BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #838225 przez tweety
ja niestety was nie nadrobię teraz, maz na tacierzynskim, ale takim prawdziwym, pomaga ile może. do tego z Francji odwiedzila nas siostra z 2,5 miesięcznym Gabrysiem i codziennie przyjezdza druga siostra z 4 miesięcznym Wojtusiem wiec mamy PEŁNE rece roboty z dziecmi i nie zaglądam do was :( szkoda bo si zgubie co slychac. ale wracam już na początku tygodnia kiedy maz i wszyscy wyjada. u nas do tego przypaletala się choroba malucha. od 3 dni goraczka, albo ida zeby albo wlasnie konczy nam się trzydniówka. zobaczymy ale normalnie maruda i biedaczek...

ja tam nie mogę się doczekać porodu, chciałabym już mojego smyka poznac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838252 przez Renata Anna
Tweety piękna fotka. Ślicznie wyglądasz w ciąży :)
100krotka super wieści!
Zuza wszystko będzie dobrze. Zobaczysz.
Calineczko witaj i opowiadaj o sobie.

Ja cały dzień chodziłam po ścianach. Największy ból dopada mnie jak mam obrócić się z boku na bok gdy leżę, albo jak mam ponieść stopę nad ziemią tak na 15 cm. Dupsko mi pęka. Aaaa i w połowie dnia doszedł jeszcze jeden objaw. Jak Borys porusza się na dole, tzn. rączkami, główką, ramionkami i innymi częściami ciała, które tam się znajdują, to łupie mnie spojenie i ból promieniuje do krzyża. Nosz ku*wa!!!! :angry: A wizyta dopiero 18-tego.
Mam nadzieję, że to przejściowe i nie czekają mnie takie ekscesy, o których naczytałam się dziś w necie.
Jutro jadę zrobić badanie moczu, krwi i HBsAg, także muszę jakoś do tego szpitala się dotoczyć.

Już nie mogę się doczekać wtorku. Czeka mnie USG. Zobaczę maluszka. Mąż specjalnie wziął odbiór godzin żeby mi towarzyszyć. Mam nadzieję, że wszystko z Boryskiem w porządku. :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838272 przez GabiSBB
Tweety ale super zdjęcie!! Wyglądasz wspaniale! A synek prze kochany (znowu nie mogę się doczekać do swojego i az mi trudno uwierzyc, że będe miała takiego brzdaca!!!)

Renata współczuję Ci takich dolegliwości :( Jeszcze tylko troszkę i juz będzie po wszystkim! Trzymaj się dzielnie, a na wizycie na pewno wszystko będzie ok!

Calineczka a zdradzisz nam co to za imię? I jeśli możesz napisać to poopowiadaj gdzie za granicą mieszkacie i jaka tam jest opieka medyczna. Jakie mialas badania w ciąży, jakie zalecenia. Będziesz rodziła naturalnie czy cc? Chodziłas na szkole rodzenia, jest tam coś takiego praktykowane? Dużo pytań heheh, bo jestem ciekawa jak w innych krajach podchodza do cięzarnych i do opieki okoloporodowej. Jesli oczywiscie nie chcesz ujawniac takich szczegolowo to spoko :)

Zuza a Ty się nic nie martw na zapas, na pewno wszystko bedzie w idealnym porzadku! Nic przeciez zlego się nie dzieje, wszystko jak na razie jest w normie i pod kontrolą! Zamartwianie więcej szkodzi naszym dzieciaczkom niż to warte! Uśmiechnięta, spokojna, zadowolona mama to najlepsze lekarstwo dla naszych pociech! :)

Kolorowych mamusie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838317 przez Asia K
Tweety śliczna pamiątka - pieknie wyglądacie :D

Calineczka - ja tez jestem ciekawa imienia :) i kolejny siusiaczek do kwietniówek dołączył :D

Renata - buziakuje - dasz rade kochana i odpoczywaj ile sie da

Zuza - ja podchodze juz teraz do tego tak ze "co ma byc to bedzie" skoro rosnie to nie jest źle , mysle ze gorzejbyloby gdyby nieprzybieral na wadze co nie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838337 przez tolad662
Zuza kurcze nie ciekawie ale masę płodu można jeszcze skorygować Twoją dietą, tak mi się wydaję. Z resztą może granica pomyłki jest o wiele większa i w cale nie jest tak źle. O moim mówiła na połówkowym, że ma za duży brzuszek ale teraz jak podrósł jest już w normie. Rejestruj się szybko do Wawy i niech Cię uspokoją :)

Tweety ślicznie wyglądacie :)

Calineczka myślałam, że jakieś gorsze przeżycia miałas z tą ciążą :D Nie jest źle, nas wszystkie coś boli a i problemów zdrowotnych co nie miara.

Renata trzymaj się, już nie długo... noo u Ciebie to na prawdę nie długo :D

Ja dziś sama w chacie zostałam, jakiegoś stresa mam zostawać sama teraz. Że jak coś się znów stanie to co zrobie... ehh ale jutro lecimy do szpitala więc dopiero będzie nerwów po drodze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838345 przez tolad662
a propo maści Bepanthen:
promobaby.pl/promocja-17756.html
Nie znam regularnej ceny butelki Aventu ani tym bardziej maści więc same ocenicie czy to okazja.
Zastanawiałam się też nad tym ale nie wiem ile normalnie te chusteczki kosztują:
promobaby.pl/promocja-17738.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838348 przez megi23
Hej laski oj Calineczka nas tu juz wszystko boli co moze hehe , ale glowa do gory jeszcze troche i nam minie :silly:

Mi sie dzis nie chce , mam ochote na makaron z truskawkami to zrobie na deser, ta pogoda mnie dobija

tweety zdrowka oj zeby mysmy od 1 do ostatniego strasznie przechodzili, camilia w ruch i panadol szly on nie plakal ale sie darl.
Ja teraz rez mam podejscie takie co ma byc to bedzie nie mam wplywu na polowe rzeczy, moge tylko dbac o siebie i malego...glowa do gory kobitki bedzie dobrze pozytywne myslenie dziala cuda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838354 przez Asia K
Tolad - jesli chodzi o chusteczki to sie oplaca i wlasnie po pracy mam zamiar jechac i kupic bo za paczke wychodzi 4,16 a za szt 0,07 zł no i jest to pampers.

Jesli chodzi o butelki to wiem ze na allegro ta wlasnie 270 ml mozna dorwac juz za jakis 18-20 zł z przesylką , a bepanten dodaja widze ten 30 gr wiec maly - moim zdaniem nieoplaca sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838355 przez Agnilla
Laski, przepraszam, że się wtrące ;) zwróćcie uwagę, że promocja na te chusteczki obowiązuje tylko w hipermarketach :) ostatnio też była jakaś promocja, pojechałam i się zdziwiłam, mąz w gazetce mi pokazał, że to tylko dot. hipermarketów :P myślałam, że mam duuuże tesco, najwidoczniej to tylko market i promocji w nim nie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838359 przez Asia K
Agnilla napisał:

Laski, przepraszam, że się wtrące ;) zwróćcie uwagę, że promocja na te chusteczki obowiązuje tylko w hipermarketach :) ostatnio też była jakaś promocja, pojechałam i się zdziwiłam, mąz w gazetce mi pokazał, że to tylko dot. hipermarketów :P myślałam, że mam duuuże tesco, najwidoczniej to tylko market i promocji w nim nie było


Agni - wtrącaj sie ile wlezie - dobre rady są wskazane :)
Ja jednak mam hiper wiec sie wybieram i kupiem se :blush: jak bedzie oczywiscie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838367 przez tweety
tolad662 napisał:

a propo maści Bepanthen:
promobaby.pl/promocja-17756.html
Nie znam regularnej ceny butelki Aventu ani tym bardziej maści więc same ocenicie czy to okazja.
Zastanawiałam się też nad tym ale nie wiem ile normalnie te chusteczki kosztują:
promobaby.pl/promocja-17738.html


to najtaniej jak mozesz kupic husteczki. ja zawsze poluje wlasnie na takie promocje. regularna cena to 25 zeta za 4 paczki wiec jak jest 6 to fajna promocja. taniej nigdy nie widzialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838368 przez GabiSBB
Hej dziewczyny!

A to są dobre chusteczki? Nam na szkole rodzenia mówili, zeby na początek kupować te sensitive, a z tego co widzę to to są te normalne. W sensitive ponoć chodzi o to, że sa mniej nasączone i jest mniejsza szansa że uczulą. Czy ta promocja tyczy się wszystkich chusteczek? AsiaK podejrzyj jak będziesz czy promocją objęte są wszystkie rodzaje chusteczek czy tylko te zielone. Dzięki :)

Jak Wam minęła noc? Ja jak zwykle zamknęłam oczy wieczorem i obudziłam sie rano. Ja nawet nie wstaje na sikanie w nocy! Zawsze byłam mega śiochem i aż się dziwie, że ciąża tego nie zmieniła hehe :)

Dziś mnie czeka siedzenie w domu i praca. Pogoda za oknem nie może się zdecydować czy jest wiosną czy zimą eh...

A jutro Walentynki :D macie jakieś plany?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838373 przez Agnilla
Asia K napisał:

Agnilla napisał:

Laski, przepraszam, że się wtrące ;) zwróćcie uwagę, że promocja na te chusteczki obowiązuje tylko w hipermarketach :) ostatnio też była jakaś promocja, pojechałam i się zdziwiłam, mąz w gazetce mi pokazał, że to tylko dot. hipermarketów :P myślałam, że mam duuuże tesco, najwidoczniej to tylko market i promocji w nim nie było


Agni - wtrącaj sie ile wlezie - dobre rady są wskazane :)
Ja jednak mam hiper wiec sie wybieram i kupiem se :blush: jak bedzie oczywiscie


no i kurde, a ja nie kupie :P niesprawiedliwe ;) dobrze, ze mam jeszcz czas i bede czatować na inne promocje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838377 przez tweety
GabiSBB napisał:

Hej dziewczyny!

A to są dobre chusteczki? Nam na szkole rodzenia mówili, zeby na początek kupować te sensitive, a z tego co widzę to to są te normalne. W sensitive ponoć chodzi o to, że sa mniej nasączone i jest mniejsza szansa że uczulą. Czy ta promocja tyczy się wszystkich chusteczek? AsiaK podejrzyj jak będziesz czy promocją objęte są wszystkie rodzaje chusteczek czy tylko te zielone. Dzięki :)


kurcze gabi wam to na tej szkole straszne szczegoly podaja. mnie nie mowili czy pampers lepszyoddady a normalne husteczki gorsze od sensitive. ja wychodze z zalozenia ze dbac bede jak uczulenie sie pojawi. kacper nie mial problemu z tymi husteczkami i nigdy nie dostal uczulenia wiec nie rozumiem o co to halo. a jak sie poajawi uczulenie to zawsze mozna woda myc. bo ja pupa taka wrazliwa to w ogole po co husteczki? waciki i przygotowana woda no i starczy :) tak z doswiadczenia mowie.

mowilyscie kiedys o tych pampers new born. POLECAM. jednak na poczatek super wchlaniaja kupke, ta luzna niemowlaka. w ogole dla mnie pampres active baby te zielone nie maja konkurencji. teraz przeszlam ana dade ze wzgledow finansowych ale jak nosilam 2 dady to nie bylam zadowolona, dopiero rozmiar 3 i 4 jest naprawde dobryi niewiele odbiega od pampersa. powaga. nie warto na tym etapie przeplacac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838380 przez Asia K
Gabi pewnie ze zerkne - ale wydaje mi sie ze tylko tez ielone sa w promo.
Ja z synkiem uzywalam tylko takich i jego to nie uczulało mimo ze ma AZS

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl