BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 8 miesiąc temu #728638 przez kristi*
Ja mam termin na 2 kwietnia, więc jakby się maluch pośpieszył to na marzec się załapie. :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #728640 przez Asia K
Póki co jesteś "nasza" :p

ja jestem w 6 tygodniu i termin bedzie około 20 kwietnia , ale lekarz mi jeszcze nie potwierdził ;)

A jak się czujecie kobitki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728663 przez tweety
anulka a jak sobie radzisz z 11 miesiecznym skarbem? pytam bo tyle będzie mial Kacper jak rodzenstwo mu sie urodzi. duzo uwagi wymaga taki dzidzius?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728673 przez ilonah
Witajcie
Ja również jestem mamą kwietniową 2013, gratuluję Wam serdecznie i trzymam za Was kciuki. Będę także zaglądać do Was i w razie czego służę radą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728677 przez Anulka
No coż...:), po pierwsze każde dziecko jest inne :). Ale ja mogę powiedzieć, że teraz Julianek nasz wchodzi w okres ruchowo-ciekawski. Jeszcze sam nie chodzi, tylko teraz prowadzany za obie rączki sobie coraz lepiej radzi, ale od 10 mc wsadzam go do chodzika i w nim masz maluch zasuwa po całym mieszkaniu włażąc dosłownie wszędzie gdzie tylko da, ściąga, wyciąga i otwiera wszytko co się da. W tym wieku, dzieci zaczynają być coraz bardziej aktywniejsze, bo wszytko je ciekawi, już okres lęku separacyjnego, gdy bały się obcych, nieznanych im rzeczy, miejsc mają za sobą i teraz CIEKAWOŚĆ nimi rządzi.
Chłopcy na ogół rozwijają się inaczej niż dziewczynki, dziewczynki zaczynają wszytko robić szybciej. Więc jeśli będziesz rozmawiała z mamą dziewczynki i słyszała : A moja ... już chodzi/chodziła w tym wieku, lub przekręcała się w tym wieku lub co innego, a twój szkrab jeszcze ni9e będzie tego robił, to nie przejmuj się, tylko puść mimo uszu lub powiedź, ja mam prawdziwego mężczyznę, a prawdziwy mężczyzna w życiu jest powściągliwy ;).

Ale jak mówię, każde dziecko jest inne. Nasz synek od samego urodzenia był dzieckiem z "charakterkiem" :D zawsze domagał się wszystkiego czego chciał, krzyczał, piszczał tak długo aż nie dostał tego co chce. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728682 przez tweety
hej ilonah, widze ze ty tez masz maluszka w domu :) gratulacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728684 przez Anulka
Asia K ja założyłam suwaczek wg pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Lekarz mi oblicz termin gdy będę na wizycie 3 września, wtedy też zostanie założona karta ciąży.

Witaj Kristi* :). Fajnie , że do nas dołączyłaś :). Z dzieciakami bywa różnie :D. Ja w pierwszej ciąży miałam termin wyliczony na 3 września a Julianka urodziłam 14 września :). A były dziewczyny wśród wrześniówek 2012 które miały terminy na połowę września a dzieciaczki urodziły się już w sierpniu :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728688 przez Anulka
Ja, Asia K, w tej ciąży czuje się ZUPEŁNIE inaczej niż w pierwszej. W pierwszej prawie nie miałam żadnych dolegliwości w I trymestrze, mdłości to ogółem ze 4-5 razy tylko. A teraz non stop jestem jak na karuzeli, mdłości to ma non-stop, omdlenia też już zaliczyłam. Ale teraz to ma być córeczka , więc jak mój mąż skwitował : "Kobiety, Kochanie po prostu są złośliwe dla kobiet :D ". Cóż mam nadzieję, że będzie przynajmniej może mniej roszczeniowa niż synuś :D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728693 przez Anulka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728919 przez Dave
Witam nową kwietniówkę :lol: :lol: Wasze grono się powiększa, i są również podwójne mamusie :side: :side:

Podpisuję się pod stwierdzeniem Anulki - każda ciąża i każde dzieciątko jest inne. Ale dla tych małych rączek, słodkich oczek i bezwarunkowo kochających serduszek warto żyć i (jeśli tak jest) przejść największe cierpienia.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728923 przez kristi*
U mnie zaczęło się od bólu piersi i brzucha (okresy mam bezbolesne) więc to mi dało do myślenia.
Później już tylko test i wizyta u gina. Obecnie mam obolałe piersi zwłaszcza rano, bóle brzucha zeszły na drugi plan, za to zaczęłam mieć mdłości, straszne przeżycie, od 6 tyg jestem na zwolnieniu już do końca ciąży (szkodliwe warunki pracy).
Z moim narzeczonym przygotowujemy się do ślubu na koniec września, a tu taka niespodzianka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728955 przez tweety
kristi. miejmy nadzieje ze zle samopoczucie ci sie poprawi do dnia slubu i ze to bedzie wspanialy dzien. no i gratulacje ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728979 przez Anulka
Kristi* jestem pewna że wszytko będzie dobrze :). Pod koniec września będziesz już w połowie I trymestru, więc możesz czuć się już w miarę dobrze :).
Wspaniale, że ślub i wesele macie jesienią, to wg mnie wspaniała pora na śluby i wesela. My też mieliśmy mieć 17 września, ale przenieśliśmy na 8 października, ponieważ w lipcu złamałam nogę w kostce i byłam do końca sierpnia w gipsie :D.
Więc jak ja dałam radę miesiąc po zdjęciu gipsu zasuwać do ołtarza na 10 cm obcasie, to ty z pewnością dasz radę z dzieciątkiem pod serduszkiem :D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729290 przez Asia K
Witam się :D

Ilonah - dobra rada zawsze mile widziana :)

Anulka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dave - ty mądra babka jesteś widzę :laugh: Też dołanczam się do stwierdzenia że warto dla dzieciaczków wszystko poświęcic

Kristi - zdrówka życze i mijających dolegliwości :kiss:

Tweety - nie martw się - będzie dobrze i będziesz miała 2xwięcej radości :D

A ja niestety jestem mega wkur.... . We wtorek byłam na badaniu beta i kazali mi przyjsc po wyniki w środe (wczoraj) no i doopa bo wyników nie ma i nikt nie wie gdzie one są :angry:
Dzisiaj znów specjalnie do nich musze jechac a i tak pewności nie mam że wyniki będą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729386 przez tweety
witjcie z rana. ja nadal bez objawow na szczescie. od soboty bede juz w domu rodzinnym odpoczywac od meza ktory duzo pracuje. nie wiem czy im mowic czy nie.... jak myslicie? lekarz dopiero 10 wrzesnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl