BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #829166 przez moni91
Ale wy naskrobałyście już:P:P
moja córa ostatnio ma często czkawkę:):)więc wesoło jak brzucho rytmicznie podskakuje a malutka fisiuje bo się denerwuje z tego powodu:)
Co do zzo to się nie wypowiadam bo w moim szpitalu niema znieczulenia :(:( i będę rodziła bez ale to i lepiej bynajmniej będę miała kontrole nad własnym ciałem:):) bólu sie nie boje bardziej się martwię o to że źle się coś tam w środku zrośnie i będzie po ptakach :(:( ale jestem nastawiona optymistycznie:):) więc będzie oki :)
Wiecie co znowu zaczynają wracać bóle:(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829170 przez Porto1987
To ja tak zmienią troszkę temat :)

Czy któraś z Was dostała może prezent od Musteli?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829176 przez darmag21
Porto, faktycznie, przypomnialas mi, ze kiedys sie tam logowalam, bo zachecalas ... ale nic nie przyszlo :( a ty dostalas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829181 przez Porto1987
No ja dostałam, ale to jest śmieszne co dostałam :) chyba do nich zaraz maila napiszę, że się zawiodłam :) postaram się fotkę Wam wrzucić :) zobaczycie i same ocenicie :S

edit:
to jest ten "super prezent":



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829190 przez roma4
Porto faktycznie śmieszne ja mam taką samą kosmetyczkę tylko niebieską ale nie od nich , a to się popisali nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829191 przez roma4
Porto ładniutki domek i nawet nie taki duży , przynajmniej zgrabnie wyglądasz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829192 przez Porto1987
Roma i właśnie dlatego, że ten prezent jest śmieszny, to chcę do nich napisać, że się nie popisali, a próbka którą mi wysłali na pewno nie sprawi, że kupię ich produkty :P zobaczymy czy się zreflektują :S :S
Dziękuję za miło słowo o mim brzuszku :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829197 przez darmag21
No to faktycznie Porto, by chociaz ta probke dali wieksza zeby starczyla na kilka razy, bo co ty stwierdzisz po zastosowani na raz ??? no nic, napisac im mozesz co myslisz.

A brzuchatek, bardzo zgrabniutki, mysle ze "linie" trzymasz i nie ma tam zbedznych kg, napewno nie bedziesz miala problemow zeby byc "slim" :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829201 przez moni91
Super brzusio porto:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829209 przez MamaMikołaja
Tyle się napisałam i nagle o, error. I nie mogłam wejśc na forum przez jakies 10 min :(

Odpiszę, to co pamiętam…

W ogóle dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie :)

Fajowe to zdjęcie maluszka w brzuszku. I tak się zastanawiam jak mój maluch jest połozony. Na ostatnim usg był główką do dołu, a więc prawidłowo, ale ja cały czas go czuje w okolicach pępka, albo jakby leżał w poprzek. Nigdy nie dostała kopniaka w żebra. Bardziej czuje kopniaki na kosci miednicowej. Mam nadzieję, że to normalne.

Ja też obawiałam się skurczów- dziś „jadę” bez luteiny, ale cały czas leżę i nic mi nie jest ::) Dlatego polecam leżenie. Ciężkie zajęcie, ale pomaga. i wiem, że jeszcze będziemy tęsknic, żeby sobie poleżeć.

Co do zzo to jestem za, bo boję się bólu, ale też się naczytałam, że często przy tym znieczuleniu używają kleszczy lub próżnociągu. Bardzo mnie to przeraża, ale jeśli nie będę dawała rady to poproszę o znieczulenie. Dają je przy rozwarciu 4-5 cm. Działa przez około 2 godziny. Potem mama może czuc bóle głowy,ale dla dzidzi to znieczulenie jest podobno całkowicie bezpieczne.

I moje dziecko też ostatnio ma bardzo często czkawkę, 3 razy dziennie to minimum :)

Loca, bardzo ładne imię będzie miał Twój synek, podoba mi się najbardziej na świecie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829210 przez marl3na
Porto super brzusio. A z tym prezentem się wygłupili.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829218 przez majeczka22
WITAM DWIE NOWE MAMUSIE :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829226 przez darmag21
Mamaikolaja,musisz wiedziec i przywyknac ze forum czasem fiksuje,tu czesto sie zdaza ze napiszemy referaty i nas wyrzuci nagle ... ale nie zniechecaj sie, nie zdaza to sie az tak czesto. Na pierwszej str, jest zawarta tabelka zeby latwiej bylo w nia zerknac.

Ide sie wypluskac do wanny i zjesc kolacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829235 przez Ani-ta
Porto śliczny brzuszek taki zgrabny :kiss: a prezentem faktycznie się nie popisali ;) ja niestety nie dostałam nawet tej grzechotki z fp :(

a w ogóle to coś mnie gardło zaczyna pobolewać oby mnie tylko nie rozłożyło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829242 przez darmag21
Anita, moze zaaplikuj juz sobie cos zawczasu ? herbatka z miodem, cytrynka i czosnek juz nie jedna z nas ratowaly. A co do grzechotki to ja w grudniu dostalam a w pazdzierniku wysylalam formularz na nia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl