BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 1 miesiąc temu #856843 przez Magda28
Hej Mamuśki :) Dawno nic nie pisałam,bo jak u każdej z was brak czasu!!!! :P Mała praktycznie w dzień nie śpi...wczoraj to może z godzinkę przez cały dzień,za to dziś cały czas ucina sobie drzemki :lol: dobrze ze nocki są udane zasypia o 21.00 karmienie o 1.00 i 0 4.00 pózniej różnie 6.00 czy 7.00 oczywiście zasypia sama zaraz po jedzonku :) tylko u nas problem jest z odbijaniem nie zawsze chce się jej odbić :dry:

Dziewczyny powiedzcie mi cz po szczepionce na gruzlice tez wyszedł taki czerwony bąbel? :dry: hmm nie wiem co mam myśleć o tym... bo jest wielki i biały się robi....

Issska świetna fotka :)

Aśka super masz dzieciaczki i jakie słodziste :kiss:

A my w sobote mamy chrzciny :blink:

A to moja myszka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856847 przez zubi
magda u nas też się nie odbija, ale też i nie ulewa wiec położna powiedziała że jak przez 5 min się nie odbije to dać sobie spokój al małą kłaść na boku lub z główką w bok.

Dziś jak była położna na wizycie to uświadomiła nam że mamy w domu małą terrorystkę - i że nauczyliśmy ją nieświadomie noszenia na rekach, więc od dziś akcja oduczania ( do piątku- kolejnej wizyty zobaczymy czy się uda :))

Mała waży 3950 i ubranka rozmiar 56 zaczynają być za małe, niektórych nawet mała ani razu nie miała na sobie :(

isaka zdjęcie super, bardzo mi się podoba, może wstawisz jeszcze jakieś?

magda i tweety - dzieciaczki słodkie ;0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856852 przez Magda28
Zubi u mnie mała nie lubi noszenia,lubi jak się ją położy i się do niej gada :P
też była przeziębiona katarek....ale już przeszło :) a waży już 5kg klocek ręce mnie czasami bolą roz. 60 juz zakładam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856857 przez aska27
Sarenko przepraszam... oczywiście,że Natalka :kiss:
Dobrze,ze z pępuszkiem jest ok!

Tweety jej,oby te kolki szybko małej minęły!!!! :kiss:

Zubi Sara lubi być noszona,ale zasypia też sama. Jak już jest przemęczona to bardzo płacze, staram się pilnować godzin.

Co do karmienia to mała pije ok 5-15 min. W dzień nie zasypia przy cycu.

Issska jaki króliczek przepiękny! :kiss:

wiesz,masz racje,Sara to niezła babka... waży juz 5,200 :lol: a braciszek tylko 14kg.. jak będzie miała taki apetyt szybko go dogoni :silly:

Co do diety to Wam zazdroszczę! Od niedawna pozwalam sobie na jakieś ciacho czy drożdżówkę,ale tak dietka jak nic! Sara obsypana jest chrostakmi jak zjem serek czy jogurt,o mleku do kawki nie wspomnę /tak wiec kawy nie piję,a zbożową z melkiem uwielbiam/, po marchewce tez płacze.
Boję się wiec ryzykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856876 przez tweety1992
aska kolki już minęły :) dzięki mleku i Infacolu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856881 przez issska1986
Zubi na razie mam tylko to jedno, jak będę mieć resztę to wstawię :)Cieszę sie,ze sie podoba :)

Sarenka tak kobitka, ale nie wiem czy to ta z ddtvn...

Asia lipa z tą wrażliwością małej na pokarm, ja nie jem smazonego, ale ciasto dozwolone ( w sensie pieczone) i bez zadnych podejrzanych dodatków najlepiej domowe-zjem... mleko, jogurty tez jem... ale w sumie to dobrze, na zdrowie taka zdrowa dieta wyjdzie ;)

Magda28, mała wygląda na kruszynkę-ale to tylko pozory jak widzę co napisałaś ;)

Tweety witamy wśród żywych ;) fajna Niki- żabcia, a ten smok to większy od niej :laugh:

Moja smoka nie chce, jak już jej "wcisnę" to i tak zaraz wypluwa...a najczęściej ma odruch wymiotny, więc raczej jej nie daję..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856889 przez tweety1992
Witam witam isskaa :) no smoków to ona ma w użyciu 3 ... bo bardzo lubi nimi rzucać ... także codziennie 2 są do wyparzania ... jutro jak pojedziemy do chirurga rano to musze wziąć 2 bo pewnie jeden będzie na ziemi :P a łańcuszkiem się bawi i wyciąga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856945 przez Deta1987
Magda moj maly tez teraz ma taki duzy babelek po szczepionce ze szpitala w czwartek ide na kolejne szczepienie i ciekaee ci powie pediatra na ten babel w szpitalu niby mowily polozne ze cos takiego moze wyjsc :-|
dziewczyny sliczne te wasze dzieciaczki :-) ktoras pisala ze jej corcia to maly terrorysta moj Kubus to samo non stop na rekach by spal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856958 przez Marudka
hej mamuski.
ja Was czytam jak mala karmie ale napisac ciezko.
my od 2 tygodni meczymy sie z czyms na ksztalt kolki a ja bardziej podejzewam nietolerancje laktozy, idziemy w srode do neonatologa zobaczymy co powie.
od wczoraj jest troche spokojniejsza lepiej spi i je wiec moze cos lepiej z nia.

Tweety szkoda ze zrezygnowałas z karmienia naturalnego tak szybko ja walczylam zeby mala ciagnela cyca i się udalo a byla przez szpitale do podawania mojego mleka z butli, fakt trzeba uwazac co sie je, moja od razu reaguje uczuleniem na twarzy lub ciele.

Moi rodzice kupili malej bujak fisher i jest naprawde swietny dziecko od razu zasypia i lubi sie w nim bujac, a tak to ciagle musialam byc z nia. Na tymz zdjeciu dziecko siedzi a tak to ustawia sie ze lezy
tablica.pl/oferta/hustawka-bujak-fisher-...m-CID88-ID3XHwN.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856970 przez Aneteczka
wola zazdroszcze Ci tak grzeczneo brzdac :)

Isska sesja przecudowna, mam nadzieje ze wrzucisz wiecej zdjec

asia rozkoszne rodzenstwo i malenka ma przesliczne wdzianka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857024 przez tweety1992
Deta ja mówiłam o małej terrorystce :)
Jutro do chirurga i zobaczymy czy będzie grzeczna jak ostatnio .. wgl się świetnie złożyło bo jutro do chirurga w środę do pediatry a w czwartek na USG a na kolejny tydzień na szczeoienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857124 przez issska1986
tweety1992 napisał:

Deta ja mówiłam o małej terrorystce :)
Jutro do chirurga i zobaczymy czy będzie grzeczna jak ostatnio .. wgl się świetnie złożyło bo jutro do chirurga w środę do pediatry a w czwartek na USG a na kolejny tydzień na szczeoienie


Tweety wiesz,że od jednego szczepienia do następnego powinno minąć co najmniej 6 tyg? mała na szczepieniu będzie mieć 4 tyg...
bioderka też się robi 6-8 tydz, no ale to mało istotne akurat, ale z tym szczepieniem to nie wiem czy nie za wcześnie, pierwsze miała w pierwszej dobie jak wszystkie dzieci..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857127 przez tweety1992
Wybaczcie w błąd wprowadziłam bo nie popatrzyłam na kalendarz ... szczepienie ma 7 kwietnia ... a bioderka w ten czwartek pediatre jutro ...

My wróciliśmy od lekarza ... nic się konkretnego nie dowiedzieliśmy ... tzn zbadał tego guza zapytał czy się zmniejsza i kazał przyjść na kontrolę za tydzień ... jutro czeka Nas pediatra może on więcej Nam powie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857173 przez wola82
Dzien dobry :)
Tweety slodka ta Twoja Zabcia Nikolka :kiss: My tez 7 kwietnia szczepienie mamy na rotawirusy, a 26 drugie usg bioderek.
Issska zddjecie bomba, mala fotomodelka rosnie :) Tylko nad cierpliwoscia musi popracowac :)
Marudka mamy identyczna hustawke jak na zdjeciu, wczoraj Lenka pierwszy raz sie w niej hustala i jak wylaczylismy hustawke tpo sie rozplakala, wlaczylismy spowrotem znowu spokoj, takze jej sie podoba i jeszcz ete rybki i muzyczka naprawde uspokaja nawet mnie :woohoo:
Lukas tez w niej sie hustal i jedyny minus tej hustawki to zawsze na niej czkawki dostawal :side:
Aneteczka i oby taka grzeczna mi zostala jak jej starszy braciszek. A dzisiaj jestem pierwszy raz cudownie wyspana, ale to cchyba zasluga tez tej pogody, ciepelko, sloneczko swieci, brakowalo mi tego :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857248 przez Aneteczka
wola ja wczoraj z Maksiem mialam nieziemskie przeboje, nie schodzil z rak ani na chwile, na spacer nie bylo jak isc bo takie wiatrzysko bylo, drzemki robil 15 minutowe z czujnoscia zajaca (zazwyczaj spi mi od 12 do 14-15),potem popludniowe kolki. Bylam wykonczona. Moja osmiletnia chrzesnica byla u mnie i jak wrocila do domku to mowi to swojej mamy "Wiesz wspolczuje tym mlodym matkom" ;)

Za to jak po kapieli go ululalam, to spal od 20:30 do 9:20 z przerwami na jedzenie. Dzis spacerek zaliczony, dziecko wniebowziete spi juz 2 h :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl