BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #813075 przez Gosia27
nati.olsztyn napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ta ciaza nie jest wcale latwiejsza,dzis wybuchlam okropnym placzem kiedy R chcial mnie przytulic naga po kapieli,musialam mu sie wyplakac i wyzalic.
Nati tak mam lozysko na przedniej scianie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813078 przez nati.olsztyn
Zatem, Gosienko, masz prawo nie czuć jeszcze ruchów:-) A tak poza tym, Ty masz suwaczek zrobiony na podstawie terminu porodu z OM czy z usg? Tak z ciekawości pytam;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813092 przez Paradise1982
Hej dziewczyny.
Ja tez czułam ruchy dwa dni temu a od dwóch dni nic. Ale sprawdziłam i serduszko pika miarowo :)

Gosia nie martw sie, jesteś w ciazy mniej tygodni niż ja :) na pewno wszystko e porządku, chociaż rozumiem, bo sama sie martwię...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813121 przez Aguśka88
Witam poświątecznie :) U nas Święta minęły sympatycznie,córcia zadowolona z prezentów, jedzenia naszykowaliśmy tyle że jeszcze do dziś co nieco zostało :)

Rozmawiacie o dolegliwościach ciążowych, moją jest to że nie mogę ułożyć się wygodnie do snu, brzuch przeszkadza, a nie chcę go też za bardzo uciskać, no i kręgosłup pobolewa.
Przed świetami miałam na plusie 5 kg, teraz aż się boję wejść na wagę.


marcynia tak, ja mam problemy z bólem krzyża, głównie jak siedzę bez oparcia albo chodzę.
A co do pleśniawek to też mi wyskoczyła jedna z 2 miesiace temu, użyłam takiego żelu nie pamietam jak sie nazywał - ale było na nim napisane "do intensywnej pielęgnacji jamy ustnej" Szybko mi zniknęła.


Paradise
fajnie że czujesz juz ruchy :) Mój maly już wariuje codziennie :) \powodzenia na USG !Ciekawe co będzie? :D Siuraczek czy dziurka :D

biedroneczka ach kochana, wiem co czujesz, ja też sie czuje brzydka, wyskakują mi jakies wyprysaki, zaczerwienienia na twarzy i czuje sie brzydka, nawet jak sie pomaluje to i tak sie sobie nie podobam....
I nie martw sie, ja jestem młodsza i też mam podobne dolegliwości i z butami tez sie mecze, bo jak siedze uciskam brzuch jak je nakładam i jest mi niewygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813255 przez nati.olsztyn
Hej Kochane! Dobrze pamiętam że jutro kilka z nas ma usg? :-) Będzie się działo na forum. Która na którą godzinę? :-) ja na 12.30, to będzie drugie usg z badań prenatalnych. Doczekać się nie mogę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813291 przez Gosia27
Nati ja mam suwaczek na podstawie om 4.06 z usg wychodzi tp na 10.06

3mam mocno kciuki za jutrzejsze usg!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813379 przez Paradise1982
Hej dziewczyny!
Ja mam USG jutro na 9:20, czyli na 10:20 polskiego czasu :) juz sie nie możemy doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813393 przez nati.olsztyn
Paradise To daj znać zaraz po!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813451 przez danusia87
Witam Mamunie,
Troche u mnie zamieszania teraz bo do dzis jest u Nas siostra męża ale przenosi sie do brata a my czekamy na znajomych z PL ktorzy dIsiaj o 22maja przyjechać do Nas na Sylwestra. ..
Od kilku dni mam problemy ze spaniem jak niektóre z Was nie moge wygodnie ułożyć się na lewym boku co mnie strasznie irytuje...Wstaje z bolacym barkiem albo jeszcze gorzej pod lopatkami i nawet rak podnieść nie mogę! !!!!! Poducha nie pomaga....do tego dretwieja mi rece od lokcia do koniuszkow palcow...; ( może jestem jakas inna? W obu poprzednich ciazach (byly dziewczynki) wszystko było ok a teraz jakas tragedia ze spaniem... (jest Marcelek)

Co poradzicie kolezance w potrzebie??? W końcu musze sie wyspac bo nie wyrabiam w dzień. ...

Paradise czekam z niecierpliwością na wieści z USG no ale u Ciebie dopiero 5 rano ;)

nati daj znac jak juz bedziesz po badaniu ;)

Aguska biedroneczko ja tez wcześniej w tej ciąży czulam sie brzydka a teraz czuje sie pieknie! Podobno to prawda ze chlopak dodaje Matce urody ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813488 przez danusia87
Witam Mamunie,
Troche u mnie zamieszania teraz bo do dzis jest u Nas siostra męża ale przenosi sie do brata a my czekamy na znajomych z PL ktorzy dIsiaj o 22maja przyjechać do Nas na Sylwestra. ..
Od kilku dni mam problemy ze spaniem jak niektóre z Was nie moge wygodnie ułożyć się na lewym boku co mnie strasznie irytuje...Wstaje z bolacym barkiem albo jeszcze gorzej pod lopatkami i nawet rak podnieść nie mogę! !!!!! Poducha nie pomaga....do tego dretwieja mi rece od lokcia do koniuszkow palcow...; ( może jestem jakas inna? W obu poprzednich ciazach (byly dziewczynki) wszystko było ok a teraz jakas tragedia ze spaniem... (jest Marcelek)

Co poradzicie kolezance w potrzebie??? W końcu musze sie wyspac bo nie wyrabiam w dzień. ...

Paradise czekam z niecierpliwością na wieści z USG no ale u Ciebie dopiero 5 rano ;)

nati daj znac jak juz bedziesz po badaniu ;)

Aguska biedroneczko ja tez wcześniej w tej ciąży czulam sie brzydka a teraz czuje sie pieknie! Podobno to prawda ze chlopak dodaje Matce urody ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813495 przez Gosia27
Hej moje kochane
danusia ja ostatnio też wstałam jak połamana po nocy,nie mam na to sposobu
nati,paradise 3mam mocno kciuki za wizyty,zdajcie nam relacje

Wczoraj wieczorem,w nocy i nad ranem poczułam jak maluszke się przesuwa,czułam pukanie,nawet jak ręki nie przykładałam do brzuszka!!!!! :) :) :) :) :) :) :) tak bardzo się ciesze,jestem spokojniejsza. Te ruchy były takie nieśmiałe,niewinne,spokojne nie to co przy Zojce.
A tak w ogóle obudziłam się z potwornym bólem gardła po lewej stronie,piję co chiwla ciepłe herbaty,założyałm sobie szali ale już od odkrztuszam plwociną...ratuje się domowymi sposobami ale do apteteki muszę pójśc po Tantum-verde bądź Hasco-sept

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813537 przez biedroneczka39
No to ja też czekam niecierpliwie na wieści z wizyt.
Paradise jeszcze 25 minut I będzie wiadomo :)


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813552 przez danusia87
Gosiu Kochana mi lekarka powiedziała ze broń boże nie pić w ciąży przy bólu gardła gorących herbat i na pewno nie z cytryną czy malinami! Mi pomógł na ból gardła tantum verde!
Marcelek też raz kopie tak jak np. wczoraj leżałam w wannie i patrzałam na brzuszek mały tak mocno kopal ze było widać jak brzuch się rusza a raz kopie tak bardzo delikatnie ...:)
Ciesze się że w końcu jesteś spokojniejsza!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Paradise nati czekamy zniecierpliwione :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813559 przez Paradise1982
Dziewczyny!!

Będziemy mieli dziewczynkę!!!!!! Piękna zdrowa kochana corunia!!! Oboje płakaliśmy ze wzruszenia! Boże jak cudownie!!! :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813563 przez Gosia27
Paradise1982 napisał:

Dziewczyny!!

Będziemy mieli dziewczynkę!!!!!! Piękna zdrowa kochana corunia!!! Oboje płakaliśmy ze wzruszenia! Boże jak cudownie!!! :))))


cudownieeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl