BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #837749 przez Margolec
Tolad cieszę się, że w porządku wszystko, ale akcja hard corowa :-D ja się zbieram na ostatnie zaliczenie. Jeszcze tylko esej do napisania i już po sesji.
zjadłam paczkę żelek i chyba się porzygam... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837790 przez mila
witajcie :)
toladto dobrze że wszystko w porządku odpoczywaj sobie i nie martw się tak,chociaż wiem łatwo się mówi ;)

Pomelosłodkie to zdjęcie też musze wrzucić swoje :lol:

Renatafakt jsteś szczuplutka brzuszek fajny :laugh:

ja jestem po badaniach morfo,mocz i obciążenie gluk na 75 nie było tak żle chociaż pod koniec kubka nie umiałam przełknąć tego ulypku ale dałam rade dostałam do wypicia cały kubek jednorazowy az się przeraziłam bo myślałam ze z jakąś połowe dostane po południu po wynik i zobaczymy :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837801 przez Renata Anna
TOLAD cieszę się że z tym krazkiem wszystko ok. Skończyło się na strachu.
Ja nie mam promieniowania na uda, ale nie mogę np. Stać na jednej nodze. Odczuwam ból także w okolicy kości ogonowej. Nie mogę unieść nogi leżąc na boku czy plecach. Jeszcze naczytałam się że czasami przy tzw. Cichym rozejsciu spojenia łonowego zaleca się cesarke żeby miednica nie posypala się przy porodzie. No i teraz chodze, nakrecam się i myślę. Wizytę u gina mam we wtorek dopiero. Kurcze boję się. Miałam wcześniej bóle spojenia, ale te obecne są czasem nie do wytrzymania. Leze więc na łóżku i się nie ruszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837838 przez tolad662
No właśnie też tak słyszałam ;/ mam nadzieję że nas to nie czeka aczkolwiek z drugiej strony lepiej żeby to zaplanowali wcześniej niż na ostatnią chwilę w szpitalu.
Z unoszeniem nóg mam podobnie ale chyba nie aż tak źle jak Ty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837840 przez tolad662

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837909 przez Salonka
Cześć wszystkim,
Ja dziś 5 dzień ciszy.. Zjadłam przed chwilą żurek z kiełbasą i ziemniakami i zaraz zjem jabłko.. Powinno mnie ruszyć.. Kurcze już nie wiem co robić. Biegunka źle, zatwardzenie też źle..

Ale u mnie paskudna pogoda, deszcz ze śniegiem pada :( za jakieś 30 min zbieram się i jedziemy z młodym do kulkolandu bo tak bidok mi się nudzi w domu że szok. A ja już nie jestem w stanie kłąść się z nim na ziemi i bawić torami albo klockami. A to co ja proponuję nie interesuje go. A jutro mąż ma wolne to pojedziemy na basen. Troszkę się rozluźnie.

A jeszcze miałam Was pytać.. Jakich pieluch planujecie używać?? Ja przez 1 rok przy Kamilu używałam Pampersów ale później zmieniłam na rok na Dada i byłam zadowolona. Teraz planuję odrazu wystartować z Dadą, i zobaczę jak zareaguje. Jutro w Biedronce promocja. Pieluchy MINI 156 szt. za 49.99zł. Więc baardzo się opłaca, jeżeli któraś zainteresowana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837996 przez agulka901
Myślę że na samym początku będę używać właśnie pieluszek DADA, ale coraz bardziej przekonuje się do pieluszek kieszonek i myślę że zakupie jedną na próbę i może całkowicie się na nie przerzucę ;P



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837999 przez pomelo
Kurcze dziewczyny, my to dopiero łapiemy paranoje :)
Teraz ja zaczynam się poważnie zastanawiać nad waga mojego maluszka. w połowie 29 tygodnia ważył niecałe 1200 gram a Wasze dużo więcej... A z drugiej strony wg różnych źródeł powinien ważyć właśnie coś koło tego więc ma tylko 50 gram niedowagi... Już sama nie wiem co myśleć, chyba musimy się zdać na lekarzy - jeśli nie alarmują, że coś jest nie tak to raczej nie trzeba się martwić... Choć łatwo powiedzieć bo co chwila wkręcam sobie różne strachy a potem muszę sama siebie uspokajać :P

Ja mam natomiast bóle w miednicy - chyba. Mam czasem wrażenie przy chodzeniu, że mi nogi ze stawów wypadły i tak tylko sobie dyndają a ja staram się usilnie na nich gdzieś dreptać. A teraz to już w ogóle masakra bo po ostatniej szkole rodzenia a dokładniej po ćwiczeniach mam tak przeokrutne zakwasy, że schodzenie po schodach to jedna wielka niekończąca się opowieść - maja 85 letnia babcia robi to szybciej :D Bo ogólnie zawsze byłam leniem i nie uprawiałam sportów, a teraz mi każą... :D Gdyby nie mój facet pewnie udawałabym, że ćwiczę ale on jest tak mocno sportowo zaangażowany, że nie dał mi oszukiwać i już drugi dzień cierpię i człapać nie mogę a on się ze mnie śmieje :P

Reasumując - obiecywali, że ciąża to najpiękniejszy czas w życiu kobiety, a tu ciągle się o coś martwisz, co noc masz koszmary, wciąż coś boli, wszystko Cię wkur...ia, dupa rośnie nieubłaganie
a mimo wszystko cieszysz się jak młody pelikan i kopiesz piętami po tyłku z radości jak ktoś pochwali Twój brzuszek :D

Jednak coś w tym jest, że to najpiękniejszy czas w naszym życiu :D
Trzymajcie się Laski - jest dobrze a nawet lepiej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838022 przez tolad662
Pomelo u mnie ten promieniujący ból spojenia na udach jest właśnie jak ból kiedy są zakwasy. Na początku myślałam właśnie, że to zakwasy od chodzenia, a spojenie to spojenie jednak od kiedy się nie ruszam praktycznie w ogólę a to się tylko nasila wiem, że to od spojenia ;/
Z tym pięknym czasem racja- choćby nie wiem co się działo (a dzieje się dużo) i tak jestem happy że jestem w ciąży :)
Kiedyś pamiętam o pieluszkach była mowa to większość polecała na sam początek pampersy new born czy jakoś tak :D Ja nie mam pojęcia, kumpela polecała te rosmanowskie tanie, druga zaś dadę. Salonka a ta promocja to teraz do niedzieli czy ogólnie? Bo może nawet byśmy kupili tylko w naszej Biedrze takie rzeczy idą jak woda.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838042 przez agulka901
Czy to spojenie zawsze powinno w ciąży boleć? Bo jak narazie nie odczuwam żadnych bóli ;P?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838045 przez pomelo
A z ta promocją to orientowała się któraś czy to faktycznie promocja? właśnie oglądałam na tvn style, że takie promocje to pic na wodę i, że kilka dni przed powiększają cenę, żeby ją potem opuścić i wychodzi na to samo albo i drożej. Ciekawa jestem jaka była ich cena tydzień temu. to bym nam powiedziało jaka jest faktyczna ich cena.
Wiecie co, z tymi pieluszkami to pewnie jak ze wszystkim, jedne mamy uważają, że dla ich maleństwa to co najdroższe jest najlepsze a nie zawsze tak jest. Chociażby z wózkami - polskie są tak samo dobre jak zagraniczne a kosztują 1/8 ich ceny i tylko głowa podpowiada, że chce się mieć maxi cosi czy inną markę a wcale nie znaczy, że polski produkt o wiele tańszy będzie mniej bezpieczny czy gorszy w użytkowaniu.
Tak też moim zdaniem jest z pieluchą - jaką niewiarygodną tajemnicę technologiczną może mieć pielucha Pampers, że będzie tak bardzo lepsza od takiej z biedronki czy rossmana?
Jedyna rzecz do której ta zasada sie nie tyczy moim zdaniem to coca cola, polo cocta czy pepsi nigdy nie będzie smakowała tak jak coca cola... Rany ale bym się nabąblowała colą teraz!
coś chyba jest z ciśnieniem bo łeb mi pęka jak na migrenę, aż mnie mdli...
tolad akurat u mnie to jestem na 100% przekonana, że to zwykły zakwas bo wystąpił dopiero po tych ćwiczeniach. Ale współczuję bo to nic ciekawego tak człapać z bólem przy każdym ruchu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838056 przez megi23
Ja to czekam dnia narodzin malego, czy sie ciesze np luboe jak go zlapie za pupe jak sie przeciaga, ale stan mnie meczy, ja od 3 miesiecy spie z poducha rogalem miedzy nogami , albo mam pod lewym biodrem bo tak mnie narywa.... mam zadyszke jak wylaze po schodach eh.... wkurza mnie ze chce dlugo spacerowac a nie dam rade
Bylam zawsze aktywna a tu uziemipna, z Tymkiem od 28 lutego siedzialam w domu a teraz nadaje sie na max 30 min tempem zolwia :( bo mam ucisk dolem .... no ale jeszcze troche i bed smigac... :silly:

Apropo pieluch my bedziemy na pampersach bo z Tymkirm bylsm ma huggies, to przeciekaly, bul na dads byly pl, potem xjyba sklad zmienili to tak mi sie odparzyl ze 2 leczylam, teraz na avtiv boy jest ale ma na noc tylko bp w dzien chodzi na nocnik..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838068 przez mila
zakwasy skąd je znam tez mam jak cos porobię dłużej to potem masakra wszystko boli jak ch....
ani chodzić ani siedzieć,dzis po badaniach wybrałam się na zakupy przeszłam może z 200m i już marzyłam żeby wrócić do auta bo dół to mnie tak ciągnął

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838072 przez tolad662
Pomelo akurat tych kartonów w regularnej sprzedaży nie ma, podpytałam kumpeli i mówi że 32gr za pieluchę to mało, a tak wychodzi za sztukę. Tylko, że najmniejsze to 2 i cholera wie czy 1 nie będzie trzeba dokupić. Ehh ja to się w ogólę nie znam.

Agula- ten ból nie jest obowiązkowy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838088 przez agulka901
Tolad - ufff to dobrze bo już zaczęłam sobie myśleć nie wiadomo co xD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl