BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #823366 przez Mmusia
Witam Ponownie i ostatni raz. może ten post ktoś przeczyta.


Chciałam się pożegnać z Wami, życzę każdej udanego rozwiązania. Nie będę już się udzielać na forum ( i tak robiłam to dość żadko) choć nie powinno wam to żadnej różnicy zrobić i tak nikt nie odpowiada.

Pozdrawiam

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823370 przez agnieszka_23
Mmusia- ale dlaczego odchodzisz od nas? Ja nie odpisałam Ci nic, bo szczerze mówiąc przeraziła mnie bardzo opowieść o Twojej koleżance (sama mam złe wyniki i się boje wiec nie chce dodatkowo się nakręcać). :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823399 przez Mmusia
agnieszka_23 tu nie chodzi o ostatni post czy wogóle ale ja i tak mało się odzywam a mam wrażenie że jak się odezwę to wszystkich dołuję. Będę Wam kibicować i podczytywać od czasu do czasu jak urodze to Wam napisze ale raczej juz postów nie będę umieszczać. Życzę Wam powodzenia :)

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823456 przez Uśmiechnięta86
Kochana Mmusia nie uciekaj od nas...
Czasem posty są dołujące. Ale czytam i przeżywam każdy!!!.
Czuje się winna bo faktycznie powinnam napisać chociaż Że trzymam kciuki za was i za maleństwo, i żeby stresu juz nie było takiego więcej-myslałam jednak że to zbyt banalne kiedy sprawa była tak poważna...Nie wiedziałąm co odpisać...!!!

A nie przejmuj się że się zawieszamy czasem!!! :*:*:*
Nie chciałam Cię zestresować!!!
Nawet z mężem rozmawiałam o Twoim poście po przeczytaniu...tylko nie wiedziałam co odpisać.

Pisz pisz ja czytam!!!
Wybacz :*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823525 przez marcynia
Mmusia - no co ty... czekamy na wiadomosci. Nikogo nie dolujesz , tak to w zyciu bywa ze jest zle by moglo byc lepiej. Ja tez nie raz spotkalam sie z brakiem odzewu na ale nie wyszlam stad :)

W ogole to witam. Ja odwczoraj mam skurcze lydek. Wczoraj mialam troche twardszy niz zwyykle brzuch i pobolewal jakbym miala wzdecia ale nie mialam ich... ogolnie dzis jest dobrze. Wybieram sie na spacer i wybrac nie moge..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823528 przez beaciaa
Mmusia- kochana to, że nie ma odzewu nie znaczy, że nikt nie czyta, ani się nie przejmuje. Uśmiechnięta bardzo dobrze opisała wszystko. Nie miałam pojęcia co pisac, a pisanie wszystko będzie dobrze w takiej sytuacji jest banalne.. Zostań z nami kochana wszystkie się wspieramy na wzajem, czytamy , nieraz po prostu nie wiadomo co napisać :(

U mnie bóle kręgosłupa na szczęście coraz rzadsze i mniej bolesne :) Brzuch rośnie jak na drożdżach. Jak zrobię jakąś fotkę to wrzucę :P No i zaczynają się problemy z depilacją, dziś się tak namęczyłam przy tym wszystkim :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823544 przez karla2102
witajcie :laugh: u mnie już lepiej po tej luteinie brzuch przestał bolec z czego bardzo się ciesze... brzuszek mam tez już spory później dodam zdjęcie jak mąż zrobi, pochwale się a co :cheer:
Uśmiechnięta współczuje ci kochana upadku, dobrze że z dzidzia wszystko oki :) ja natomiast oparzyłam sobie troszkę dwa palce, mam nadzieje ze dzieciątko nie będzie miało żadnych śladów.
Paradise piękny brzusio;)
Gosia gratulacje siusiaka, nam synek na każdym usg pokazuje swojego hehe :)
Mmusia nie odchodź od nas, ciesze się ze wszystko dobrze się skończyło , ale co strachu się najedliście to wasze.
Marcynia może na te skurcze popij sobie soczek pomidorowy mi pomaga :cheer:
Beaciaa ja tez zauważyłam ostatnio ze zaczyna być problem z depilacja, heheh szczególnie intymna nic nie widać brzuch zasłania.. a co to będzie później :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823553 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823575 przez marcynia
Karla-w moim przypadku wypicie soku pomidorowego jest równe dwa razy szybszego wydalenia go :) nie dla mnie on niestety:/
Gosia-wow hehehe ;) jest i ON

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823579 przez Gosia27
marcynia napisał:

Karla-w moim przypadku wypicie soku pomidorowego jest równe dwa razy szybszego wydalenia go :) nie dla mnie on niestety:/
Gosia-wow hehehe ;) jest i ON


czy u Ciebie maluch tez jest taki otwarty??? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823591 przez nati.olsztyn
Kurcze, dziewczyny, właśnie oglądam wiadomości. Był materiał o tych bliźniętach z Włocławka. Koszmar!!! Nóż się w kieszeni otwiera!!! Poryczałam się! Żeby w takich czasach dochodziło do tak okropnych zaniedbań! :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823612 przez marcynia
Gosia - hehe no nie az tak hehe :) :)
Nati- no to jest jakas masakra..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823628 przez iwonan12
Cześć dziewczyny

Muszę wam powiedzieć że Szpital z Włocławka nie cieszy się najlepszą opinią Sama jestem z Włoclawka i jeśli jest wszystko w porządku to urodzisz szczęśliwie gorzej z pomocą :(
Personel też pozostawia wiele do życzenia



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823647 przez mowmimama
Cześć :)


agula1987 malec Witamy na naszym forum :))

agnieszka23 a to jak na 23 tydzień to malutko przytyłaś :) a pokaż brzuszek :) EHHH szkoda że nic nie mówią na wizycie, chociaż to pewnie też zależy na jakiego gina się trafi.

danusiaa to wstaw wstaw bo też ciekawa jestem :))

Mmusianie żegnaj się z nami, jak będziesz miała jeszcze ochotę się kiedyś odezwać, to pisz śmiało! ja też nieraz piszę i nikt mi nic na to nie odp, ale nie daję za wygraną i dalej pisze i pisze.

beaciaauf to dobrze, że z kręgosłupem już troszkę lepiej :)

Gosiadokładnie jest i ON :P mój nie jest taki otwarty :P ale trzeba przyznać że podczas tej wizyty bardziej się otworzył :P


ja dzisiaj byłam na kijkach ;D pół godzinki ;D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823651 przez karla2102
No Gosia dokladnie nasz synek tez jest taki otwarty, na kazdym usg chwali sie sprzetem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl