BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 8 miesiąc temu #726739 przez domi2907
anita1234 - wiem ze latwo powiedziec ale sie nie zamartwiaj. Masz plamienia? krwawienie?

u nas w pt tez nie daja zadnych duphastonow itp - tylko odpoczynek zalecaja i 0 seksu do 12 tygodnia... lekarka mi tlumaczyla ze jak cos jest nie tak z malenstwem to hormon nie pomoze w niczym..tylko odwlecze to co nieuniknione.

Sluchaj, a nie masz szpitala? jesli masz krwawienia to powinni cie przyjac od razu i zrobic usg...u nas tak jest: na wizyte u lekarza sie czeka, ale jak cos sie dzieje to idzie sie na izbe przyjec, placi sie i lekarz od razu przyjmuje. moze sprobuj jakos? bo czasem te dwa dni moga zrobic roznice.

buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726743 przez olejanta
Witam wszystkich:)

Jestem nową marcową mamuśką :) Mam nadzieję, że spędzimy ten wspaniały czas w spokoju ducha, radując się każdym kolejnym dniem ciąży.

Buziaczki, pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726744 przez domi2907
wita olejanta :)

a ktory to juz tydzien?

buziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726750 przez olejanta
10 tydzień i 6 dzień, w sumie można powiedzieć, że 11 :)
Jeszcze chwila i będzie koniec pierwszego trymestru, a wtedy chociaż trochę odetchnę z ulgą bo jak narazie to co parę dni włącza mi się negatywne myślenie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726752 przez anita1234
Darmag21 musze byc dobrej mysli,ale juz coraz bardziej w to watpie :( no jakos wytrzymam te 2 dn jezeli nic az takiego sie nie dzieje,gorzej jak by mnie brzuvh bolal albo cos to wtedy bym sie martwila,tylko jestem w szoku ze bd taki problem,tym bardziej ze ja mam odczynnik Rh - a maz + ,tylko przy jedej i drugiej ciazy nie bylo tegomproblemu dxieci zdrowe i wgle,tylko mi kiedys pani z biologimpowiedziala ze zkazda kilejna ciaza organizm moze ciaze traktowac jak obce cialo i ja odrzucac,:( Domi hym to zalezy od dnia raz slabo raz mocniej plamie..a oszczedzam sie juz ile moge az meza to wkurza ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726753 przez anita1234
Olejnata no to powodzenia,niech malenstwo zdrowo rosnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726755 przez olejanta
anita1234 Dziękuję bardzo:)

Może przy następnej wizycie poproś lekarza o luteinę albo duphaston ? Szwagierka brała i dzidziuś zdrowiutki jak ryba, a pierwsza ciąża przedwczesna 6 miesiąc.Nie ma sensu ryzykować i czekać na rozwój wydarzeń. Żyjemy w takich czasach, że można sobie pomóc, więc dlaczego nie próbować :)
Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726758 przez anita1234
:angry: Olejnata w De nie dawaja nic na podtrzymaja czekaja sami na tok wydarzen co ma byc to bd,chore troche ale co zrobic ..zobaczymy jak to bd .moze nie jest nam dane zebysmy byli rodzicami ...do dzisiaj myslalam pozytywnie,ale po dzisiejszym dniu mam juz watoliwosc ze wszystko bd okey..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726760 przez olejanta
anita1234

No tak rozumiem, lekarz to lekarz... patrzy przez pryzmat kolejnej pacjentki, a to co przeżywają przyszli rodzice to ich.
Wierzę, że wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726774 przez anita1234
A ich to pewnie malo interesuje co rodzice przezywaja..tym bardxiej xe cxlowiek placi grube pieniadze za taka wizyte...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726843 przez Ani-ta
hej!
olejnata witaj :)

anita1234 nie martw sie na zapas będzie dobrze musi być :) a mężem sie nie przejmuj i odpoczywaj ile możesz jemu też powinno zależeć na fasolce ;)

Ja też mam wrażenie że idzie ku lepszemu bo zaważyłam u siebie więcej energii i siły więc z leniem powoli się żegnam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726933 przez anita1234
Tez tak rb,ja nie wiem o czym favevi mysla w tym czasie jak jestesmy w ciazy??jak bym nie plamila ani nic to by. Funkcjonowala inaczej,a chyba zdrowie fasolki jest wazniejsze?
Miejmy nadzieje ze bd wszystko ok ale niestety mam vo do tego watpliwosvi coz zrobic,nadzieja powoli umiera..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727190 przez olejanta
Pewnie, że zdrowie fasolki najważniejsze, ja w pierwszych tygodniach okropnie się czułam, mdłości były tak intensywne, że problem sprawiało mi dojście do toalety. I oczywiście też były problemy ze strony mojego faceta, że leniwa jestem, wymyślam , że ciąża to nie choroba... A mnie krew zalewała. Te ciołki nie rozumieją powagi sytuacji, albo nie chcą zrozumieć. Niestety facet to tylko facet i trzeba brać na niego poprawkę..

anita1234
odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj! To Twój czas i masz do tego prawo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727208 przez Majowka
Czesc dziewczyny,
Dawno mnie tu nie bylo!!! Tyle nowych mamus marcowych doszlo, gratuluje!!!! :kiss:

Faktycznie grupa miedzynarodowa :laugh: fajnie!!! Mamusie na obczyznie potrzebuja duzo wsparcia :silly:

U mnie tez wszystko dobrze, tydz temu bylismy na usg, I juz jest podejrzenie siusiaczka :laugh: choc wolalabym dziewczynke, Bo chlopczyka juz mamy, no coz zobaczymy! Oby tylko zdrowe bylo!
Oddalam tez krew do badania genetycznego, ale wyniki za dobry miesiac, Bo za 3 tyg kolejne pobranie I dopiero wtedy jest celniejszy wynik.

Mdlosci juz coraz mniej, a brzuchol ogromny! Po pierwszej ciazy chyba dosc porozciagany, Ze tak teraz szybko wyszedl :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727245 przez darmag21
Hej kobietki :lol:
Wróciłam z USG, jak sie czuje ? euforia mnie dopadla.

Widzialam glowke,nozki,raczki i bijace serduszko. Zwinnie malenstwo sie poruszalo. Przez ostanie trzygod (od ostatniej wizyty) nie przytylamani grama, udzielilmi sie brak apetytu,ale lekarz uspokajal,z to normalne, dla malenstwa wystarczylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl