BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #827829 przez pala813
Mamusie ide sie polozyc bo cow mnie brzuch zaczal bolec i nienajlepiej sie czuje :( zjadlam jablko i pomarancza i niedobrze mi:( moze to z nerwow nie wiem:( wzielam nospe i mg i poczekam moze mi przejdzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827837 przez pietruszka
Cześć,

podczytuję Was głównie z tel, bo choróbsko paskudne mnie zmogło.

Dziś ten smutny dzień :( Mężul wyjechał na 6 tyg, więc od jutra zaciskam nogi i nie puszczam do 7 marca.

Darmag, śliczne łóżeczko, wózek też super :) I masz fajny pokrowiec na nosidełko. Ja takiego nie mam, będę się posiłkować kocykiem.

Baśka, bardzo ładnie wyglądałaś na ślubie. Nie widać, że jesteś w ciąży, urody Ci na pewno nie odbiera :) Życzę Wam wszystkiego co najlepsze we wspólnym życiu.

Pala, to się nieźle nasłuchałaś! Współczuję. Ciocia "dobra rada" to najgorsze co może być. Chyba nigdy tego nie zrozumiem, po co się wpieprzać komuś w życie. Każdy ma swój rozum, swoje zdanie i robi jak chce. Jeśli oczekiwałabyś jakichś porad, na pewno byś się zwróciła do mamy/cioci/babci. A skoro nie, to po co się wtrącają.

Ja na razie mleka nie kupuję, jeśli zajdzie potrzeba, wyślę kogoś do sklepu.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827842 przez darmag21
Oj Pietruszka to cie chorubsko wymeczy, zdrowiej jak najszybciej.
Rozumie twoj smutek idealnie ale glowa do gory, zobaczysz czas szybko zleci.

Pala, odpiczywaj. Dzis moj maz stwierdzil zebym leza i odpiczywala ile sie da bo juz za 5 tyg bedzie cala energie pochlaniac nasz skarbek. Wiec dziewczyny odpoczywajcie ile wlezie. Ja mam ostatni tydzien bieganiny od szkoly i z powrotem. Potem ferie do 16 ego... a id 1 marca maz juz bedzie w domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827855 przez ete21
No i niestety po laptopie została historia....zostało mi się modlić żeby odzyskać chociaż dane z dysku....w przeciwnym razie pół zapisanego życia straciłam....

PALA ty nie wiesz ze doradców zawsze jest na pęczki i w dodatku wtedy kiedy nie trzeba! Ja wiem jedno, masz swoją mądrość i wiedzę i na szczęście dana wiesz co dla was jest najlepsze, więc niech reszta spierdziela, nie wkłada nosa tam gdzie nie trzeba!
BASKA wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Dużo słońca dla całej waszej 3!
MLEKO ja kupie jakieś jedno opakowanie może Bebiko, albo takie które ma w składzie probioyki, a jak zostanie to wypije sama bo uwielbiam wszelkie mleka, kaszki, i kleiki dla dzieci :-)

Ale mam dziś obniżony nastrój....ryczeć mi się chce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827858 przez moni91
Hej mamusie Pala trzymaj sie i nie stresuj:-*:-* mleko niewiem wstrzymam sie moze nie będzie potrzebne :):)milego wieczoru mamusie tez juz leze :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827867 przez marl3na
Ja też leze. Ale przydałby się jakiś spacer. Może zaraz się ruszymy. Miłego wieczoru :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827871 przez domi2907
Jezu jak mi sie nudzi dzis..........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827872 przez pala813
Dziewczynki odpoczywajcie mi to leżenie pomogło :)
na pocieszenie kupiłam wreszcie nosidełko dla Leny bo nie byłam przekonana do takie które było dołączone do wózka. Myślałam, że fotelik będzie też z tutka niestety jest to jakaś firma no name a firmowa jest tylko wkładka więc tak jak mówiłam od początku kupiliśmy maxi cosi tylko zamiast city zdecydowaliśmy się na cabrio fixa, zostanie dokupić adaptery i możemy jeżdzić :)

Ide pooglądać teen mom poland bo ma być pierwszy odcinek, ciekawa jestem jak im to wyszło bo jak byłam młodsza to bardzo lubiłam ta amerykańską wersje :)

Edit: Ojej ale rozczarowanie tak zmontowane, że ciężko się ogląda.
Jedna ma 17 lat i 3 letniego syna, rok po ślubie jest i zastanawia się żeby już nie być z ojcem dziecka bo poznała innego 3 miesiące temu, chyba mnie to przerośnie. Kolejna urodziła w wieku 15 lat nie chce sobie wyobrażać co ze mna działoby sie jakbym miała urodzić no prawie 12 lat temu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827888 przez darmag21
Ete a to jyz tak jest z tymi humorami...oby byli lepiej a napewno bedzie.

Domi mi yez sie nudzi, moj juz pojechal ...a ja szykuje na jutro ...mam wizyte, jupi mam nadzieje ze wszystko dobrze.

Pala tez zakupilam adaptery do fotelika, bo jak bedzie trzeba gdzies autem do sklepu czy do lekarza to tak latwiej bedzie.

Co do tych programow i mam po 14 lat to szkoda slow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827892 przez majeczka22
hejka

Ja żadnych programów nie muszę oglądać bo mam taki przypadek na "żywo"

rodzice Majki mają teraz : mama - niecałe 18 lat a mój brat niecałe 20 lat a mała w marcu skończy 3 latka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827897 przez Loca
Darmag, pokazałam mężowi wasze łóżeczko, ohom i ahom nie było końca :)

Baśka, serdeczne gratulacje na nowej drodze życia! Pięknie wyglądasz :)

Domi, jak to niedziela :) u mnie się trochę działo, ale generalnie zwykle to mam ochotę ten dzień przespać.

Pala, a gdzie te teen mom jest?

A teraz

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Zgaga mnie dzisiaj pali :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827906 przez ete21
LOCA mówisz o tym małym wzdeciu? Śliczny BRZUSIO i śliczna mama :-)
współczuje zgagi ale niedługo minie, ja chyba od tygodnia nie mam zgagi, przynajmniej nie po każdym jedzeniu :-)

Leżenie pomaga, ale jest fajne na krótką metę... byle do piątku i będę śmigać :-)

DARMAG powodzenia na wizycie, będziemy czekać na dobre wieści!

Ale mnie oczyska szczypia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827910 przez roma4
Loca świetnie wyglądasz a brzuszek wcale nie jest taki malutki

Darmag powodzenia na wizycie :)

Wasi faceci wyjechali a mój właśnie wraca i będzie nie wiem do kiedy , mała się bardzo cieszy a ja w sumie już się przyzwyczaiłam do tego ,że jesteśmy same ,że jak jest za długo to mnie denerwuje , dziwne nie?
Moj marcelek tak się rozpycha ,że nie można wysiedzieć tak m i brzuch uwiera ,ze chodze bez stanika bo się nie da całą górę mam obolałą
A co do tych ciąż w młodym wieku no cóż są i to częste , ale jak ktoś ma pomoc rodziców to wszystko idzie pogodzić

Ete czemu w piątek będziesz śmigać ? chyba coś przegapiłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827912 przez darmag21
Loca ja dolanczam sie zdo slow Ete. Brzusio ladniusi, mama piekna...ah,te twoje wlosy :blink: ciesze sie ze lozeczko sie spodobalo.
Ja tez wciaz sie w nie gapie. I mysle sobie jak bedzie Olinek juz w nim lezal.

Majeczka... mamusi faktycznie mlodziutka. Wazne ze sobie radza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827918 przez majeczka22
Darmag - ja tak do Małej się przyzwyczaiłam a ona do mnie że nikomu bym jej nie oddała jak tylko do nas przyjeżdża. Za mną chodzi wszędzie, nie odstępuje na minutę:)

A tu jest zimowy bałwanek :


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl