BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #825124 przez danusia87
Karla śliczny brzusio z Dominikiem :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825132 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

znowu cisza w pracy, wiec pisze.


Marcynia - jezus maria, jak to dobrze, ze nic Ci sie nie stalo!! Wiadomo od czego ten pozar?!?

Usmiechnieta - ja tez sie strasznie ciesze z ogrodu, chociaz zapewne wiecej czasu bede spedzac na plazy, bo do morza mam pieszo pol godziny spacerkiem.
Ale masz fajnego meza, to wazne, zeby nas nasi faceci doceniali :)

Beacia - nie przejmuj sie koszmarami, to normalne :) Ale wiem, ze moga byc przerazajace :(

Danusia - mialas bardzo podobna scene z Marcelkiem jak ja z moja Victoria! Ona tez sie w poniedzialek w ogole nie ruszala i juz od zmyslow odchodzilam, bo ani jedzenie, ani zimne picie ani lezenie na boku nie pomagalo,wiec stwierdzilam, ze uzyje swojego Dopplera, i jak tylko przylozylam sprzet z zelem do brzucha, mala kopnela mnie 3 razy z rzedu bardzo mocno. Zapewne tez sie przekrecila w druga strone, ale co sie strachu naladlam, to moje.


Karla - sliczne zdjecie! Brzuszek cudowny :)

Wlasnie, a propos brzucha, jak Boga kocham, normalnie przez jedna noc mi urosl, dzisiaj jest wielki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825139 przez usia
Cześć kochane :) u mnie też wszystko zamarznięte.
Uśmiechnięta - miło tak usłyszeć od męża coś wiem o tym. Ostatnio jak zaprosiliśmy znajomych to mój mężus powiedział sam z siebie że życzy wszystkim takiej żony jaką on ma. Miło to było słyszeć. Może to docenia bo jego bratowa to jeszcze brzucha nie było widać to chodziła po ścianach i w ogóle robiła z ciąży chorobę nic nie robiła. Powiem wam że nawet teraz po roku nie widać że się cieszy z synka ciągle go szarpie drze ryja a on taki fajny jest tylko go szkoda.
Danusia - u mnie też jak nie czułam małej to panikowalam. Dobrze że twój rozrabiaka daje o sobie znać.
W niedzielę siostra dotknęła brzucha i akurat w tedy mała jak nie kopla tak sie wystraszyła nie chce już dotykać bo sie boi a ma 17 lat. Śmiejemy się z niej że mała poznała ciotkę.
Karla - śliczny brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825144 przez usia
Cześć kochane. Napisałam do was i mi się skasowalo :( .
Uśmiechnięta - u mnie maz też raz powiedział do znajomych że życzy im takiej żony to byłam taka dumna.
Danusia - dobrze że twój rozrabiaka daje o sobie znać. U mnie jak sie nie rusza to też jestem panikara. Ja też uwielbiam jak Rafał sam przychodzi przytula się do brzuszka masuje i mówi do naszego maleństwa. Wtedy czuję że i on bardzo kocha to maleństwo. A jak podczas przytulanek powiedział że on tak samo kocha maleństwo tak samo jak ja i że nigdy nie pozwoli go skrzywdzić to aż się poryczalam.
Karla - ślicznie wygladasz :) brzuszek piękny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825146 przez usia
A jednak się dodało hihi :laugh: no trudno trochę się powtórzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825149 przez Uśmiechnięta86
Danusia- Ja tez bym chciała na kucaka. Tylko czy z zzo mozna na kucaka? To nie znieczula nóg??

Ja od dwóch dni słabiej czuje kopniaki synka. Nie panikuję bo jeszcze czuję ze kopie tylko tak delikatnie- tez mi sie obrucił pewnie :P

beacia- tez mam koszmary... Tobie z dzidzią i mężem też sie śnia ??:P
Lód u nas na chdnikach straszny...mróz -13 stopni ma nadejść w czwartek na razie -3 .

karla- na zgagę mi pomogło:
nie smażyć przez 3 dni
surowe owoce i warzywa tylko w formie wyciskanych przez siebie soków (dolewałam wody)
jeden max dwa owocki dziennie przez 3 dni
nie jeść słodyczy
owsianka na kolację
bez gazowanych napojów i kawy
Polecam ! Pięknie wyglądasz -promieniejesz !!
a kolor sweterka jest cudowny !!!
Maszynką się tak schlastałam właśnie i podrazniłam a nowiutka była bo zawsze używam nowej ;/

A ja kochane w 28 tygodniu czyli za 4 tygodnie zapisuję się do szkoły rodzenia (w szpitalu w którym będę rodzić) : za ok. 8h -200 zł za obydwoje (mąż i ja)
Teoria i praktyka na lalce:P + oglądanie i zwiedzanie porodówki z wytłumaczeniem wszystkiego. Może to mnie uspokoi i wszystkie wątpliwosci rozwieje :D przygotuje liste pytań :P heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825150 przez Uśmiechnięta86
usia- Kochane męże , wiedzą co powiedzieć i kiedy !!!! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825152 przez usia
Paradise - no to czekamy na zdjęcie brzuszka. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825174 przez Uśmiechnięta86
Śmierdzi dziś w pracy farbą ...
Cały dzień to wdycham i już mi niedobrze, serce mi wali duszno mi...
Eh ciężka branża dla ciężarnej ;/
Okno otwieram szeroko to się dra wszyscy że zimno...
:angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825176 przez Uśmiechnięta86
Ale i tak otwieram :P hhahha :D
wali mnie niech się ubiorą w kurtki ...bo się uduszę albo przy-truje!!!:P
Bezpieczeństwo maleństwa jest najważniejsze.!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825243 przez nati.olsztyn
Czapeczka się coś wczytac nie chce.

Chyba weszło:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825264 przez marcynia
Paradise - ponoć to kuchenka.. ale dzisiaj pewnie spotkam po pracy jakąś panią społeczną wszechwiedzącą:P to się dowiem.
nati - no, no no xD ładna
uśmiechnięta- uwielbiam zapach farby <3 no ale wiadomo,że nie fajnie jest tak wdychać ;/ trzebabyło powiedzieć pier**** nie robię:P :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825268 przez marcynia
a co do szkoły rodzenia to mnie właśnie własna osobista mama poinformowałą, że ja też jestenm zapisana do szkoły rodzenia :P tylko nie wiem czy od 5tego czy 10 lutego :P moja jest za free :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825302 przez Uśmiechnięta86
marcynia- Eh ja szukałam za free ale w sumie pomyślałam ze najlepiej zrobić tam gdzie bedę rodzić..poznam położne oddział i zasady...

Następnhym razem wyjdę nie będę się tłumaczyć tylko powiem pi..dolę nie robię:P

dobre!!!
Trzeba być asertywną czasem -wytłumacze że to instynkt mi podpowiada :D :P
heheh

nati- a widziałąm tą czapeczkę już:D
A trudno się robi skarpetki? Chciałąm sobie kupić druty i włóczkę razem z youtube zrobić skarpety:P Tylko czy to jest proste tak aby zdążyć je skończyć przed końcem zimy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825308 przez mowmimama
iwonan12ja bym na Twoim miejscu zaszalała i zrobiła ;D

paradise ciężki taki pilates jest dla kobiet w ciąży? o kurcze, ale masz fajnie, domek z ogródkiem i jeszcze morze obok :)) tylko pozazdrościć :P

Uśmiechnięta mojej też igły już spadają;p ja poczekam do weekendu... ;) ahhh, ładnie Ci powiedział;D też bym była szczęśliwa jakbym takie słowa usłyszała ;D dzisiaj też się rozglądałam za szkołą rodzenia:) i też by mi pasowało jakbym zaczęła od 28 tygodnia, bo mój dopiero wtedy wraca:D to pewnie też ciekawe przeżycie będzie ;D

beaacia brrrr.,, u nas od dwóch dni też mróz jest, ale na szczęście nie ma -11...jeszcze... ja zazwyczaj mam przygodowe sny, walczę, uciekam przed jakimś gangiem itp. ;p;p

Danusia najważniejsze, że dał o sobie znać;D

karla2102 własnoręcznie czy nie, brzuszek świetny!!:))) ślicznie wyglądasz :)

nati.olsztyn no no...zdolniacha ;D

Dzisiaj w pracy dzień szybciutko zleciał, żeby tak zawsze było;p wróciłam niedawno z biedronki i na wejściu biedronka kusiła mnie białą czekoladą...uwielbiam białą czekoladę ;D ale ostatnio widziałam, że jest nowa czekolada lindora biała z nadzieniem truskawkowym ;D więc wytrzymam do soboty;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl