BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771865 przez Loca
A sie objadlam :) uwielbiam pomidory z cebulka i smsietana :)
Oj twarzoksiazke to chyba nie wszystkie maja, wsrod moich znajomych niewiele osob zaklada profile na fejsie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771872 przez darmag21
Loca ja tez uwielbiam pomidorka ze smietanka, moglabym sie wciaz tym zajadc.

Ja zaraz zmykam uszykowac nas na slubowanie, o 13ej zaczynamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771873 przez domi2907
Witam was czwartkowo :)

Darmag no kawal chlopa juz :) albo dobrze zamaskowanej dziewuszki, a to bylas dzis na polowkowym czy prenatalnym?
Maluchy szybko nam rosna:)

Na facebooku mozemy stworzyc grupe nasza i tam pisac, jak wolicie. Mi w sumie wszytsko jedno gdzie:) tez sie juz z wami zzylam, piszemy juz 3, 3 miesiace:) i mam nadzieje ze nawet jak maluchy sie pojawia to i tak dalej bedziemy dzielic sie doswiadczeniami.

Tak ale promieniujacy bol, a raczej pobolewanie to tez rzciaganie sie wiazadel:) takze najlepiej do lekarza zeby wyjasnil. Zrobi usg i tam najlepiej zobaczy co sie dzieje,

Buziaki dziewczynki.

Ps. U mnie dzis leje ze nawet wam nie mowie nic. Chyba sie obroce na drugi bok i pojde spac,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771890 przez darmag21
Domi to bylo polowkowe, prenatalne robilam w I trymestrze, lekarz stwierdzil po wynikach z krwi i usg ze nie jestem w grupie ryzyka, wyniki sa bd i nie zalecal mi ich wiecej robic.

Ja mysle ze grupe mozna bylo by zalozyc, co nie oznacza ze nagle sie tam przeniesiemy bo nie zostawimy dziewczyn ktore fb nie maja, wiec ja jestem za tym zeby tu pozostac...ale tam mozna lepiej siebie poznac, np zdjecia poogladac, zobaczyc nasze rodziny itd ... nie wiem czy powielacie moje zdanie? jak tak to moze Domi zalozysz taka grupe ? ja zakladalam watek marcowek wiec daje teraz komus wolna reke do dzialania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771915 przez Porto1987
Witam i ja Was przedpołudniowo :)

Ja jestem jak najbardziej za fb. Jeżeli Domi nie będzie chciała, to jak coś to ja mogę założyć naszą grupę :)

Bardzo fajnie, że tegoroczne mamusie marcowe się do nas odezwały :) ja bym już Was zasypała pytaniami, ale może jeszcze się powstrzymam :P

Darmag, no to już sporych rozmiarów "maluszek" :) jak to dobrze, że wszystko jest w jak najlepszym porządku :D

Nie wiem już która z Was pisała, że ma twardy brzuch. Ja też mam jak się zmęczę. Wtedy się kładę i odpoczywam i przechodzi. Myślę, że organizm daje znać, że czegoś jest za dużo.

A dziś moje małe cudo fika i bryka ile tylko sił. Jak tylko zaczęłam się rano przebudzać, to już czułam :S

Nie wiem, co jeszcze chciałam napisać, ale pewnie sobie przypomnę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771924 przez pietruszka
Cześć,
tak dużo piszecie, że choć chcę nawiązać do poprzednich postów, to nie mogę tego wszystkiego spamiętać ;)

Co do tych bóli, ja jednak myślę, że boli bo się rozciągasz. Też tak miałam przez 2 tyg. Byłam u lekarza, zbadał mnie dokładnie i stwierdził że nic niepokojącego się nie dzieje. A właśnie miałam wrażenie, że brzuch mi twardnieje i kłuło w podbrzuszu po lewej stronie. Na pewno wszystko jest ok, nie martw się na zapas.

A jeśli idzie o kopniaki, to ja pierwsze poczułam jako takie mini skurcze. A wcześniej były bliżej nieokreślone bulgoty.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771928 przez kojka-waw
Dobra mam chwilę.

Witam nowe mamuski.

Gratuluje kolejnych usg. Ja mam dopiero 5.11.

Koniec chwili- mój przyszły wpadł na szybkie śniadanie.
Wracam jak pojedzie dalej w trasę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771929 przez pietruszka
A co do pomysłu przeniesienia się na FB, ja jednak wolałabym pozostać tutaj. No ale to moje zdanie.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771950 przez marl3na
Witam :)

Napiszę kilka słów o sobie. Jestem w 19 tyg. Początki miałam dość ciężkie... poranne rozmowy z muszlą, ciągłe mdłości i straszna wrażliwość na zapachy. Całe szczęście po 12 tyg. ustąpiło.

Teraz czuję się o wiele lepiej, brzuszek zaczyna być coraz większy, niestety płci jeszcze nie znam, ale za 2 tyg mam wizytę więc jeśli ładnie się Dzidzi ułoży to dowiem się, kim jest :)

Nie czuje jeszcze ruchów Maluszka, albo nie odróżniam, bo jest to moja 1. ciąża. Ale coraz częściej ma takie jakby motylki w brzuchu, więc może to te ruchy.

Jeśli chodzi o wyprawkę, to jeszcze nic nie kupiłam. Mam tylko 1 ręcznik, który dostałam. Planuje dopiero koło grudnia zacząć robić zakupy. Razem z mężem oglądaliśmy już wózki i chyba na jeden jesteśmy zdecydowani.

Dzisiaj od rana siedziałam w przychodni, ponieważ wyszły mi złe wyniki moczu (b. liczne bakterie i glukoza bardzo wysoka). Zmęczyło mnie to czekanie, bo nie dość, że poszłam na czczo to jeszcze wielki problem walących o kolejkę. Maluszek został troszkę przegłodzony od rana. Miała któraś z Was podobne wyniki? Bo nie wiem czy to groźne... Zmierzyli mi cukier glukometrem i wyszedł w porządku. Czyli nie rozwiązali zagadki.

To tyle w skrócie o mnie :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771952 przez darmag21
Pietruszka ale my bysmy nadal tu zostaly i pisaly, w koncy tu zaczelismy.

A na fb mozemy sie i nasze rodzinki czesciej poogladac, Porto ktora z was chce zalozyc to bez roznicy. Tylko dajcie znac, a tak w ogole to podaje wam moja stronke, kto chetny moze do mnie dołaczyc.

www.facebook.com/magdalena.rozewicz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771955 przez Porto1987
Oj przenosić się całkiem stąd to i ja nie chcę :) jak mało dziewczyn będzie chciało założyć grupę, to nic nie utworzymy i będziemy dalej tylko na forum :)
W sumie jest mi to obojętne po głębszym przemyśleniu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771966 przez Porto1987
Darmag jakie Ty masz świetne włosy :) w ogóle jaka ładna z Ciebie kobitka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771968 przez darmag21
Oj tam Porto, nie zawstydzaj mnie, ale bardzo dziekuje.

Z checia ja was tez bym podejzala, dalam swego linka na zachete.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771973 przez Porto1987
a i łapcie szybko linka, bo wiecie, po co jacyś obcy mają wiedzieć kim jestem :P Jak któraś nie zdąży złapać, to w razie czego podeślę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771977 przez Loca
Sliczna kobitka :) to ja juz wiem po kim Twoj syn ma taki ladny ksztalt brwi :) moje to rosna jak chca, a Ty masz bardzo ladny ksztalt i chyba specjalnie nie musisz sie meczyc podczas wyrywania :woohoo: tak wiem mam na tym punkcie hopla :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl