BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #838793 przez megi23
Calineczka malo sie nie zlalam ze smiechu, az S przylecial co sie chochram , najlepszy tekst to leczenie przez telefon i kaszlenie hehe :silly: :lol:
moj mial smoczek bo mial silny odruch ssania , ale i sie oduczyl ....

majtki ja mam siateczkowe wielorazowe kupowalam do Tymka jeszcze i nawet moje dupsko w nie wchodzi jeszcze a podklady bella mama te czerwone

mo S powiedzial ze do mamci dostane 500 zl i mam sobie i Kajtkowi wszystko juz kupic co mi trzeba bedzie wiec bedzie www allegro .pl haha :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838794 przez GabiSBB
Pomelo jak najbardziej podkłady kup do szpitala, to są specjalne podkłady na łóżko, żebys nie zafajdała tym wszystkim co będzie z Ciebie wyciekać po porodzie. Do tego oczywiście podpaski poporodowe, które wyglądaja jak małe materace no i majtki jednorazowe, siateczkowe.

jesli chodzi o smoczki to słyszałam, że to zalezy od dziecka. jesli bedzie miało silny odruch ssania to smoczek go uspokoi, są dzieci które ogólnie mają słaby ten odruch więc im smoczki sa zbędne. ja się zaopatrzę na wszelki wypadek i wezmę do szpitala, bo też tak nam mowili na szkole rodzenia.

Ja planuę spakowac torbe około 35 tygodnia. Koncem lutego mam wizyte i zobacze co mi powie, ale szczerze mam nadzieje, że Franek nie wyboerze się wczesniej do nas, bo planuję zacząc robić mu wyprawkę w połowie marca! tak sobie myśle, ze jakbym juz rozłożyła to łózeczko i te ciuszki wszystkie to przez te 2 miesiace chyba bym zwariowala z niedoczekania hehe :)

A na jutrzejsze walentynki mąż zrobił rezerwację w naszej ulubionej karczmie :) Mniammmm, już czuje smak moich ulubionych polędwiczek :D I tez za mną tak chodzi cola, że postanowiłam że jutro sobie zamówię a co! Raz na milion lat można! Tylko coś mi sie wydaje, że po takiej uczcie w nocy nawiedzi mnie jędza Zgaga...przeżyję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838802 przez megi23
ja te na lozko happy kupilam i juz zakosilam jeden Tymkowi pod przescieradlo dalam co by nowego swojego lozka nie osikal .. i juz brat musi sie z nim dzielic hehe :silly:

a jutro hmmmm ja wyszykuje kolacje z woka , w tamtym roku robilam mu torta w ksztalcie serca ale mi sie nie chce , mam ciasto francuskie to moze cos z niego zrobie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838817 przez mila
hej dziewczyny tez myśle że na początek zakupie pampersy a później dady siostra używa do rocznego synka dady i sobie chwali stanowczo odrada huggis bo przeciekają podobno i uczulają

a co do dzieci to mój maz nie chce mieć więcej :( myśle ze za pare lat zmieni zdanie ;) chciałabym żeby mój synek miał rodzeństwo :) sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie żebym była sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #838854 przez Aga77
byłam w tesco ale u nas nie było jedynek w promocji :(

Jeśli chodzi o smoczki to ja kupię na pewno bo starszemu synowi musiałam już dać w szpitalu ;-)

a butelki to zamówiłam takie
allegro.pl/avent-natural-zestaw-startowy...via-i3974436491.html
będą na później a wychodzi taniej kupując w zestawie :)

my najprawdopodobniej pozostaniemy przy dwójce dzieciaczków ( dlatego najprawdopodobniej bo wszystko może się zdarzyć :silly: ) Dziewczyny mogę Wam podpowiedzieć że jeśli chcecie drugie dziecko to nie czekajcie 8 lat bo to stanowczo za długo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #838855 przez calineczka29
Hejka kochane;)

Ewelaa- fajnie że Ty byłaś zadowolona z opieki medycznej :) Ja niestety jak na razie miałam takie przeżycia więc mogę mówić tylko o Sobie chodziarz zdania moich koleżanek które rodziły tutaj są podzielone jak będzie ze mną tego jeszcze nie wiem opowiem już po ;)Jaka jest opieka jak się rodzi w Polsce niestety nie wiem więc nie będę miała porównania jak na razie ;)

megi23- cieszę się że cię rozbawiłam;) śmieszne ale prawdziwe :lol:

Dzięki za wieści na mojej liście znajduje się prawie to samo co na waszej tylko tutaj chyba nie muszę kupować tych podkładów na łóżko bo tutaj oni zapewniają ale tak czy siak też muszę mieć wszystko swoje;)Ja już mam ciuszki wyprane poprasowane tylko czaa spakować do torby ale jakoś nie kwapie się do tego :silly: Ale za to mam łóżeczko już skręcone wiem wiem...może za szybko ale chciałam żeby ten zapach fabryczny się ulotnił i musi troszku czasu pewnie minąć zanim wywietrzeje ;)A wy macie już przygotowane pokoiki dla waszych maluszków czy tylko ja w gorącej wodzie kąpana jezzzdem? :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838910 przez pomelo
Dzięki dziewczynki za informacje, jednak co doświadczone mamy to doświadczone mamy :D
Ja właśnie zrobiłam ukochanemu walentynkowe lody truskawkowe domowej roboty, przepraszam wszystkie cukrzycowe dziewczynki za to wyznanie :P Zamiast kupować prezenty sobie nawzajem lepiej kupić coś Maluchowi :D

Ja bardzo bym chciała już naszykować pokoik ale mój ukochany mówi, że się śpieszę... No ale nigdy nic nie wiadomo, a jak maluch się pośpieszy i pojawi się przed czasem to nie chciałabym, żeby ukochany robił zakupy beze mnie bo pewnie kupi coś co mi się nie spodoba... Tak więc jutro jedziemy wybrać farbę i tapety do ścian i łóżeczko. Poświęciłam łóżeczko z szufladą na poczet tapet kolorowych a kupimy to łóżeczko z ikei za 80zł. ja je sobie troszkę poprzerabiam i powinno być pięknie :) Chyba, że mi się nie uda :P Do tego przemaluję obecne już w domu szafeczki i może jakoś to będzie wyglądało. Jeśli będzie bardzo źle to może uda mi się w miarę szybko uzbierać na akcesoria jak z obrazka... Ech!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838927 przez mamutek
Hej Dziewczyny! Poruszam się tu kompletnie po omacku, bo mimo że podczytuje Was już jakiś czas, to jest mój pierwszy wpis na forum :kiss: . Spać nie mogę, katar mnie zalewa, a jeszcze Wasza dyskusja o kolejnych potomkach skłoniła mnie do przełamania się i wpisania kilku słów od siebie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838928 przez mamutek
O i się pojawiło..ech to łatwe, teraz jeśli pozwolicie będę pisać czesciej :lol: a korzystając z okazji i tego że większość pewnie śpi, więc nikt mi nie odpowie :P. Przedstawię się: jestem mamą dwóch chłopaków rozrabiaków i teraz czekamy na coreczke B) !!! Termin z miesiączki mam na 27.03 Ale u mnie do tej pory sprawdzaly się terminy z usg a ten mam na 06.04, dlatego dołączam do kwietniowego! A jak będzie to czas pokarze..ok to idę spać i życzę dobrej przespanej nocy wszystkim. Do jutra :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838931 przez mamutek
Jeszcze pracuje nad suwaczkiem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838936 przez [email protected]
witaj nowa mamo. Ja spalam godzine. Przebudzilam sie na siusiu i mam problem ze spaniem. Jestem chora. Caly dzien lecialo mi z oczu i nosa. Mam juz dosyc. Boje sie nocy, bo sie budze i nie moge dalej spac. A teraz jeszcze to wredne przeziebienie.
Napisz wiecej o sobie: jak sie czujesz itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838950 przez tolad662
malec może do lekarza podejdz niech Ci coś zapiszę i doradzi na tą bezsenność.

Mamutek witaj i rozgość się :) Im bliżej kwietnia tym nas więcej :) Trójka szkrabów- nie lada wyzwanie :) a właśnie dziewczyny dyskutują na jakiej ilości potomstwa zakończyć :D Ja póki co jeszcze nie wiem.

Pomelo z tym wietrzeniem jak najbardziej masz rację.
My akurat będziemy mieli od znajomych ale też na początku marca mamy zamiar je wstawić do nas i niech odsapnie po pobycie w piwnicy. Będzie trzeba pewnie umyć itd. a później na spokojnie poprać pościel i całą resztę łóżeczkową :) NieMąż chciał już teraz je przynieść do nas ale my oddzielnego pokoiku nie mamy dla małego więc zajmowało by póki co zbędnie miejsce.

Wszamałam jakże pożywne i sycące śniadanie: wasa z sałatą i parówka na ciepło- sztuk 1 :D , mierzę cukier i lecim na Karową :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838953 przez Asia K
Tolad życie – ja wczoraj bylam w Tesco – rozebralam sie bo mi bylo goraco (tym bardziej bylo widac bebolek ) , a ludzi fuuuullllll. No I stoje przy kasie uprzywilejowanej – oczywiscie na samym koncu – ani kasierka, ani klienci nie przepuscili mnie , mało tego jedno babsko tak sie wpychało do swojego meza co stal przedemną ze prawie mnie staranowała. Wiara na chama sie wciska I nie patrzy na nic – tak tez jak u ciebie z ta ciezarną ;)

Calineczka – my gaduły lubimy wiec sie nie przejmuj :D

Jesli chodzi o smoczki to mój tez od poczatku mial bo tak chcial ssac I tak mocna ssał ze bylam cala w ranach. Szybko sie oduczył a zgryz ma super. Tyle tylko ze w naszym szpitalu miec nie mozna
Tak samo nie mozna miec majtek – same podpachy I juz

Widze z ekoncem lutego to tu duzo wizyt bedzie bo ja tez wtedy mam :D

Oj Mila – jak ja cie rozumiem. Mój tez nie chcial drugiego malenstwa – dlatego taka różnica wieku bedzie ;) długo musialam go namawiac . O trzecim to nawet nie mysle- na bank by sie nie zgodzil

Pomelo napewno wyjdzie pieknie – niezapomnij nam zapodac potem foto pokoiku :)

Ja dla Małej nie mam pokoiku I narazie miec nie bede – przez pierwsze latka bedzie z nami w sypialni – jest opcja zrobienia pokoi na strychu ale na to trza kase uzbierac .
Mój synek ma swój pokój a Mała narazie moze byc z nami :)
Nie mniej jednak łużeczko tez juz mam ale nie do konca złozone , bo sa zdjete szczebelki – ja mam łózeczko 140x70 cm z którego jak sie zdejmie szczebelki to sie robi tapczanik I do niedawna mój 6-latek na tym spał wiec nieoplacało sie tego wynosic na strych.

Mamutek – jak milo ze sie w koncu zdecydowalas odezwac :D Oj czym nas wiecej tym lepiej – zawsze to wiecej opinii na rózny temat :)
No I kolejna dziewczynka do nas zawitala – a imie ? Macie juz wybrane?
Poczatek kwietnia to wy tu wszystkie urodzicie a ja na samym koncu zostane sama :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #838958 przez Zuza_204
Asia nie martw się mamy ten sam termin więc nie zostaniesz sama :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838963 przez Asia K
Zuza :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl