BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 2 miesiąc temu #844538 przez aska27
Edi Tweety urodziła :)

Tweety GRATULUJĘ!!! :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844549 przez wola82
Czesc
Tweety serdeczne gratulacje :kiss:
U nas spokojnie, mala je i spi, teraz ja chce na spacer wziac, a ona spi smacznie.
O kapuscie tez slyszalam zeby przykladac jak sie ma zapalenie piersi, nie probowalam bo nie potrtzebowalam.
Sarenko wiem jaka ulge poczulas jak mala kupke zrobila, u nas Lukas mial cos takiego ze 7 dni nie robil, a potem jak wyszla to po pachy byl okupkany :)
Lysy jak tam u Ciebie.
Zubi to juz chyba nie dlugo tez i u Ciebie, i jeszce Myszkaczy ktos cos wie co u niej?
Opozniony jestem teraz z pisaniem i szczerze mowiac czytam, ale jakos tak ciezko sie zabrac, bo zawsze cos.
Moj Tato juz pojechal do Polski i zobacze jak sobie rano moradze z moim przedszkolakiem i Lena z wyjsciem do przedszkola, tym bardziej ze Lukas nie chce chodzic.

No nic ubieramy sie na spacerek.
Milej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844550 przez zubi
aska27 napisał:

Edi Tweety urodziła :)

Tweety GRATULUJĘ!!! :kiss: :)


No to młoda dała radę :) a co w końcu u niej się pojawiło na świecie chłopiec czy dziewczynka?

wola nom niedługo, ale małej się nie spieszy, ach uparte te Natalki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844551 przez Deta1987
Dziewczyny dziekuje za rade zaraz wyprobuje moj M. Wlasnie pojechal po kapuste ;-)
Tweety gratulacje :-)
ja tez sie zastanawiam co slychac u Myszki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844588 przez Elmirka85
Tweety gratuluję

ja teraz na nic czasu nie mam bo Wiki całymi dniami na cysiu. położna nam mówiła że noworodki mają tak silny odruch ssania, że to przez to. i że są dzieci które już są przejedzone , ulewają i dalej jedzą . i podobno po 1 miesiącu to na pewno się unowmuję więc trzeba najgorsze przetrzymać. w nocy ładnie śpi, budzi się co ok 3 godz na cyca i zasypia ale śpi ze mną. bo jak ją odłożymy do lóżeczka to od razu się budzi. pępuszek jej odpadł już w 5 dniu, bardzo szybciutko. dziś konczy tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844644 przez wola82
zubi napisał:

aska27 napisał:

Edi Tweety urodziła :)

Tweety GRATULUJĘ!!! :kiss: :)


No to młoda dała radę :) a co w końcu u niej się pojawiło na świecie chłopiec czy dziewczynka?

wola nom niedługo, ale małej się nie spieszy, ach uparte te Natalki :)

Na facebok widzialam wpis ze coreczka Nikola :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844651 przez Lysy
Cześć, ja cały czas na patologii. Jest weekend więc za wiele się nie dzieje. Jutro może dowiem się więcej bo ma być obchód wszystkich lekarzy i mają być podejmowane decyzje. Tak bardzo chciałabym urodzić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844658 przez Aneteczka
Sarenka mi pediatra w szpitalu mowila, ze dziecko do konca pierwszego miesiaca powinno miec maks 4h odstepu miedzy posilkami. Jak cos to zeby na spaniu dac malenstwa.

My po chrzcinach. Maksiu rano mial kolki a potem caly dzien i chrest pieknie spal. Ja polozylam sie po 23. Po czym moj syn wyspany wstal o 00:30 i dwie godzinki wojowal :)

Dostalismy lezaczek bujaczek od siostry. Rewelacja sprawidzil sie juz po polnocy. Nakarmilam Maksia i przebralam a potem kolysalam go w bujaczku na polprzytomna. Nie zasnal od razu ale nie plakal, a bujanie jest zdecydowanie lzejsze niz husianie na rekach. Polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844662 przez Deta1987
Lysy trzymam kciuki aby jutro cos konkretnego powiedzieli albo w koncu zadecydowali co robic :-)
to tweety miala niespodzianke mala jej psikusa robila i pokazywala sie jako chlopiec ;-)
mi mlody raz na usg tez psikusa zrobil i jajeczka schowal i lekarz powiedzial ze dziewczynke widzi ;-) a wczesniej dwoch lekarzy mowili chlopiec takze tez do konca ciazy niewiedzialam czy aby napewno bede miec synka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844676 przez zubi
Lysy napisał:

Cześć, ja cały czas na patologii. Jest weekend więc za wiele się nie dzieje. Jutro może dowiem się więcej bo ma być obchód wszystkich lekarzy i mają być podejmowane decyzje. Tak bardzo chciałabym urodzić...


A ja już byłam przekonana że ty po, trzymaj się mam nadzieję że jutro dowiesz się co dalej :) szczęśliwego rozwiązania :) Myślami z tobą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844679 przez tweety1992
czesc :*** o 10:45 23.02.2014 r przyszla na swiat z waga 3350g i mierzaca 57 cm coreczka Nikola drogami natury bez znieczulenia lecz z malymi problemami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844681 przez zubi
tweety1992 napisał:

czesc :*** o 10:45 23.02.2014 r przyszla na swiat z waga 3350g i mierzaca 57 cm coreczka Nikola drogami natury bez znieczulenia lecz z malymi problemami.


Gratulacje tweety, a jednak dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844715 przez Aneteczka
Gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844719 przez issska1986
Gratuluję tweety, wracaj szybciutko do siebie, mam nadzieję,że te komplikacje to nic poważnego... :kiss: :kiss: Nikola zrobiła Ci psikusa :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844738 przez anjaa18
Tweety gratuluje córeczki!wracaj do sił!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl