BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #730189 przez Renata Anna
Asia K ja brałam przed ciążą folik, a jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to sama poleciałam po FEMIBION. Brałam go też w pierwszej ciąży z "polecenia" lekarza. Czuję się w miarę dobrze. Mam tylko wrażenie, że wielka krowa się ze mnie robi, bo ciągle zajadam się słodyczami i owocami. Poza tym jestem ospała i zmęczona, a moja córcia dodatkowo daje mi popalić. Poza tym wszystko gra. W poniedziałek idę do gina na USG. Pewnie zobaczę serduszko. Już nie mogę się doczekać.

Co do badań po 30-tce. Nie wiem co napisać. Zapytam lekarza jak to jest. Ja mam właśnie 30, więc chyba się tak po trochu załapuję....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730308 przez tweety
Asia K napisał:

Ponwnie - moze to pełnia tak działa ;) na nas
Też lubię ten film :)

Tweety mam takie małe pytanko do ciebie - bo mam koleżanke która ma dziecko i po urodzeniu chciala kolejne zaraz , ale jej nie wychodziło bo karmiła piersią. Czy ty tez małego karmisz piersią?
Jak nie chcesz to nie odpowiadaj ale będę wdzieczna za odpowiedz :D




karmie butla, miałam duzo problemow z pokarmem a mały ma skaze bialkowa. wiec mialam jeden okres a pote, bum, ciąża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730318 przez tweety
no to sie nie łapię bo dzidzia urodzi sie okolo moich 30 urodzin. powiem wam ze te badania to masakryczny stres.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730782 przez Asia K
Witam się z rana :)

Tweety masz racje no bo nawet jak sie dowiesz to co? I tak już się nic nie zrobi, a napewno nie usunie (ja bym nie mogła). Jedynie ta świadomość - nic więcej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731133 przez Anulka
Renata Anna witaj wśród Nas !!! Wspaniale że dołączyłaś :). Gratuluję malej fasolki :).

Asia K właśnie, ja właśnie mam 35 i nawet o tych badaniach nie myślę, bo wg mnie to nic a nic nie da tylko stres i dół, gdyby coś wyszło. Znam przypadek, gdy dziewczyna 28 letnia zrobiła takie badanie ( na własne życzenie, bo teraz to bardzo modne jest) i powiedziano jej że dziecko upośledzone będzie i co?? Ona do 8 miesiąca chodziła nie swoja, w 8 miesiącu okazało się że błędny wynik był i dziecko całkowicie zdrowe.
Ja modle się i ufam Bogu. Bo nikt prócz Niego nie jest w stanie cokolwiek uczynić. Na wszystko Jego wola.

Tweety
ja Julka też mam na MM z własnego wyboru, bo na początku byłam mało doświadczona i nikt mi nie podpowiedział, nie pokazał jak dziecko przekonać do piersi ( Julek kilka razy był w szpitalu uspokajany butlą po zastrzyku/szczepieniu i mały chytrusek odrazu załapał, że z butlą nie trzeba tyle napracować się co z piersiami mamy . no i robił mi TAKIE cyrki, że przeszłam na butlę na spokoju wszystkich Nas), ale następne dzieciątko już chcę już karmić piersią, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731371 przez tweety
anulka ja tez zamierzam piersią ale kto wie jak wyjdzie. na pewno nie zgodzę się na dokarmianie w szpitalu bo to był największy błąd :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731567 przez Asia K
Hej Kwietnióweczki :)

Ja też chciałabym karmic piersią , ale nie wiem jak to wyjdzie. Synka na początku chciałam karmić ale był dość duży (4050) i był mega głodny non stop - jak już mu się udało do mnie dossac to tak ciągnął że z brodawek aż krew leciała. A z tym "dostaniem sie" to tez nie było lekko :(

Co polecanie na mdłości?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731590 przez Renata Anna
Hej!

Mnie mdłości omijają szerokim łukiem. Tak samo miałam w pierwszej ciąży. Nie wiem więc co poradzić. Za to boli mnie żołądek od kilku dni. Jakby mi ktoś tam kamieni napchał. I tak za każdym razem jak coś zjem.

A skoro piszę o jedzeniu...

Zaczęłam dziś dzień od tortu czekoladowego z bitą śmietaną i wiśniami... :lol: :lol: :cheer: MNIAM :silly:

Tylko słodkie bym jadła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731594 przez Asia K
Podobno słodkie to na dziewczynkę :blink:

Ja przed chwila dzwonilam do ginka - wlasnie z urlopu wrócił - wizyte mam na srode 19,30.
Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :D
To bedzie skonczony 6 tydzien , a 1 dzien 7 tygodnia - jak myslicie zalozy mi juz karte czy jeszcze nie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731634 przez Ewelkaa
ja byłam pierwszego dnia 7 tyg, to jeszcze mi nie założył.
Idę dziś i mam nadzieję, że już mnie potraktuje jak kobietę w ciąży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731639 przez Asia K
ponwnie a co ci powiedzial na tej wizycie w 7 tyg? Serducho było ? :D

Rozumiem ze bylas jakies 1,5 tyg temu tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731726 przez Ewelkaa
byłam dokładnie 2 tyg. temu i wtedy powiedział mi, że to pierwszy dzień 7 tygodnia. Wiec analogicznie dziś jest pierwszy dzień 9 tyg. Suwaczek pokazuje coś innego, sama już nie wiem jak to jest.
Powiedział, że jest serducho, a jak zapytałam dlaczego nie słychać, to powiedział, że może włączyć dźwięk, ale to wymaga dużej dawki dopplera i tego się nie robi. Powiem szczerze, że trochę zgłupiałam, bo wszyscy mówią, że słyszą bicie serca, ale skoro odradzał to nie nalegałam.
Pogratulował i kazał przyjść za 2 tyg. z wynikami krwi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731737 przez Ewelkaa
Dziewczyny powiedzcie mi czy chodzicie na basen? Ja poszłam wczoraj, a teraz mam stresa czy chlor nie może zaszkodzić dziecku. W necie są różne opinie, jedni mówią że tak inny że nie i sama już nie wiem. Dziś zapytam lekarza, ale może w między czasie wym napiszecie czy miałyście przygodę z basenem w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731742 przez Asia K
badanie krwi ci zlecił, morfologie ci kazal zrobic czy cos innego?

Jesli chodzi o basen to wiem ze sam chlor nie zaszkodzi dziecku tylko mozna zlapac jakies infekcje , ale generalnie plywanie jest polecane dla kobiet w ciazy wiec mysle ze nie masz sie czego bac :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731767 przez Ewelkaa
tak, morfologię, glukozę i badanie ogólne moczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl