BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 tygodni temu #872563 przez issska1986
hej,

zubi ja mam z rossmanna tą hippa tylko jakoś wolę granulowaną, ale w saszetkach też ok :) moja mała je teraz już co 3-4 godziny :)

a to mleko enfamil to podobno bardzo dobre,bo najbardziej zbliżone do mleka matki....hehe chociaż na wszystkich widnieje taki napis :P

Miłej noccki :) mała smacznie śpi a ja oglądam "Przyjaciółki " :) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872569 przez issska1986
Eeee Lysy super avatarek, wrzuć foto małej,bo na avatarku słabo widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872643 przez Asia09
Sarenka - mozesz napisac co to masz za pas? I czy jestes z niego zadowolona?

Co do szczepien to my tez odwlekamy, bo Zosia właśnie złapała ospe! No i teraz czekamy jak zareaguje na to Oleńka.Co lekarz to inna opinia,jeden twierdzi że niby nie powinna sie zarazic bo ma przeciwciala ode mnie a inny ze spokojnie moze złapać. Czekamy wiec i obserwujemy...

Ja dzis zaliczyłam gina. No i na pytanie czy moge juz ćwiczyc otrzymalam pozwolenie na wszystko.Tak wiec znowu sprzeczne informacje bo ktoras chyba pisala nawet o 6 miesiacach przerwy. A mnie jutro mija 2 miesiace i to po CC...I bądz tu mądry.

Dobrej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872652 przez Aneteczka
Zubi tez mam butelke lovi i jestem bardzo zadowolona, smoczek duzy i wygladem przypomina cyca ;) co do wyparzania to nawet jak w szpitalu bylam to mowila mi lekarka zeby nie przesadzac ze sterylnoscia, ma byc czyste ale dziecko ma sie oswajac z do owymi bakteriami. Tak ze przez dzien zalewam wrzatkiem w miseczce butelki, raz dziennie myje w plynie, a w nocy mam dwa karmienia i myje pod goraca woda w lazience, bo nie chce mi sie latac do kochni. Przez pierwsze dwa miesiace zawsze wyparzalam,a teraz dzidzia juz jest w miare duza :)

Asiato chyba zalezy od lekarza i kondycji, ja mialam cc i jak bylam w 8 tygodniu u gin to zrobil usg, wszystko sie pieknie pozrastalo i mowil ze o nastepne sie mozna starac ;) a ja myslalam ze trzeba miec dwa lata przerwy. Wszystko zalezy od organizmu

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A to Maksiu :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872656 przez Aneteczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872662 przez Sarenka
Asia mam pas "Pani Teresa" kilka dziewczyn mi polecalo,wiec tym sie kierowalam. Nie umiem powiedziec czy jestem zadowolona bo to dopiero pierwszy dzien. Pewnie moje zadowolenie bedzie zalezne od tego czy w ogold beda jakies efekty... A mam taki be, haftek i rzepow,tylko wciagany orzez nogi. Nosi sie wygodnie. Praktycznie mialam go ciagle na sobie,poza czasem gdy wychodzilam z domu. Mi ginekolog powiedziala,ze nie ma przeciwskazan po cc do pasa, a ten ma typowe zastosowanie po porodach fizjologicznych i cc.
Dodatkowo dr powiedziala,ze smialo moge robic brzuszki (po cc) i powoli cwiczyc. Wiec czas i pora. Boje sie,ze nigdy nie strace tego flaka. i wspomniala,ze takie samo ryzyko po cc jsst w przypaxku ciazy po roku od porodu i po 2 latach. Obciazenie na szew jest takie zamo.
Isska ja stosuje Enfamil,bo wlasnie pediara polecila jako najbardziej zblizone do mleka matki gdy Mala mi nie najadala sie moim mlekiem.
pierwszy test lezaczka bujaczka zaliczony na 5+ :) natalka noe wiedziala na ktora zabawke patrzec. Taka szczealiwa :)
Aneteczka ja tez jestem za tym by dziecko przystosowywac do naturalnych warunkow, a nie jakis sterylnych. Oby mi to na zle nie wyszlo, tylko na plus. Pozyjemy zobaczymy.
Wiecie,zaczelan rozgladac sie na promocjach za sloiczkami po 4mies. Jak cena okazyjna to biore na zas. Tzn mam dopiero dwa i nie kupuje jakos duzo,bo nie wiem jak Mloda zareaguje i czy bedzie chciala,ale i tak musze miec cos na probe,wiec kupilam.
To co? Dobrej nocki zycze. U mojej Cory jeszcze jedno karmienie,zmiana pieluchy i spimy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872700 przez kasiek21
dzień dobry :-)

wybaczcię ale nie dam rady was nadrobić... tyle pisałyscie. starałam się czytać na bierzaco ale i tak jestem w czarnej dupie... eh.

wyszliśmy wczoraj ze szpitala. mały niby osluchowo czysty, antybiotyku też nie mamy... ale dla pewności i tak pójdę w poniedziałek do naszej doktor na kontrol.

pobrali małemu wczoraj krew na pneumocystaze... wyniki za tydzień :-o bo pojechały do gdańska i w ogóle. no cóż będziemy czekac...

w dodatku mamy kiepska morfologie no i mamy anemie :-/ tak więc muszę podawać małemu żelazo przez 6 tygodni a po 4 zrobić kontrolne badania co i jak.
w szpitalu wreszcie dali mi receptę na refundowane mleko :-D tak więc to już duży sukces...

kilka dni temu też dałam małemu do posmakowania banana i jabłko :-D banan zdecydowanie lepszy :-P

Ah no i trochę mało przybieramy na wadze :-( w 3 tygodnie 220g... tak więc doktor kazała wprowadzić kleik ryżowy...

no i te nieszczęsne szczepienie... mam nadzieję że lada chwila je zrobimy. mielismy mieć 9tego no ale niestety...

aneteczka
śliczny maluch!! jej jak te dzieci rosną prawda? :-)

sarenka
co do słoiczkow... eh... smakowalas ich kiedyś? te obiadki i w ogóle sa kompletnie bez smaku i wcale nie dziwię się ze dzieci ich jeść nie chcą. co prawda sa dzieci które tylko i wyłącznie słoiczki no ale... ja mojemu tego nie dam. i tak siedzę w domu tak więc wolę ugotowac mu coś sama. napewno będzie zdrowiej. bo niby tak mówią że takie zdrowe... sranie w banie!! jak zupka która ma tyle konserwantow może być zdrowa? zostawiłas kiedyś zupę na tak długo i to nie w lodówce? nawet w lodówce zupa nie polezy dłużej niż 2-3 dni. a nawet jeśli weźmiesz ja do słoików i zawekujesz to też nie postoi tyle bez lodówki... no i znam wiele przypadków gdzie dzieci po słoiczkach miały później problem z gryzieniem nawet najmniejszych kawałków...
jedyne co dobre to te desery, one bynajmniej mają smak owoców... bo np jakaś tam zupka z kluseczkami w ogóle smaku nie ma... no ale to tylko moje zdanie :-) każda mama wie co dla jej dziecka najlepsze :-)

a o to moje szczęście :-) 2 dni temu skończyło 3 miesiące :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872777 przez Asia09
Sarenka - wlasnie chodzil mi o komfort chodzenia bo na efekty chyba trzeba poczekac ;) Czytalam ze ten pas lubi sie zwijac i przez to jest nie wygodny zwlaszcza przy schylaniu.

Aneteczka - Maksiu słodziudki :) Wydaje sie taki drobniutki.

Kasiek- z Twojego Igorka juz niezly przystojniak!

Co do słoiczkow to ja mam doswiadczenia ze dzieci wlasnie słoiczki wsuwaja, a zdrowych, domowych zupek nie. Ale co dzidzia to inny gust wiec trzeba sie samemu przekonac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872835 przez andzia90
Witam się :)
Dziewczyny w końcu u nas noc cudowna jak Maciek padł po 21 tak pierwsza pobudka była o 2 następną o 5 kolo 6 wzięłam go do siebie i obudził się uwaga 9.30 :D i teraz tez śpi :) mam nadzieje ze mu tak zostanie już , na noc zjadł cyca i poprawił flacha :)

Kasiek- jaki Igorek już duży chłopak :) tez miałam swojemu kupić takie ubranko ale kupiłam inne :P
Aneteczka- pięknie Maksiu dźwiga główkę :)
Co do pasa to miałam tez kupić ale M powiedział żebym się nie wygłupiała bo nie mam dużo brzucha a poza tym mięśnie musza się zregenerować. No tak tylko mnie już ze tak powiem coś trafia jak widzę taka mała oponkę :D w przyszły piątek dopiero do gina idę a ja już ćwiczę :D wiadomo nie za dużo bo nie wiem czy już mogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872868 przez zubi
Aneteczka i kasia te wasze chłopaczki to już duże brzdące :)

nasza Natalia robi się coraz bardziej kumata, łóżeczko przestało w pupkę parzyć wieć jesteśmy zadowleni, tylko to częste karmienie jest delikatnie meczące ( ale damy radę) a napiszcie mi mamy karmiące piersią czy wasze dzieciaczki teraz jak są starsze chcą jeść rzadziej (potrzebna mi nadzieja:))

Chciałam wam pokazać nasze zaproszenie na chrzest

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872870 przez Magda28
Witam w piękny słoneczny dzień :lol:

Andzia my też mieliśmy o tej samej porze pobudki :P No i kolejny wieczór gdzie sama zasypia w łóżeczku po kąpieli :lol: a zawsze męczyłam się do 22.00 aby ją uśpić,a tak o 20.30 już zasypiała.Spokojnie poszłam wziąć kąpiel i obejrzałam mój serial "PRZYJACIÓŁKI" :lol:

Kasiek śliczny Igorek i jaki już duży :) Przystojniacha.
Aneteczka Maksiu też przystojniacha dziewczyny w kolejce będą się ustawiały :lol:

Asia ja też noszę pas dostałam od siostry,ale ona go przywiozła z Irlandii.Nie jest na żadnych rzepach,tylko zwykła duma tak jak u Sarenki wciągam przez nogi.A efekty widzę,że są. Codziennie wklepuje balsam i go zakładam i chyba brzuch lepiej wygląda :) Też muszę zacząć ćwiczyć,we wtorek mam gina więc się zapytam co i jak.
A co do słoiczków to też raczej nie będę kupować i tak siedzę w domu to wole coś ugotować.Sama uwielbiam zupy i gotuję często zwłaszcza warzywne,więc przed przyprawieniem odleje malej i zmiksuje :blink: Tak mi się wyaję.
Dziś w końcu piękna pogoda na pewno spacerek zaliczymy :blink: ale pewnie kolo 14.00 mała zasneła o 11.00 i śpi jak suseł.Wczoraj też zasneła o 11.00 to wstala o 14.00 :lol: Chyba podmienili mi dziecko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872888 przez Edi28
Witam się i ja :)
Kasiu, Aneteczko ale przystojne te wasze chłopaki :) w ogóle te nasze dzieciaczki takie do schrupania :)
Zubi super zaproszenie :) Natalka śliczniutka :) a co do karmienia u nas jest różnie czasami mamy dni, że je równo co trzy godziny, czasami nawet ma przerwę 4 godzinną, ale czasami co dwie..
Kasiu dużo zdrówka dla Igorka, oby to był już koniec waszych chorobowych perypetii :)
kurczę muszę zamówić sobie ten pas, skoro tak polecacie :) i się zmobilizować i zacząć ćwiczyć, bo waga stoi w miejscu :(
Co do słoiczków ti na pewno kilka kupię i podam, tak na początek, a potem planuję sama gotować, tym bardziej że dostałam super książkę z przepisami dla Maluszków, co i w jakiej kolejności warto wprowadzać :) ale o ile piersi dadzą radę, to chciałabym karmić te zalecane 6 miesięcy tylko piersią, ale nie wiem, czy się uda...
U nas nadal zielona kupa :( eh... niby po kropelkach już nie krzyczy po zjedzeniu, ale kupa nadal koloru nie zmieniła :angry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873018 przez Magda28
Edi śliczna ta twoja Hania :lol: cukiereczek

Mała spiocha na dworku,a ja w tym czasie przeszukuje allegro :) chce kupić Martusi lezaczek bujaczek.I pytanie:Edi widze,ze masz taki lezaczek wlaśnie go oglądałam i co jesteś z niego zadowolona???Mała chętnie w nim siedzi???interesuje ją???

Jeszcze podobają mi się te:
allegro.pl/lezaczek-bujaczek-3w1-wibracj...8kg-i4130291336.html

allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujacze...144-i4113518721.html
i sama nie wiem :dry:
W zasadzie mam lezaczek bujaczek ale jest duzy i nie mam gdzie go polożyć :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873082 przez anjaa18
Cześć dziewczyny:)
Kasiek Igor to już poważny facet, Edi Hania prze słodka :)
My po USG bioderek i wszystko dobrze:)

Wiecie może czy solarium jakoś działa na rozstępy świeże tzn te fioletowe? Wybieram się i się zastanawiam czy nie pogorszę ich wyglądu hmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873102 przez issska1986
Hej,

Zubi
spokojnie będzie jadła coraz rzadziej, ale i tak często Ci je, tak to moja na samym początku jadła, ale może mniej treściwy pokarm masz i się na krócej najada, albo taki łakomczuszek z Natki ;) moja po spacerku już nawet do max 5 godzin, ale to maximum... a średnio co 3-4 ją karmię w ciągu dnia, w nocy też co 4 się budzi, max 6 godzin.
Zaproszenie super :)

Ja dalej noszę pas i też mi się wydaje,ze brzuch coraz mniejszy, koleżanka powiedziała,żebym się nie martwiła bo on się jeszcze "spłaszczy" :lol: tylko ja mam ten na haftki i bardzo jestem zadowolona :side: nie widać go w ogóle i wcale tak bardzo mi nie przeszkadza... :blink:

A propo słoiczków to koleżanka mi pow ,ze lekarz kazał na początku słoiczki dawać bo niby z wybranych, niepryskanych owoców i warzyw są robione, a tak to nie wiadomo co do tej zupki dodajesz,,, GMO czy inne dziadostwo... :S

Moje dziecko z nudów zasnęło na macie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl