BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #827918 przez majeczka22
Darmag - ja tak do Małej się przyzwyczaiłam a ona do mnie że nikomu bym jej nie oddała jak tylko do nas przyjeżdża. Za mną chodzi wszędzie, nie odstępuje na minutę:)

A tu jest zimowy bałwanek :


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827924 przez ete21
DARMAG ja dziś np wyscielilam gondolę, włożyłam kolderke, pieluszkę i tak podumalam, ze jeszcze trochę i będzie w niej lokator :-)
ROMA, to chyba normalne, ze jak człowiek przyzwyczajony do bycia bez m, i potem gdy ten jest dłuższy czas w domu to wkurza, ja myślę ze w ten sposób radzisz sobie z tęsknota i wolisz żeby był krócej z wami m niż potem cierpieć...
Do piątku, bo mam wizytę u lekarza i dowiem się czy już nie muszę leżeć :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827928 przez baska007 2
Hej dziewczyny.

Co do nacinania krocza to ja o tym nawet staram się nie myśleć :/ Może faktycznie jest to dobre, zapewne lepsze niż jak się popęka na różne strony, ale szczerze to mnie obie te opcje przerażają :/ Ogólnie to im bliżej porodu tym bardziej się boję... Jeszcze nasłuchałam się krzyków z porodówki jak leżałam w szpitalu:/ Masakra. I ogólnie cały dzień czuję sie do bani i leże:/ Brzuch twardnieje, zmęczona jestem strasznie bo długo siedzieliśmy z moim mężem wczoraj i rozmawialiśmy, a spać nie mogę, zreszta jakbym zasneła to w nocy bym nie mogła spać :/ No i chyba po raz pierwszy w życiu dopadła mnie zgaga :( Ehh szkoda słów:/ Czekam aż mój skończy reperować mój tel i obejrzymy pewnie jakiś film i pójdę się umyć i spać.

Pala nie ma to jak dobre rady :/ Wrrr. Ludzie powinni zrozumieć że każdy ma swoje życie i nie proszeni nie powinni się wtrącać. Co innego jak się kogoś o radę poprosi, a co innego jak ktoś wciska nosa w nie swoje sprawy. Nie denerwuj się bo nie warto ;) Ludzie tak robili, robią i będą robić, a każdy ma i tak swoje zdanie i życie :)
Możliwe że z nerwów, poleż, odpocznij na pewno będzie lepiej :)

Darmag jak na razie ja nie kupuje żadnego mleka, poczekam co będzie, najwyżej ktoś skoczy do sklepu, ale mam nadzieję że z moim mlekiem bedzie wszystko ok i małemu to wystarczy :)

Pietruszka życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
Współczuję rozłąki :/ Mnie też to niedługo czeka:/ No ale co zrobić, takie życie:/

Ete ja to lubię kaszki ryżowe na mleku modyfikowanym :)

Pala my nadal nie mamy wózka ani nosidełka:/ Ogolnie nie martwię się tym bo wiem że jak sama nie zdążę nic wybrać to moi rodzice sami coś znajdą, tylko że już bym chciała go mieć i oglądać i w ogole :) No ale nie będę na siłe jeździła jak nie za dobrze sie czuję, tym bardziej w pobliżu nie ma żadnych ciekawych sklepów z wózkami..:/

Darmag powodzenia na wizycie:)

Loca ślicznie wyglądasz:) Po za brzuszkiem to chudzinka jesteś :) No i brzusio też mi się malutki wydaje w porównaniu z moim.
Jutro już na bank muszę się zmobilizować i jakąs fote zrobić i wam wysłać, bo piszę o tym moim wielkim brzucholku zamiast pokazać :) Bo na tych ślubnych zdjęciach to nie widać za bardzo :)

Claudii to fajnie że wraca aż na dwa miesiące:) Trochę sie nim nacieszysz i pomoże przy maleństwie :)

Majeczka śliczna dziewczynka:)

Ete życzę żebyś już nie musiała leżeć i w końcu trochę odżyła:) Bo to leżenie wykańcza, męczy chyba bardziej niż jak się coś robi :/ Przynajmniej ja tak mam.

A no i dziękuję wszystkim za miłe słowa i życzenia:)
Wszystko sie udało i był moment zabawny nawet na samym ślubie jak mój się pomęczył trochę żeby obrączkę mi założyć bo akurat palce mi napuchły troche :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827929 przez ete21
PALA ja lubię każdą wersje niemowlęcego mleka czy jedzonka :-) o tak tzw nic nie robienie strasznie męczy, a jak faktycznie spać nie idzie to już w ogóle, mi się już moje sufity znudziły, a każdą mała wycieczka w ważnej sprawie cieszy ze hej! To czekamy na zdjęcie mamy i brzuszka!

MAJECZKA śliczna dziewczynka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827938 przez majeczka22
A teraz historia dość zabawna:

Przed chwilą mój brat wrócił do domu bo był po swoją córeczkę która była przez tydzień u swojego prapradziadka :) a tam są dwa koty Baśka i Filemon oraz był kanarek. Właśnie był bo przez uwagę ktoś nie zamknął drzwi w pokoju gdzie była klatka z ptaszkiem i jeden z kotów na niego zapolował. Ale to nic całe to zdarzenie widziała mała i z przejęciem opowiada mojemu bratu: Kanarka nie ma Filemon go zabrał. I dość długo płakała i uspokoić się nie dało jej. Dzisiaj też z przejęciem opowiadała o tym mojej mamie przez telefon:)

a ona jest taka sprytna że potrafi sama już się posługiwać telefonem i kiedy tylko chce to dzwoni do wszystkim i nawija jak katarynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827941 przez Loca
Właśnie teraz doczytałam o mleku dla maluszków, ja na wszelki wypadek chyba kupię...ale pojęcia nie mam jakie będzie dobre...kurcze jeszcze laktator chciałam kupić, niby wyprawka skompletowana, a tu ciągle coś do kupienia.

Majeczka, o masz towarzystwo jak Cię odwiedza :)

Darmag, koniecznie zdaj relację z wizyty

Baśka, no czekamy na zdjęcie :)

Co do wielkości brzuszka, to myślę że teraz w 8 ms urośnie sporo :) tak mi się wydaje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827949 przez claudii09853
Majeczka rzeczywiście mała spryciula:)
I ptaszka mi szkoda i małej mi szkoda:) bo straciła kanarka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827950 przez darmag21
Ete ja do gondolki tez wkladalam kocyki, podusie tak zeby zobaczyc jak bedzie wygladalo. Ehhh, musimy wytrzymac.

Majeczka sliczna masz ta panienke.

Baska co do naciecia krocza to tego wcale nie czuc, niech inne mamuski to potwierdza... to moze sie uspokoisz.

Ja juz leze chcialabym nie dlugo zasnac bo wczesnie wstaje.

Aaaa dostalam prezent od meza, Poradnik perfekcyjnej Pani domu ...hmmmmm, oraz dziennik fitness z Ewa Chodakowska...hmmmmm, czyzby maz sie martwil ze bede nie perfekcyjna po porodzie i potrzebuje poradnik ? I ta Chodakowska, pewnie jak widzi wieloryba przed soba to chce lagodnie mi to powiedziec ze trzeba bedzie sie za siebie wziasc ? ... coz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827955 przez majeczka22
Darmag jakby nie było to Maja też jest marcową dziewczynką bo się urodziła 19 marca, a dwa dni wcześniej umarła jej praprababcia. Z jednej strony była żałoba a za kilka dni radość że maleństwo się urodziło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827964 przez baska007 2
Darmag słyszałam już niby że tego nie czuć ale naprawdę cięzko sobie to wyobrazić.. Przetnę się nożem w palec to boli jak diabli, a co dopiero takie nacięcie i tam... wrr. No ale przeżyć jakoś to trzeba.. Mam nadzieję że faktycznie nie będzie tak źle, a nawet gdyby to że zapomnę o tym wszystkim jak dostanę moje maleństwo na ręce.

Co do prezentu to zapewne nie miał nic złego na myśli ;) Pewnie chciał Ci zrobić prezent który się przyda i akurat to mu wpadło do głowy :)
Co do ksiązek to mój mąż zamówił ostatnio sobie instukcję obsługi do dziecka:D Już jakiś czas temu w empiku to oglądał aż w końcu zamówił:)
No i teraz tak patrze i widzę ze przepłacił trochę bo więcej dał za dwie:/ A teraz są tanszę, no ale trudno. Ogólnie to o to chodzi : allegro.pl/bobas-instrukcja-obslugi-l-bo...rab-i3913589182.html . Jak w sklepie przeglądałam to się naśmiałam bo napisane jest to w takim stylu jak instrukcja do telewizora czy coś takiego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827994 przez domi2907
Dziewczyny, mozecie mi prosze sprawdzic czy ktoras z was ma na usg pomiar komory mozgu? (Skrot lv)

Z gory wam dziekuje bo cos mi nie daje spokoju, niby jest w normie ale kazala obserwowac na nastepnym i w sumie nie wiem czemu bo sie ten wymiar nie zmienil od 23 tygodnia.

Przepraszam ale jakos sienie moge uspokoic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827995 przez ete21
Instrukcja obsługi bobasa jej dobre, dobre ciekawe z ilu złotych rad tatuś skorzysta :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828018 przez moni91
Witam z rana mamusie mój juz ogarnięty do pracy :) hmmm wczoraj moja mała praktycznie sie nie ruszała tylko czasem poczułam jakieś lekkie przeciąganie dzis tez slabo :(:(:( mam nadzieje ze jest wszystko ok bo wpadam w panikę :(:(
Baśka dużo szczęścia kochana:-*:-*:-*
Majeczka śliczna dziewczynka :):)
U mnie jak na razie dobrze chodz tak jak pala czuje sie jak staruszka jak idę na zakupy z moim :):):) skurcze jak na razie ustały albo juz sie przyzwyczaiłam do nich:)najwazniejsze to ze mi juz miednica nie dokucza czasem czuje ból nóg ale daje rade :):) wrazie czego jestem juz spakowana do szpitala wiec jestem spokojna:):):) aj to juz prawie 36tc :):) jeszcze troszke:):):) Oki kochane do potem jak bende miala neta:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828019 przez Loca
Witam o poranku, który zdaje się być środkiem nocy...matko 5:31 zaraz obrócę się na drugi bok i pójdę dalej spać.

Domi, ja takiego pomiaru w ogóle nie miałam robionego. Wyglda na to że każdy lekarz zwraca uwagę na co innego.

Instrukcja obsługi dziecka hehe :P na ładnie.
Baśka, ja myślę że wszystko inne będzie Cię tak bolało, że nacięcie krocza to pikuś :silly:

Darmag, ja to bym coś zaczęła krzywo patrzeć na męża jakby kupił mi książkę "nie potrafię schudnąć" :P a tak, to źle nie jest, jak byłam w matrasie to większość mężczyzn właśnie pytało obsługę o te dwie książki, więc chyba "ten typ tak ma" :silly:
Co do włosków, to polecam odżywkę z proteinami mleka
wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14054 i olejek z loreala do włosów
wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46799 tani nie jest, ale nie zawiera silikonów, nie obciąża włosów i naprawdę wystarczy pół pompki żeby włosy pięknie błyszczały :)

Dziękuję bardzo za komplementy :) brzusio nie duży ale jestem z niego dumna :D idę spać dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828026 przez darmag21
Instrukcja obslugii... heh, faceci tak maja ale ja ogolnie uwielbiam ksiazki, wazam ze kazda w miekszym czy mniejszym wymiarze sie przyda. Pewnie maz sie zasugerowal moja opinia bo zawsze mowilam ze chcialabym znac wszystkie sposoby usuwania plam, skladania koszul itd... wiec pewnie zdecydowal sie zeby mi to ulatwic i kupic perfekcyjna... a co do Chodakowskiej to tez mowilam ze po ciazy moze zaczne cwiczyc z tym ze nie myslalam ze on wezmie to serio... no wiec ksiazki nie zawodza mysle ze skorzystam z nich.

Domi ja chyba takich pomiarow nie mialam robionych, bynajmniej nie mam ich nigdzie zanotowanych na wydrukach. Mysle ze nie powinnas sie martwic bo gdyby cos nie tak to mysle sobie ze lekarz by w tajemnicy nie trzymal tylko mowil jak sie sprawy maja. Na pewno jest wszystko dobrze a jesli sie niepokoisz to zadzwon do lekarki i zapytaj, mysle ze ci wszystko wyjasni.

Loca mi o tej godz dzis budzik dzwonil bo ja na 8:00 to zawsze jade do lekarza bo dIs Kacper na poludnie do szkoly i inne godziny by mi nie pasowal, ale w sumie to dobrze bo nie bede siedziala jak na szpilkach w oczekiwaniu.

Moni ja tez czuje sie jak staruszka, kosci bola... kregoslup siada, czlowiek jak chodzi to buja sie z prawej na lewa. No ale chyba to szybko zleci ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl