BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #679991 przez mirka26
liluch jest ok. ja dzisiaj też nie umiałam jeść ale to oznacza że dzidzi daje o sobie znać.kasiek kochana a ty dzisiaj chyba urodzinki masz co? wszystkiego naj naj naj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680103 przez kasiek21
mirka

Dziekuje bardzo :) ale nie, nie dzisiaj :D 12,06 tak jest pokrecone chyba tutaj... bo najpierw jest rok potem miesiac a na koncu dzien :) a bynajmniej mi sie tak wydaje... a wiec urodziny kochana mam w mikolajki :) A co do tego co powiem po porodzie... hmm ponoc jest tak ze jak tylo przystawia Ci malenstwo do serca to sie zapomina o wszystkim... a wiec mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680115 przez sylwietka
kasiek21 napisał:

eh dziewczyny ja was podziwiam. Dziecko ciaza i jeszcze w dodatku praca. a ja?? czuje sie paskudnie, zgaga, mdlosci, zmeczenie,, ludzie mnie wkurzaja, a wiec w pracy wysiedziec nie moge a tu do 22 tak daleko :-( nogi mi puchna, niedawno prawie zwymiotowalam na klienta, po prostu tragedia :-( o sloncu ktore nareszcie zachodzi juz nie wspomne, parzy mnie niczym zywy ogien :-(

oj Kasiek z praca to mam naprawde ciezko :dry: juz nie wyrabiam normalnie tak mnie dzis naciągało (sory za wyrazenie :silly: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680120 przez sylwietka
Kasiek masz 21 lat?? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680137 przez kasiek21
sylwíetka

aj nic nie mow o pracy ja po 8 godzinach po prostu padam. kostki mam tak spuchniete ze szkoda gadac, a jeszcze uzerac sie z debilnymi ludzmi tuz w ogole, wlasnie wracam do domu. tak mam 21 lat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680144 przez sylwietka
kasiek21 napisał:

sylwíetka

aj nic nie mow o pracy ja po 8 godzinach po prostu padam. kostki mam tak spuchniete ze szkoda gadac, a jeszcze uzerac sie z debilnymi ludzmi tuz w ogole, wlasnie wracam do domu. tak mam 21 lat.

ja tez 21 :laugh: :laugh: i tak jak Ty cdziennie musze uzerac sie z tymi ludziskami ktorych mam juz powyzej uszów :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680159 przez kasiek21
sylwietka

heh doskonale cie rozumiem, ja sie zastanawiam czy nie wyiac urlopu a potem na zwolnienie lekarskie ale w sumie ciekawe kto przejmie moje kierownicze stanowisko skoro pracuje z tak malo ogarnietymi ludzmi ze az szkoda gadac, zgina beze mnie.

a tak przy okazji moge wiedziec skad jestes? :-D :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680163 przez sylwietka
ze Śląska a Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680166 przez kasiek21
heh mieszkalam troche w sosnowcu :-) usz dawne czasy, a dobre, bardzo dobre :-D a ja od ponad roku w warszawie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680196 przez Alina2408
aska musisz mu wyjasnic ze brat czy siostrzyczka to nic strasznego... a te kilka miesiecy przeleci w mig...

kasiek no coz takie widocznie sa rozne polityki bo ja nie czekalam wcale....

mincz niestety starsze rodzenstwo przezywa przybycie nowego czlonka rodziny ale musisz nastawiac ja pozytywnie...

dziewczyny hormony to wam jeszcze beda buzowac zobaczycie...

kasiek az strasznie sluchac takich opowiesci...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680205 przez mirka26
a to w lutum ci złoże a co do danie dzidzi to tak zapominasz o wszystkim. a to ja tu taka starucha ja już 26 a i też ze śląska a ty sylwietka skąd dokładnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #680217 przez aska27
ooo ciotki jakie Wy młode.. tylko pozazdrościć :silly:

Mirka chciałbym Twoje 26 lat :blink:

Ok, wczoraj byłam u lekarza.. wszystko dobrze, to najważniejsze! Serduszko malutkie biło, oj :kiss: termin porodu 4 luty! czyli teoretycznie może być i styczeń jeszcze :blink:
Karta ciąży założona :)

Dzisiaj jak zawsze miałam problem co jesc, masakra. Głodna,a wszystko odrzuca :dry: uratowały mnie nektarynki :side:

Alina własnie będziemy stopniowo go przyzwyczajać Mikołajka :)

Zajrzę do Was później, buziole :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680221 przez mirka26
aska27 a to się ciocia mirka cieszy znając życie będziesz stycznióweczką ja mam na 12 stycznia ale przez cesarkę. a ja kanapeczki z sałatą ogórkiem pomidorkiem i szczypiorkiem mmmmmmmmmmmmmmmmmniam, to pierwszy dokument dzidzi już jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680329 przez Mincz
Hejka, znów piękny dzień, mam nadzieję, że żadnego spadku formy nie będzie ;) Póki co się trzymam, trochę mnie muli, ale nie jest źle ;)

aśka, super! Zazdroszczę nieziemsko, ale cieszę się, że wszystko ok i karta już jest :)

Mirka, 26? I stara? Meeeen... Mi stuknęła 30, przeżyłam lekki kryzys z tego powodu (serio, jadąc tramwajem patrzyłam na ludzi i zastanawiałam się, czy sa zadowolenia z życia, czy nie żałują... makabra ;)) Także te 26 jest spoko, dwójka z przodu to prawdziwa młodość :) Niby 30 to jeszcze nie jest źle, ale już ciulowo wygląda ;P

Dziewczyny, spanie to nasze wielkie prawo na tym etapie. Te, które mają pierwsze dziecko sa i tak uprzywilejowane ;) Ja po pracy zamiast się położyć bawię się jeszcze z pełną energii 4 latką (bawię... hmmm raczek biernie biorę udział, ale zawsze). Także spijcie ile możecie :D

Miłego dnia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #680418 przez aska27
mirka26 napisał:

aska27 a to się ciocia mirka cieszy znając życie będziesz stycznióweczką ja mam na 12 stycznia ale przez cesarkę. a ja kanapeczki z sałatą ogórkiem pomidorkiem i szczypiorkiem mmmmmmmmmmmmmmmmmniam, to pierwszy dokument dzidzi już jest


jest jest.. i pełno zdjęć z USG :blink: najmilej jednak było posłuchać bicia serduszka :kiss: :)
Może i właśnie o styczeń zahaczymy :)

Wiesz z tym jedzeniem to mam mega problem, coś bym chciała,ale nie wiem co :ohmy:
Z Mikołajkiem jak byłam w ciązy to nie jadłam mięsa, białego chleba, na początku ziemniaków i czekolady i tyle, reszta była ok. A teraz ... Bąbelek w brzuszku coś mi wybrzydza hehehe

Mincz to ja Ci na ucho powiem,ze też mam 30,ale ciiiii :silly: i dokładnie takie same odczucia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl