BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #826114 przez nati.olsztyn
Paradise W zasadzie nie mam nic podobnego do tych nitek i w tych kolorach co by się nadawało na wiosnę czy lato. Mam różową włóczke ale ona za gruba. Gosia też chciała w odcieniach fioletu:-) także różu może i nie wykorzystam ale z fioletem nie będzie problemu.:-) jak nie dla Was to na własny użytek;-)

Uśmiechnięta Boskie te zdjęcia!!!:-) Doszła do Ciebie wiadomośc prywatna ode mnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826130 przez beaciaa
Danusia- spokojnie bóle żołądka były od jedzenia które gdzieś musiało mi zalegać i nie wiedziałam jak sobie z tym poradzic :) Był to pierwsze raz więc nie ma co się martwic :)

Uśmiechnięta- u Ciebie też będzie synuś Maciuś ?:) U nas też, a myślałam, że Marcel u was :P

Super, że wszystkie wizyty dobrze wyszły :) U mnie wszystko ok, zima zawitała pełną parą -18 stopni masakra :silly: Synuś kopie jak szalony :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826179 przez agula1987
Miłego dnia dziewczyny :)
U mnie wszystko ok, mam stresa przed dzisiejszą wizyta, z resztą jak zwykle :) odezwę się wieczorem :blink:
Paradise jeśli możesz to dodaj do tabelki Agula rok ur. 1987 Zam. Miechów, ciąża pierwsza i będzie synuś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826210 przez agnieszka_23
witajcie :kiss: odpisuję na raty ;) najpierw odpiszę na kilka zaległych stronek i lecę do lekarza, potem odpiszę na resztę :laugh:

mowmimama- zdjęcie zrobię i dodam ;) póki co nie mam żadnego z brzuszkiem, na końcówce będę robiła sesję zdjęciową- mam swoje prywatne malutkie studio ;)

beacia- narobiłaś mi takiej ochoty na truskawki, że kilka dni jeździłam po wszystkich marketach w mieście.. dopiero wczoraj znalazłam ! po 30 zł kg :ohmy: ale trudno, musiałam zjeść !

co do wózka, poszliśmy do sklepu, testowaliśmy masę i w sumie z asortymentu sklepowego wybraliśmy jeden ;) prowadzi się naprawdę super, gondolka (90% wózka to chyba do 2 miesiąca ma gondolki)jest spora.. jeszcze na allegro przeglądała będę i do TAKO się wybiorę w końcu mam tu producenta ;)

paradise- mogłabym urodzić przez złe wyniki, złe wyniki spowodowały skurcze i wszystkie takie niebezpieczne się zrobiło teraz.. odpoczywam tyle ile mogę, aby nic się nie działo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826222 przez danusia87
Dzień dobry Kochane

Paradise do mnie w tabelce jako imie dodaj "Marcel" nasza Majowkowa tabelka to z przewaga Chlopczykow jesli jest tak wszędzie to kobitki beda mialy w czym przebierać hihihi

Uśmiechnięta cudowny ten Wasz Synuś

agnieszka_23 ja yez mam wózek TAKO WARIOR JUMPER X tylko ze kupowalam go jeszcze przy Olivii teraz juz maja dużo wiecej ladniejszych do wyboru i praktyczniejszgch bo w moim sie do kosza zakupowego nie idzie dostać! !! Ale ogolnie Gondole maja swietne bo duze i swietnie sie prowadzi te wozki sa bardzo skretne i mozna jednym paluszkiem prowadzic bez oporu nawet w zime po śniegu bo Olivia urodzila mi sie w listopadzie. ..;) polecam w 100% tylko teraz te nowsze modele...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826223 przez danusia87
Dzień dobry Kochane

Paradise do mnie w tabelce jako imie dodaj "Marcel" nasza Majowkowa tabelka to z przewaga Chlopczykow jesli jest tak wszędzie to kobitki beda mialy w czym przebierać hihihi

Uśmiechnięta cudowny ten Wasz Synuś

agnieszka_23 ja yez mam wózek TAKO WARIOR JUMPER X tylko ze kupowalam go jeszcze przy Olivii teraz juz maja dużo wiecej ladniejszych do wyboru i praktyczniejszgch bo w moim sie do kosza zakupowego nie idzie dostać! !! Ale ogolnie Gondole maja swietne bo duze i swietnie sie prowadzi te wozki sa bardzo skretne i mozna jednym paluszkiem prowadzic bez oporu nawet w zime po śniegu bo Olivia urodzila mi sie w listopadzie. ..;) polecam w 100% tylko teraz te nowsze modele...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826252 przez agnieszka_23
odpisuję na resztę :)

mowmimama- ja też mam jeszcze choinkę :D uwielbiam tak wieczorami siedzieć obok niej ;)

usia- bardzo miło coś takiego usłyszeć, w momencie ciepło się na sercu robi..

uśmiechnięta- ja już chodzę do szkoły rodzenia, jestem bardzo zadowolona ;) chodzę na NFZ, mam ja do marca.ja też mam teorię i praktykę, masę próbek i gratisów od sponsorów i ja mam chyba 8-10 spotkań po 90 minut każde. zwiedzanie porodówki też jest ;) - to chyba będzie straszny widok dla mnie, ja się cholernie boję lekarzy.

nati- prawdziwy talent masz :laugh: cudna czapeczka !!

dziewczyny mam pomysł ! na wakacje jedziemy do paradise ! dom, ogród i morze ;D i oczywiście cała ogromna gromadka naszych maluszków :laugh:

gosia- ale piękna córcia, prze kochana jest !

super zdjęcia usg, ja będę miała zwykłe badanie 2D w poniedziałek, ale lekarz nie daje zdjęć na pamiątkę.. :( :( u mnie cena usg prywatnego z płytka to jakoś 350zł, pierwszy trymestr był tańszy.

ja skończyłam brać antybiotyk.. i złapała mnie jakaś infekcja intymna.. ale wysłałam koleżankę do położnej zapytać czy mnie lekarz przyjmie to dostała receptę na zwykle globulki bo to podobno normalne w ciąży jest.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nie wiem co robić, brać bez badania lekarskiego? wiem, że Wy na infekcje miałyście całą listę leków.. jeszcze oczy mnie pieką, więc cała się sypię po tym antybiotyku..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826255 przez Gosia27
Uśmiechnięta maleńki boski,śliczniutki,do schrupania, a jaki duży!!! Dwa razy taki jak mój :)
Aghnieszka_23 może na infekcję spórbuj maść Clotrimazol, ja jak tylko czuję że mnie swędzi to od razu się smaruję a jest bez recepty.
Paradise termin porodu 5.06.14, Imie dla synka-temat rzeka ;)

Jejku a ja dziś ledwo widzę na oczy,mała marudziła dzisiaj całą noc po pierwszym szczepieniu. Sapała a i tak się rzucała przez sen,więc miałam czuwającą nockę :dry: ale cieszę się że tak dzielnie sobie poradziła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826270 przez Uśmiechnięta86
Mały Maciuś śle kopniaczki dla cioć z forum :D

nati- prywatna nie doszła...hmmm ciekawe dlaczego. A co tam było:P??
Może jeszcze raz?

beacia - dobrze że juz nie boli. Martwiłam się ;/
My tez Maciusia mamy. I też mróz jest taki że do sklepu nie chodzę nawet bo kurtkę mam za cienką ;/ I nie mam narazie w ciucholandzie nic na siebie grubego;/

agula- spokojnie kochana! trzymam kciuki:*:D

Po wczorajszym usg ponoć : 24 tydzień jest dopiero :P
Jak to jest z tymi obliczeniami porodu.
Z OM mam 24 .04.2014 termin a z dziecka wielkości i rozwoju 17.05.2014 :D
To chyba dzidzia i jego rozwój ważniejszy.
Będzie pewnie gdzieś pomiędzy tak? Wy też macie takie rozbieżności?
Czy to ja miałam owulacje w jakimś chorym czasie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826287 przez beaciaa
agnieszka_23- możesz spróbowac Clotrimazol jak mówi Gosia, ale lepiej wybierz się z tym do lekarza

Uśmiechnięta- u mnie wg. OM 3.05 , wg. rozwoju dziecka 28.04, ale nie martw się przecież owulka mogła Ci się przestawic ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826296 przez Uśmiechnięta86
No nigdy miało nie byc owulacji więc fajnie że sie wogóle pojawiła hehhe
Tylko teraz nie wiem kiedy dzidzia przyjdzie.
Eh szkoda że maleństwa nie przychodzą co do dnia...
Będziemy na początku maja siedzieć wszystkie i pisać... "no kiedy wkońcu wyjdzie maleństwo"...hehhe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826355 przez sela
UsmiechnietaSłodki ten twój niuń :) te nasze pociechy rosna tak szybko ze jestem w szoku moj o juz ma takie włosy ze jak zobaczyłam to nie mogłam uwierzyć hahah chyba po tatusiu :woohoo:

ParadiseWarszawa termin porodu 7.05 a imie Marcel :kiss: możesz uzupełnic moje luki


Dziewczyny powiedcie co myślicie na temat FRIDY do noska szczerze mówiac troche ten sprzet mnie odrzuca ale słyszałam ze jest to na prawde super rzecz moze z czasem sie przekonam do tego a jaka jest opinnia wasza??

Wstawiam fotke mojego marcelka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826375 przez nati.olsztyn
Sela Ja też myślałam że się nigdy nie odważę użyć fridy ale rzeczywiście w przypadku własnego dziecka to co innego. U nas sprawdzala się super zwłaszcza na początku, potem trzeba troszkę walczyć z malcem ale to niezależnie czym byś chciała nos czyścić. Po pół roku super się sprawdzal u nas Katarek- to taki reduktor który podlaczasz do odkurzacza;-) Wiem, brzmi strasznie ale w praktyce jest super:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826427 przez Gosia27
Sela ja równiez polecam Fride,u nas bardzo pomaga, i tak jak Nati mowi,że jak starsze dziecko to ten odkurzacz znowu jest lepszym rozwiązaniem. Nie ma zdjęcia Twojego Marcelka...

pączek,pączuniu,pączusiu :silly: ależ miałam na niego ochotę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826428 przez marcynia
hej
ja tylko na chwilę, kazszel mnie dorwał ;/ i jakas taka lewa sie czuje...
u mnie zima w sumie jakby chciała a nie mogła .. śniegu troszke, troszkę mroźno na ogół nie ma tragedii i nawet mnie ciągnie na średnio 2godzinne spacery, dzisiaj odpuszczam przez ten kaszel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl