BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #824701 przez Paradise1982
Usia - masz rację, nie ma nic lepszego, niż domek z ogródkiem :) Czytam gazetkę co wstawiłaś :)

Lena - cieszę się, że z dzidzią wszystko w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824709 przez mowmimama
agula1987mam nadzieję, że też tak u mnie będzie:) ja zawsze jak idę na morfologię to mam ze sobą jedzenie :P staram się jeszcze nie myśleć o porodzie...nacinaniu... ja natomiast chciałam bardzo dziewczynkę, ale miałam przeczucie że z tej dziewczynki nic nie będzie, i jest chłopiec :) w gronie moich przyjaciółek są sami chłopcy, nie ma jeszcze żadnej dziewczynki :)

Uśmiechniętajasne że nie jest źle ;D w końcu połowa już za nami ;D ja też zapinam pasy, jak zdawałąm prawko to instruktor powiedział, że lepiej zapinać, chyba że i Ty i dziecko chce stracić życie...;|

Gosia27trzymam mocno kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę :)

nati.olsztyn Maria Joanna, ładnie :)

Usiaa używasz kremów na rozstępy dla biustu ? Bądź jakiś olejków? Kurtkę wzięłam specjalnie w rozmiarze L, żeby większa była :P ale dziękuje :)ojeje może się okazać że paznokieć zacznie Ci schodzić...:P

Paradisetak tak poszłam, teraz jak dzień w dzień na tym stażu jestem to brakuje mi zwykłych spacerów, a że mojego nie ma i nie ma z kim spacerować to przynajmniej w weekend na te kijki wyjdę :P oo to fajnie, będziesz mogła się trochę pogibać ;D ahhh i domek z ogródkiem, dla dzieci latem idealne ;))

LenaOlsztyn Cieszę się że z maluszkiem wszystko okej :))

Ja godzinę temu zjadłam dwa kawałki sernika, a teraz powinnam zjeść kolację, ale czuję się taka pełna...a muszę coś zjeść bo po kolacji zawsze biorę żelazo...może zjem jeszcze jeden kawałek sernika :P w pracy na szczęście czas szybko zleciał;D

wiecie co ...macie jeszcze choinkę ? bo ja mam :P tak mi miło wieczorem jest jak zapalam lampki...teściowie powiedzieli że przyjdą w weekend wyrzucić mi choinkę, żebym nie musiała jej dźwigać...buu...chyba udam że mnie w domu nie ma :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824731 przez iwonan12
Cześć dziewczyny

Paradise1982 myslałam o szpitalu i się zastanawiam syna rodziłam we Wlocławku córkę w Aleksandrowie Kujawskim i jeśli mam porównywać to wole Włocławek jeszcze mam do wyboru szpital w Lipnie zobaczymy znam tą panią doktor co przyczyniła sie do tej tragedii bliżniaczek i dobra jest tylko jak prywatnie się do niej chodzi :angry: Gratuluję przeprowadzki

agula 1987 ine buj sie o krocze drógi poród jest łatwiejszy ja jak rodziłam to połozna powiedziała że jak będe się słuchać jej to uda się uratować krocze i faktycznie udało sie wyszłam bez szycia Pozatym prowadziłam aktywny tryb życia w 6 msc latałam po górach :laugh:

nati.olsztyn imiona ładne ja sama mam na drógie Maria :laugh:

A u mnie jestem dzis do niczego rano mnie siostra obudziła bo chciała bym poszła z nią badania porobić jest w ciąży termin ma na sierpnia .Fajnie tak kiedy siostra jest w ciąży.
Dziewczyny doradzcie bo zastanawiam sie nad uwiecznieniem brzuszka i czy nie zrobić sobie prezentu na urodziny i strzelić sesje brzuszkową Co o tym myslicie :) To raczej juz moja ostatnie ciąża nie planuje więcej dzieci więc niewiem czy nie zaszaleć :laugh:



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824781 przez Paradise1982
Mowmimama - rozumiem, mi tez brakuje spacerów! Ciagle tyko praca - dom, a w pracy siedzę :-/

Iwonan - cholera jak to jest z niektórymi lekarzami, ze dobrzy są jak sie idzie prywatnie :-/
Co do sesji to ja tez bardzo bym chciała, bo ja chce mieć jedno dziecko (mam juz przyszywaną córkę), wiec tez juz nie planuje być wiecej w ciazy.

No nic, zrobię sobie pilates dla ciężarnych, mój mi płytę DVD kupił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824791 przez usia
Mowmimama używam. Dwa razy dziennie. Na początku samą oliwka a teraz jeszcze kremem przeciw rozstępom gerbera.
Co do sesji z brzuszkiem też mam chęć. Zobaczymy ile to będzie kosztować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824809 przez iwonan12
usia z tego co ja sie rozgladałam ceny rózne od 400 zł do 800 zależy gdzie :laugh:



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824874 przez Paradise1982
Dzień dobry z rana :)

Miłego dnia Mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824891 przez agula1987
Witam Brzuchatki z samego rana :)
Ale mamy pogodę, u mnie lodowisko na ulicach. Mój M. ledwo do pracy dojechał,a ja od mojej mamy dostałam całkowity zakaz opuszczania domu :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824893 przez Paradise1982
U nas za to jak wychodziłam do pracy, to była straszliwa mgła, ale ja na południu Anglii mieszkam, mamy trochę cieplej.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824914 przez marcynia
Hej.
O 1 w nocy obudzila mnie zawierucha a po chwili stfaz pozarna dobijajaca zie do dzwi. Na pietrze byl pozar, siwo wszedzie. Juz ok jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824915 przez Uśmiechnięta86
Cześć dziewczyny,

Paradise- wspaniale taki dom mieć :D I to na lato z maleństwem !
Ciesze się że będziesz mieć ogród!!
Znieczulenie ...oby mnie nie ominęło. Bo wszystkie które miały naturalny a potem ze znieczuleniem -mówią że nie chcą już naturalnie :P

karla- ja przy depilacji żyletką zauważyłam że krwawe miejsca po włoskach mam i cała skóra szczypie. A krem do depilacji uczula. Wkurza mnie ta depilacja ...nigdy nie było z tym problemu. Masz jakis krem gojący po depilacji który możemu uzywać?
Może rumianek ??

mowmimama-hoinke mam jeszcze ale juz jej odpadają igły więc chyba dzis ja rozbiorę...:(
Ja nawet jak z tyłu jade taxi czy jako pasażer też zapinam pas. Nie wiem po co wogóle jest opcja bez.

nati- Maria superowe , Joanna również:D Co Pasuje do nazwiska lepiej wybierz:P

agula- a jest jeszcze opcja rodzenia w kucki i wtedy ponoć nie tną ...tylko nie zawsze można to zależy od tego jak bije serducho dziecku w takiej pozycji u mamy.

usia- ja już się nie mogę doczekać spotkania z syneczkiem:D Nie nazywam tego poród tylko dzień spotkania i przytulenia.
Czarny lakier-genialne!

Mój mąż mi dzisiaj powiedział że jest ze mnie dumny że tak dzielnie znoszę ciąże i mimo bólu w nocy nic nie narzekam i chodzę do pracy i pomagam w domu, i nie robie awantur i jestem kochana jak dawniej .
To było TAAAAkie kochane i słodkie- potrzebne mi!!!!
Teraz jestem szczęśliwsza.
Bo wiem że jak rano wstanę to mój mąż jest dumny-lepiej mi się wstawało dzięki temu :D
Czasem jedno zdanie potrafi zmienić spojrzenie na świat :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824917 przez Uśmiechnięta86
Iwonan - ja bym robiłą sesję. Sama robię fotki brzucha i wklejam do zeszytu ze wspomnieniami wagą i odczuciami - takak pamiątka za darmo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824961 przez beaciaa
Cześć dziewczyny :)!

Paradise- gratuluję domku :)! My dalej zastanawiamy się czy kupować mieszkanie, czy budować dom, a czas leci..

Mowmimama- my już choinkę musieliśmy rozebrać bo gubiła strasznie igiełki- stała niedaleko grzejnika bo tylko tam pasowała :/

Nati.olsztyn- Maria super- moja mamusia ma tak na imię więc w ogóle pałam sentymentem :)

Uśmiechnięta86- Gratuluję kochanego męża :)! Z mojego też mogę być dumna, bo jest kochaniutki :)

Marcynia- dobrze, że wszystko się dobrze skończyło !

Przymroziło strasznie, od kilku dni robimy sobie z mężem spacerki późnymi wieczorami, ale wczoraj odpuściliśmy jak zobaczyłam -11,5 stopnia :(
Dziś w nocy same koszmary mi się śniły, rano obudziłam się zapłakana :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825004 przez danusia87
Cześć Mamuśki :)

beaciu no to pięknie Was przymroziło wczoraj u nas najwyżej 4* wieczorami są a wiec szłoby jeszcze super pospacerować ;)

Paradise domek mmmmmm :) Gratuluję :) My mamy zamiar kupić dom za 2,5 roku jak wrócę do pracy Marcel pójdzie do żłobka a Olivia bedzie już w przedszkolu :)

Nati Kochanie śliczne imię dla Dziewczynki :) Wstaw fotkę ślicznej czapeczki którą zrobiłaś własnoręcznie dla Mojej Olivii

Uśmiechnięta bardzo mnie cieszy to iż jesteś szczęsliwa :) no i oczywiście dzięki Bogu dobrze że nic poważnego się nie stało ostatnio po Twoim ferelnym upadku!!!! jeśli chodzi o znieczulenie zewnątrzoponowe ja miałam ale niestety za późno podane bo zbyt długo się upierałam że spróbuję bez...jak mi podano 2x nic to nie dało...niestety ...ale teraz powiedziałam zaznaczę od razu że maja mi je podać :D teraz po 2 porodzie kiedy straciłam dziecko nie chce tego kolejny raz przeżywać tzn. tego bólu

Marcyniu Kochana Nasza dobrze że nic Ci-Wam się nie stało!!!!!!! Uważaj na siebie!

Iwonan , Usia, Usmiechnieta Moja siostra miała sesję przed końcem ciąży w 9mc ładnie wyszła ale nie płacili nic bo robił im to znajomy który dopiero rok był na rynku i nie robił wcześniej takich sesji ale są naprawdę boskie ... :D

karla ja używam maszynki gillette breeze i jestem bardzo zadowolona :)

agula ja rodziłam Olivię na kucaka bo na leżąco poród w ogóle nie postępował co prawda nadwyrężyłam sobie węzły chłonne pod pachami ale poród przybrał na sile i w ciągu 5 min od zmiany pozycji urodziłam moje maleństwo :)



Dziewczyny u mnie 2 dni masakry było bo nie czułam ruchów Marcelka...wczoraj wieczorem jak Olisia poszła już spać położyłam się w końcu na lewym boku i kazałam przyłożyć mojemu M ucho do brzucha i mówić bo Marcel uwielbiał jak on to robi a przez ten remont zaniechaliśmy tego :D nic się nie działo dopiero po 15 min jak M zajął się już czymś innym Marcel zaczął tak mocno kopać jakby co najmniej stado Marcelków tam było hehehe
dzisiaj z samego rana jak M wstawał do pracy ja musiałąm też wstać bo budzik obudził chyba Marcela i tak strasznie mocno kopał że bolał mnie brzuch ... hehe dobrze że się przekręcił bo musiał byc odwrócony w str pleców że go nie czułam i tylko mi strachu narobił...:) ale już jest dobrze równo co godzine rusza się mały Damski Bokser :) hehehe



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825079 przez karla2102
witajcie, ja zalatana, mama poszła dziś do szpitala na zabieg ginekologiczny i teraz ja muszę wszystkim się zajmować, latać do szpitala w miedzy czasie. Dobrze że aby ulice dalej. Także koniec leserki :cheer: :P Ogólnie wszystko u mnie dobrze i po staremu + do tego zgaga non stop hehhe :laugh:
Usmiechnieta ja używam maszynkę :)
Nati oba imiona fajne
No dziewczyny sesja ciążowa fajna sprawa, tez o tym myślę;)
a oto i obiecane zdjęcie 25tydz ja i mój synuś Dominik :cheer: (niestety robione własnoręcznie)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl