BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #823659 przez LenaOlsztyn
Hej dziewczyny!Ja tak jak wy jestem majówką 2014:)Termin mam na 02.05:)Śledzę wasze forum już od jakiegoś czasu i postanowiłam w końcu napisać:P U mnie jak u większości z Was będzie chłopiec:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823673 przez marcynia
Witam nowe mamy


Ale mam lenia..... od kilku ...godzin :p zabieram sie za naczynia i nie moge cos :/ tak mi sie nie chce ale coz...samo sie nie zrobi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823716 przez Uśmiechnięta86
marcynia-mnie tylko asmag forte 3 razy dziennie pomaga na te skurcze łydek . I jeszcze w witaminach też mam magnez. Ale i tak czasem skurcza chwytam więc sama nie wiem czy to magnez pomaga;/
Też mam dziś lenia..bo mnie skarbek kopie po dole brzucha i po pęcherzu i dziś wygodnie jak sobie leżę;P

beacia- ten kręgosłup to katastrofa jakaś nigdy nie miałam bóli kręgosłupa a teraz masakra. A chciałam sobie kupić pas na kręgosłup . Masz taki może? Czy ten pas ciążowy pomaga?
Depilacja u mnie tylko z lusterkiem nic nie widzę od góry hehehhe

karla- ja ciągle na luteinie jestem... Tylko ona pomaga na ból brzucha mi.

Gosia - super byczek z tego synka:D Mój sie chowa i zasłania -wstydliwy :P

nati- no dobrze że nie mam telewizora- nie lubie takich historii smutnych z dziećmi;/
Nie rozumiem okrucieństwa i głupoty, dlatego nie kupuje telewizora i oglądam tylko to co chcę .
Polecam sprzedać telewizor :P

Mówmimama- Zawsze jak widzę kogoś z kijkami to się zastanawiałam jaką one role spełniają? Podtrzymują zeby się nie wywrócić ? Czy może odciążają stawy? Łatwiej się na tym chodzi? Nogi masz piękne i superszczuplutkie -więc widać że działają spacerki:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823721 przez beaciaa
Lena.olsztyn- Witamy :)!

Uśmiechnięta- w opinii lekarzy te pasy ciążowe są do bani bo niby więcej szkodzą na kręgosłup niż mu pomagają i są zalecane np. przy ciążach bliźniaczych gdy nie da się inaczej odciążyc kręgosłupa. W innych przypadkach odradzają bo jakieś tam mięśnie przestają funkcjonowac tak jak powinny. Ale to tylko to co wyczytałam w internecie. Najlepiej jak jest możliwośc leżec i odpoczywac w takich pozycjach w których jest nam wygodnie :)


Dziś naszła mnie taka ogromna ochota na truskawki :( Ale o godzinie 22 w zime gdzie je dostac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823728 przez nati.olsztyn
Beaciaa Ja powinnam mieć jeszcze z jedno pudeleczko miksowanych mrożonych;-) Takie mogą być? Jak tak to zapraszam!:-)

LenaOlsztyn Witam nowa Mamusię! Czyżby kolejna mama z Olsztyna? :-)Super! Do jakiego lekarza chodzisz, jeśli mogę spytać?:-)

Gosia Gratulacje Synusia!:-)Pięknie się pokazał!

Uśmiechnięta Masz rację z tym tv. ;-)

Mmusia Nie uciekaj tak od nas! To że nie zawsze odpisujemy nie znaczy ze nikt nie czyta. Twoja historia daje do myślenia. Cieszę się że te trudne chwile masz już za sobą i nie zazdroszczę tego co przeszlas! Pozdrawiam!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823734 przez LenaOlsztyn
Nati.olsztyn chodzę do dr.Ciunczyka.Przyjmuje w przychodni na Sybiraków. A Ty do jakiego chodzisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823766 przez nati.olsztyn
lenaolsztyn Ja chodzę do Gowkielewicza na pieczewie. A napisz nam coś więcej o sobie.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823809 przez LenaOlsztyn
Mam 23 lata i to moja pierwsza ciąża :) Na ostatniej wizycie gin potwierdził na 100% że chłopak będzie bo wcześniej bardzo dobrze się krył :) Maluszek rośnie jak na drożdżach
i buszuje po brzuszku (nawet teraz :P )puki miejsca jeszcze dużo ma :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823829 przez beaciaa
Nati.olsztyn- dziękuje za chęci, ale naszła mnie ochota na takie truskawki świeże i dziś objeździłam całe miasto z rana i znalazłam !! I na śniadanko były truskawki <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823831 przez nati.olsztyn
beaciaa Och te ciążowe zachcianki:-) Cieszę się że znalazłas:-) a gdzie mieli truskawy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823834 przez beaciaa
W Biedronce :D! 4zł za 250g jak narazie jedym opakowaniem się najadłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823884 przez nati.olsztyn
A smakowały jak truskawki? Bo pamiętam jak kiedyś kupiłam to żeby nie wygląd to trudno byłoby się domyśleć co to ;-) Mam nadzieję że Twoje były smaczniejsze:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823917 przez mowmimama
O proszę kolejna mama :) witamy witamy LenaOlsztyn:)

Uśmiechniętaz tego co wyczytałam, to te kijki choć są mniej intensywniejsze to także angażują mięśnie ciała i bardziej wzmacniają niż zwykły marsz. A że coś chcę robić to postanowiłam spróbować z tymi kijkami, wydają mi się bezpieczne w tym stanie :P I to było dopiero moje drugie wyjście, więc nawet nie wiem czy dobrze z nimi chodzę :P a chciałam na fitness pójść dla ciężarnych, ale niestety zajęcia są w tygodniu. A teraz jak na ten staż chodzę to mi się po prstu nie chcę. Więc zaplanowałam chodzić z tymi kijkami w weekendy ;D a nogi niby szczupłe, ale jak mi kg przybywają to atakują najpierw nogi, pośladki...mam duży cellulit;|

beaciaa kup sobie kilka paczek mrożonych to zawsze będą jak Cię weźmie na nie ochota:) ja tak robię :P aaa teraz doczytałam, że na świeżę miałaś ochotę :)

a ja właśnie z biedronki wróciłam i nie widziałam truskawek :(:P

jejku my teraz rozglądamy się za wózkami...tyle ich jest...za dużo...i najlepiej by się chciało je od razu zobaczyć na żywo i porównać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823925 przez beaciaa
nati.olsztyn- sama się zdziwiłam, że nawet smakowały jak truskawki. Wiadomo nie te od siebie z działki, ale chęć na truskawki zaspokojona więc to się liczy :D !

mowmimama- ja już o wyborze wózka na razie nie chce słyszeć. Siedziałam bity tydzień szukałam czytałam po 4-5h dziennie opinie o wózkach. Wybrałam kilka, pojechaliśmy do sklepu sprawdzić na żywo jak się to wszystko ma no i został jeden. Fajnie się go prowadzi, więc o innych chyba nie chcę słyszeć ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823949 przez agula1987
My póki co nie mamy jeszcze nic dla maluszka bo jak na razie czekam jeszcze na ostateczne potwierdzenie czy to naprawdę chłopiec ;) niby lekarz mówi że tak,ale ja mam jakieś wątpliwości chociaż w sumie to mi wszystko jedno.Ważne żeby maleństwo było zdrowe :) Byłam ostatnio na glukozie i powiem Wam że dla mnie to nie było aż tak straszne, co prawda nastawiłam się że na pewno nie dam rady tego wypić i z tego całego stresu aż zapomniałam o cytrynie a miałam ją w torebce :) na szczęście nie zwróciłam tego i wynik jest ok. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl