BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #727834 przez anita1234
A i zadnych lekow mi nie dal,niestety zdaje mi sie ze w pl jest jaka jest opieka,ale lepsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #727835 przez darmag21
anitka,na pewno to ogromnie przykre i bolesne uczucie, ale jak kolezanka wyzej napisala, czas leczy rany. Na pewno bedziesz sie jeszcze cieszyc ciaza i malenstwem. Zycie nie jest dla nas laskawe,dzis jest jutro tak i niestety kiedy juz nie mnie ten okres zagrozenia to jeszcze kazda z nas boi sie o jutro.

Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #727899 przez olejanta
Anita1234
Bardzo mi przykro, bądź silna :kiss: wiem, że to trudne, ale trzeba to przetrwać.

W gruncie rzeczy okres zagrożenia nie mija nigdy. Dzieciaczek może się urodzić i odejść. Ja jestem z natury okropną pesymistką i zawsze coś wynajdę. Ale staram się zmienić podejście i cieszyć każdym dniem ciąży, wiadomo jak coś się dzieje to nie jest łatwe, ale zawsze staram się pamiętać, że moje nerwy wpływają na fasolkę i tak naprawde to ja mogę jej zaszkodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #727966 przez anita1234
No w sumie dziewczynki macie racje,jakos damy rade,byle zeby wszystko sie oczyscilo samo,niz maja mi cos tam robic,tego bym nie przezyla brr az mnie sama mysl boli,ciekawi mnie po jakim czasie np moge zrobic test i on wykaze negatyw,bo tak mi kaza za 3 tyg jechac z moczem i wtedy wszystko sie okaze..az wam dziewczyny zazdroszcze,noo ale dosc tych smutow :) trzymajcie sie cieplutko bd zagladac do was bo ciekawi mnie jakiej pleci bd wiecej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728044 przez Ani-ta
anita1234 będzie dobrze musi być dobrze :kiss: a ty masz już dzieci prawda :unsure: napisz nam coś o nich ;)

Dziewczyny zauważyłam że na innych miesiącach mają takie tabelki w których wpisują terminy i różne inne dane może też byśmy taką tabelkę stworzyły :unsure: wie ktoś jak ją zrobić :unsure: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728097 przez anita1234
No mam dwuch chlopaczkow,o imieniu Brajan,Seweryn straszy ma 4latka,a mlodszy 2 ;) dawaja strasznie popalic zastanawia mnie skad oni biora tyle energii na ich psocenie dobrze ze mam ich bo nie wiemjak bym to inaczej zniosla..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728114 przez Majowka
Anita1234, bardzo mi przykro, tule mocno :kiss: :kiss: :kiss:
Zycze Ci rowniez zebys szybciutko zaszla ponownie w ciaze! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728123 przez darmag21
Moze by zapytac tamte dziewczyny jaki gdzie robic ta tabelke bo bylo by ciekawie, a ja teznie wiem jak...

Anita1234 - Brajan,fajne imie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728129 przez anita1234
No fajne imie sama wymyslalam nie lubie oklepanych imion,ee tam z kolejna ciaza dam se narazie spokoj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728162 przez darmag21
Anita 1234na pewno przyjdzie na to czas, bedziesz sama wiedziala czy jestes gotowa czy nie. Na razie odpoczywaj i badzsilna.

Apropo imion: Macie juz jakies pomysly, wiem ze na to przyjdzie czas ale wiadomo, ze czasem bardzo wybiega sie w czas... ja mam czarna dziure.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728302 przez Dave
Moje Kochane,

Chcę Was zaprosić do naszego szalonego konkursu, w którym mamy do rozdania aż 70 nagród :ohmy: :ohmy:
Każda z Was znajdzie coś dla siebie i swoich maluchów - sprawdźcie same :)

Zapraszam, zapraszam, zapraszam :lol: :lol:

Szczegóły tutaj: wrolimamy.pl/konkurs-dwa-kolka-na-drugie-urodziny/

Powodzenia :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728315 przez Ani-ta
co do imion też jeszcze nie wiem chociaż dla dziewczynki w pierwszej ciąży podobały mi się Zosia i Agata ale mam synka i ma na imię Bartek chociaż imię to zostało wyłonione w ramach losowania które urządziliśmy wraz z mężem :laugh: nie mogliśmy się zdecydować i taki był nasz sposób na podjęcie decyzji :P Teraz dla chłopca też nie mam pomysłu :huh: ale do marca może coś się wymyśli :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728633 przez faza56
Dziewczyny, zastanawiam się nad kupnem spodni ciążowych.
Chciałam je kupić na allegro bo ceny są o wiele lepsze niż w sklepach. Zastanawiam się jaki rozmiar wziąć bo słyszałam 2 opinie. Jedna żeby kupić w tym samym rozmiarze co sprzed ciąży a drugą żeby zdecydować się na rozmiar większe. Nie wiem sama co wybrać. Może jakimś wyjściem jest pójść do sklepu i przymierzyć takie spodenki i zobaczyć który rozmiar byłby dobry.
Kupowałyście już jakieś ciuszki ciążowe?

Co do imion to u nas dziewczynka będzie miała na imię Pola a chłopczyk Tymon :)

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728704 przez darmag21
Spodnie ciazowe jest najlepiej przymierzyc, bo to kazdaz nas ma inne biodra. Ja napewnokupie ale poczekam jeszcze z miesiac bo narazie chodze w leginsach i tunikach. Teraz sa fajne szersze ubrania ze oprocz spodni mozna teraz spokojnie wybrac z normalnych ubran ktore potem mozna wynosic, ja akurat bardzo lubie luzniejsze i zwiewne bluzki niz obcisle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #728789 przez Ani-ta
faza56 najlepiej idź do sklepu i przymierz bo to różnie bywa i tak jak darmag21 pisze każda ma inne biodra ;) mi np. w pierwszej ciąży dużo poszło w biodra i jak chciałam jakieś spodnie to nie mieściłam się w biodrach :dry:

a mówiąc o ciuchach ja już się boję zimy co z kurtką zimową czy płaszczem :unsure: wiem że są ciążowe ale kupować aby mieć ją na jeden sezon :dry: pierwszą ciąże kończyłam wczesną jesienią to nie było takiego problemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl