BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 1 tydzień temu #705167 przez darmag21
Czy są tu jakieś Panie marcowe 2014 ??? :kiss:


T A B E L K A

zmniejszacz.pl/zdjecie/122/92404_marzec.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705823 przez natB
To już? Marcówki 2014 :) ooo jaaa gratuluję :) i życzę pięknych 9 miesięcy :), jeśli takowe mogą być :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705846 przez paulinkaaa2202
Wow :D już marcowe mamusie :) super gratuluję :)

Mam nadzieję że dołączę do tego grona :P buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705876 przez kaska191919
darmag21gratuluję fasolki!!! ja też zafasolkowałam, ale póki co jeszcze w to nie wierzę(myślaam o ciąży ale tak za pół roku dopiero) i na dzisiejszy dzień mam tylko same obawy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705897 przez darmag21
Ja też sama w to nie wierzyłam, bo udało sie w sumie odrazu bez dluzych stran... zrobilam chyba ze 4 testy ciazowe i test z krwi, lekarz nie widzial tydz temu pecherzyka ciazowego, stwierdzil ze to bardzo wczesnie, ze gdzies napewno jest ale trzeba dac czasu... wiec jutro jade na wizyte i mam nadzieje ze juz zobacze fasolke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705931 przez kaska191919
darmag21ja jak byłam w pierwszej ciąży to poszłam pierwszy raz w 6 tygodniu i była fasolka, po 3 tygodniach później było juz widac rączki i nóżki, ja planuje iść do lekarza gdzieś na początku sierpnia wtedy będzie wszystko już widać, u Ciebie pewnie będzie już widać. My to trafilismy w 10-siątkę. Mąż jest w domu tylko na weekendy, a mój cykl ostatnio fiksował od pół roku dostawałm okres z tygodniowym wyprzedzeniem i tylko raz sie poprzytulaliśmy i zafasolkowałam. Wiem ze dziecko to wielka radosc, i wiem ze z czasem moje obawy mina, ale jak pomysle jak w pracy zareaguja to mam ciarki i serce w gardle :angry: rok temu wróciłam do pracy(po paru miesiącach wychowawczego) po 4 miesiącach pracy zaproponowano mi przeniesienie na inne stanowisko za dziewczyne która była w ciąży, zrezygnowałam z umowy na czas nieokreślony i mam teraz na czas określony, i boje się na sama myśl jak mam to powiedzieć kierowniczce :S i póki co ten strach tak mnie paraliżuje że ciągle o tym myśle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705946 przez darmag21
Wiem,ze martwisz sie ta sprawa, ale powinnas sie uspokoic... jestes w takim wieku gdzie rodziny sie rozwijaja, powiekszaja a pracodawcy zawsze beda sie wsciekac, masz swoje prawa i musisz z nich kozystac. Nie boj sie...aczkolwiek pozekaj z ta informacja az do momentu kiedy pojdziesz do lekarza, zalozy ci karte ciazowa i potwierdzi ze wszytsko jest oki... trzy glebokie oddechy i nie martw sie praca, to rzecz nabyta a dzidzius najwazniejszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705957 przez kaska191919
No mam zamiar poczekać do konca sierpnia z ta wiadomością, póki sezon urlopowy nie minie bo teraz w pracy jest masakra jeśli chodzi o obsadę, nie chce tez ich zostawić z dnia na dzien tylko dać im czas żeby znaleźli kogoś na moje miejsce i wyszkolili, po za tym jedna babka która pracuje na takim samym stanowisku jak ja tez jest chora i poszła na caly lipiec na zwolnienie i teraz ja muszę na zmianie być sama, więc jakoś też będą musieli pogodzić się z moją sytuacją później.

Masz jakieś objawy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #705963 przez darmag21
Strasznie bolą mnie piersi, w staniku jest to jeszcze zniosłe ale jak ściagne to litosci :huh: no i parcie na mocz,w nocy chodze ze 3-4 razy do wc a w dzien to nie zliczylabym. Po za ty to nie najgorzej, czasem mam chwile ze poczuje sie gorzej ale poki co zadnych wymiotow nie mam...odpokac. A u ciebie?

Marlena dobrze ze na wizycie dobrze.

Loca, no jestem ciekawa co tam u ciebie wyniknie.

Pala mozesz miec malutka juz 3 dni ...wooow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705977 przez kaska191919
u mnie też piersi są bolesne i dużo dużo większe, do ubikacji też chodzę często a z rana tak o szóstej jak ide do pracy to mam biegunkę(nie z nerwów), jeszcze w czerwcu tak nie miałam wiec zaliczam to do moich objawów bo tak jest codziennie z rana, a tak to póki co jest jak w pierwszej ciazy wymiotów brak, i oby tak zostało!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705980 przez darmag21
Biegunke też mialam ..juz minelo, teraz przyszly zaparcia...a piersi nabrzmialy i sie powiekszyly, w zeszlym tyg juz stanik kupowalam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706426 przez karolina G
Cześć dziewczyny i ja się dołączam do marcowych mamusiek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706438 przez Dorciaition
Wow, już mamusie marcowe?? Gratuluję bardzo, no i szczęśliwych 9 miesięcy (bez mdłości itp. ;))


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706450 przez darmag21
Ja własnie wróciłam od lekarza...dziś była wizyta na sprawdzenie czy pojawił się pęcherzyk ciążowy. Otóż pojawił sie :lol: ciaza rozwija sie, za dwa tyg kolejna wizyta... a co u was ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706557 przez karolina G
Darmag21 gratuluję pozytywnego wyniku usg, ja czekam na 8 tydzień i idę w poniedziałek, już nie mogę się doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl