BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #827262 przez nati.olsztyn
Danusia Ślicznie! Zgrabny brzusio! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827281 przez OlgosAmigos
:laugh: no to i jestem!kilka słów o mnie?ok...tak więc obecnie mieszkam w Warszawie gdzie przybyłam na studia,a obecnie pracuję...znaczy teraz to leżakuję na zwolnieniu bo nie potrzeba mi łapania choróbsk od moich oddziałowych dzieciaczków ;) tak więc...takim "słoikiem" jestem, co tu dużo gadać!
wieku prawie 25 ;) ciąża pierwsza, a z samopoczuciem to różnie bywało, ale obecnie jest ok :) nasz Bąbel też ułożony miednicowo, czasami mam wrażenie, że tupie po krześle;) ale ma jeszcze dużo czasu i mam nadzieje, że zdąży się obrócić na czas wyjścia...trzeba być dobrej myśli!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827299 przez Uśmiechnięta86
malec- ja sobie co tydzień powtarzAm " i co to będzie dalej..." hehhe
Będzie III trymestr czyli prawdziwa przeprawa przez "ciężarówkowanie"
Ja jestem przygotowana na ten III trymestr bojowo. Damy radę kochana!
Wszystko przetrwamy bo takie z nas dzielne kobiety są:D !!!!
A spotkanie z maleństwem już coraz bliżej .
Polecam zrobić sobie notesik z wyrywanymi dniami do porodu- codzinnie wyrywam jedną kartkę i widzę jak maleją dni i wtedy mi rażniej że już niedługo... że już niedługo odłoże dzdzie do łóżeczka :P A nie tak ciągle w brzuchu:P

nati-dzięki:*

Danusia- Super nic nie utyłaś w sobie tylko brzuszek rośnie-wspaniale!

Olgos-studiujesz medycynę?
Co robisz na oddziale z dzieciaczkami?
Mój też głową do góry bardziej jest i pupa na dole.
Dziś mnie taki ból kujący złapał i nagle takie chlupu łubu dubu z brzucha ...
i miałam wrażenie że zmienił pozycje o 180 stopni. Więc napewno zdążą się wywrócić na czas...
Tylko jestem pewna że to będzie BOLEĆ im póżniej nastapi;/
Bo się będzie rył nieżle:P
No ale damy radę :P Ponoć można też latarką w 30n tygodniu po dole brzucha jeżdzić amjąc nadzieje że się zainteresuje i pójdzie w stronę światłą głową...
Ciekawe czy to prawda....;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827358 przez OlgosAmigos
Na oddziale z dzieciaczkami pracuję :) jestem pielęgniarką, a sezon chorobowy więc mam chwilę wytchnienia i czekam na własnego Bąbla :)
co do tej latarki to cały czas próbuję, ale jakieś nieczułe na światło to nasze Maleństwo...zero reakcji!za to bardzo lubi muzyki słuchać :laugh: nie każdej oczywiście bo czasem mało nie wyskoczy, ale mamy kilka kawałków przy których nawet zasypia ;) mam nadzieję, że jak wyjdzie z brzucha to będzie to tak samo działało :woohoo:
dziewczyny czy Wy też macie taki problem z wyborem wózka?!masakra jakaś...coraz częściej dochodzą do wniosku, że jest po prostu za duży wybór!a tak w ogóle kompletujecie już jakąś wyprawkę...? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827366 przez nati.olsztyn
olgos Witaj Koleżanko pp fachu:-) Ja też jestem pielęgniarka, pracuję na Oddz. Patologii i Wad Wrodzonych Noworodków i Niemowląt, więc też jak tylko okazało się że jestem w ciąży to wskazane było zwolnienie i na nie poszłam.:-)
Jeśli chodzi o wyprawke to większość mam po Synku, a że teraz będzie dziewczynka to postanowiliśmy że dokupimy tylko troszkę rzeczy takich bardziej pod dziewczynkę ale bez większych szaleństw:-) Wózek mam Tako Lungo, jesteśmy z niego zadowoleni. Kupiliśmy go ze względu na dużą gondole, polecono nam go w sklepie i rzeczywiście długo Synek jeździł w gondoli a do drobnych nie należał:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827371 przez usia
OlgosAmigos - witam nową mamusię. wyprawkę zacznę kompletować od lutego to już nie długo. Na naszym forum to już większość szaleje z zakupami.
Sela - śliczne zdjęcie Marcelka. W którym tygodniu robione?
Danusia - ślicznie wyglądasz trochę ci zazdroszcze wagi bo ja też 23 tydzień ciąży a już 7 kg na plusie. niby Rafał mówi że tego po mnie nie widać ale boję się że za dużo przytyłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827375 przez OlgosAmigos
ja pracują na Pneumonologii i Alergologii dziecięcej więc wszystko się przez nas przewija,dlatego też od początku poszłam na zwolnienie :)
ja mam niestety chyba za duże wymagania co do wózka :huh: musi być lekki bo na drugie piętro bez windy będę musiała zapylać, gondolę też bym chciała większą, ale chętnie z możliwością kołyski, do tego pompowane koła i amortyzacja...już prawie byliśmy zdecydowani na Tako City Move, ale poszliśmy do innego sklepu gdzie co prawda Tako nie mieli ale bardzo polecali Jedo Momo Fyn...że niby materiały są zupełnie nieporównywalne do Tako, a mimo to jednak tańszy...ale co by nie mówić to Tako ma ten design! :woohoo: to coś ;) jest jeszcze trochę czasu, a może wyjdzie coś nowego :blink: ale ten Lungo też fajny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827382 przez Uśmiechnięta86
usia - masz tu link do kalkulatora wagi w ciąży.
Wpisujesz wage przed ciążą wzrost i ci dokładnie oblicza ile przytyć minimum i maksimum.
Mi brakuje 1 kg;/ do minimum . Właśnie nadrabiam więc bułką jogurtem i owocami.
Nie przytyłam nic od 2 tygodni...:( Nie wiem czy to dobrze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827385 przez Uśmiechnięta86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827399 przez usia
Uśmiechnięta - dzięki. Mieszcze sie w normie. Ale nie dużo mi brakuje żeby było za dużo muszę przystopować ze słodkim. A powiem wam że wieczorami to tak mi się chciało czekolady potrafiłam całą zjeść na raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827402 przez nati.olsztyn
Uśmiechnięta A propos jeszcze tych skarpet to w tej mojej książce przy opisie każdego wzoru jest zasugerowany rodzaj włóczki. Kupilas już coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827473 przez sela
Dziekuje dziewczynki za miłe słowa co do zdjecia mojeje pociechy :kiss: zdjecie było robione w 23+1 tygodniu.danusia wygladasz bardzo dobrze widac ze wogole nie przytyłas tylko masz brzuszek :)Ja wygladam podobie w sumie od poczadku ciazy przytyłam 3kg.Ale wczoraj mój maz zauwazył u mnie na brzuchu małe roztepy az mi sie płakac chiało smaruje sie kremem ale chyba nic to mi nie pomoze :(
OlgosAmigosCo do wózka to bardzo powarzy wybór bo musi nam troszke posłużyć dle tego nie dziwie ci sie ze masz takie wymagania :laugh: My juz praktycznie wybralisy teraz czekamy tylko az facet nam przywiezie by zobaczyc go na zywo bo bardzo mozliwe ze nam sie nie spodoba .Co innego w katalogu i na zywo tez wyglada inaczej
Co do ułożenia dziecka moje jest główka do dołu i własnie sie zastanawiam czy nie za wszesna taka pozycja ????Jak myslicie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827516 przez OlgosAmigos
sela ja się też "obawiam" rozstępów :dry: zdaję sobie sprawę, że te nasze wszystkie kremy, serumy i balsamy mogą zdać się na nic, ale cóż!taki już los przyszłych matek chyba ;) ja przytyłam jakieś 5kg chyba od początku, ale też mam aby brzuszek wystający... a jaki wózek wybraliście? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827547 przez Uśmiechnięta86
nati-jeszcze nie kupiłam. W przyszłym tygodniu bo mamy -12 stopni a auto mam uszkodzone (najbliższy sklep z włóczkami na drugim końcu krakowa;/ Bo mieszkam na tzw."zadupiu" hehehe

Sela - nie martw się kochana. Większość rostępów ładnie schodzi (przynajmniej tak zauważyłam po tych kobietach u mnie w rodzienie). Moja ciocia to wyglądała jak zebra w ciąży. wielkie 25 cm rozstępy miała przez piersi i brzuch. Naprawde okropne były. Ciągle smarowała nawet po ciąży smarowała ( i to tymi tańszymi kremami) i ZESZŁY PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE!!!:D:D:D:D
Także takie malutkie to zejdą. A potem to takie zagojone nawet jak troszkę zostaną to nie są szpetne ...Pozatym Po ciąży będziesz się przejmować i kupisz porządne kremy i dopiero wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz...Kosmetyczki też mają specjalne zabiegi jakby faktycznie duże były. Malutkie znikną po ciąży:*.
Nie poddawaj się tylko smaruj smaruj smaruj:*:*:*:*
I nie martw się nimi:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827549 przez nati.olsztyn
Kochane, powiedzcie, boli Was czasem brzuch tak jak przed czy na początku okresu? Nie raz już mnie cmilo, ale teraz już trzeci dzień boli mnie w zasadzie bez przerwy i chwilami naprawdę bardzo mocno. Zastanawiam się czy to normalne. Mała rusza się jak zawsze, więc jestem spokojna. Ale to uciążliwe. Chyba muszę na stale zacząć brać nospe.

Jak Wy się czujecie, Mamusie?:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl