super,mamusi sie tak spodobalo ze stwierdza,ze musi to jeszcze powtorzyc ;)

pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #838460 przez aska27
Madziu tylko pozazdrościć takiej nocy :blink:
Moja Sara w sumie na cycu cały czas, ok 23 karmienie, potem ok 2 w nocy i ok 5-6.
Sama jestem ciekawa jak długo bede w stanie ją karmic,ale nic na siłę, wazne jest dobro dziecka.

Issska GRATULUJĘ!!! :kiss: :)

Carloska ale słodziak kochany!!! :) Napisz mi prosze na priv dane do tabelki :)


Anja Sarenka GRATULUJĘ!!!


Pomyślałam,ze jak juz tabelka będzie uzupełniona przygotuję jeszcze jedną w której kolejność będzie taka jak nasze porody :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838465 przez tweety1992
Lunia Isska suuuper wiadomości :) Gratuluję maluszków :) To teraz szybkiego powrotu do domu i czekamy na foteczki :)

Myszko a dziś nie było jakoś koszmarów :P Coś mi się tam śniło ale nie pamiętam w sumie co... Chyba te moje nocne kręcenie wiercenie mnie na tyle zmęczyło że miałam mocny sen. A jak tam u Ciebie? :)

Powoli zaczyna brakować mamuś do rozpakowywania ... a My jeszcze Myszko w dwupaku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838475 przez myszka76
My jeszcze w dwupaku, :P jak patrzę na zdjęcia tych maluchów to aż mi serce skacze z radości że takie śliczności przychodzą na świat w tym miesiącu,tak bardzo się cieszę, że dzieciaki zdrowe a mamusie też dochodzą do siebie szybciutko.
Ciekawe co u marudki?
Pomyśl tweety,że pomiędzy niektórymi "naszymi" maluchami będzie miesiąc różnicy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838478 przez Elmirka85
no właśnie Tweety coraz nas mniej w dwupaku.. hmm Chciałabym być już po, już nie mogę się doczekać aż się zacznie!!!

Isska serdeczne gratulacje, wyprzedziłaś mnie, bo chyba miałyśmy takie same suwaczki ;)

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838490 przez tweety1992
A noo :) Ale w lutym to zauważyłam najwięcej maluszków sie rodzi ...
Ja jak patrzę tak na te maluszki to nie umiem się napatrzeć i doczekac jak mojego zobzcze. A tu nic sie nie rusza nie boli nie piecze nie skraca no doslownie idealnie wszystko ;( a ja tak liczylam ze w walentynki bedziemy mieli prezent ehh ...

miedzy mna a myszka tylko 1 dzien roznicy ;) i ciekawe czy tak rzeczywiscie bedzie ze Nasze maluchy beda o jeden dzien tylko miedzy soba :p

Elmirka ile w sumie Nas w dwupaku? Ja Ty Myszka ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl