BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #829027 przez ete21
No to moje obżarstwo, się zemściło....tak mnie napierdziela, pod biustem na całej wysokości wątroba, żołądek czy Bóg wie co, że jak zaraz mi nie przejdzie, to albo puszcze pawia, albo nie wiem co?

Chwilowo ZDYCHAM.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829032 przez mariola9285
Hej dziewczyny proszę o odpowiedź. Jestem w 34 tyg ciaży termin mam na 11 marzec 2014 od ponad tygodnia mam nie do wytrzymania bol plecow oraz czeste i silne bole w dole brzucha jak na okres. Od paru dni czesto oddaje stolec a dzisiaj doszła biegunka wymioty mdłosci i bardzo zle samopoczucie, tydzien temu bylam u gin przepisala luteine nospe i magnez bralam ale wydaje mi sie ze bez rezultatu i odstawilam luteine a nospa czasami pomaga czasami nie. Sama nie wiem co robic czuje sie na wykonczeniu do tego doszły bole uda. Proszę o odpowiedz bo już nie wiem co sie dzieje. Byłam u gin ale nic to nie dalo jak wy sadzicie macie ktoras tak "?

Mariola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829034 przez Loca
No to posprzątałyśmy te suwaczki :P

Ja musiałam śmieci na balkon wystawić bo mi w domu śmierdziały... przez te segregację to te śmieci bio mimo pustego worka trzeba wyrzucać co dziennie bo inaczej w całym mieszkaniu śmierdzi tak, że znieść się nie da. Mąż mówi że przesadzam, ale mnie to wkurza strasznie.

Ete, jak nikt wiem o czym mówisz, napij się wody i jak puścisz pawia to puścisz, mnie po wymiotach przestaje boleć. Jak mam wybór męczyć się 6 h z bólem albo 1 h wymiotować, to wybieram drugą opcję. Przyjemne nie jest, ale mnie przestawało boleć.

Anita, jak mąż Ci już zwraca uwagę że nie spakowana jesteś to zły objaw :silly: ja się już spakowałam i chyba mam wszystko czego mi potrzeba :)

Mariola, z wymiotami i biegunką, które się utrzymują lepiej jedź do szpitala, możesz się odwodnić, a to dla dzidziusia bezpieczne nie jest, powinni zmierzyć Ci ciśnienie, zrobić badania krwi i moczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829037 przez ulisia84
chęci mam do pracy ale ciężko mi się od kompa oderwać ja jak narazi odpukać skurczy nie mam od jakiegoś czasu tylko te w łydkach i nawet magnez nie bardzo pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829044 przez mariola9285
Odwodnieniem sie nie martwie bo duzo pije tylko martwi mnie ogólny stan czytałam na forach jedni pisza to normalne drudzy że przed wczesny poród. Mam mętlik w głowie :(

Ulisia to tak samo jak ja dużo bym chciała jeszcze zrobić a te dolegliwości mnie wykańczają ;(

Mariola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829052 przez ete21
Loca NO I PO KRYZYSIE :) oj ostatnio to mnie chyba tak nera bolała, ze nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić :angry: Rety jk mi sie odbija....WNIOSKI: Mamo Igora nie objadaj się tak!!!!! (Gadam, do siebie!) Tak porządek z suwaczkami zrobiony :) W końcu działa jak trzeba....
Mariola, moim zdaniem, nie powinnaś sama odstawiać leków, a juz na pewno nie Luteinę! Moim zdaniem, powinnas udać sie do szpitala, bo to co piszesz, może być naprawdę niepokojące....a nie warto ryzykować! Mogłaś załapać faktycznie jakieś świństwo, może to być normalne, albo może to być oznaka zbliżającego sie porodu....a tego raczej byś jeszcze nie chiała!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829059 przez pala813
Mariola luteiny nie dostalas po to zeby ja doraznie brac tylko po to zeby wlasnie trzymala szyjke i zapobiegala predwczesnemu porodowi jakby co, moim zdaniem powinnas ja brac skoro lekarka tak Ci powiedziala, nospa i magnez zapobiega albo chociaz wycisza skurcze macicy wiec tez dobrze brac regularnie, jezeli bole nie ustepuja od tak dlugiego czasu moze lepiej pojechac na ip zobaczyc czy to skurcze.
Ete rozbawilas mnie :) ja tez bym cos zjadla, chyba ryz z truskawkami sobie zrobie, ostatnio co chwile jem albo taki albo z jablkami:) ewwntualnie ziemniaki z kefirem wciagne :)
Ani-ta ja tez musze zrobic w tym tygodniu ale tak mi sie nie chce wychodzic na takie zimno:) pakuj torbe bo nie ma na co czekac :) wiem ze ciezko sie zebrac, tez dlugo nie moglam :)

Dobra idziemy robic jedzonko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829061 przez Ani-ta
Mariola ja mysle tak jak eta zenie powinas sama odstawiac lekow Ale to co piszeszmoze swiadczyc faktycznie o tym ze organizm przygotowuje sie do porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829067 przez domi2907
Mariola, a ty juz do nas pisalas pare dni temu i potem zniknelas. :( jedz do szpitala jak sie zle czujesz bo kazda z nas jest indywidualna i inaczej pewne objawy przechodzimy. Lepiej z lekarzem konsultowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829068 przez moni91
Mariola ja tak jak dziewczyny uważam że nie powinnaś odstawiać Leków ..
Ja pomału dochodzę do siebie ale nadal Humor mi nie dopisuje :(:( malutka jest dziś spokojnie chyba też niema humorku wczoraj fisiowała więc jestem spokojna:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829069 przez roma4
Dziewczyny taki ładny elaborat napisałam i wyrzuciło mnie z forum więc moje drogie nie będę pisała do wszystkich jeszcze raz bo nie wiem co tam było .
Więc piszę ogólnie zauważyłam,że coraz częściej piszcie , że jesteście zmęczone .Ja też tak mam to taka pora a w dodatku zima brzydko ,zimno itd. No jeszcze trochę i luty ,a potem z górki :) Ja sama nie mam już ochoty na nic ,ostatnio to nawet mała mnie wkurza jakaś taka rycząca się zrobiła,że nie raz mam jej dość , a mała cwana i jak jej się coś nie podoba albo nakrzyczę to mówi do mnie ,że "chce do taty" co mnie jeszcze bardziej wkurza bo tatuś na wekendy ijest kochany nie krzyczy itd

MARIOLA a ja właśnie nie dawno o Tobie pisałam , widzę że dolegliwości nie minęły, może trzeba zmienić lekarza? albo przynajmniej jechać do szpitala? a byłaś ostatnio?

Anita to mamy w ten sam dzień wizyty , zdążysz się zapakować spoko

Ete fajny bobasek i pewnie w naszych brzuszkach tak właśnie leżą :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829077 przez Loca
Ja to chyba mam problem z czytaniem, niby czytam ale później się okazuje że coś przeoczyłam :angry:

Ete, no i dobrze że przeszło :)

Roma, moja znajoma ma 6 letniego syna i to samo mówi co Ty, wydaje mi się że to hormony tak na nas działają :)

Ja z jednej strony głodna jestem, a z drugiej młody mi takie rowerki na żołądku i wątrobie dzisiaj robi, że wytrzymać nie mogę i jak zjem to mi się ulewa... Czasem mam wrażenie, że maluch wda się w mojego męża, zresztą od początku ciąży mąż ciągle powtarza że widać, że to jego dziecko bo tak samo złośliwe jak on :silly: nie ma to jak małżeńska miłość, czułość, wsparcie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829083 przez darmag21
Mariola, ja popieram slowa Domi, jak sie niepokoisz to pojedz do szpitala, ostatnio pisalas i juz od tamtej chwili przestas a tu co nie ktore dziewczyny pytaly co u ciebie,mialas nastepnego dnia rano wizyte jak dobrze pamietam. Ja w tej kwesti nie potrafie pomoc. Co ciaza to inne dolegliwosci i objawy, kazda z nas to indywidualistka i najlepiej jak swoje watpliwosci rozwiejesz wizyta u lekarza lub odwiedzisz szpital, tam napewno przebadaja cie.

Ja dopiero zjadlam obiad, powiem szczerze ze juz glodna bylam i zjadlam z apetytem, Ete dobrze ze juz przeszlo, ale wiem o czym mowisz bo ja juz tez sie zmagalam z tym. Z tym zanikiem komorek to mam podobnie, wiec sie nie martw, ja pralam bez proszku :blush:

Pala to jak dobrze pojdzie to za 2,5 tyg bedziesz miala malenstwo na raczkach, zazdroszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829093 przez pala813
Moni a wlasnie mialam pisac czy juz lepiej sie czujesz :) ja dalej leze, wstalam tylko ziemniaki obrac, wzielam leki i odpoczywam. Tez mam paskudny humor, w tym temacie zadnej poprawy. Mala rusza sie az milo, przynajmniej ona troche radosci w tym samotnym dniu mi dostarcza. A takiego gloda czuje ze wszystko bym oczami zjadla a konkretnie to sama nawet nie wiem na co mam ochote.
Darmag ja tez czasem mam wrazenie, ze ciaza zmniejsza mi mozg :D zwlaszcza jak nie moglam skleic calego zdania albo nie pamietalam po co weszlam do pokoju itp :) jej faktycznie to juz tak blisko! :) nie moge sie doczekac wizyty zeby wiedziec na 100% pierwsze sie pojawi to potem juz pojdzie z gorki :) jeszcze psikus moze byc i jakas mamusia mnie wyprzedzi nigdy nic nie wiadomo:) Moj obiad dopiero sie robi :)

Ps: a fakt Darmag teraz pamietam, Mariola pisala jakis czas temu potem miala wizyte o 7 chyba i nawet Claudi sie o nia dopytywala zeby zdala relacje ale chyba juz sie nie odezwala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829095 przez Porto1987
Oj szalone Kobiety jesteście :)

Ja poszłam do sklepu po coś do jedzenia i kupiłam sobie łososia i zjadłam z pieczonymi frytkami i surówką z kapusty kiszonej :D :D niby po powrocie się zdrzemnęłam, ale kurcze dalej jestem taka zmęczona, że nie wiem. Moje maleństwo chyba też, bo śpi i śpi :P pewnie tęskni za tatusiem, a tatuś jest na służbie i będzie dopiero rano :( :(

Moni ja miałam właśnie w weekend takie odczucie jakbym miała zaraz okres dostać, ale to ze 2 minuty i po wszystkim i w sumie ze 2-3 razy tak miałam. Mam tylko nadzieję, że na tym się skończy ;)

Dziękuję Wam dziewczynki, że mnie podnosicie na duchu :kiss: :kiss: o mówiłam, że moje dziecko śpi? To już nie śpi :P

Ete zdjęcie super, aż sama nie dowierzam, że mam takiego dzieciaczka w sobie :) :)

Roma nie przerażaj mnie, że zaraz luty :P

Co do sprzątania suwaczków, to wydaje mi się, że te babyboom, to jakieś takie fajniejsze są :) o i Darmag zmieniła :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl