BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #814057 przez Gosia27
Uśmiechnięta86 napisał:

Witam kochane!!!

Z choroby został tylko katar hurra!
Chciałam na święta napisać ale błąd mi wyskakiwał.Mam nadzieje że teraz wiadomośc sie wyśle;/
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WAS!!!! UDANEGO SYLWESTRA I DOTRWANIA DO 24 :P
Ja idę spać ok 16:00-18:00 żeby dotrwać do petard:P
Maleństwo tak mnie po brzuchu ciska i kopie- cały dzień że momentami to boli;/
I widać na zewnątrz jak cały brzuch chodzi heheh zabawne!


Paradise
- Gratuluję!!!!Śliczna fotka!!! Dopisz mnie 86 r. , synek , 10-15 maj , Kraków

Nati-wspaniale , kolejna córeczka na forum :D

Gosiu- jak zdrówko?? Ja dopiero wyszłam z choroby...Mam nadzieje że Tobie szybciutko przejdzie złe samopoczucie:*

biedroneczka- ja zaprosiłam 2 osoby na sylwka(przyjaciele) będziemy jeśc i oglądac film i grac na padach w NBA :P

Karla2012-Syneczek :D A mi nikt nie powiedział gdzie mam łożysko;/ Teraz jestem ciekawa ... No ale bardzo dobrze czuje synka i wszystkie ruchy więc gdzieś w zupełnie nieprzeszkadzającym miejscu hehehe

marcynia- jaki duży synek :D Superowo :D


Kochana dzis o Tobie myslalam gdzie sie podziewasz! Dziekuje,dzis zdecydowanie lepiej sie czuje,wczorajsza ciepla kapiel a potem mleko z maslem I czosnkiem duzo mi pomoglo,jeszcze chodze z szalikiem na szyi.
Nati nam przez swieta przybyl kolejny zabek,dwie nocki byly totalnie do doooopyyyy

Moj maluszek co jakis czas daje mi znac o sobie,uwielbiam to! Nawet nie wiecie jak bardzo mnie to uspakaja!

Skladam Wam juz zyczenia Noworocznr,niech ten 2014 rok bedzie dla nas wszystkim cudem narodzin dziecka,abysmy byly zdrowe i szczesiwie przywitaly nasze pociechy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814093 przez danusia87
Paradise u mnie bedzie chlopczyk ;) a termin z USG mam na 19.05 ;)

Kochane Mamusie i przyszłe Mamusie życzę Wam wszystkim i każdej z osobna Szczęśliwego Nowego Roku oraz świetnej imprezy Sylwestrowej my zekamy wlasnie na znajomych z Polski. ..wczoraj kupilam na dzisiajszy wieczór pysznego szampana bezalkolowego i piwa bezalkoholowe Löwenmalz ;) dzis na obiad pizza a jutro zamowiony stolik na 12 w Mongolskiej Restauracji ;)

No nic zmykam na chwile zamknąć oczka



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814207 przez karla2102
hey;) kochane mamusie wszystkiego dobrego w nowym roku;)))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814212 przez Gosia27
Radosnego i szczesliwego Nowego Roku z marzeniami o ktore warto walczyc,z radosciamo ktorymi warto sie dzielic,z przyjaciolmi ktorymi warto byc i z nadzieja bez ktorej nie da sie zyc. Zyczy Gosia z rodzina :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814230 przez Paradise1982
Szczesliwego Nowego Roku dziewczyny :)

Bawcie sie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814268 przez biedroneczka39
Szczęśliwego Nowego Roku kochane I szczęśliwego rozwiązania dla nas wszystkich :*


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814271 przez nati.olsztyn
Szczęśliwego Nowego Roku Mamuśki! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814340 przez mowmimama
Dziewczyny Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!:)

Jak się bawiłyście?? :)

U mnie dobrze, pośmiałam się, potańczyłam, przy okazji najadłam się :P już jesteśmy w domu, sączę gorącą herbatkę :)

Marcynia570 gram, no to ładnie:))) najważniejsze że zdrowy :)

Uśmiechnięta cieszę się, że minęło wszystko i tylko katar został:)

Paradisechłopczyk, 26 maj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814352 przez Paradise1982
Hej dziewczyny! Szczesliwego Nowego Roku! :)

mowmimama - dodalam szczegoly do tabelki :)

My siedzielismy w domu, ogladalismy BBC1 na zywo z Londynu, potem poszlismy razem do wanny i siedzielismy w niej poltorej godziny gadajac i popijajac (ja piwko bezalkoholowe, a John wodke z cola) i poszlam spac o 3!! :ohmy: Pierwszy raz poszlam spac tak pozno od kiedy jestem w ciazy :) i dzisiaj jestem z lekka spiaca :lol:

Ale dzisiaj pojde szybko spac, bo jutro do pracy, wiec nie chce chodzic na czterech :lol:

Nie wiem jaka jest u Was pogoda, ale u nas jest tak okropnie, jest wprawdzie 9 na plusie, ale wieje i leje jak cholera! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814373 przez Mmusia
Wszystkim Mamusiom i ich rodzinkom życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku a każdej Mamusi szybkiego i szczęśliwego i bezbolesnego rozwiązania ;) !

Długo mnie nie było ale u mnie nic się nie zmienia pozatym, że Wiemy, że będzie drugi synuś Tymoteuszek :)
Staram się regularnie podczytywać ale nie chce zaśmiecać forum bo u mnie nic się nie dzieje.

Pozdrawiam Was Kobietki :blink:

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814455 przez usia
Dzisiaj odpoczywam po imprezie. Wróciliśmy o 3 jakoś spiaca nie byłam ale postanowiliśmy imprezę opuścić trochę wcześniej. Było super. Kochane jutro o 16 wizyta usg połówkowe. Trzymajcie kciuki. Trochę się boję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814479 przez agnieszka_23
hej kochane ;)

u mnie wszystko okej, nic się nie dzieje ;)odpisuję na zaległe posty:

Gosia- pytałaś kiedyś jak się czuje w roli mężatki. Niby bez zmian, ale jednak psychicznie jakoś tak lepiej :laugh: póki co to zamieszanie mam z wyrabianiem nowych dokumentów

Sela- przyjęcie udało się super.. było dużo lepiej niż się spodziewaliśmy :laugh:

Danusiu- czytam Was, czytam. Tylko zawsze czasu brak na napisanie, ale postaram się być systematyczna ;) chociaż teraz muszę na już oddać pracę mgr :( totalnie mi nie idzie jej pisanie

Bardzo żałuję, że nie robiłam sobie regularnych zdjęć brzuszka, bo teraz jest już naprawdę spory ;) Wagowo do 20 tc jestem +1 kg, a od 17 tc do 20 schudłam jeszcze 0,5 kg. :dry:

Ruchów dziecka wydawało mi się, że nie czułam wcale.. teraz jednak jestem pewna, że czuję je i wiem, że pierwsze poczułam w Wigilię przy stole ;) wtedy jeszcze nie wiedziałam co to, ale teraz już wiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814489 przez agnieszka_23
wizytę mam dopiero w 23/24 a usg POŁÓWKOWE 3 tyg później ;/ niestety jeszcze muszę sporo czekać :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dane:- termin mam na 12.05, chłopiec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814525 przez nati.olsztyn
agnieszka Gratuluję czucia ruchów!:-) Jeśli chodzi o piersi to ok. 16 tygodnia zaczyna produkować się mleko więc jak najbardziej może Ci lecieć. Kup sobie wkładki laktacyjne, napewno będą pomocne:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814553 przez Gosia27
Hej kochane,
przeziebienie wrocilo ze zdwojona sila :( domowe sposoby zaczynaja zawodzic,poszlo na zatoki....kolejna noc nie spalam.
Mamy dzis kolede,musze przygotowac wszystko a tu Zosia lobuzuje.
Maluszek daje o sobie bardzo czesto znac czuje juz jak ma czkawke ;)
Jesli chodzi o pokarm w piersiach,w poprzedniej ciazy chodzilam juz od 12 hbd w wkladkach laktacyjnych i teraz juz tez zakladam. I bardzo sie ciesze ze maluszek bedzie mial co jesc,chyba ze zrobi psikusa i oleje mnie I moje cycki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl