BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 2 tygodni temu #873103 przez issska1986
Aaaaa i brzdące super, widzę,ze większość naszych pociech to same dorodne dzieciaczki :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873113 przez Lysy
Cześć,

Koślawe stópki charakteryzują się tym, że jak spojrzysz na stopę od spodu to jest w kształcie literki C - paluszki idą do środka. U nas na badaniu bioderek lekarz bardzo szczegółowo badał Oleńkę - sprawdzał, nogi, szyję itd.

Niestety nie jestem w stanie wgrać zdjęcia Małej, bo mój telefon robi zdjęcia dużej rozdzielczości i nie jestem w stanie ich wgrać :-(

Ja cały dzień jeżdżę po lekarzach i ryczeć mi się chce. Dziś mijają dwa tygodnie od zabiegu. 14 dnia miałam zgłosić się do szpitala po wyniki histopatologiczne i ewentualnie do lekarza.Niestety wyników nie ma, żaden lekarz mnie nie zbadał - mam się zgłosić do swojego lekarza prowadzącego ciążę - Szok! Lekarz prowadzący mnie nie chciał przyjąć, powiedział, że ma urwanie głowy. Zadzwoniłam do Luxmedu i poszłam na pierwszą wolną wizytę (do "obcego" lekarza), bo coś mnie niepokoiło. Niestety okazało się, że kanał szyjki się nie zamyka! Cały czas mam plamienia i źle się czuję. Lekarz mnie nastraszył, że w każdej chwili mogę znowu mieć krwotok i dla niego to jest wielka niewiadoma. Mam bardzo na siebie uważać, dziś wieczorem mam jeszcze USG bo muszą sprawdzić co się w macicy dzieje. Ponadto mam skierowania na badania typu morfologia, krzepliwość itd. Dostałam kolejne leki! Kiedy to się skończy????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873171 przez Elmirka85
Lysy bardzo Ci współczuję. Bądź dzielna :kiss:
My byliśmy wczoraj na usg bioderek i u ortopedy i wszystko jest super :)
Kasia ja się z Tobą nie zgodzę że słoiczki nie zdrowe bo są w nich sprawdzone nie pryskane warzywa. a gotując zupę w domu z warzyw na nawozem w których jest sama chemia będzie zdrowiej? nie sądzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873200 przez Edi28
LYSY jejku współczuję twoje perypetie zdrowotne to jakaś niekończąca się historia :-( mam nadzieje ze usg wyjdzie dobrze i Twoje problemy szybko się skończą :-) będę trzymać kciuki za Twój szybki powrót do zdrowia :-)
MAGDA z lezaczka jesteśmy bardzo zadowoleni :-) przy wyborze kierowałam się tym by na jak najdłużej mógł służyć ten model można zamienić później na krzesełko dla maluszka :-)
ANIA ELMIRKA super ze z bioderkami wszystko dobrze :-) a co do solarium to szczerze mówiąc nie wiem :-( wiec nie pomogę :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873209 przez Marudka
hej maminy :) moje dziecko wczoraj grzeczne a dzis znów ryk wieczorem chyba ciagle jej się to szczepienie przypomina.
mamy na mleku mm jestem ciekawa ile wydajecie miesiecznie na mleczko?

mamy co myslicie o chustonoszeniu? mamy grupe na fb mam z wrocławia i mnie dziewczyny zaraziły:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja jeszcze nie pokazywałam Wam mojej Marysi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873213 przez Lysy
Właśnie wróciłam z usg. Mam coś w macicy. Jestem jak chodząca bomba bo w kazdej chwili mogę mieć krwotok. Mam jak najszybciej jechać do szpitala. Czeka mnie kolejny zabieg. Jak na razie wróciłam do domu bo i tak znieczulenie podają jak się jest na czczo. Tak więc pojadę jutro rano a dzięki temu jeszcze w nocy mogę karmić Małą. Jestem załamana! Mój mąż powiedział że jak tylko ten koszmar się skończy to będzie ubiegal się o odszkodowanie!

A z samego rana mieliśmy jechać w góry. Trzeba rozpakować walizki ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873235 przez Marudka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873237 przez Marudka
Lysy współczuje i 3mam kciuki bedzie dobrze :) musi byc.
My zgłosiliśmy sprawe do prokuratury odnośnie mojego pobytu w szpitalu i zbagatelizowania objawów moja tesciowa byla dzis przesłuchiwana, powiedzieli ze sprawa moze ciagnac się 2-3 lata wiec musimy uzbroic się w cierpliwosc na dniach ja bede wzywana na zeznania, ale nie popuszcze im, mi juz nie pomoga ale moze innej kobiety ktora lezac na patologii zgłosi na obchodzie bol brzucha i mocne napięcie nie zostanie zbagatelizowana słowami " jest pani w końcówce ciązy to boli"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873259 przez issska1986
Lysy zdrówka :kiss:

Eh pewnie nie popuszczajcie, ja dzisiaj napisałam skargę na panią pediatrę z Centrum Zdrowia Dziecka-przereklamowanego z resztą... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873262 przez Aneteczka
Lysy Trzymaj sie biedactwo. Trzymam mocno kciuki!

Maluszki sa przeslodkie. Fakt Maksiu drobina trzy tygodnie temu wazyl 4,7. A jest zaraz po Igorku najstarszym dzieciaczkiem. Wyniki sa ok, po niedzieli ide na wazenie jezeli za malo przybierze ide prywatnie do jakiegosc dobrego pediatry, bo w osrodku lekarka nic mi nie doradzila co robic by jadl wiecej.

Co do zupek zamierzam zarowno kupowac jak i gotowac. Deserki natomiast bede kupowac, bo tam multum kombinacji jest :)

Jesli chodzi o lezaczek to strzal w dziesiatke. Maksiu go uwielbia, moge wywiesic pranie czy zjesc obiad jak czlowiek a nie czyhac kiedy tylka zmruzy slepka ;)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873303 przez Sarenka
Magda - ja dokładnie na te same dwa leżaczki polowałam. Ten drugi na wszystkich aukcjach był strasznie drogi a jest przepiękny... Ostatecznie mam ten drugi. Kupiłam oczywiście używany i łącznie z przesyłką zaplaciłam 93zł. Wczoraj Natalka była w nim po raz pierwszy. Bardzo się cieszyła, patrzyła na zabawki, śmiała się, machała nóżkami aż zasnęła ze zmęczenia. A więc polecam. Potem przyda się jako fotelik np przy karmieniu.

Isska - moja Mała chyba najdrobniejsza na tym forum. Ciągle rozmiar 56, waży ok 4kg i ma pieluchy rozmiar 1 na jeszcze jakieś dwa dni, a potem w końcu wchodzi w "2".

Lysy- jak czytam co piszesz to po prostu niedowierzam. Nawet nie wiem co Ci napisać, by chociaż trochę podnieść Cię na duchu. Pamiętaj, że My tu wszystkie mocno trzymamy za Ciebie kciuki. Oby to były dobrego złe początki a potem wszystko szło jak z płatka. Tego Ci szczerze życzę. I niech Mąż faktycznie nie odpuści im tego wszystkiego! Jak tak można?

Elmirka, Anja - fajnie, że bioderka są ok! A co do solarium, to przed ślubem i studniówką korzystałam, by kolor skóry był zdrowszy, ale teraz mimo 3 wesel w najbliższym czasie - nie wybieram się. Jakoś mi teraz nie zależy, a poza tym ciągle jednak przystawiam Małą do cysia i chyba bym się bała.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Co do chustonoszenia - mnie nie ma kto zarazić, dlatego zupełnie nie mam zdania. Póki co bardziej stawiam na nosidełka, ale to ew w przypadku jakiś "wycieczek" czy zakupów? Nie wiem...
Co do mleka modyfikowanego to zakupiłam ostatnio 5 puszek z apteki internetowej. Za 800g (duża puszka) wyszło 43zł (ENFAMIL) (przesyłka była za free). Taka puszka wystarczała ostatnio na 10 dni, obecnie przy zwiększonej dawce na 120ml starcza na tydzień. Wiec wychodzi 170 zł na miesiąc?

Edi - fajna ta Twoja śmieszka. Widać, że leżaczek Jej pasuje :)

Zubi - zaproszenie super, rozumiem, że chrzciny w święta? Bo takie świąteczne elementy. Podobają mi się bardzo zaproszenia za zdjęciem Dziecka.

Poruszyłam temat słoiczków i do niego wracam. Ja również zamierzam na miarę możliwości i własnych umiejętności przygotowywać Małej jedzonko sama, ale chciałabym też nauczyć jeść słoiczki, bo różnie bywa - łatwiej tak nakarmić np na wyjeździe, a wiadomo, ze tam nie zawsze masz jak ugotować lub samemu zrobione nie przetrzyma. Albo jak zostawię u rodziców czy teściów Małą to też łatwiej... Z resztą nie oszukujmy się - nie pracujemy, siedzimy w domu, a jednak niekiedy sama nie mam kiedy zjeść czy coś ugotować dla Męża.

Za sobą mam drugi dzień w pasie "pani Teresa". Jest bardzo wygodny, w niczym mi nie przeszkadza. Tak bardzo bym chciała by dał jakieś efekty, chociaż trochę. Tylko mam wrażenie że z tyłu nieco odstaje i że to może brzydko odznaczać się na ciuchach. Mimo wszystko noszę i w nim wychodzę na miasto:) No i milej spojrzeć na siebie w lustrze jak na bluzce nie widać oponki.

Dziś zostawiłam Mężowi Córę na 3 godzinki. Wróciłam godzinę temu, a Ona ciągle śpi. A podobno przez cały ten czas Marudziła, a zasnęła chwilę przed moim powrotem :)

Wybaczcie, że się tak rozpisałam, ale może ktoś się nie znudzi i przeczyta :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873306 przez Sarenka
Któraś pisała, że ma książkę z przepisami dla maluchów. Napisz proszę co to za książka. Jestem bardzo ciekawa i przydałaby się taka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873307 przez Edi28
SARENKO ja pisałam o tej książce tytuł u Malucha na talerzu :-) wydaje się bardzo fajna :-) do kazdego przepisu dołączone są zdjecia potraw :-) potrawy wyglądają apetycznie we wstępie opisane są wady i zalety słoiczków i gotowania samodzielnego (tak a propo trwającej dyskusji) oraz zasady gotowania dla takich Maluszków mam nadzieje ze będę z niej zadowolona :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #873395 przez issska1986
Hej,

Marudka super niunia :)

Sarenko nie wiem czy jest sens wydawać kasę, wszystko masz w necie, m.in. tutaj www.przepisy-dla-dzieci.pl/Receipe

Ja nie wiem jak będę dawać, poradzę się pediatry na szczepieniu w maju, ale pewnie zacznę od słoków a potem własna robota... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #873412 przez Marudka
mamy ma ktoras z was moze cwiczenia z Mel B na dysku? slyszałam ze są super i chce zacząc ćwiczyc od poniedziałku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl