BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 2 miesiąc temu #836530 przez Lunia
Kkompletnie wszystko ustalo :/ fakt pobolewa mniepodbrzusze i to nawet mocno ale nic sie nie dzieje. Szyjka calkowicie przygotowana do porodu ale zero rozwarcia. Pobrali mi jeszcze raz wymaz na GBS bo boja sie ze nie zadziala inny antybiotyk niz penicilina na ktora jestem uczulona :/ jak jutro bedzie wynik to mi zaczna wywolywac a jak nie to w srode. Zaczynam sie martwic zeby tylko nic sie Natalce nie stalo do yego czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836540 przez tweety1992
Monika super że wychodzicie :) czekamy na relacje i zdjecie :)

Lunia współczuję :( Ale głowa do góry trzymam tu kciuki żeby wszystko było dobrze (a na pewno będzie)

Moje sny niekiedy są na prawde tragiczne... Ale to jest zagadką bo ja kocham horrory i po nich mi nic się nie dzieje a jak obejrzę jakąś komedię romantyczną bajkę czy cokolwiek innego optymistycznego to mam koszmary :P To mnie ciekawi jak to tak możliwe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836613 przez Edi28
Witajcie Kobietki :)
ja się pochwalę, walka o karmienie wygrana, jesteśmy od wczorajszego wieczoru tylko na piersi, wydaje nam się, że Małą się najada :) wczoraj rozmawiałam jeszcze z pediatrą, uznała, że skoro Mała nie ma już problemów z ssaniem piersi, to możemy odstawić mieszankę :) w środę mamy pierwszą wizytę położnej, to jeszcze sprawdzimy, czy wszystko dobrze i czy Hania ładne przybiera :) Na razie się uczymy się siebie nawzajem :) notujemy pytania i wątpliwości, by przepytać dokładnie położną :) Dziewczyny jeszcze odrobinka cierpliwości, i już wasze Maleństwa będą z Wami :) I będziemy rozmawiać o kupkach :) Monia czekamy na relację :) mam pytanie do dziewczyn, które miały cesarkę, czy wam też tak puchły stopy po ?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836686 przez Asia09
Hej Edi,
Ja po cesarce nie miałam problemow z puchnięciem stóp. Tzn mialam troche spuchniete przed porodem i z tego co pamietam póżniej było juz tylko lepiej. Jutro czeka mnie kolejne ciecie wiec zobaczymy ;) A Ty miałas planowana cesarke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836696 przez Magda28
Hej Dziewczynki Jakoś nie mam czasu wejść na forum :P ;D Martusia jest przekochana,nie wiem co to płacz dziecka (od pukać w niemalowane) Ja cały czas dochodzę do siebie bo przy 8cm rozwarcia skończyło się cesarką.Miałam oddzielone łożysko i za wesoło nie było byłam pod całkowitą narkozą,więc nie pamiętam kompletnie nic...dodatkowo macica nie chciała się obkurczyć i co chwile lekarze przychodzili i naciskali mi na brzuch,ból okropny gorsze niż skurcze...póżniej 24 godz leżenia plackiem...Na szczęście Tatuś był i zajmował się małą cudowny widok,aż się popłakałam jak się wybudziłam...Dziś była położna zdjeła mi szwy i jest owiele lepiej,choć walczę z ciężkim bólem głowy(skutki uboczne po cesarce) Z każdym dniem czuję się coraz lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836697 przez Magda28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836704 przez Magda28
Edi Śliczna Hania i jaka duża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836710 przez Edi28
Magda Martusia jaka sliczna:-)
Asiu cesarka była nieplanowana porod miał być naturalny akcja postepowała bardzo szybko po 4h miałam pełne rozwarcie ale potem przez 2 h Mała nie mogła się ustawić odpowiednio główka i podjęto decyzję o cesarce. Kurcze muszę zapytać położna o te opuchnięte stopy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836712 przez tweety1992
Madziu jaka śliczna dziewczynka :) Gratuluję takiego spokojnego dziecka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836725 przez aska27
hej Dziewczyny :)

Magda Edi śliczne dziewczynki :kiss: i oby takie grzeczne były zawsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836726 przez Ewo84
Witam popołudniową porą!
Nadal w domku, skurcze b. nieregularne, chociaż bolesne.
Madziu córa super, ma śliczne włoski :)
Dziewczyny pomocy!!! Dziś po raz pierwszy wyszedł mi hemoroid. Wysłałam męża do apteki po jakąś maść. Mam nadzieje że pomoże. Czy któraś z was miała taki problem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836761 przez tweety1992
Ja mialam kochana... Nawet krwawil. Sam sie wchlonal po 4 dniach. Wystarczylo parę dni blonnikowego tzn musli z blinnikiem jadlam. Poszlam do lekarza żadnych maści nie trzeba bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836781 przez issska1986
Witam,

mam neta jupi :lol: :lol: :lol:

Dziewczyny gratki, śliczne te maleństwa Wasze :woohoo:

ja dzisiaj w nocy też skurcze miałam, no ale co z tego, skurcze mam od początku ciąży :S
Ale te 3 dni muszę wytrzymać i od piątku chodzę po schodach, będę wywoływać, ale tylko w taki sposób bo mąż nie chce współpracować :angry:

Kolejna koleżanka w ciąży, ale Marcela będzie mieć koleżanek i kolegów ze swojego rocznika :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836816 przez Sarenka
Wypadl mi folej. Ciagle mam bole w podbrzuszu... Chce zasnac... Ciekawe jak bedzie dalej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836855 przez Aneteczka
Andzia gratuluje serdecznie :)

Śliczne te wasze dziewczynki :)

Edi ja po cesarce mialam bardzo spuchniete nogi. Jak musialam wstawac pod prysznic to klapki tylko troche ubralab bo dalej nie chciala stopa wejsc. Zeszlo troche po 2 dniach, a tak ze juz wcale nie byly spuchniete to tak po ponad tygodniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl