BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #827270 przez Porto1987
Oj ja lubię szpinak z fetą :) polecam w wersji z tartą :P

Pala ciekawa jestem jakie wrażenie szpital dziś zrobił na Tobie :) no i jak wrócisz, to koniecznie opowiadaj :S

Darmag pojechaliśmy do Smykolandu i zamówiliśmy wózek :) :)

Dziewczynki syropek polecam, bo jest naprawdę pyszny :) smakuje jak kompocik i nie umywa się do tych popularnych w sklepach :)

Marlena nie przerażaj mnie tą wagą, bo zaraz wyjdzie, że moja córeczka to kolosik jest :D

Pala no to masz spokojną głową już z tym GBS :) super :) :) :)

Claudii to będziecie mieć fajny weekend razem :) już pewnie powoli jeden z ostatnich we dwoje :P :P

Coś Domi i Kojki dziś nie było :dry: i Kasztanowa też do nas nie zagląda :dry: Ciekawe jak tam Agness :unsure:

A o perypetiach z wózkiem opowiem Wam jutro, bo jeszcze mnie trochę nerwy trzymają :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827282 przez pala813
Jej jak u nas jest zimno:( w powietrzu caly czas unosi sie taki blyszczacy mrozny pylek, wyglada slicznie ale naprawde czuc mroz w powietrzu. Bylam na tej porodowce, super pojedyncze sale z lazienka i prysznicem. W sali wanna tez tylko wczesniej trzeba zglosic. Sale operacyjne i dla maluchow super. Ogolnie mam bardzo pozytywne wrazenia:) zostaje sie 3 dni po cc dla dziecka tylko chusteczki sa potrzebne :) Dziewczyny troche po zimnym pochodzilam i juz mnie glowa boli:( jeszcze nerwowy dzien mialam to tez mi nie pomoglo:(

Darmag tak to wlasnie jest u nas, ze bez umowy nic nie masz, ile ja sie martwilam co by bylo gdyby cos mi sie stalo a nie mam zadnych zabezpieczen, dopiero od wrzesnia 2012 mam umowe o prace, wczesniej same zlecenia, smutne. Bardzo wspolczuje szwagierce siostry. Wklej zdjecie jak zlozycie bryke :)
Ete ja tez bardzo lubie szpinak ze wszystkim:)
Roma tydzien za tygodniem ucieka, nawet nie wiem kiedy to zlecialo i znowu wekend:) moj maz tez nie przepada za zielenina ale wtedy robie dla siebie a co:)
Marlena pieczarkowa tez bym zjadla:) jak ta skoncze to zrobie, jeszcze nie robilam chyba:) nie martw sie mi lekarka powiedziala zebym nie panikowala jakby wynik byl pozytuwny bo dostane normalnie antybiotyk i wszystko bylo by dobrze. Eh ja zjadlam na kolacje parowki dwie i banana i chyba przedobrzylam teraz mi niedobrze jest:(
Porto masz racje cos dziewczyny zamilkly dzisiaj a kasztanowa to juz dlugo nie pisze. Agness pewnie biedna dalej w szpitalu kwitnie ale jak trzeba to trzeba. O szpitalu pisalam wyzej, bardzo pozytywne wrazenia :) az chce sie rodzic ze tak powiem :)

Ja sie klade zaraz troche sie zmeczylam tym spacerem wieczornym niby niedaleko ale co innego samochodem a co innego na nogach z takim obciazeniem:) ide polezec w wannie i spac. Dobranoc mamusie:*:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827306 przez ete21
Pala, bardzo się cieszę, że wizyta w szpitalu przebiegła korzystnie i ze jesteś zadowolona! U mnie też bardzo zimno....i już mi tęskno za latem, choć mówią, że od poniedziałku ma być lekkie ocieplenie.

OSTATNIO, TO DUŻO DZIEWCZYN SIĘ NIE ODZYWA....HYM

Spokojnej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827307 przez ete21
Pala, bardzo się cieszę, że wizyta w szpitalu przebiegła korzystnie i ze jesteś zadowolona! U mnie też bardzo zimno....i już mi tęskno za latem, choć mówią, że od poniedziałku ma być lekkie ocieplenie.

OSTATNIO, TO DUŻO DZIEWCZYN SIĘ NIE ODZYWA....HYM

Spokojnej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827332 przez moni91
Witam z rana mamusie ja dzis mialam straszna noc :( niewiem czemu ale leżąc na lewym boku zaczynamy mnie strasznie boleć nogi i to tak nie do zniesienia masakra :(:( a potem malutka sie tak ułożyła ze gniotła mi chyba jajnik i tez bolało koszmar:(:(:(Aj ja to ostatnio niemam weny do pisania :( staram sie was śledzić na bieżąco ale tak dużo piszecie ze jest ciezko :laugh: Zycze udanego sobotniego poranka :) buziaczki :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827345 przez pala813
Mamusie witam po koszmarnej nocy !:( nie dosc ze nie moglam spac to cierplam okropnie, bolaly mnie kolana i cale nogi :( Moni widzie, ze u Ciebie tez przeboje:( martwoe sie bo mala zazqyczaj z rana wariowala razem ze mna teraz pare razy sie poruszy o tyle:( mam nadzoejw ze to ze ka cierplam nie mialo na nia wplywu, caly czas staram sie na lewym boku lezec zeby jak najwiecej krwi do niej plynelo, ide zjesc cos slodkiego i poczekm co bedzie... Jeszcze wczoraj tal strasznie sie zedenerwowalam moze przez to tez mniej sie rusza,(
Pisze z telefonu wiec przepraszam za bledy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827350 przez roma4
Cześć :) :)

Przykro Moni i Pala ,że macie problemy ze spaniem pewnie maluszki są już nie małe i uciskają wszędzie gdzie się da , też sie staram spać na lewym, boku ale bywa różnie i z powodu bóli bioder często zmieniam strony bo na jednym to za długo bym nie dała rady ...
No na razie mroznie ale kupiłam, co potrzebowałam wczoraj więc nie muszę wychodzić to sobie z małą posiedzimy w domu , a słoneczko super szkoda tylko ,że tak zimno ....
Wczoraj na tvn oglądałam reportaże o zaniedbaniach okołoporodowych to normalnie szok ,aż strach iść do szpitala ,pewnie też widziałyście , mam nadzieję ,że u Nas wszytko pójdzie dobrze ...
Miłego Dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827359 przez domi2907
Hej mamusie,

Czytam was ale jestem bez weny, :(

Sluchajcie, moze ie mi napisac co wam lekarz mierzy u malucha jak idzie na usg? Tak dla porownania.

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827364 przez ete21
Hej! MONI, PALA a czy jak śpicie na boku to między kolana władacie poduszkę? Taki sposób naprawdę odciąża stawy biodrowe i kręgosłup! Pala im bliżej rozwiązania tym maleństwo będzie zadziej się ruszać, bo 60% czasu śpi, no i mniej miejsca ma na wygibasy! Mój mały potrafi dać znać o sobie rano a potem przez cały dzień nic, więc jak się martwię to czasem go budzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827377 przez pala813
Roma u mnie ostatnio nie bylo problemow ze spaniem ale dzisiaj to porazka no pierwszy raz tak mialam, wszystko na raz sie zebralo, okropna meka:( Tych reportazy nie ogladalam, moze to lepiej, zreszta i tak ze wszystkich stron slyszy sie o zaniedbaniach ze strony lekarzy, cos strasznego:(
Domi u mnie mierzy kosc udowa, glowke i brzuszek napewno :) ostatnio pokazala mi serduszko i przeplywy :)
Ete ja podkladam poduszke pod brzuch, miedzy kolana nie bo mi jest niewygodnie o zaraz bola mnie biodra wlasnie odwrotnie mam i tak jak pisalam od dawna nie mialam wiekszych problemow ze spaniem az do dzisiaj. Wiem, ze mala bedzie mniej ruchliwa ale chyba nie z dnia na dzien raczej. Dzisiaj tez rano mimo tego, ze bylo mi niedobrze zjadlam kasztanka i wypilam melose i mala nawet sie rozruszala:) mialam wrazenie wczesniej jakby jakas snieta po tej nocy byla bo ruszala sie ale tak lekko i powoli ze musialam jej cukru dolozyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827406 przez annlu
Cześć mamusie :)

Wczoraj miałam kolędę, a dzisiaj moja mama ma gości, więc zbytnio pisać nie będę :(
Postaram się nadrobić moją nieobecność :)

Baska
Ja też mam już serdecznie tej zimy ! :/ Jak sobie pomyślę, że do szpitala mam jechać w taką pogodę albo co gorsze – wracać z małym... wrrrrr ;/ Ja chce wiosnęęęęęęęę !

Loca
Podziwiam Twoją mamę, która urodziła 4600 ! :)
A co do suwaczków to ja osobiście odniosłam wrażenie jakbym ustała w miejscu.. Jakoś mi się dłuży i jakoś jeszcze do mnie nie dochodzi, że już tylko miesiąc.... Może tak za 2 tygodnie do mnie dotrze hehe :D

Porto
Szkoda, że takie przeboje masz z pobieraniem krwi... ;/

Roma
Masz rację, że każdy poród inaczej wygląda i miejmy tylko nadzieję, że nam wszystkim pójdzie gładziutko ! :)

Darmag
To bardzo miła niespodzianka Cię spotkała w sklepie. Super ! :) Czekam oczywiście na zdjęcie ! :)
Wytrzymasz do czerwca, wierzę w Ciebie ! :)

Pala
Super, że wyniki w porządku i, że się uspokoiłaś ! :)
I gratuluję, że zrobiłaś wszystko co miałaś ! Zazdroszczę mobilizacji ! :)
Oooo i widzę, że nie jestem jedyna w przekonaniu, aby jako mama też wyglądać pięknie hehe :)
No super, że jesteś zadowolona z wycieczki po szpitalu ! :)
Nie denerwuj się ruchami. Na pewno Cię uspokoi i w końcu pokopie za cały ten spokojny czas :)
Mój mały też ma czasem dni, że mnie zaskakuje i zmienia swój regularny rytm, ale zawsze daje znak, więc spokojnie kochana ! :)

Claudii
Udanego weekendu z ukochanym ! :)

Moni
Oj Ty masz przeboje nocne... Oj współczuje... Ja jak suseł przesypiam całe noce hehe :D

Wiecie wczoraj miałam kolędę i ksiądz pobłogosławił małego i życzył, aby by urodził się zdrowiutki i, żeby wszystko było idealnie. Dał obrazek z Matką, która trzyma Jezusa... :)
I powiedział, że też będzie się modlił o zdrowie małego... Aż tak mi się cieplutko na sercu zrobiło... :)

Cieszę się, że Wam się podobają moje zdjęcie. A zatem kolejne :D
Trzymajcie się cieplutko w te mrozy !
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827451 przez moni91
Wiecie co może to zabrzmi strasznie ale czuje się już zmęczona ta ciążą:(:( chciała bym mieć malutką już przy sobie:( aj jakiś dołek mnie dopadł:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827460 przez domi2907
Witaj w klubie moni..a ja mam trzy tyg wiecej jeszcze do czekania :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827466 przez ete21
ANNLU, fajnie ze ksiądz pobłogosławił małego i ze będzie o Was pamiętać w modlitwie! Te mrozy też mnie przeważają, choć mówią ze niby ma się ocieplić na kilka dni... Sweet focia!
PALA przykro mi, ze odczuwasz taki dyskomfort, ale zobacz już wiele nie zostało, a przecież tyle już za Tobą... I wierze ze jesteś zmęczona masz prawo być, tak samo jak MONI. Trzymajcie się mamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827478 przez roma4
Hej dziewczęta jak tam mija sobota jakieś plany?

Domi u mnie mierzy kosci aleja chodzę do ośrodka i coś się jej w usg popsuło,ze nie może mi podać wagi małego tylko sprawdza na który rydzien wygląda i czy po zatym wszytsko ok
Anula to miłe ,ze ksiądz tak powiedział :)
Moni fakt zgadzam się z tobą i Domi ja też już mam chwilami dość i chciałabym żeby był już marzec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl