BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

9 lata 11 miesiąc temu #876114 przez Sarenka
Aneteczka - moja też nie ciągnie główki - ma 10 tyg. Tydzień temu oglądała Ją pani rechabilitantka i też mówiła, że powinna już lekko ciągnąć, dlatego Ją ćwiczę ćwiczeniami, które mi pokazała - takie jakby brzuszki. Ale po tygodniu nie widzę jak na razie efektu.
Kasiek - u Nas jeszcze główka lata, ale jednak między Naszymi dzieciakami jest różnica miesiąca. Więc ciekawe jak u pozostałych dziewczyn...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876129 przez wola82
Hej
Asia duzo zdrowka dla Sary. Slicznie wygladalyscie na chrzcie, Sara jak ksiezniczka :kiss: a Mikolajek to przystojniaczek maly Ci rosnie.

Kaska i nie wybudza sie Igorek w nocy ze mu zimno? To jest tez najlepszy sposob na chartowanie. A co do zabawek to faktycznie butelki rolki po papierze toal. gazety i inne takie bawia dzieci najlepiej.

Lena juz trzyma mocno glowke ale tez jeszcze ja podtrzymuje bo jeszcze jej sie chwilami macha, a jak ciagne za raczki to chetnie pewnie by juz usiadla :) . Ale zauwazylam ze energicznie reaguje na swojego brata :laugh: tak jak by sie chciala isc juz bawic. A grzechotek jeszcze nie chwyta, ale tez juz na niektotre reaguje wiekszym zainteresowaniem, ale jeszcze ma czas na to, pozniej wszystko bedzie lapac zwlaszcza to co nie trzeba :) takze Aneteczka nie przejmuj sie wszystko w swoim czasie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876131 przez Asia09
Hej dziewczyny,

dzis smętny dzien choc udalo nam sie pospacerowac godzinke w przerwie deszczowej.
Ostatnio pisalam ze Ola roni kupe co trzy dni a dzis minal czwarty i nic. Zaczynaly sie juz placze wiec podalam jej 1/3 czopka i nie czekalysmy nawet 5 min na efekty...a były spektakularne ;)

Asia - Sara super wygladala do chrztu. Daj znac jak mozesz gdzie kupowalas ubranko bo ja na razie szukam po necie ale ciezko znalezc kiecuszke zeby Ola nie wygladala jak w sutannie ;) Jak patrze na rozmiary to przy 62 wychodzi dlugosc do kostek zwlaszcza ze nozki jeszcze nie sa wyprostowane. Poza tym jak cos mi sie spodoba to cena zwala z nog.
No i jak sie domyslam na ostatnim zdjeciu ten mały przystojniak to Mikolaj. Śliczne oczka jak u sarenki- duze i czarne :)

Co do podnoszenia głowki to musze sprawdzic, ale generalnie Ola jest o niebo mocniejsza niz w tym wieku byla Zosia.Z reszta my od poczatku nosilismy ja bardzo czesto przewieszona przez ramie wiec cwiczyla dzielnie podnoszenie głowy. Poza tym na leząco jej głowa chodzi jak na orbicie - na boki i potrafi ja mega wygiac jak ktos stoi za nia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876138 przez andzia90
U mnie maciek sam trzyma główkę i to bardzo mocno jak mam go na rękach to czasami podtrzymuje mu głowę wrazie wu. Co do dzwigania to on już by chciał siadać tak się skubany dźwiga a nawet zauważyłam że jak leży na plecach to za chwilę leży na boku i próbuje na brzuch się przewrócić:) do rączek też dużo chwyta ale grzechotka jak na razie nie interesuje go.
A u nas jest taki problem że nie chce mi maciek spać w ciągu dnia wogóle jedynie na spacerze ale jak cały czas leje to nie wyjde nigdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876175 przez kasiek21
wola
igorek budzi się w nocy tylko na jedzenie i to raz. jak go przykrywam to i tak zaraz jest rozkopie tak więc już nawet nie próbuje... bo to bez sensu jest zupełnie...

właśnie mlody zjadł butle i teraz mecze się z jego uspaniem... wierci się jakoś i steka... może brzucho bo coś tam o się przelewa... jak to takie łapczywe no to wcale się nie dziwię... eh... zabiore go chyba do siebie do łóżka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876191 przez aska27
Sarenka napisał:

Co za dzień! Cały czas pada! W ogóle nie byłyśmy na spacerze! Ehhhh...
Dziewczyny - powiedzcie mi czy Wasze Maluchy trzymają już same główkę?


Sarenka moja Sara to bardzo silna babka ,już od dawna ładnie trzyma główkę.. leżec na brzuszku czy też gdy ją trzyma. Pamiętam jednak,że Mikołajek dłuuugo nie chciał ćwiczyć i podnosić głowki,a jest ok. Wszystko zalezy od dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876251 przez zubi
andzia90 napisał:

U mnie maciek sam trzyma główkę i to bardzo mocno jak mam go na rękach to czasami podtrzymuje mu głowę wrazie wu. Co do dzwigania to on już by chciał siadać tak się skubany dźwiga a nawet zauważyłam że jak leży na plecach to za chwilę leży na boku i próbuje na brzuch się przewrócić:) do rączek też dużo chwyta ale grzechotka jak na razie nie interesuje go.
A u nas jest taki problem że nie chce mi maciek spać w ciągu dnia wogóle jedynie na spacerze ale jak cały czas leje to nie wyjde nigdzie


andzia spróbuj tej metody z zawijaniem w dzień, przynajmniej raz dziennie a może wtedy ci prześpi jakiś czas.

aneteczka my też małą nosimy plecami do nas ( teraz to jej ulubiona pozycja bo ma na wszystko ok, a ja też ją lubię bo główka jest zabezpieczona).

Moja mała ogólnie ładnie już trzyma główkę, ale z racji że najmłodsza z towarzystwa to na razie jest na etapie odkrywania rączek, a chwyta tylko bodziaki gdy jej zakładam lub zdejmuje inne rzeczy na razie wzbudzają zainteresowanie ale tylko wzrokowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876287 przez aska27
Asiu ubranko kupiłam w Coccodrillo
podaję linki:
pl.coccodrillo.eu/product/97635/Odzie%C5..._TKANA/SUKIENKA.html

do tego płaszczyk, wg mnie super :)

nie mogę znaleźć linku, podrzucę zdjecie później.

Dziekuję za miłe słowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876326 przez Magda28
Hej w końcu forum ruszyło :)

Aska zdróweczka dl Sary :kiss: bidulka się męczy,też to przechodziliśmy :dry: super ta sukienusia na chrzest :)

Kasiek cudny Igorek :) i jak ładnie chwyta zabaweczki.
Andzia moja Martuś też mało śpi w dzień,chyba ze na spacerze to z 4h
U nas też mała ładnie główkę trzyma,piąstki strasznie ładuje do buzki :) grzechotki już ją interesują,ale jeszcze nie potrafi złapać.Kocyki,bluzeczkę do góry sobie podnosi to tak :laugh: ogólnie to jest coraz to fajniejsza,wszystko ją interesuje zwłaszcza lampa i telewizor :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876327 przez Magda28
Moja Martuś :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876328 przez Magda28
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876333 przez Aneteczka
asiu Sara wygladala cudnie, ale musze przyznac, ze Mikolajek przeprzsytojny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876338 przez aska27
Aneteczka napisał:

asiu Sara wygladala cudnie, ale musze przyznac, ze Mikolajek przeprzsytojny :)



:laugh: dziekuję :kiss:

Magda Marta to mała ślicznotka i jak rączki próbuje! :laugh: :blink:

a jak sobie radziliście?? Może jakies domowe sposoby które pomogą?
Ja stosuję wodę morską do czyszczenia noska, teraz inhalacje jeszcze.. no i syropek na kaszelek który lekarz zalecił... dodatkowo nasmarowałam małą gęsim smalcem,żeby rozgrzało, hmm taki babciny sposób, może pomoże!


a tutaj ubranko do chrztu:
pod spód oczywiście założyłam body białe :)
Ubranko Sary

a teraz tak sobie pomyślałam,bo w sumie juz nie będe potrzebować tych ciuszków, jeśli któraś chciałby je odkupić, oczywiście niedrogo to polecam się.. wiadomo,że założone były raz + buciki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876343 przez anjaa18
Hej dziewczyny!
Śliczne Wasze dzieciaczki!!
Asia rewelacyjnie wyglądasz, tak z klasą, Sara jak księżniczka :) współczuje katarku my się uporaliśmy woda morska odkurzaczem i maścią majerankowa, wieszałam tez mokra pieluchę pokropiona amolem na łóżeczku na noc.
Mój mały ładnie trzyma główkę ale oczywiście jeszcze podtrzymuje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876346 przez issska1986
hejka,

kurka jutro was nadrobię bo czasu brak...
Forum siadło i też nie dało rady pisać. Dzieciaczki cudne, Asia a na chrzcie wszyscy super wyglądaliscie, no ale niestety, Sara was wszystkich pobiła na głowę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl