BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #812523 przez Gosia27
Hej kochane
Swieta i po swietach. Ja od paru dni codzienie mam po sniadaniu mdlosci,ciagnie mnie na wymioty,nie mam apetytu. Teraz mnie tesciowa wqrwila! :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812525 przez Gosia27
Gosia27 napisał:

Hej kochane
Swieta i po swietach. Ja od paru dni codzienie mam po sniadaniu mdlosci,ciagnie mnie na wymioty,nie mam apetytu. Teraz mnie tesciowa wqrwila! :S


Pozniej do Was napisze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812546 przez marcynia
Dziewczyny macie problemy z bólem krzyża?? ja mam codzień... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812565 przez Gosia27
Mnie bolal krzyz i biodra w pierwszej ciazy teraz nie odczuwam takich dolegliwosci
danusia albo Nati czy Was tez w tej ciazy boli brzuch jak na @ bo mnie codziennie w nocy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812601 przez marcynia
normalnie jak nie urok to sraczka..... zrobiły mi sie pleśniawki na języku ;/ kupiłam niby bezpieczny Aphtin a na ulotce ze w ciazy nei wolno;/ co by tu zaradzić? jem cytryne jak narazie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812610 przez nati.olsztyn
Gosia Mnie nie codziennie ale często boli jak na @. Głównie wieczorami. Męczące to jest.

marcynia Ja miałam wielką plesniawke w poprzedniej ciąży. Meczylam się póki pani w aptece nie poleciła mi hasco-sept w płynie do plukania jamy ustnej. Już po pierwszym użyciu była ZDECYDOWANA poprawa. A teraz producenci leków muszą pisać na wszystkim ze nie wolno w ciąży bo nikt nie robi przecież badań na ciężarnych więc taki jest przykaz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812618 przez karla2102
Witajcie ja od poczatku na plusie mam 5 kg hehe ;) takze tez calkiem sporo.. No no swieta i po swietach. ;) ja bole kregoslupa na pocztku tak mnie kulo pod zebrami po prawej stronie ale od miesiaca mam z tym spokoj;) i dobrze. Nasza dziecko rusza sie juz regularnie hehe jak szalone a jak tam wasze bobaski ? W pon mamy te 4d juz nie mozemy sie doczekac hehe ciekawe czu drugi raz potwierdzi ze to synek ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812635 przez marcynia
nati - to ja już nei wiem, bo mówiłam,że jestem w ciąży i ona stwierdziła, że spokojnie Aphtin mogę brac... to jest do smarowania tych zmian na języku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812702 przez Paradise1982
Hej laseczki!

Swieta swieta i po swietach!

moniaW - wspolczuje Ci ten reakcji na glukoze :( Ja mam jakos w 28 tygodniu.

marcynia - U mnie po swietach w koncu spokoj, za chwile koncze prace i do domu :) Co do krzyza to mnie nie boli.

Gosia - wspolczuje wymiotow :( i tesciowej! O co tym razem sie uczepila! Niech sobie idzie!

karla - moja dzidzia narazie rusza sie sporadycznie, ale coraz czesciej. W poniedzialek USG polowkowe, hurra!

Zycze Wam milego weekendu kochane! Chociaz na pewno bede zagladac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812738 przez iwonan12
Cześć dziewczyny :laugh:
I po świętach U mnie uplyneły jako tako objadłam się mąż się śmiał że jem średnio co 30 minut :P ,ale teraz wracam do normy Dzieciaki chore męża powoli tez rozkłada więc otwieram szpital tylko ja jedna zdrowa i oby tak zostało :laugh:
Wczoraj się dowiedzialam że moja młodsza siostra jest w ciąży :laugh: najprawdopodobniej na sierpnia bedzie mieć termin ale jeszcze nie była u lekarza :)

Maluszek się wierci uwielbiam to zazdroszczę wam ja dopiero na USG mam na 14 ale te 3d więc synka zabieram niech pozna rodzeństwo :laugh:



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812751 przez biedroneczka39
Witam wieczorową porą moje miłe panie. Właśnie się relaksuję w kąpieli z pianką :) I postanowiłam coś naskrobać.
Czy Was też dopada taki wisielczy nastrój czasami. Normalnie nie podobam się sobie jak patrzę w lustro. Gruba się robię, włosy stoją na wszystkie strony...farba złazi I zdałoby się farbę położyć a się nie chce :(. Brzuch u dołu pobolewa I w bokach też. Stać za długo nie mogę I szybko się męczę. I jeszcze to siusianie co chwila I ciągnięcie w macicy jakby miała wylecieć buuu :( Jedna pociecha to taka że jak sobie wieczorem leżę to czuję delikatne kopniaczki maleństwa. Nie wiem co będzie dalej bo to jeszcze drugie tyle samo przede mną a mi już brzusio przeszkadza w zakładaniu bucików. Chyba wiek też ma znaczenie co? Jak się czujecie dziewczynki te co młodsze są ode mnie. Przypomnę że mam 32 a w lutym 33 lata :S
Zamówiłam kilka ciuchów na ciążę bo w nic się nie mieszczę a jak coś ubiorę to uwiera w brzuszek I czuję się jak wciśnięta w za mały rozmiar.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812775 przez danusia87
Witajcie Mamusie po Świętach ;)

Gosiu u mnie czasem zdarza sie taki ból ale nie zawsze np. Wczoraj bolal mnie strasznie brzuch po prawej str. Jak lezalam na plecach po igraszkach :blush: trochę pocierpialam ...ale bylo warto hihihihihihihi ...tylko pozniej jak dotklam sie w miejscu w którym bolalo wyczuwalam mojego Marcelka cale jego ciałko hihihi musial sie zle ułożyć i robil mi gdzieś ucisk...

karla ja od początku przytylam 1, 5kg a od poniedziałku bede w 20 tyg..;) kazda ciąża inna

biedroneczko ja tez najchętniej nie wychodzilabym z lozka bo strasznie zmeczona calymi dniami jestem ... rano jak wstaje od razu mam ochotę wracać do wyrka...;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #812887 przez mowmimama
Cześć :)

jak tam dziewczyny po świętach ? brzuchy pełne?:P mi teraz od tych świąt przybył 1 kg;D czyli od początku ciąży przytyłam 1 kg tylko, póki co ;p brzuszek jest dalej tyci tyci, jak jestem ubrana to nie widać, za to mam wspaniałe piersi ;p :)póki co nic mnie nie boli więc jest dobrze :) u nas od wtorku cały czas ktoś był albo my u kogoś :) szkoda tylko że śniegu nie było :)

Paradisegratuluje oświadczyn !:)

Danusiaale ślicznie wyglądasz!!!:)))) i ten brzuszek!

MoniaWojej to łądnie po tej glukozie miałaś, ja pewnie niedługo też będę musiała ją zrobić;{
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813035 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813074 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl