BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #823995 przez Gosia27
Hej,hej
witam nowe mamy,ileż chłopaków w tym maju przyjdzie na świat, choć ja jakoś po tym usg w pt jestem jak wybita z rytmu...

Jeśli chodzi o owoce sezonowe to ja kupuję mrożone z Lidla i jestem mega zadowolona

Boshe mówicie o wózkach,my musimy kupić jeden dla dwójki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824005 przez nati.olsztyn
Gosia My też myślimy o wózku dla dwójki tylko ze u nas inna różnica wieku i zależy mi tylko na tym żeby Dawid ewentualnie miał gdzie sobie usiąść w czasie spaceru, więc te wszystkie stojące dostawki odpadają. Taki mi się podoba: allegro.pl/baby-trend-wozek-duo-dla-rodz...-lx-i3844939620.html

Oczywiście jeśli kupimy to używany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824012 przez Gosia27
nati.olsztyn napisał:

Gosia My też myślimy o wózku dla dwójki tylko ze u nas inna różnica wieku i zależy mi tylko na tym żeby Dawid ewentualnie miał gdzie sobie usiąść w czasie spaceru, więc te wszystkie stojące dostawki odpadają. Taki mi się podoba: allegro.pl/baby-trend-wozek-duo-dla-rodz...-lx-i3844939620.html

Oczywiście jeśli kupimy to używany.


Ja musze mieć gondole+spacerowke razem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824032 przez nati.olsztyn
Gosia Wiem wiem. Ale jest tego sporo także napewno coś znajdziesz:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824036 przez Gosia27
nati.olsztyn napisał:

Gosia Wiem wiem. Ale jest tego sporo także napewno coś znajdziesz:-)


oczywiście, że są ale ceny.... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824051 przez nati.olsztyn
Poszukaj używanego. Naprawdę można znaleźć dużo taniej. Ja ten co pokazywalam znalazłam za mniej niż połowę ceny. :-) Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824073 przez mowmimama
BEACIAA nie dziwie się;p pewnie po paru dniach też będę miała dość :P i racja, jak podoba Ci się ten co wybrałaś to lepiej już nie oglądać i nie mieszać sobie :P

agula1987ja to się boję że zaczną mnie mdłości brać i nie dam radę bez śniadania tyle czasu:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824081 przez marcynia
Beacia- u mnie w biedronce tez nie ma truskawek :p no chyba ze mrozone

Ja dzisiaj to sie tak obiadlam.... zjadlam flaczkow i ciagle mi malo, bylo hehe.
Musze to za niedlugo jakos spalic :p :p
Jakos za szybko mi minela ta niedziela, jutro do pracy na rano:/ nie chce mi sie na sama mysl...

Dziewczyny a jak wyglada u was sytuacja z cellulitem? Mi sie pojawil na udach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824084 przez nati.olsztyn
marcynia Ja troszkę mam ale nie więcej niż miałam przed ciazami "odpukać";-) Szczerze mówiąc to za bardzo nie zwracam na to uwagi.


A pisałyście ostatnio o wadze.. to ja jestem dokładnie 7,6 kg do przodu. Z tym ze na samym początku schudlam 2 kg od mojej normalnej wagi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824140 przez danusia87
Moje Perełki
ale się za Wami stęskniłam ...remont pochłania mnie całkowicie nawet dzisiaj robiliśmy wszystko co tylko mozna w niedziele aby w miare nie zakłócać nikomu niedzielnego spokoju.
U mnie dobrze tylko jak za dużo pomagam Mężowi to strasznie boli brzuch i jakis nerw chyba mam naruszony bo strasznie w prawym pośladku boli i nie moge wstać...:/ brzuch czasem robi się tak twardy że aż strach ale potem jak sie poloze mały zaczyna swoje wiraże :D
W sobotę udało mi się uniknąć wypadku samochodowego z którego raczej nie uszłabym bez szwanku bo jakiś Pajac zapiepszał na czołowe ze mna chyba ze 150/h kiedy ja skręcałam...za to byłm tak roztrzesiona i jak wjeżdżałam do garażu rozbiłam lusterko w naszym nowiutkim wozie :( no i teraz 1500zł nie moje :( ale ważne że mi nic się nie stało i nic większego z autem... Mamowóz spisuje się b.dobrze gdyby tylko nie idioci na drodze którzy jeździć nie umieją....
Ja puki co + 3kg zobaczymy ile dojdzie do wagi końcowej :D ale pewnie do ponad 10kg napewn :D

Ok lalunie moje napisałam aby się przypomnieć że jeszcze żyję ufffff..... i z Wami jestem dzień w dzień tylko nie mam czasu pisać...obiecuję że jak tylko ta budowa sie skończy zacznę regularnie pisać i odpisywać :D



aaaaaaaaa




i WITAM NASZE NOWE MAMUNIE MAJOWE

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824187 przez badania.naukowe
Witam, jestem psychologiem i prowadzę obecnie badania nad oczekiwaniami ciężarnych.
Zwracam się z prośbą o pomoc w badaniach - chętne przyszłe mamy zapraszam do wypełnienia ankiety.
podaję link TU: www.ebadania.pl/eb561fa5d53586df
z góry dziękuję za pomoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824237 przez agula1987
mowmimamaja też się bardzo bałam że mnie mdłości dopadną. Co prawda chwilkę po wypiciu tej całej glukozy było mi bardzo nie dobrze i myślałam że wyląduję w szpitalnej toalecie, ale sobie usiadłam i powolutku zaczęło wszystko przechodzić. A co do śniadania to ja zaraz po trzecim pobraniu wygoniłam męża po wodę i zwykła bułeczkę bo czułam jakby kulę w żołądku ale głodu nie czułam tak mnie to zmuliło.

Dziewczyny od kilku dni nachodzą mnie dziwne myśli tyczące porodu. Nie boję się bólu ani zmęczenia ale jedyne co mnie przeraża to nacięcie i szycie. Wiem,że się tego nie czuje podobno ale mimo wszystko aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824249 przez Uśmiechnięta86
Hejka dziewczyny

agula- ja mam za 2 tygodnie glukoze..wiem jak to jest i teraz sie naprawdę brzydzę bo ostatnio cięzko to zniosłam ;/
Ja jak myślę o porodzie to się boje tylko żebyśmy razem z maluszkiem przeszli to bez utraty zdrowia i życia - reszta mnie nie obchodzi niczego sie nie boje więcej.
Cięcie jest w trakcie bóli partych więc go nie czuć i szycie powinno byc w znieczuleniu miejscowym wiec tez nie powinnaś czuć bólu ( u mnie w szpitalu tak mi powiedziała położna).
Nie martw sie kochana ...nie myśl o takich sprawach w tym dniu zupełnie o tym zapomnisz będziesz tylko chciała zobaczyć na zewnątrz i ucałować swoje śliczne maleństwo, i mieć je przy sobie aby wiedzieć że jesteście obydwoje bezpieczni:* Pójdzie dobrze może akurat na znieczulenie zewnątrz oponowe się załapiemy :P Moja siostra przy 4 tym dziecku je miała a koleżanka przy pierwszym i obie mwiły że to wspaniałe:P

Gosia- ja tez w lidlu kupuje:D wszystko tam maja oprócz wyboru orzechów to mnie wkurza u nich.
Ja mam używany wózek po jednym dziecku. I tylko kólka wymieniłam na nowe i jest super. Polecam bo ja bez kólek za darmo dostałam a kółka 200 zł tylko :D
Kuzynka mi powiedziała jednak że bardzo szybko będę chciała spacerówkę (czyli drugi wózek ) po 6 miesiącach ten jest ponoc bez sensu bo to gondola;/
Problem tylko w tym mam że ja żadnego wózka nie zniosę ze schodów;/ Próbowałam nie mam tyle siły (próbowałam przed ciążą z dzieckiem malutkim -żeby nie było że dzwigam :P:/) nie da się jestem słabeuszem.

Hmmm...te truskawki dobry pomysł ...ja szukałam anamasa świeżego ostatnio ale wszystkie niedojrzałe :/

marcynia- przestałam ćwiczyc i tez mi sie pojawił. Wygląda jakby mi pupa zwisła bo jak podniose ją do góry to wygląda jak dawniej -, ale sprawdząłm na necie i to cellulit między I a II stopień ;/O ile ten stopień się utrzxyma do porodu i po połogu to spokojnie potem sie nim na siłowni zajmiemy jak dzieciaczki beda juz z nami:D
Oto inspiracja-


danusiu - jejku dobrze że drania zauważyłaś...ja tez widuje takich baranów na codzień !!!
To Mordercy a nie kierowcy czy ludzie!!! Trzeba po malutku jeździć i uważnie zawsze uniknie sie wtedy kilku;/ A powiedz mi zapinasz pasy? Bo ja zapinam zawsze chociaz ponoc nie musimy.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824253 przez Uśmiechnięta86
Ah...zaczynałam od 45 kg a teraz 50,5kg :D Nie jest źle :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824279 przez marcynia
Hej
Kurde już bym chciała 27.01 bo to moja wizyta :D:D i zobacze mego szkraba xD
Zjadlam niedawno pasztecika..jestem w pracy...ale coś mi się nie przyjął..:P i obawiam się,że wywieszenie karteczki "zaraz wracam" będzie w niewielkich odstępach czasowych :P

Co do tego cellulitu- no to nie że mi go widać gołym okiem ale jak sobię usiądę noga na noge to mnie aż razi bo nigdy nie miałam z nim doczynienia :P Ale mam nadzieję że to woda :D:D
danusia-... ja cie... n o to dobrze że wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl