BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #827043 przez Porto1987
Ete taki syrop :) z woda smakuje kompocik :D
Jest drogi, ale polecam: www.przetwory.com/oferta,syropy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827048 przez Loca
Porto, uwielbiam takie smaki :)

Darmag, no to pięknie wyszłaś na zakupie wózka :) koniecznie na zdjęcia czekamy

Ete, regał jest już poskładany i póki co nie jest przykręcony do ściany i trzyma się :) półki wyglądają na solidne, więc mam nadzieję, że się nie połamią :)

Ja dzisiaj na obiad pomysłu nie miałam, więc zrobiłam szpinak z makaronem :) dobrze mieć mrożonki :silly: obiad zrobiłam w 20 min.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827065 przez ete21
Porto, faktycznie wygląda smakowice :)
Loca, to pewnie ja miałam takiego pecha tylko, ale to dobrze, że z waszym regałem jest ok!Uwielbiam szpinak z serem feta, albo serkiem topionym mniam no i oczywiście czosnek musi być, tyle, ze teraz czosnku trochę nie trawie....o właśnie zrobie sobie szpinak, może będzie dobrym pomysłem na moją wątróbkę :) tez znajdę mrożony w lodówce:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827073 przez pala813
Witam mamusie :)
Wreszcie jestem :) rozebraliśmy z mężem choinkę dzisiaj, teraz pojechał do Krakowa a ja już zjadłam zupę i mogę coś do was napisać :) Wiecie, w nocy podrapałam sie pod okiem normalnie wygląda jakbym zakrwawioną bliznę miała, taka skóra jakaś delikatna chyba mi się zrobiła, wyglądam jakby mi mąż limo zrobił bo troszkę podsiwiało, ja nie wiem jak to zrobiłam :D Z dobrych wiadomości gbsa mam ujemnego :) rano pojawiły sie wyniki więc jestem już spokojna :) Za oknem jest okropnie zimno aż się nie chce wychodzić ale do szpitala pojade albo pójde jeżeli mąz nie wróci :) U nas dzisiaj na obiad zupa brokułowa :) w ogóle uwielbiam brokuły w każdej postaci :)
Pietruszka tez mam problem z twardniejącym brzuchem, dzisiaj dodatkowo kręgosłup sie znowu odezwał nie wiem może to dlatego, że ponosiłam sobie trochę :) O już wiem to u Ciebie o tej wadze czytałam co wcześniej pisałam :P
Roma wiadomo jak to z tymi obawami jest, co chwile czymś innym sie zamartwiamy ale ja i tak jakoś czuje sie wyluzowana bardziej kiedy lekarka mi powiedziała, że to moje dziecie jest już rozwinięte tak jak trzeba :) O jej 4600 bez znieczulenia i sn :ohmy: Wszystko zależy od organizmu tak samo jak z rozstępami jedna ma brzuch gigant i zero rozstępu a druga lekko rozciągnięta skóra i już sie pojawiają. Widać masz bardzo delikatna skóre bo córka nie była duża a i tak jak widać miałaś troche problemów.
Ete zgadzam sie coś z tymi suwaczkami jest nie tak u mnie spóźnia ale już wcześniej o tym pisałysmy chyba. Co do lekarki to u mnie też tak było, że nie weszłam nigdy o czasie kiedyś na 19 byłam umówiona a weszłam o 22 ! Tak godzine poślizgu zawsze liczyłam, nie powiem męczyło mnie to i złościło, teraz wróciłam do tego szpitala do którego chodziłam na początku ciążu i znowu czuje się spokojniej :) Wszystko wczoraj zrobiłam co miałam zrobić :) prasowanie i pranie skończone :) teraz tylko musze ozdobić pokój, ubrać pościel i możemy czekać do 3 na wizyte a potem do 15 lutego na nowego lokatora :D :) a materaca jeszcze nie mam :) odbiorę od cioci w niedzielę :) Dobrze, że uało Ci się z tym łóżeczkiem dojść do porządku bo faktycznie byłoby krucho :) O no to już wiem dlaczego ponad kg mi spadł bez niczego :) a 250 g na tydzień to naprawdę sporo :) Co do naszej wagi to jakby tak 10 kg mi spadło od razu to nic prawie nie musiałabym robić żeby pozbyć sie reszty :) bo dużo już by nie zostało :)
Porto to faktycznie to Twoje maleństwo juz nie takie małe :) Super, że zdrowo rośnie :) Co do tego, że chcemy rodzić to ja już chce być bez brzucha :P chociaż nie powiem lżej mi sie oddycha ostatnio, z chodzeniem dalej mam problemy, gibie sie jak kołyska :) Brzuszek troche opadł i nawet moje zebra sie pokazały których tyle nie widziałam :) jeszcze jak kości miednicy zobacze to będe szczęśliwa :) to sa dwa miejsca gdzie zawsze kości mi sterczały i przyzwyczaiłam sie do nich :):D
Baśka czekamy na fotke brzuszka bo jeszcze jej chyba nie było :) super, że prasowanie masz skończone potem jest tylko gorzej :) Co do szyjki to mi lekarka w poniedziałek powiedziała, że szyjka ma 4,5 cm i do porodu naturalnego to nawet powinna już zacząć się skracać, tyle, że ja jestem dużo dalej niż Ty więc oszczędzaj sie :)
Darmag bo to właśnie tak jest z ta wagą, że wszystko okaże się jak dzieciątko wyjmą :) Ale super promocje Ci zrobili :) Czekamy na zdjęcia wózka :)
Annlu ja tak jak pisałam troche wyluzowałam jak dowiedzialam sie, że mala jest już w pełni gotowa do porodu, nie dopuszczam myśli, że mogłoby być coś nie tak przy porodzie. Staram sie niebezpieczeństwo dla niej ograniczyć do minimum i uważam na siebie jak chyba jeszcze nigdy :) Co do Twojego faceta to niestety nie wiem co Ci doradzić, jak można nie interesować sie w ogóle swoim dzieckiem i ciężarną dziewczyną. Słodkie te zdjęcia są :) Te z misiem zapisałam i mężowi wysłałam :)
Loca ja żebra czuje tylko jak mi mała zasunie :P:) Mam takie samo podejście do wyglądu po porodzie :) Chciałabym wyglądać jak zadbana mama, nie będe sobie odmawiać czegoś czego będę potrzebować :) wystarczy ze te ostatnie miesiące nic sobie nie kupuje bo szkoda pieniędzy wydawać na coś co potem wywale :) Mam bardzo podobny regał w kuchni :) Co Twojej mamy to zobacz może Twoje maleństwo wcale nie jest takie małe :)

No chyba wszystkie nadrobiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827081 przez darmag21
No to nadrabiam ...

Co do pogody to jakis koszmar, jeden wielki lod, wlasnie sie dowiedzialam, ze szwagierki siostra szla rano do pracy, tak sie wylozyla ze zlamala noge, ma miec operacje i sruby, no a w pracy bez umowy i nawet chorobowego nie dostanie, takie jest cudne zycie w Pl.

Loca, podobno w tym okresie to juz waluszki rosna w mega szybkim tepie i przez 1 miesiac kg tyja nawet. Zebra mnie nie bola. Jesli chodzi o Ikee, to uwielbiam ten sklep, mam dwie kanapy ktora sa niezawodne.

Roma, superze udalo sie bez siniakow, u mnie tez narazie sie tak udaje, nie mam wiekszych klopotow z pobraniem krwi. Trzymam kciuki za zdrowko corci.

Ete,mialas jakis wypadek ?...tak z tego co piszesz wywnioskowalam. Tez uwielbiam ten makaron ze szpinakie i ser feta... pycha.

Anlu, ja bym sie do faceta nie odezwala, to co on sie nie interesuje co z wami,jak sie czujesz... ? troche dziwimnie jego zachowanie. Przepraszam, ale wydaje mi sie jakis lekcewazacy. Zdjecie super.

Ulisia ja tezmeczylamsie bardzo ze skurczami, to bylamoja nocnazmora, ale od polowy grudnia biore Magnez dla mam i od tej chwili jak reka odjal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827082 przez ete21
no szpinak zrobiony :) ale nie bede teraz jesc bo zjadłam, banana i nie chcę się zapchać na raz wszystkim!Pala super, że gbsa masz ujemnego:)

To idę dalej leżakować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827088 przez roma4
Darmag fajnie ,że zaoszczędziłaś na tym wózku , pewnie jak sie nadarzy okazja trzeba korzystać,, no to czeka cię pracowity wekennd jak jedziesz na uczelnie zobaczysz zleci do czerwca raz dwa

Pala też lubię brokuły niestety tylko ja więc rzadko je serwuje :) dobrze ,że wynik mas zujemny

Porto proponowany przez Ciebie syrop wygląda nie zle,muszę spróbować

Loca mrożonki się przydają to szybkie danie ja zrobiłam rybę i frytki też mi brakuje pomysłu

No i już wekend ,a ja sama mój facet w pracy nawet nie wiem kiedy wraca no nic trzeba sobie jakieś zajęcie wymyśleć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827134 przez marl3na
Hej.

Ale się rozpisałyście... troszkę do nadrobienia od wczoraj mam :)
W końcu byłam u laryngologa i odetkał mi ucho. Mam nadzieję, że do końca ciąży będę miała spokój :) Wczoraj relaksowałam się w kinie. Póki jeszcze mam czas dla siebie :)

Porto niestety ta śliska nawierzchnia jeszcze bardziej męczy nasze kręgosłupy. Ale już niewiele zostało. Ciekawe do kiedy zima się przedłuży... A wyrzutów nie masz co mieć. Telefon to rzecz niezbędna :) Moja mała ważyła 1500 jakoś w tym tyg co Twoja. Czyli nie aż tak dużo jak mi się wydawało :)

Domi waga maluszka w normie. Super, że wszystko w porządku :)

Pietruszka może mnie dopiero dopadną bóle. Oby jednak nie ;)

Ete też niedawno skończyłam oglądać "O matko" - ciekawie zrobiony program. A do sesji go nie będę namawiać. Z taką kilkutygodniową córcią też chciałabym zrobić sesję u fotografa. Może na to szybciej się zgodzi :D

Roma
u mnie dzisiaj -7 ale do tego wiatr, więc trochę zmarzłam.

Loca mnie żebra bolą od pewnego czasu z lewej strony. Teraz tylko jak się kładę na boku. Wcześniej było gorzej. Pewnie dostałam kopniaka i do tej pory odczuwam skutki.

Annlu może w końcu mu przejdzie... Ale długo się trzyma.

Darmag
to zaoszczędziłaś na coś innego :) Może teraz coś dla siebie? ;)

Pala też bym taką zupkę zjadła. Dzisiaj zrobiłam pieczarkową :) Zazdroszczę GBSa... ja mam niestety dodatni :/

No! Nadrobiłam wszystko. Zaraz trzeba coś dobrego wymyślić na kolację. Chyba sobie ugotuję kaszkę mannę :D

Miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827144 przez claudii09853
Witam kochaniutkie;)

U mnie teraz jest -7 a w dzień -5 ale jak widzę w wiadomościach że na Suwałkach -20 jest to ja dziękuję o matulu.

Ja też biorę Aspargin na skurcze w łydkach i pomaga ani razu nie miałam skurczy od kiedy biorę;)

Dzisiaj mój M wraca z niemiec mam nadzieję że hormonki mi się uspokoją na weekend;)
Bo wczoraj wieczorem złapałam doła i płakałam pomyślałam sobie że nie damy rady jak się malutka urodzi i takie tam że złą matką będę. Jak mi coś odpiep*zy w ten głupi łeb to jakaś masakra aż mnie mała skopała chyba dała mi znak że wcale tak nie będzie:)

Przed chwilą nagrałam filmik jak mi brzuch faluje pamiątka na całe życie i znowu się wzruszam;)

Buziaki kochane:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827146 przez darmag21
Claudi ja tez czekam na mojego, o 19ej bedzie i pewnie zaraz zabierze sie za skladanie wozka. Sama nie moge doczekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827149 przez ete21
Claudi to życzę miłego wieczorku w doborowym towarzystwie! Falujący brzuszek, to musiało być ciekawe!
Darmag wcale Ci się nie dziwie, ze nie możesz się doczekać!

Ja też czekam na m aż wróci z pracy - koło 20 powinien być :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827199 przez marl3na
Claudi na pewno będziesz dobrą mamą. Hormony lubią w ciąży szaleć. Udanego wieczorku ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827218 przez ulisia84
we wtorek idę do lekarza to muszę mu powiedzieć o tych skurczach w łydkach bo niewidem czy mogę brać ten magnez bo jeszcze zażywam żelazo bo mam anemie a na ulotce pisze by nie brać razem z magnesem dzięki za rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827236 przez moni91
Hej mamusie ale sie rozpisałyście :):) ja dzis mialam goscia moja przyjaciółkę z córcia 2.5letnia słodki kochany skarb:):) nie nadrobię was niestety:( dobrej nocy kochane :-*:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827247 przez ete21
Ulisia, ja też łykam żelazo! i To własnie ginekolog mi zalecił nawet zwiększyć dawkę asparginu, więc to nie przeszkadza, w żadnym wypadku. Ale do wtorku nie daleko więc Twoje wątpliwości będą rozwiane. Miłego wieczorku mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl