BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #826923 przez beaciaa
Cześc dziewczyny, mnie rozkłada podłe grypsko, ale nie poddajemy się ! Walczymy cytrynką i miodkiem :P
Sela- piękny Marcelek :)! A co do tygodni ciąży to te 23+1 oznacza 23tydzień 1 dzień :) Bynajmniej tak mi się zdaję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826929 przez Gosia27
beaciaa napisał:

Cześc dziewczyny, mnie rozkłada podłe grypsko, ale nie poddajemy się ! Walczymy cytrynką i miodkiem :P
Sela- piękny Marcelek :)! A co do tygodni ciąży to te 23+1 oznacza 23tydzień 1 dzień :) Bynajmniej tak mi się zdaję :)


to skończony 24 tydzień ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826935 przez nati.olsztyn
sela Słodki Bąbel z Twojego synka!!:-) A jeśli chodzi o tygodnie to 23t i 1 dzień to rozpoczęty 24 tydzień, dlatego kalkulatory pokazują ze jesteś w 24 bo liczą już rozpoczęte tygodnie. Mam nadzieję że nie zamotałam za bardzo?:-)

Ja właśnie wróciłam z Dawidem od lekarza bo od przedwczoraj kaszle. Na szczęście ma tylko niezyt gardła. Oby się bardziej nie rozkręciło. Ja też zasmarkana. Kupiłam wczoraj Prenalen i znów masakryczne odruchy wymiotne mam po nim jak w poprzedniej ciąży. A na początku tej ciąży wypiłam prawie dwie butelki, sposobem bo sposobem, pijąc z zatkanym nosem i obficie popijając, a teraz nawet to nie pomaga. Muszę coś innego wymyśleć żeby to pić bo ostatnio postawił mnie na nogi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826940 przez Gosia27
Sela lekarze zazwyczaj zapisuje w karcie ciązy trwający tydzień ciązy a nie ukończony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826963 przez sela
Dziewczyny czyli teraz zaczne 24 tydzien nie 25 ??
Dzieki kochane za info bo mnie to uz czasami w g,łwie sie miesza od tego wszystkiego ahhah;P

BEACIAAuwazaj na siebie kochana wygrzewaj sie mnie tez cos łapie juz mam dosyc tych herbatek ale co zrobic innego sposobu nie ma najgorsze ze gowa mi peka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826964 przez iwonan12
Sela śliczny maluszek

Dziewczyny ja wruciłam od dentysty zmarzlam że szok a o 17 musze jeszcze z córcia lecieć :angry:
Wizyta niezbyt sie udala odleciałam na fotelu zęba nie dało sie zrobic odwlekamy w czasie bo dziąsła mi strasznie krwawią że uzupełnienie wyleciało i skączyl się na założeniu tlenku bo jakoś sie trzyma :( :(
Leczenie muszę odłozyć aż urodzę :(
Nic mi się nie chce obiadu nie zrobiłam Synus gdzies uciszka bo biodro i kręgosłup mnie boli :( :(



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826985 przez nati.olsztyn
Znów mi skasowalo posta!!!wrrrr!!!

Sela Teraz masz skończone 23 tygodnie i 4 dni z 24 tygodnia= 24 trwa. Jak będziesz miała np.24 t i 1 dzień to będzie już rozpoczęty 25 tydzień ale skonczone/pełne 24. Lekarze trzymają się zwykle tych skończonych.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826992 przez beaciaa
u mnie też lekarz trzyma się tych skończonych tygodni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827083 przez danusia87
Hej Mamuśki :D

widzę że trwa ostra dyskusja na temat tygodni :D ja sama już potraciłam rachubę ale o ile dobrze licze mam dzisiaj 23t3d :) czyli prawie jak sela :)

Dość już mam remontu, wykańcza mnie totalnie na szczęście już prawie koniec tzn. prawie uprzątnięte tylko wielkie wory ze śmieciami lerzą w przedpokoju jak później mój M wstanie i je wyniesie zrobię zdjęcie Brzuchola i Wam pokażę :) puki co nie bede pokazywać tego syfu :P

Nati wyslesz mi tą wiadomość z kontem? bo puki co żadna do mnie nie doszła ...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827116 przez marcynia
:woohoo: hello

Ja jeszcze 4 godziny w pracy... i wolne do wtorku :)
Mój bąbel takie delikatniutkie ma ruchy, ino,ino w dalszym ciągu..hmmm

Danusia- dawaj rób zdjęcie, jakaś czysta ściana bez kartonów się znajdzie :P
iwonan- ja ide 4 lutego do dentysty i ma mi zabezpieczyć czymś te zęby i po porodzie mam przyjść bo on nei uznaje znieczuleń itp... a jest renomowanym specjalistą..no zdziwiłam się ale cóż...
beacia- rób syrop z cebuli!!!! xD
sela- fajny MARCEL :) mój imiennik :P
gosia- narobiłaś mi ochoty na hamburgery...buuuu a tu jeszcze 4 godziny pracy :(:(
paradise - dziękuję u mnie już lepiej :)
uśmiechnięta - a ja dziśszorowałam wanne :P napociłam się hehe ale wyszorowałam :P
olgos- witam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827139 przez mowmimama
Cześć :)

OlgosAmigosWitamu Cię :)

Uśmiechniętaheheh racja;p;p to teraz na kilka dni będzie spokoju ze sprzątaniem :) ja na szczęście jeszcze nie mam firanek w mieszkaniu ;p

Paradise1982 niby tak;D choć przede mną jeszcze sporo sprzątania i uporządkowania, bo gdzieś w lutym stolarz z meblami wchodzi do naszej sypialni, i łóżko w końcu ma przyjść, nareszcie moja garderoba będzie się mieściła w szafie a nie na desce do prasowania i na taborecie :P, a w marcu jak mój M wróci to pokoik dla małego będziemy robić:)

Gosia27...mmmm...delicje...hamburgery ;D

sela ale śliczna buzia :):)

ja po pracy odpoczywam :) u nas dzisiaj -10...wieczorem idę z koleżankami do kawiarni...jak pomyślę, że mam wyjść na ten mróz, a póżniej jeszcze wracać do domu...brrrr :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827159 przez Uśmiechnięta86
Hej,

Wróciłam zjadłam obiadek i piszę do was:D

Gosia- u mnie mąż zrobił burgery rybne z dorsza smażonego!!!! Też pychota!!!
:D:D:D

marcynia-podziwiam ..dla mnie wanna to odpada, bo Maciuś się tak w miednicy ułożył że gniecie mnie niemiłosiernie jak nogi podnoszę...

sela- Piękny syneczek:D Taki pyzaty . Fantastyczny!

nati- a jakie kupić szydełko i wełnę najlepiej ?
Tak żeby łatwo było?
Bo są rodzaje tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827176 przez nati.olsztyn
Uśmiechnięta Na każdej włóczce piszą zazwyczaj jakie szydełko potrzebne. Ja skarpety robilam szydełkiem 2,5- 3,0. Ja zamawiałam przez internet tzw. włóczki skarpetkowe.

Ej, dziewczyny, nie szalejcie tak z tym sprzątaniem! Bo mam wyrzuty sumienia.;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827238 przez [email protected]
Ja dziś też sprzątałam, ale robię to na raty. Kręgosłup mnie bolał, musiałam robić przerwy w odkurzaniu, co mi się nigdy nie zdarzało. Męczę się strasznie. Nie wiem co będzie dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827245 przez danusia87
23t3d i 4kg na"+" ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl