BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #820536 przez marcynia
Uśmiechnięta- no i oczywiście super wyglądasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820564 przez sela
uśmiechnierta-super wygladasz od odstatniej fotki troszke sie zmieniłas:)twój maluszek urusł zreszta jak u kazdej teraz to bedzie wiadac juz brzuszki a jeszcze do nie dawna tak skromnie rosłysmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820612 przez Uśmiechnięta86
marcynia- no ja ostatnio się zdziwiłam że pedicure sobie ciężko zrobić...bardzo się zmęczyłam nad mymi stopami..jak nigdy hhehe

sela- nom rosnę :D I zaokrągliłam się :D Ciekawe jak to będzie za 3 miesiące:o
To Cię dopiero zdziwie fotką...heheh

Kopie mnie maluch tak mocno :D...oj silny bardzo...
Zdejmować muszę na wieczór obrączki, bo puchną mi ręce a rano znowu pasują.
:S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #820613 przez Aguśka88
Witam kochane,kilka dni mnie nie było, znów choruję, kaszel mnie dorwał taki, ze aż wymiotuję.... masakra jakaś już mam dość.... przez prawie całą ciążę jestem chora, i jak tu się cieszyć ciażą, jak człowiek jest w takim stanie.... :pinch:

Widzę że niestety nie tylko ja choruję...
BYŁAM u lekarza , przepisał mi syrop z miodu i cytryny, ciekawe, czy to coś da.

Usmiechnieta,
wyglądsz kwitnąco, rozmiarowo wyglądam podobnie :)

Paradise oj biedna... wracaj do zdrowia!!

Nati
czapeczka prześliczna, możesz rozkrecić biznes czapeczkowy :) Takie zdolności trzeba wykorzystywać :lol:

Iwona tzrymam kciuki, oby maluszek pokazał co ma pomiedzy nóżkami ;)

Kupiłam wózek , używany ale w bardzo dobrym stanie :) Babystyle Lux S3D travel system , narazie jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak to bedzie w praktyce, ale ma wszystko co chciałam,ma małe kółka, nie chciałam dużych, łatwe składanie i rozkładanie, bardzo łatwy montaż gondoli, spacerówki i fotelika :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820720 przez Gosia27
Hej kochane
Ja juz po pobraniu krwi,myslalam ze R mi mala uspi bo od 6 daje sie we znaki a ta biega po mieszkaniu i ani mysli spac....w nocy tez spala niespokojnie,a mnie znowu tak bardzo brzuch bolala,musialam wziac no-spe i przeszlo,zaczyna mnie to niepokoic...jeszcze dzis zostajemy same na 3 dni bo maz wyjezdza na delegacje :S
Usmiechnieta bardzo ladnie wygladasz. Kurcze jak Monural nie pomogl to nie za fajnie...oby lekarze mieli rade na Twoje nerki,mi w poprzedniej ciazy tez puchly palce,ale to juz przy koncowce
Aguska wracaj do zdrowia,ja sie meczylam z 2 tyg z przeziebieniem,zaczelam juz stosoeac leki Zosi bo.nic innego nie pomagalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820731 przez danusia87
Witajcie Mamuśki,
czytam Was na bieżąco, tylko mam tyle roboty w domku przy remoncie że głowa mała!!!
Wczoraj chciałam usiąść coś napisać to akurat zadzwonili do mnie z Kliniki że czym prędzej muszę wstawić się u Nich bo jak ostatnio byłam z atakiem bólu zrobili mi też abstrich - wymaz i wychodzi że mam bardzo silne zaplenie grzybiczne... :ohmy: :unsure: :unsure: :( no więc jak tylko mężuś wróciło 15 z pracy ja wpakowałam się w autko i do Kliniki na miejscu dostałam recepty i teraz przez najbliższe 5tyg musze używać maści a przez 5 dni czopki dopochwowo...MASAKRA jakaś ale cóż jak trzeba to trzeba...dobrze że z Marcelkiem wszystko ok!
Dzisiaj na 12 mam z Olivią termin na szczepienia które miała mieć w listopadzie ale niestety chora była i musieliśmy czekać do dziś bo brała silne antybiotyki...:/ jestem ciekawa jak to zniesie ...Widzę ze cieszy sie bo pojdzie do Pani Dr zrobic pik ale wydaje mi sie ze do konca nie wie o co chodzi - ma zestaw małego lekarza to jej pokazywałam ze Pani weznie taka szczykwake i zrobi pik ale mam nadzieje ze w ostatnim momencie sie nie wystraszy...:/ zobaczymy

Ok zmykam jakies sniadanko zjesc buziaczki Kochane :*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820839 przez nati.olsztyn
Dziękuję Kochane za miłe słowa:-) Lubię czasem coś tam wydziergać, tak dla przyjemności:-)

Ja dziś strasznie senna. Dawid właśnie zasnął więc i ja się chyba prześpie. W nocy niby spalam ale takim jakby półsnem.

Uśmiechnięta Pięknie wygladasz:-)

danusia Podleczysz się i będzie dobrze. A miałas jakieś objawy tej infekcji?

Gosia Bidulko! Trzymam kciuki za Ciebie! Dasz rade, silna babka z Ciebie:-)

Aguska Fajny wozeczek. Z moich czapeczek biznesu nie będzie bo raczej trudno o odbiorców, dużo osób się tym zajmuje, a ja to raczej hobbystycznie robię w wolnych chwilach:-)bardzo lubię:-)


Aguska ParadiseWracacie szybko do zdrówka!


Iwona Daj znać po wizycie!


Ja mam dziś na 16.55 wizytę u lekarza. Wyjątkowo idę sama (może siostra ze mną pójdzie zobaczyć siostrzenice;-)), mąż z Synkiem idą na jakieś zajęcia z lepienia z masy solnej organizowane w bibliotece:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820993 przez danusia87
nati Kochana moja nie miałam żadnych objawów dopiero dzisiaj po 1 czopku który zaaplikowałam na noc dopochwowo zaczął schodzić zieloniuteńki śluz... Co do Twoich pięknych czapeczek!!! ZAMAWIAM jedną na już! hehe dla Mojej Oli to nawet ta niebieska by spasowała bo ma piękne niebieskie oczyska :)


My po szczepieniu Olivka była bardzo dzielna nawet dostała pochwałę ze tak dzielnie zniosła szczepienie bo tylko było "ałć" przy wbijaniu igły a tak to kompletnie żadnej reakcji :)
Ja dzisiaj strasznie senna...właśnie piję 2 kawę bo bez tego nie ma mowy o funkcjonowaniu...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821006 przez nati.olsztyn
danusia Bardzo chętnie zrobię dla Twojej córuni czapeczke.:-) tylko potrzebuje obwód główki i parę dni;-) Ależ dzielna jest Olivka. Gratulacje!:-)


Ja też właśnie pije druga kawę! bo oczy się same zamykają..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821009 przez danusia87
nati ja jakbym mogła to czarną kawe bym wypiła ale niestety czarna troszkę za mocna i robię pół na pół z inką ...:/ tyle że nie działa to na mnie ale wmawiam sobie że to pomaga hehehe
nie wiem czy dobrze zmierzyłam bo mała śpi ale 47cm :)dziękuję Ci Kochana :*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821011 przez agnieszka_23
hej ;)

ja już po wizycie.. dostałam antybiotyk, bo mam zbyt dużo leukocytów i polecenie konsultacje u stomatologa ! generalnie lekarz powiedział, że od tego wzrasta ilość ich, ale zbyt dużo grozi wczesnym porodem.. także te które jeszcze nie były w ciąży u dentysty to biegiem niech na kontrolę idą !

na twardnienie brzucha kazał mi brać aspartam- coś takiego, to jakiś magnez. 2xdziennie, jest to bez recepty więc jak wam twardnieje brzuch to możecie to spokojnie łykać.. lekarz powiedział, że to twardnienie to skurcze przygotowujące do porodu już ..

co do zakładania skarpetek to mam z tym problem.. w momencie boli mnie brzuch ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821016 przez nati.olsztyn
Danusia! Super! Dam znać jak tylko zrobię:-)Ja kawę piję taką z ekspresu tylko leje jej jakąś 1/4 albo mniej kubka, dolewam wody i mleka i taką piję:-)coś tam chyba działa. Tylko dziś nie mogę szaleć żeby nie mieć za wysokiego ciśnienia u lekarza. A u mnie ciśnienie bez kawy to jakieś 100-110/70, po kawie 120/80 a w emocjach potrafi dojść do 150/90(takie miałam na pierwszej wizycie w ciąży):-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821028 przez danusia87
nati już nie mogę się doczekać :):*


agnieszka_23 ja też muszę się wybrać do dentysty...mój mąż ma jutro termin więc przy okazji zrobi i dla mnie :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821082 przez beaciaa
Cześć kobietki :)!

danusia87- ja wczoraj byłam u ginekologa i też się okazało, że mam infekcję, a nie miałam żadnych objawów jak ty .. :/

nati.olsztyn- chyba taka pogoda bo ja od wczoraj to bym wciąż spała :) I chyba zaraz sobie zaparzę kawkę też :)

Co do wizyty dostałam maść i tabletki na żylaki, globulki na infekcję, mleczko miętowe i pastylki do ssania na zgagę. Szyjka ok, Maciuś wariował przed wizytą, że lekarz nie mógł utrzymać dolpera do zmierzenia jak szybko serduszko bije :lol: Mój synuś ! :) Kolejna wizyta za 2 tygodnie żeby zobaczyć czy wszystko ładnie się po zwalczało. No i się dziewczyny załamałam bo od ostatniej wizyty niecały miesiąc temu mam +2,5kg... :( Od dziś zaczęłam ograniczać słodycze bo trochę ich już było za dużo w diecie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821093 przez Gosia27
agnieszka ja w poprzedniej ciazy leukocyty mialam i 17 tys,wszystkie posiew moczu,z szyjki wychodzily dobrze,zeby zdrowe i powiem Ci,ogolnie kobiety w ciazy maja podwyzszone. Ale tak jak mowisz dentysta musi zobaczyc jame ustna.
danusia oby infekcja szybko przeszla
Ja tez dzis jestem potwornie senna,wlasnie wypilam kawe,R wyjechal a mala sie drze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl