BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #771613 przez Ani-ta
loca zapomnialam o twoim brzuszku ale moze dlatego ze on taki malutki ja przed ciaza mialam wiekszy :P
Porto tak ogorek kiszony jest bardzo slodki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771640 przez wiewiorka
Witam przyszłe Mamy
Na początek chciałabym Wam wszystkim bardzo pogratulować. Jestem Mamą Marcową 2013. Piszę do Was w imieniu 36 dziewczyn, które tak samo jak Wy na tym forum przez 9 miesięcy wspierały się, dzieliły swoim szczęściem i przygotowywały do tego najpiękniejszego dnia w życiu. Dnia w którym wszystko się zmieni. My przez ten okres bardzo się ze sobą zżyłyśmy i wiem co teraz przeżywacie. Chciałybyśmy podzielić się swoimi doświadczeniami z Wami bo pamiętamy że miałyśmy wtedy pełno pytań, wątpliwości. Dajcie znać to możemy nawet założyć specjalne forum lub pisać na tym z Wami.

Pozdrawiam
Wiewiórka i Ekipa Super Mam Marcówek 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771649 przez pala813
Dziewczyny zaczynam sie martwic moim brzuchem, boli mnie caly czas myslalam ze to dlatego ze sie rozciaga ale twardnieje mi tez chyba, takie mam wrazenie. Czy mialyscie podobnie?
Jestem juz przeczulona moja kolezanka mowila ze jej szyjka sie skraca to wlasnie brzuch ja boli i twardnieje, sama nie wiem co mam juz myslec, moze mam jakies urojenia:( wizyte mam dopiero za tydzien.
Ide sie polozyc bo moze poprostu to z tego ze pochodzilam dzisiaj sporo:( zobacze co bedzie rano.
Dobranoc mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771660 przez natnie2884
Cieszę się, że tak milo wszystkie mnie witacie :)

Napislam o wózku,bo akurat czytałam, ze sie zastanawiacie ;)
Caravel podoba mi się, bo jest bardzo klasyczny, rewelacyjnie się prowadzi i jest cudowny :) Mój chłopak jest zachwycony, że ma duże 14", pompowane koła z białymi obwódkami :P oglądaliśmy duuużo innych wózków i tylko ten nam się podoba :blink:

Co u mnie? Ciążę znoszę świetnie :) mdlości tylko na początku i to przez tydzień :laugh:. To moja pierwsza ciąża i jestem bardzo szczesliwa :)

Mały Gość w moim brzuszku coraz czesciej sie wierci ;) czas leci bardzo szybko, nawet nie wiem kiedy zleciało te 18 tygodni. Zaraz połowa :)

Ciuszki to chyba juz mam wszystkie :) moja babcia wpadła w szał zakupów i mam wszystko- podgrzewacz do butelek samochodowy ;), kaftaniki, body, pajace, kurteczki, czapeczki, rekawiczki, spodenki, kombinezony, kocyki iiittpp :laugh:
Oczywiscie wszystko białe, żółte i zielone :P

Na początku listopada wybieram się na USG 4d i mam nadzieje, że już się dowiem kto u mnie mieszka :)
W 14 tygodniu byłam na USG 3D i lekarz wstępnie mówił, że " nic w kroku nie wystaje " :P ale pewności nie dawał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771666 przez domi2907
Pala kochana nie wmawiam sobie....naprawde nie warto sie stresowacbo maluch czuje. Napewno nic sie nie skraca i jest ok. Jak do jutra ci nie przejdzie to poporstuzadzwon do lekarza lub poloznej i spytaj. Mnie brzucho pobolewa orawie codziennie a na kazdej wizycie jest ok. Takze poloz sie i bedzie dobrze.

Marcowe mamusie 2013 - piszcie na naszym forum kiedy tylko chcecie, my napewno chetnie skorzystamy z waszych rad i doswiadczen :) mysle ze mowie w imieniu wszystkich dziewczyn. Dla niektorych z nas to wszytsko nowe i niepewne i kazde ciagniecie czy bol to panika, takze piszcie i nam pomagajcie :)

Natnie, a ty w ktorym tyg jestes? Zaloz suwaczek bedzie latwiej.

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771686 przez majeczka22
AKTUALNA TABELKA NA DZIEŃ 23 PAŹDZIERNIKA 2013 :)





PS. NOWE MAMY MARCOWE PROSZONE SĄ O AKTYWNY UDZIAŁ W DYSKUSJACH A NIE ZNIKANIE OD RAZU PO PIERWSZYM POŚCIE NAPISANYM :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771700 przez marl3na
Witam marcowe mamy :)

Od jakiegoś czasu czytam forum, aż w końcu postawiłam dołączyć.

Pozdrawiam i życzę dobrej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771715 przez darmag21
Marlyna witamy serdecznie. Napisz nam na poczatek cos o sobie.
Mamusie marcowe 2013 piszcie.
Pala nie przejmuj sie, ja nie raz mialam taki napiety brzuszek pozniej przechodzilo po odpoczynku.
Ja bardzo w skrocie od rana bo juz czekam na badanie i pisze z telefonu. Wroce do domku to sie odezwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771724 przez kojka-waw
Cześć Kochane

Mam tak aktywny tydzień że nie mam nawet kiedy popisać.
Dzisiaj będzie trochę luzu (chyba że coś z znienacka wypadnie)
Wrócę z przychodni i poczty i nadrobie zaległości i opisze co u mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771766 przez darmag21
Dziewczyny wrocilam.

Maluszek zdrowo rosnie, 270gram, 18cm dlugosc siedzeniowa a z nozkami 26cm. Od pocztku ciazy przybralam rowne 5 kg.

Zdrowy i rosnie z dnia na dzien...

Dziewczyny rozplakalam sie, przyjechalam do domu, szukam zdjeciabo chcialam pokazac mamie, szukam, wertuje i nie mam, ja zapomnialam chyba zabrac z biorka, mialam skierowanie na badania, krwe, mocz, glukoze i tamto mi sie gdzies zawieruszylo. :( pewnie zostawilam. Nie moge sobie wybaczyc.

A co do pci, to nozki skrzyzowal, i wypiol sie pupa, tyle mialam z widokow :lol: wiec zostaje przy pierwszej opcji o chlopaczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771779 przez Loca
Darmag, to juz maluszek nie jest takim maluszkiem :D 26 cm z nozkami robi wrazenie :blink:

Pala, mi lekarka mowila, ze objawem skracajacej sie szyjki jest tez promieniujacy bol do krocza, ale moim zdaniem najlepiej wszystkiego dowiedziec sie na wizycie u lekarza :)

Nie wiem czy to mozliwe, ale wszyscy mi mowia ze pierwsze ruchy malenstwa czuje sie jako przelewanie, a od wczoraj (19 tydz) czuje wyrazne kopniaki jak sie reke polozy to bardzo delikatnie, ale mozna juz wyczuc z zewnatrz. Tez tak macie? Bo ja juz glupieje...

A tak w ogole to Witam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771783 przez roma4
Dzień dobry Wszystkim :laugh:

No proszę jest nas coraz więcej , witam Marl3na napisz coś o sobie :laugh:
A u mnie dzisiaj pada , ale mam dobry dzień bo zamówiłam sobie z Alegro , kołderkę i poduszeczkę do łóżeczka i przyszła zaraz mi się humor poprawił
Fajnie ,że się odezwały do nas mamusie marcowe 2013 , ciekawe czy my tez po narodzinach naszych dzieci będziemy dalej ze sobą pisać jak myślicie? Według nowej tabelki zrobionej przez Majeczkę jest nas już 18 super i to z różnych stron :laugh:
Darmag cieszę się ,że Twój maluszek zdrowiutki i rośnie niezle, nie martw się jak zostawiłaś to i te zdjęcie i skierowania na badania napewno się tam znajdą, mi moja lekarka nie mówi ile waży jak teraz pójdę też muszę się zapytać mówi mi tylko na ile tygodni i dni w usg wygląda i przeważnie się pokrywa z tym w którym dokładnie jestem , ale teraz zapytam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771791 przez roma4
Loca można wyczuć wszystko zależy od budowy i wrażliwości , moja znajoma ma dużą nadwagę i w ciąży bardzo pózno coś czuła , każdy wyczuwa inaczej ale jak czujesz kopniaki to czujesz i dobrze :laugh: , ja jestem w 19tyg i już w 16 czułam sporadyczne ale były a teraz to jak kopnie to czuje dość mocno , najbardziej u mnie kopie jak się na coś zdenerwuje pewnie nie lubi jak jestem zła he he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771815 przez wiewiorka
Cześć
Przekazałam Mamusiom 2013 że zgadzacie się żebyśmy z Wami pisały. My przeniosłyśmy się na facebooka bo wygodniej się tam pisze.
Czytam że czujecie pierwsze kopniaki :) Cudowne uczucie. Ja pamiętam nawet w którym miejscu brzucha po raz pierwszy poczułam takie delikatne puknięcie:)
W wolnej chwili opowiem cos o sobie. Z 8 miesięcznym raczkującym bobasem czasu wolnego jest nie wiele :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771853 przez darmag21
Nooo facebook, fajna sprawa, ale nie wiem czy wszystkie dziewczyny maja ?

Jak sie zgodzicie to ja nie mam nic przeciwko.

Wiewiorka kopniaczki juz chyba kazda z nas odczowa, jedne predzej drugie troszke poznije, ale to dlatego ze w pierwszej ciazy mozna je znacznie szybciej odczuc. Ja juz od 15 tyg cos tam czulam, ze "ktoś"tam jest :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl