BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #771521 przez domi2907
Porto to przygody mialas :) ale przynajmniej widzialas na zywo ze nie mozna sprzedawcom wierzyc zawsze:)

Darmag, ale przystojniak :) drugi jutro napewno tez piekny:) koniecznie zdjecie malca

Chcecie sie pozachwycac? Popatrzcie na ten zestaw ciuszkw dla malego szkraba:)

allegro.pl/maly-szkrab-cudowny-zestaw-ub...owe-i3626393049.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771522 przez Porto1987
Darmag, co za przystojniak :) oj będzie mu ciężko odpędzić się od dziewczyn :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771526 przez faza56
darmag ależ łamacz dziewczęcych serc Ci rośnie :) Jaki elegancki :P Chłopak jak malina!
Czekamy jutro na wieści z Twojego USG :P Daj znać czy z maleństwem wszystko ok. Może będzie psikus i okaże się, że dziewuszka :) Moja koleżanka tak miała. Najpierw przez długi czas miał być Kubuś a okazało się że to Zuza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771530 przez roma4
witam wieczorem :laugh:

Loca fajna fryzura ale brzuszka ci zazdroszczę ja bym chciała taki mieć , a mam o boże......
Darmag ale przystojniak ci rośnie :laugh: będę trzymać kciuki za Twoje usg
A ja dzisiaj coś mam taki smutny dzień niby wszystko gra ale jakoś nie mam nastroju pewnie to ta jesień mino ,że dzisiaj było nawet ładnie :laugh:
Domi obejrzałam zestaw świetny zwłaszcza te kurteczki super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771536 przez pala813
Porto bylam z ciotka dzisiaj a z mama rozmawialam ponad tydzien temu jak mi sukienke i zaproszenie przywiozla, nic nie wiem, nic nie mowila... Szkoda gadac.
A Twoj dzien widze pelen przygod, tak to jest z tymi sprzedawcami jak nie wiesz co masz na sklepie to tak wlasnie jest:) widze po sobie jak nieraz chca mi wcisnac cos o czym wiem ze to badziew, nie tylko o wozkach mowie, jak kupowalam pralke kiedys to tez mialam niezly ubaw, kiedys pracowalam na duzym agd jako przedstawiciel wiec musialam wiedziec to i owo, od razu ucinalam rizmowe ze sprzedawca ktory oferowal mi cos "super" w okazyjnej cenie:)

Darmag sliczny synek:)

Domi to w wiekszosci rzeczy ze smyka sa z tej kolekcji co byla nowa jak jeszcze pracowalam:) wiem bo ja sama na scianach i gondolach ukladalam:) stad taka cena:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771540 przez darmag21
Juz w przedszkolu byly pierwsze milosci ale Kacper z tego nic sobie nie robil, jest na etapie ze dziewczyny nie sa potrzebne do niczego... heh.

Faza ja tez o tym myslalam ze moze bedzie psikus, w koncu o chlopcu dowiedzialam sie w 11 ,5 tyg, takze wszystko mozliwe.

Domi, ubranka sa slodkie, juz nie moge sie doczekac tego strojenia naszych dzieciatek.

Porto, fajna przygoda w sklepie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771547 przez Porto1987
Darmag, a do kogo jest Kacper podobny??

Dziewczyny za rok nasze maluszki będą już dzielnie siedziały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771553 przez darmag21
Jak sie urodzil wszyscy mowili ze to wykapany "mama" teraz juz tylko slysze, ze podobny do tatusia, chociaz mi jest ciezko okreslic bo on jest bardzo pomieszany, Oczy meza, usta i nos moje, itd...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771561 przez domi2907
No, beda juz duze:) super:) ja sie nie moge nadziwic jak mozna tak kochac kogos kto jeszcze sie nie urodzil. ;)

Ubranka sa cudne i w przeliczeniu na euro nie sa drogie w tym zestawie. Bo tu to wszystko drogie jest dla dzieci...zwykle bidy 12 euro...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771572 przez Ani-ta
loca sliczna fryzura i sliczna ty :laugh:
darmag przystojnego masz synka :laugh: a jak tam pasowanie na pierwszoklasiste

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771589 przez pietruszka
Loca, rozwaliłaś mnie zdjęciem brzucha :blink:
Przecież tam nic nie widać! Mnie mówią, że mam mały, ale Twój... Nieżle :)

Darmag, rzeczywiście przystojniak z syna.

Ja też już kupuję ciuszki, staram się szukać jakichś okazji, parę rzeczy kupiłam na allegro, a w sh trafiłam na bodziaki po 1zł za sztukę, maleńkie, więc w ogóle nie zniszczone. Ale nic innego nie upolowałam, bo inne ciuszki to totalne szmaty były.
Mam też pościel, rożek, ręcznik kąpielowy, śpiworek do spania, 2 kocyki, torbę na butelki, pewnie coś jeszcze, ale nie pamiętam. Kupuję w miesiącu parę rzeczy, bo wszystkiego na raz nie dałabym rady. A tak to wydatek się rozłoży i nie odczuję.

Ja z tą płcią to sama nie wiem, lekarz nausg pokazywał mi wzgórek łonowy no i na 3d widać było, że nie ma siuraka, więc nie wiem czy coś jeszcze może się zmienić.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771591 przez darmag21
Anita jutro ma pasowanie, wiec szykujemy sie pelna para, jak sie uda to wstawie jakies nasze wspolne zdjecie z dnia jutrzejszego.

Ja tez skupuje ubranka po troszku i w rezultacie mam juz tego dosc sporo, z sh, piekne sa, no i nie odczuje sie tego jak by tak na raz trzeba bylo wydac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771597 przez Loca
Podobno te usg 3d sa bardzo wiarygodne :) ale prawda jest taka, ze plci bedziemy pewne na 100% po urodzeniu maluszka :)

Darmag, jakie cudowne brwi ma Twoj syn! Ja na punkcie ksztaltu brwi mam swira i jestem wprost zachywcona :) no maly przystojniak z Kacperka, bez dwoch zdan :)

Porto, moj bratanek to za chodzenie sie bral w wieku 7ms :) oby w przyszlym roku pazdziernik byl rownie sloneczny :) dzieciaczki beda siedziec w spacerowkach i podziwiac zlote liscie :)

Pietruszka, no mam malutki brzucholek, ale spodziewam sie ze to kwestia tyg. i pojawi sie :)

Dziewczyny ale zescie mi tutaj komplementami posypaly :) Bardzo dziekuje za mile slowa :)

P.s a co do pielegnacji wlosow, polecam odzywke z proteinami mleka kallos, mozna ja dostac w Hebe za 11 zl 1 litr :) i pachnie jak ciastko :woohoo: i swietna jest szczotka Tangle Teezer, tania nie jest, ale w ogole nie ciagnie wlosow jak sie ta szczotka czesze, wiec jest super dla dzieci, kiedy maja dlugie wlosy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771604 przez Porto1987
loca mój chrześniak tak samo zaczął chodzić jak miał 7 miesięcy, ale lekarz kazał go sadzać na siłę. Był zbyt ciężki żeby mu pozwolić chodzić. A cholernie ciężko było go sadzać, jak on chciał iść. Ale nie było wyjścia.

Słuchajcie poszłam do kuchni po coś słodkiego i wróciłam z ogórkiem kiszonym z cebulką :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771612 przez domi2907
Ja juz nawet nie pamietam kiedy moja siostrzenica zaczela chodzic. Ale wydaje mi sie ze pozniej niz 7 miesiecy.

A o do wlosow to ja dzielnie zapuszczam..musialam podcac bo byly slabe a teraz przy witaminkach sa juz zdrwsze, takze mam nadzieje do arca miec jz za lopatki. :):) cekawe czy sie uda:)

Buziaki i spijcie dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl