BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #826497 przez sela
Nie moge wgrac tego zdjecia juz zmniejsza,łam ze 3 razy i nic z tego wkurza mnie to :angry:

Co do tej fridy mysle ze kupie jak juz mały sie urodzi to pewnie sie odblokuje co do tego urzadzenia hahah najwazniejsze ze zdaje egzmin i malcowi pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826581 przez mowmimama
Cześć :)

ja widzę, że nie tylko ja wczoraj sprzątałam :P wczoraj jak wróciłma z pracy to usiadłam dopiero o 21 30. Na szczęście dzisiaj mam pięknie posprzątane i mogę się lenić;D


syla00mój też zasłaniał rączkami buzie :)) zdjęcie śliczne :)

agula1987 daj znać po wizycie :))

Uśmiechnięta no i dobrze, ja też bym poszła prywatnie na Twoim miejscu, przynajmniej będziesz wiedziała że na pewno wszystko jest okej :) co Ty, pyta się Ciebie na wizycie czy miałaś jakieś badania zrobione;| to rzeczywiście jakaś dziwna ;/;/ Cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty!!:) a filmik masz jakiś? Ja dostałam ostatnio, dwa filmiki jak mały zasłania i odsłania buzie :)śliczna buzia, nosek jaki ładny:)) ja nie mam aż takiej rozbieżności:P termin mam między 26.05 a 1.06 :)

beaciaaojej 600zł to rzeczywiście dużo, muszę się dowiedzieć ile u mnie będzie kosztowało;\

Gosia27 ooo dawno już nie jadłam fasolki po bretońsku ;D jaka śliczna ta Twoja laleczka!!!:)

Paradise1982 to rzeczywiście, też bym się bała robić ćwiczenia związane z mięśniami brzucha;| hehehe :P:P
Pewnie, nie ma co z siebie wyciskać od razu 50 min, tym bardziej że czujesz że brzuszek Ci twardnieje. :) Dokładnie, cieszę się bardzo z Waszej decyzji:))
Imię dziecka - Antoś :)

agnieszka_23masz swoje malutkie studio? Zazdroszcze!!:)lekarz nie daje zdjęć na pamiątek...może zapytaj się go czy Ci da? Pierwszy raz słyszę, że ktoś nie dostał zdjęcia maluszka:( oby Ci jak najszybciej wszystko minęło!! może zadzwoń do swojego lekarza to przyspieszy Ci wizytę i przyjmie Cię może jeszcze tego samego dnia, ja bym tak zrobiła:)

Jeden dzień mnie nie było i tyle nadrabiania :) dzisiaj chciałam w pracy naskrobać coś do Was, ale dyrektor cały czas wchodził do nas do gabinety i chciał coś, więc sobie odpuściłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826616 przez OlgosAmigos
tak sobie czytam i czytam to Wasze forum od dwóch dni i aż musiałam dołączyć :lol:
Tak więc... witam serdecznie wszystkie Majówki! :woohoo:
nasz Bąbel również ma wyjść w maju:) niby 23 ale każde USG mówi co innego, a z terminu wg OM to już w ogóle kosmos :blink: czy chłopczyk czy dziewczynka to póki co nie wiemy bo na połówkowym pleckami się odwrócił i jeszcze łydki na kroczu skrzyżował więc na razie czekamy...może na 3d się nam pokaże za 1,5 tyg :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826633 przez Gosia27
OlgosAmigos napisał:

tak sobie czytam i czytam to Wasze forum od dwóch dni i aż musiałam dołączyć :lol:
Tak więc... witam serdecznie wszystkie Majówki! :woohoo:
nasz Bąbel również ma wyjść w maju:) niby 23 ale każde USG mówi co innego, a z terminu wg OM to już w ogóle kosmos :blink: czy chłopczyk czy dziewczynka to póki co nie wiemy bo na połówkowym pleckami się odwrócił i jeszcze łydki na kroczu skrzyżował więc na razie czekamy...może na 3d się nam pokaże za 1,5 tyg :woohoo:


hej kochana rozgość się, powiedz coś więcej o sobie,skąd jesteś,ile masz lat i czy to Twoja pierwsza ciąża?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826702 przez nati.olsztyn
OlgosAmigos napisał:

tak sobie czytam i czytam to Wasze forum od dwóch dni i aż musiałam dołączyć :lol:
Tak więc... witam serdecznie wszystkie Majówki! :woohoo:
nasz Bąbel również ma wyjść w maju:) niby 23 ale każde USG mówi co innego, a z terminu wg OM to już w ogóle kosmos :blink: czy chłopczyk czy dziewczynka to póki co nie wiemy bo na połówkowym pleckami się odwrócił i jeszcze łydki na kroczu skrzyżował więc na razie czekamy...może na 3d się nam pokaże za 1,5 tyg :woohoo:


Witamy nową Mamusię!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826719 przez nati.olsztyn
Moja Maryśka właśnie wierci mi dziurę zaraz nad spojeniem lonowym. Dziwne uczucie;-) W dodatku czuje ją tak jakby siedziała głową w dol i chyba ma czkawke od 15 minut bo właśnie tam na dole rytmicznie podskakuje:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826763 przez Uśmiechnięta86
Cześć dziewczyny!!!

Witaj Olgos -Nowa mamuniu majowa :D
U mnie tez nic nie było dokładnie na usg, (nie widzieli siuraka!) potem poszłam na 3D i wszzzzzzyyyyystko było widać.
Przewaga tego usg nad innymi jest ogromna:D Polecam!
Jak Twoje samopoczucie?


nati- mój też tak robi i pupę wgniata i nogi w pęcherz i pcha tak na doł :*
Nie zbyt to przyjemne...Ale wole to od kopania po żebrach hehhee
Łożysko mam na tylniej ścianie, i właśnie tam sobie kopie ostatnio syneczek , więc bezbolesne kopniaczki i delikatniejsze niż przedtem, co 1,5 godziny przez 30 minut . Zrobił się jak zegareczek !


mowmimama- odkąd maleństwa odkryły że mają raczki i paluszki to już tak pewnie się będą nimi zasłaniać :P "Tyle palców -tyle zabawy" hehhee
Ja wczoraj sprzątałam. Musiałam sobie przerywać kilka razy i leżeć na leweym boku, bo brzuch się robił ciężki strasznie i twardy. Ale w domu czysto:P Dałam radę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826765 przez Uśmiechnięta86
Wannę zostawiam do wyszorowania mężowi- bo to z brzuchem jest już nie do zrobienia przezemnie!!! I zdejmowanie firanek do prania również nie możliwe ...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826825 przez iwonan12
Cześć laseczki :laugh:

Witam nową mamusię :laugh:

U mnie mróz zimno z domu sie wyjść nie chce a ja zaraz do dentysty mam :angry: Nie chce mi się że szok
Dziewczyny powiedzcie mi bo większość jest juz po USG połówkowym Jak są ulożone wasze maluszki bo mój synus ułozył sie miednicowo i boję się że się nie odwróci .
Wychodziła przedemną kobitka na USG termin ma na 19 maja i powiedziała że jej córcia odwróciła się juz główka do dołu .



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826829 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

witam z rana :) W pracy zrobilam co najwazniejsze, wiec mam chwile do Was napisac.U mnie w porzadku, jak zawsze, bez zmian :)
Dodam Wasze dane do tabelki dzis wieczorem, bo niestety nie wyslalam jej sobie na maila i mam w domu.
Zauwazylam, ze Wam sie zmieniaja terminy porodu, w UK jak raz ustala na USG w 12 tygodniu, tak sie tego trzymaja caly czas, nie wiem, czy to dobrze czy zle, ale jak jest.


Nati - dziekuje, w takim badz razie poprosze o czapeczke fioletowa :) Juz sie nie moge doczekac, jak bedzie wygladac!!

Agnieszka23 - trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo, odpoczywaj ile mozesz kochana.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sela - wczoraj myslalam o tej Fridzie i mysle, ze to dobry zakup, na pewno lepszy niz gruszka, o ktorej ostatnio czytalam, ze plesnieje w srodku i kobiety zaczely je rozcinac i sie przerazily co widzialy.

marcynia - zdrowka zycze!!!

mowmimama - hehe, widze, ze i Ty sprzatasz :) Cos mi sie wydaje, ze my wszystkie sie powoli przygotowujemy do przyjscia malenstwa na swiat i moze dlatego tak pucujemy domy ;-)

OlgosAmigos - witamy na naszym forum Majowkowych Mamus :) Rozgosc sie prosze!

Usmiechnieta - i bardzo dobrze, ze tez zostawiam mojemu prace niemozliwe badz niewygodne do wykonania :)

Iwonan - moja corcia sobie lezala w poprzek, ale teraz jeszcze dzieci sie co chwile przekrecaja inaczej, nie przejmuj sie, ponoc dopiero w 32 ewentualnie sie ustawia glowka w dol :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826830 przez Gosia27
Helloł,helloł :laugh:
Jejku ale mam dziś dobry dzień,chyba dlatego że mam przyzwolenie na wychodne od męża,pojade do galerii sobie a co ;)
Coś mnie tu kichanie łapie :angry: oby tylko na kichaniu pozostało.
Ja w tej ciąży to mogę powiedzieć póki co, że ruchy mojego synalka są przyjemnością,łożysko na przedniej ścianie je dosyć mocno amortyzuje bo Zoja to dawała nieźle czadu z kopniaki.

Ale mam dziś energii,to pewnie przez delicji, mąz mi kupił a wczoraj na kolację zrobił hamburgiery i zjadłam dwa :lol: :lol: :lol:
Iwona mój mały też jest głowką w dół, ale to nie ostatnia pozycja maluszka jeszcze 100x zdąży się przekręcić ;) Także nie martw się bo maluchy i na 3-4 a nawet 2 tyg przed porodem potrafią się obrócić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826845 przez sela
Witaj nowa mamusiu:) co do terminu u mnie tez sie troche wacha wiec chyba to normalne:)
Dzis jestem nie wyspan jakas poddenerwowana sama nie wiem co sie ze mna dzieje:(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826848 przez sela
Wreszcie udało mi sie wrzucić mojego Marcelka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826872 przez Gosia27
Sela ależ słodki niuniek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826908 przez sela
GOSIA27Dziekuje kochana :kiss:

Dziewczyny mam mał problem pogubiłam sie juz w tym wszystkim moze wy mi pomozecie rozkminic w którym jestem tygodniu cizy :P

ostatnia miesiaczke miałam 12.08.2013 jak wpisuje w necie wyskakuje mi ze jestem w 24 tygodnu w poniedziałek byłam na usg i tam lekaz napisał 23+1 o co chodzi ja juz nie wiem hahaha pomozecie??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl