BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #813580 przez moniaW
Paradise gratuluję!!! :woohoo: może teraz będzie wysyp dziewczynek na forum ;) ja czekam cierpliwie do 8 stycznia na kolejną wizytę.

tak w ogóle to jestem nie przytomna,wczoraj byłam na potrójnych chrzcinach :laugh: i impreza przeciągnęła się od 11-stej do 21.00 .zostałam po raz pierwszy matką chrzestną i nikt nie zwracał uwagi na to że jestem w ciąży a obawiałam się że będą jakieś nie miłe komentarze w moim kierunku wręcz przeciwnie wszyscy chcieli żebym pokazywała brzuszek który ukryłam pod luźną sukienką :)

dzisiaj mamy wizytę księdza po kolędzie a ja siedze sama w domu bo mąż pracuje do 20stej :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813623 przez SYLWIA
Paradise gratulacje bardzo się cieszę.



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813627 przez nati.olsztyn
Gosia Kochana baaaaardzo się cieszę że poczulas Maleństwo!!!!:-)

Paradise Gratulacje!!!!:-)

U nas potwierdziła się zdrowa dziewczynka! Jesteśmy przeszczęśliwi, ze wszystko w porządku!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813630 przez SYLWIA
Nati super! Dobrze,że wszystko dobrze.



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813644 przez Gosia27
nati.olsztyn napisał:

Gosia Kochana baaaaardzo się cieszę że poczulas Maleństwo!!!!:-)
:)
Paradise Gratulacje!!!!:-)

U nas potwierdziła się zdrowa dziewczynka! Jesteśmy przeszczęśliwi, ze wszystko w porządku!:-)


Pieknie,to ile mamy dziewczynek na forum?

Moj maluszek puka co jakis czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813651 przez beaciaa
Dziewczyny gratuluję zdrowych córeczek!:)

Jak po świętach kochane?:)) My święta spędziliśmy u moich rodziców, a w pierwszy dzień świąt zamiast do domu porwano mnie w góry ;p Wróciliśmy wczoraj, a dziś zabrałam się za gruntowne sprzątanie bo przed świętami nie chciało mi się wyrzucac wszystkiego z szafek więc tylko wszystko odświeżyłam, a dziś masakra... niby czysto, a jak się zabrałam to od 12 wciąż sprzątam :( Chwila przerwy na forum i znowu lecę :angry:

Buziaki!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813671 przez Paradise1982
Nati również gratuluję zdrowej córeczki :-D

Ja siedzę w pracy i juz sie nie mogę doczekać kiedy w koncu pójdę do domu.

Aha, dowiedziałam sie rownież dlaczego nie za bardzo czuje kopniaki. A to dlatego, że moje łożysko jest na przedzie i córka w nie kopie, ale jak jeszcze mi brzuch urośnie, to się przesunie i poczuję porządnie :) :lol:

Gosia - cieszę sie ze poczułas dzidzie :) nie mam pojęcia ile jest dziewczynek na forum. Zrobię dzisiaj tabelkę, to bedzie nam łatwiej.

Beaciaa - miłego sprzątania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813697 przez biedroneczka39
Jeszcze raz gratuluję Paradise I nati.
No już prędzej chciałam zaproponować żeby do tabelki dodać rubrykę komu co się narodzi :lol:
A u mnie coraz więcej kopniaczków :laugh:
Dziś czuję się dobrze I troszkę stoję przy garach by na Sylwestra było co jeść. Co prawda Sylwester z Polsatem I pewnie nie wytrwam do 12 ale chętnie przekąszę coś pysznego :silly:
moniaW też mam USG połówkowe 8 stycznia.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813733 przez nati.olsztyn
Paradise Ile dziś waży Twoja Gwiazdeczka? :-) Imię już wybrane? My postanowiliśmy ze po tym usg już coś wybierzemy:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813791 przez karla2102
Witam;) ja po wizycie dziewczynki;) na 100 procent synek bedzie:) niestety na 3d aby buziulke zobaczylismy bo lozysko na przedniej scianie mam. A tak to wszystko dobrze, zdrowy synek moze za miesiac bedziemy mieli ta wyczekiwana plytke. Cieszymy sie bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813804 przez SYLWIA
Karla to super, że już wiecie kto siedzi w Twoim brzuszku :)



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813828 przez nati.olsztyn
Karla Gratuluję Synka!:-) A ile Twój bąbel orientacyjnie waży? Tak Was tylko z czystej ciekawości pytam;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813830 przez Gosia27
Boshe rozlozylo mnie na maksa :( wszystko mnie boli....nie potrafie przelykac,nie mam apetytu...Zojeczka chce sie tulic a ja jej nie moge nawet.na rece wziac :S

Dziewczyny ciesze sie z tak dobrych wiesci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813834 przez usia
Kochane jak ja się cieszę że tyle tutaj dobrych wieści :)
Gosia super słyszeć że się lepiej czujesz że maleństwo daje ci powody radości. Kop mamusie kop mocno. Chyba wszystkie to teraz lubimy.
Paradise jak przeczytałam twoją wiadomość powiedziałam na głos Super aż Rafał pytał o co chodzi :laugh: cieszę sie bo razem mieliśmy trudny start w powiększaniu rodziny. Jakoś bardzo mnie to do ciebie zbliżyło.
Nati super wiadomości. Z tego co pamiętam to jest już 3 dziewczynki na forum.
Karla cieszę sie razem z Toba. Na mnie każdy jak spojrzy to mówi ze będzie chłopak a my zobaczymy może 2 stycznia. Juz się nie mogę doczekać
Właśnie maleństwo tak się wypchalo ze zrobiła się górka i poczułam moje maleństwo i Rafał też czuł. Fajne uczucie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813845 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

Nati - nie wiem, ile dzidzia wazy, nie mam pojecia :) Widocznie w UK albo nie mowia, albo nie waza? :cheer: Wiem tylko, ze wielkosc ma idealna na 20 tydzien i 6 dzien ciazy. A Twoje ile dziecko wazy?

Karla - gratuluje synka! Swietnie :)

Usia - masz racje. Dziekuje Ci kochana za bardzo mile slowa :) i czekam na wiadomosci od Ciebie!

Gosia - jejciuuuu, tak mi przykro, ze zle sie czujesz :( Szybkiego powrotu do zdrowia!

Ja wlasnie dodaje plec dzieci w naszej tabelce i jak tylko skoncze, to wstawie i mi powiecie, co jest nie tak, bo ta nasza tabelka juz jest strasznie stara! :blush:

A oto nasza kruszynka, ssaca kciuk :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl