BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #824284 przez mallgoonia
Witam po weekendzie. Ale mam do nadrabiania!

agula1987- Witaj. ja się porodu boje bardziej niż w 1 ciąży. Nacinana była i w ogole tego nie czułam, szycie było przy znieczuleniu. czułam tylko szarpanie. nie jest tak źle. Poza tym teraz nie robią nacięcia krocza rutynowo, u mnie była taka konieczność, bo mała rodziła się z rączką przy główce.

usmiechnieta - niedużo przytyłaś. Ja mam 7 na plusie:/ Co do pasów ja zawsze zapinałam i bedę zapinać.
Też teraz chyba wezmę zzo:)Jeden świadomy poród mi wystarczy

danusia- też czasem mam taki ból w pośladku promieniujący na udo. Dobrze, że nic Ci sie nie stało.

marcynia- u mnie delikatnie też sie pojawił.Ale po ciąży pewnie zniknie.

Lena -witaj. Też jestem z Olsztyna.

beacia- jaki wózek kupujecie?

Mmusia- szkoda, że nas . Współczuje Ci tego co przeżyłaś.

Gosia- bez wątpienia to on. Nawet mama dwóch dziewczynek widzi!!!:)

nati- straszne ta wiadomość o bliźniakach. Współczuje rodzicom.
Twój synek jeszcze będzie jexdził w wózku? Moja gwiazda powoli rezygnuje z wózka.Ale szybko się męczy i potem chce na ręce więc też nie wiem jak ten problem rozwiązać.

iwonan- straszne- ale to podobno szpital wojewódzki a w takich wydawać się powinno opieka powinna być fachowa i sprzęt na najwyższym poziomie. Co do personelu- różnie to bywa. Dwa tygodnie leżałam na patologii i różni lekarze oraz położne się trafiają niestety.

mówmimama- ja widzę bardzo zgrabną blondynkę a nie ciężarówkę :blink:

marcynia- moja przyjaciółka była w 8/9 tc.

malec- witaj. Wyjaśniła się sprawa z badaniami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824295 przez Gosia27
Hej moje sloniatka,ja jakas senna jestem aczkolwiek Zojeczka przespala cala noc! To ja sie wiercilam,nie moglam sobie miejsca znalezc,dzdziolek kopal. Jutro mam polowkowe,boje sie. Najbardziej skanu serduszka....prosze Boga zeby wszystko dobrze bylo!
agula kochanie nie boj sie naciecia krocza,polozne jak najczesciej chronic krocze i uwierz mi sa w tym dobre sama mozesz przygotowac krocze do porodu masujac je olejkami,wszystko znajdziesz w internecie
danusia ba drodze to trzeba miec i oczy w doooopie,bo wariaty sa wszedzie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824363 przez Uśmiechnięta86
Ja też nie mogę spać Gosiu;/
Mam w nocy oprócz super ruchliwego synka, bóle kręgosłupa lędźwiowego lub żeber i skurcze łydek okutnie bolesne oczywiście minimum jedna wycieczka na siku też musi być i pobudka bo koszmary się śnią też .

Biedny jest ten mój mąż ...ciągle go budzę albo ałaaa wrzeszczę ...albo światłem zapalanym ;/
Ale znosi dzielnie me nocne dziwactwa ciążowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824480 przez nati.olsztyn
Hej Mamusie!
Ja tylko na chwilke, potem Wam poodpisuję. Chciałam tylko powiedzieć, że chyba się przekonuje, coraz bardziej mi się podoba imię, a w zasadzie imiona jakie mężusiowi się bardzo podobają dla naszej Gwiazdeczki. Zatem najprawdopodobniej będzie: Maria Joanna. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824484 przez Gosia27
nati.olsztyn napisał:

Hej Mamusie!
Ja tylko na chwilke, potem Wam poodpisuję. Chciałam tylko powiedzieć, że chyba się przekonuje, coraz bardziej mi się podoba imię, a w zasadzie imiona jakie mężusiowi się bardzo podobają dla naszej Gwiazdeczki. Zatem najprawdopodobniej będzie: Maria Joanna. :-)


Maria,Marysia,Marcysia pięknie!!!!!

My już oboje chcemy wiedzieć kto jednak mieszka w moim brzuszku bo mojego R to zdj usg wcale nie przekonuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824488 przez nati.olsztyn
Gosia Mój mąż od początku mówił że będzie dziewczynka.;-) Ja wcale nie miałam przeczuc a on od samego początku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824521 przez agula1987
nati.olsztyn piękne imię. Moja mama to Maria i zawsze mi się to imię podobało.

Dziękuję Wam kochane za wsparcie w tych moich głupich lękach przedporodowych :) Tak naprawdę to ze mną niech lekarze robią co chcą żeby tylko z maleństwem było ok. Co do przeczuć to ja od samego początku jak się dowiedziałam że jestem w ciąży byłam pewna że będzie dziewczynka a tu już na drugim usg lekarz powiedział, że to na pewno będzie chłopiec bo bardzo spokojne to dzieciątko.Chociaż jeszcze wtedy nic nie mógł zobaczyć bo było za wcześnie. A potem na każdej kolejnej wizycie z usg tylko to potwierdzał. Myślę że się nie myli chociaż jakieś tam wątpliwości mam. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824524 przez usia
Witam was kochane po weekendzie. Dużo do czytania nie tak jak kiedyś.
Paradise brzuszek piękny, rośnie. to prawda że kobieta w ciąży wygląda kwitnąco :) Jak się czujesz?
Mallgonia straszna historia teraz coraz więcej się słyszy. tak na prawdę to nawet nie wiemy o tym ile osób z naszego otoczenia przyjaciół bliskich miało podobny problem. na naszym forum jest parę osób co też trochę przeszło i dokładnie wie co czuje twoja koleżanka.
Babajaga ja też mam na plusie 6kg. najgorsze to że mam na piersiach rozstępy. za szybko rosły :(
Gosia pięknie widać siusiaka. także gratuluję synka. Na pewno na badaniach będzie ok a serduszko będzie zdrowe. wszystkie boimy się najgorszego. Więcej wiary kochana, Sciskam mocno kciuki. Będzie ok.
Mmusia to straszne co musieliście przejść. Dobrze że już jest ok. Przez waszą historię miałam dzisiaj sen że u nas też wyszły złe wyniki i dzidziuś będzie musiał być operowany zaraz po porodzie. smutny sen. Boję się o naszą kruszynkę. Oddałabym i zrobiłabym wszystko żeby tylko była zdrowa. Czy tak wszystkie macie że strasznie kochacie swoje dzidziusie które są w brzuszku? Pewnie tak. Chciałabym już ją przytulić. Moja mała kochana kruszynka...
Mowmimama kochana w tej kurtce to nawet nie widać że jesteś w ciąży. Chudzinka z ciebie. Twoja niunia ślicznie pokazała buźkę.
Agula witam nową mamusię i gratuluję syna :)
malec witam kolejną mamusię i również gratuluję synka. No powiem że moja panna będzie miała w czym przebierać hihi :laugh:
Danusia Dobrze że jakimś cudem uniknęłaś wypadku mogła by się stać tragedia bo tacy idioci nie potrafią normalnie jeździć po drogach. Ja też często mam jakiś ucisk na prawy pośladek i ciężko wstać. Dowiedziałam się że moja mama też tak miała jak była w ciąży. Kochana nie przemęczaj się za bardzo przy tym remoncie.
LenaOlsztyn Witam i gratuluję syna. Kolejny kawaler na forum. A mówią że kobiet jest więcej niż facetów. :)
Uśmiechnięta ja też mam za 2 tygodnie glukozę i trochę się boję co i jak. różne opinie a więcej tych złych. zobaczymy jak my to przejdziemy. miejmy nadzieję że jakoś łagodnie.
Nati śliczne imiona. tak ładnie ze sobą brzmią.

a teraz trochę o sobie. czuję się w miarę dobrze. ostatnio miałam pecha przytrzasnęłam sobie palca w samochodzie aż krew poszła i zrobił się siny. strasznie bolało ale jest już lepiej. nie martwiłam się o mnie o ból tylko jak to przeszła mała. Rafał trochę zachorował i boję się że się zarażę. ostatnio jakoś nie miałam humoru i mało pisałam brakowało mi hy no chyba czułości bo wiecie ze mnie to taki mały pieszczoch którego trzeba trochę poprzytulać żeby był szczęśliwy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824538 przez Paradise1982
Hej dziewczyny!

Sorry, ze mnie przez weekend nie bylo, nie mialam czasu, duzo sprzatalam i ukladalam, a bylo co, bo okazuje sie, ze sie przeprowadzamy 1 marca do domu z trzema sypialniami i ogrodem :)
Tak wiec nie chce pakowac niepotrzebnych rzeczy!
No i dziekuje za komplementy odnosnie mojej brzuchatej fotki!

Widze, ze mam co czytac! UFF!!!!! Ale w pracy mam dzisiaj spokoj, wiec mam wiecej czasu :)

Obiecuje dopisac nasze nowe kolezanki do tabelki, ale dopiero wieczorem, kurcze, wiecznie czlowiek nie ma na nic czasu!

Mallgonia - bardzo mi przykro z powodu Twojej przyjaciolki :( Wiem, co czuje... Na pewno nastepnym razem sie uda :)

Gosia - gratuluje chlopca! :) Niezle sie wystawil do zdjecia HEHE!! Bede za Ciebie jutro trzymac kciuki kochana! Na pewno wszystko bedzie dobrze, badz dobrej mysli, bardzo Cie prosze!

Mmusia - boze, nie wyobrazam sobie, co Ty musialas przezyc!! To okropne! Ale.... wszystko na szczescie sie dobrze skonczylo, z czego sie bardzo ciesze!! :)
Oh! Okazalo sie, ze pisze do Ciebie, ale Ty zrezygnowalas z naszego forum, a szkoda! Mi tez sie czesto zdarza, ze dziewczyny mi nie odpisuja, ale jestem pewna, ze czytaja :)
Tobie rowniez zycze udanego "rozpakowania" :)

mowmimama - ale super fotka buzi !! Cudowna!! Widze, ze poszlas pomaszerowac, fajowo!! Ale Ty zgrabna jestes :) Ja dostalam plyte DVD od Johna z cwiczeniami dla ciezarnych, bo YouTube mi sie juz znudzil...

Agula1987 - witam! :) Milo, ze do nas dolaczylas! :) Nie martw sie nacinaniem czy szyciem, bo nie kazda to ma, a tez slyszalam od kolezanek, ze naciecia i tak sie nie czuje :) Nie my pierwsze i nie ostatnie, glowa do gory :)

Malec - rowniez witam :) Co do glukozy, to widze, ze juz Ci dziewczyny podpowiedzialy, a ja szczerze mowiac nie mam pojecia...

Agnieszka - ale dlaczego mialabys urodzic wczesniej? :-O Az tak wczesnie? Kurde, w Anglii to az takich dokladnych badan nie robia. Ja nawet nie wiem ile leukocytow mam, bo nigdzie nie mam napisane, w ogole to wszystko dziwne tutaj hehe!

Danusia - kurcze, teraz to i ja sie nie moge doczekac zdjec pokoiku! Jejku, jak to dobrze, ze Ci sie nic nie stalo! Niektorzy ludzie sa nienormalni i nie powinni miec prawa jazdy! Piraci drogowi!! Wrrrrr!

Marcynia - moja mama tez miala skurcze lydek w ciazy, ja "odpukac" narazie nie mam, a co do brzucha to moj tez czasami twardnieje :) Ale bym sobie teraz ja flaczki zjadla! Mniam!
Co do cellulitu, to mialam na udach i wciaz jest niestety, ale sie nie zmienil, wiec chociaz to dobre. Bede sie martwic po ciazy.

Beaciaa - oj, bardzo sie ciesze, ze kregoslup Cie mniej boli! Swietna wiadomosc! Ja ostatnio mialam ochote na kielbase z majonezem i Nutelle i zjadlam obie rzeczy ROWNOCZESNIE !!!

Karla - u mnie tez problemy z depilacja, jak sie gole w miejscach imtymnych, to lusterka uzywam, HAHAHA!!!

Nati - ja omijalam wiadomosci, wiec nie wiem nic o blizniakach z Wloclawka, ale jak to bylo cos strasznego, to lepiej, zebym nie wiedziala :(
Co do imion, to slicznie wybraliscie :

Iwonan12 - i co, bedziesz rodzic we Wloclawku, czy raczej zmienisz szpital, o ile to mozliwe?

Lena- witaj na naszym forum majowkowym :) I gratuluje synka!

Usmiechnieta - ja zdecydowanie chce miez znieczulenie zewnatrzoponowe, no chyba, ze nie bedzie bolalo, w co waptie!

Usia - widze, ze tez mialas co czytac po weekendzie! hahaha :-D Ja sie czuje fantastycznie, dziekuje, poza biodrami, kurde, jak siedze w biurze i wstane na przyklad do wc, to pierwsze pare krokow kuleje z boli, ale potem sie rozchodzi i jest ok. A Ty jak sie czujesz kochana? :)
Widze, ze masz podobnie, ja tez jestem pieszczoch i musze byc przytulana, zeby mi bylo wesolo. Jezus!! Dobrze, ze Ci ten palec nie odpadl! Az mi sie slabo zrobilo, jak to przeczytalam. Lacze sie z Toba w bolu! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824558 przez usia
Tak ogólnie to ok. Palcem staram sie nigdzie nie dobic bo boli. Pomalowalam paznokcie na czarno żeby się nie rzucał w oczy. Za oknem pada paskudna pogoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824592 przez agula1987
Paradise masz rację kochana nie my pierwsze i nie ostatnie :) Z resztą najważniejsze żeby nasze kochane maleństwa były zdrowe a my po porodzie prędzej czy później dojdziemy do siebie.Oby ta pierwsza opcja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824596 przez Paradise1982
Usia - haha, dobry trik z tym czarnym lakierem :)

Agula - no widzisz :) Od razu człowiekowi sie lepiej robi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824599 przez usia
Paradise gratuluję przeprowadzki do domku. Nie ma to jak wlasny dom z ogródkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824671 przez usia
Dziewczyny super gazetka. Warta nabycia
itesco.pl/pobierz/gazetki/401/tescolovesbaby/gazetka.pdf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824693 przez LenaOlsztyn
Ja jestem już po badaniach glukozy i połówkowym.
Co do glukozy da się przeżyć.Przez pierwsze 10 min jest najgorzej bo wszystko się odbija i mdli.
Na połówkowym z maluszkiem wszystko w porządku.Jedynie z szyjką macicy mój gin powiedział że trochę za krótka jest i trzeba ją obserwować(2,45cm). Pytał się czy twardnieje mi brzuch bo to właśnie przez to może być.

Beaciaa narobiłaś mi apetytu na te truskawki :P no i oczywiście dziś biegałam do biedronki... Ale dostałam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl