BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #684091 przez mirka26
ty tam domi domu nie opuszczaj hi hi w styczniówkach jesteś hi hi ja na początku myślałam że będę lutówką a tu pyk i proszę. a okazało się że mój bąbelek woli być styczniowy hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684096 przez DoMI*
hehe., mirka ja sie urodziłam w styczniu a moj Kochany w lutym :D wiec iekawe jak dzidzia wybierze :)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684145 przez Mincz
Cześć

Kurcze dziwnie się dziś czuję, jakoś tak mnie zmula znowu :/ Szefowa do mnie, że może lepiej, żebym była w domu, ale chyba na głowę bym tam dostała ;) A tak to zawsze w razie w mam lekarza na miejscu... Oby tylko nie był potrzebny.

Sylwietka, ja też zazdroszczę wolnegooooo :( buuuu ;( Ja mam urlop dopiero w sierpniu, ale może uszczknę z kilka dni w lipcu jak się da ;) No i jesli mi jakimś cudem jutro gin powie, że przydałoby się L4 to na te kilka upalnych dni nie odmówię ;)
Kasiek - ty pracujesz non stop?? W sensie najbliższe wolne 26 - nie masz wolnych weekendów?? Meeeen :/

Laski, w lutówkach najfajniej :D Nawet jak której się przesuwa na styczeń to niech bierze przykład z mirki i siedzi z nami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684221 przez mirka26
przywiązałam się do was, teraz kombinuję z fb i powoli łapię o co chodzi. mincz kochana będzie super słońce moje pogoda taka to i się człowiek gorzej czuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684348 przez kasiek21
mirka

ty tam z tym swoim e siedz spokojnie :-D ja i bez ciazy mam takie. teraz mam stanik h i juz robi sie za maly. mowie, dla mnie to tuz tylko taczka :-D

mincz

co do mojego wolnego, ogolnie powinnam pracowac 6 dni w tygodniu i to juz taki maks, ale niestety, sama tak ustawilam grafik jeszcze w maju a wtedy to nie wiedzialam ze jestem w ciazy :-D a teraz po prostu umieram. nie daje rady po prostu stopy i kolana mi wysiadaja :-(

a co do slonca to po prostu dramat. wczoraj myslalam ze padne gdzies po drodze do pracy. :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684378 przez mirka26
kasiek to ci współczuję. to chyba aż boli co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684388 przez kasiek21
mirka
dopolki nie zaszlam w ciaze bylo naprawde ok. duze bo duze ale teraz... to jest po prostu meczarnia, polki mam stanik jest ok ale jak sciagne. eh moj nawet dotknac mnie nie moze bo po prostu jest krzyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684392 przez Mincz
Uuu kasiek to nie za fajnie, współczuję, pewnie wieczorem w domu to jedyne na co wytarcza sił to prysznic i spać... A czemu tak ustawiałaś grafik? Jakieś wakacje masz zaplanowane na później?

Ja mam w pracy świetną klimę, więc jest git. Gorzej, że klima w aucie nie jest nabita i jak wracamy to porażka - albo możemy się gotować przy zamkniętych szybach, albo otwierać i słyszeć tylko huk, bo na autostradzie to średnia przyjemność przy otwartych oknach... Ale po pracy moge przynajmniej poleżakować pod drzewkiem w ogrodzie :D

Piersi... ciężki temat, może co prawda nie są gigantyczne, ale żylaste owszem (zresztą m.in. po tym się kapnęłam, że jestem w ciąży). bankowo urosną jak zacznę bobo karmić ;) Przy Zosi miałam przez chwilę większe niż jej glowa ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684391 przez mirka26
to tobie naprawdę taczki trzeba hi hi. ale tak poważnie to przeszkadza nawet po schodach się ciężko chodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684403 przez kasiek21
wiesz ja jestem juz do nich przyzwyczajona. od zawsze wialam wielkie wiec teraz to zbytniej roznicy mi nie robi. aczkolwiek bola jak diablí.

co do grafiku. eh w sumie to nie wiem czemu mam kilka dni np. jutro ze ide tylko na pare godzinek ale i tak na sama mysl o tym jestem juz zmeczona. mysle ze zanim pojde na zwolnienie to wykorzystam zalegly urlop i miedzy wizytami pojade do mamy moze? albo do siostry nad morze :-D oby tylko pogoda nie byla jaka jak teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684406 przez mirka26
hi hi skądś to znam ja cię bałam że małego udusze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684453 przez Mincz
Kasiek, nie wykorzystuj zaległego urlopu - teraz ci się nie opłaca, zwłaszcza przed zwolnieniem. Zostaw sobie to szef nie może ci odmówić wykorzystania go po urlopie macierzyńskim, A przy maluszku na pewno się przyda ;)
Ja robię tak - w wakacje urlop zaliczę krótki normalnie, bo nie planuję jakoś specjalnie zwolnienia (chciałabym pracować jak najdłużej). Ale jakies krótsze sprawy to będę brała zwolnienia - zaoszczędzi się w ten sposób tych parę dni chociaż ;)

a jaki macie rozmiar? Kasiek podała, a reszta? ja mam normalnie C, teraz tak pomiędzy C a D (chociaż bardziej D w sumie ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684575 przez mirka26
ja już pisałam ja mam e a normalnie to tak c

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684718 przez aska27
oj, widzę powazne dyskusje :blink: to i ja sie dołączę,ze mam C ,ale cyce mnie bolą teraz strasznie!!!!

Dziewczyny ja juz chcę luty!!!!

Kasiu Mincz ma racje poczekaj z tym urlopem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684742 przez kasiek21
w sumie z tym urlopem to macie racje, po porodzie i macierzynskim uzbie ra sie urlopu 60 dni a wiec kolejne 2 miesiace bede mogla z maluszkiem posiedziec :-D a jak nie to za caly zgarne ladne pieniazki :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl