BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #825824 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

u mnie po staremu, wszystko w porzadku. Pogode mamy ladna, plus 8 stopni, slonko swieci. Ja sie czuje dobrze Victoria kopie :)
Siedze w pracy, czyli dzien jak co dzien, i tyle :)

Usia - wiesz, niektorzy to nie powinni miec dzieci, i masz racje, ciaza to nie choroba :) Niedawno wstawialam fotke brzuszka, wiec chyba nastepna wstawie za miesiac :-P

Usmiechnieta - ja tez sie zapisze do szkoly rodzenia, u mnie jest za darmo tez w szpitalu, w ktorym bede rodzic, trzeba sie tylko zapisac :) Ale na pewno pojde, wole wiedziec za duzo niz za malo. Zastanawiam sie tylko, czy mnie nie przerazi widok porodowki, bo nigdy na zadnej jeszcze nie bylam!
Haha, dobrze zrobilas z tym otwieraniem okien :-D
Ja tez sie zastanawiam nad prywatnym USG, chcialam sobie zrobic 4D, ale moze tak w 32 tygodniu :) Ale fajnie, wrzuc fotke jak wrocisz!

Nati - przesliczna ta czapeczka! Ty masz niesamowite zdolnosci! I bardzo dobrze, ja uwazam, ze powinnas sie chwalic! Czy ja tez bym mogla poprosic jakas moze fioletowa dla Victorii? Ale tylko, jesli bedziesz miala czas! :)

Marcynia - wow niezle, kuchenka mowisz, jezus, przeciez moglo Wam rozsadzic pol bloku! Dobrze, ze z Wami w porzadku. Fajnie, ze Cie mama zapisala do szkoly rodzenia :)

mowmimama - powiem Ci, ze ten pilates byl dosc ciezki, szczegolnie jak trzeba bylo robic miesnie brzucha, co mi sie nie za bardzo spodobalo, bo balam sie, ze dziecko uszkodze, wiec polowe olalam no i mialam duzo za ciezkie hantle, moj John mi dal, a kazdy wazyl po 2.5kg i myslalam, ze umre haha!
Ta trenerka na video powiedziala, ze mozna robic 50 minut, albo sesje 10 minutowe codziennie, wiec chyba bede robic moze 30 min a za dwa dni 20min, bo mi brzuch strasznie stwardnial po 50 minutach, zmeczylam sie, a w ogole sie nie spocilam! :-O
Co do morza to masz racje, szczesciara ze mnie, przenioslam sie 400km, zeby mieszkac nad morzem i wiem, ze to byla najlepsza decyzja w zyciu :)

Gosia27 - oj jak to dobrze, ze z synkiem wszystko w porzadku, swietne wiesci!!! Ale ta Twoja coreczka sliczna! Jejkuuuuu!!!! Normalnie laleczka! :)

Syla00 - och wspaniale!! Gratuluje zdrowego synka!! :)

Agula - ja tez bym chciala mieszkac na wsi, duzo lepsze powietrze :)

Babajaga - daj znac jutro po USG, i wstaw fotke :-D

Beaciaa - nie mam pojecia, co Ci poradzic. Jak mnie zoladek bolal to pilam zwykla czarna herbate bez cukru i bralam Rennie na zgage (bo ponoc bylo tez dobre na zoladek), ale ja mialam grype zoladkowa i nic nie pomagalo, samo przeszlo po 4 dniach :(
Lepiej posluchaj Danusii :)

Danusia - milego sprzatania, hihihi ;-) Bym Ci pomogla, ale troche daleko i moge nie zdarzyc przed zmrokiem ;-)

Milego popoludnia laseczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825889 przez nati.olsztyn
Paradise, Gosia Kochane, oczywiście że zrobię dla Waszych Skarbów czapeczki. Mam propozycje: popatrzcie na stronie zamotane.pl kolory włóczek, kordonkow jakie Wam się podobają i dajcie mi znać:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825913 przez iwonan12
nati.olsztyn co za czapeczki robisz ??

Dziewczyny ja wczoraj prawie zapomniałam o USG ale synek mi przypomniał :laugh:

Z małym wszystko dobrze 635 g



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825932 przez Paradise1982
Nati - czym sie różni włoczka od kordonki i które lepsze? Bo ja nie mam pojęcia! :-D

Iwonan - hahaha, dobra jesteś :-D cieszę sie, ze z dzidzią wszystko w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825941 przez marcynia
Gosia- ale niunia ładniutka!!!!!
Beacia- mnie tez nieraz pobolewa. Ja sie w tedy klade bo nic z lekow nie biore a moze to poprostu on soe przesuwa jakos hmmm nie mam pojecia nie pomoge:/
Paradise- dokladnie ale kuchenka w srodku nocy hmmm.
Danusia- ja tez biore siie za sprzatanie wlasnie w tym monencie :p
Usmiechnieta- i co, i co, i co? :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825955 przez nati.olsztyn
Kurcze, edytowalam mój ostatni wpis i nie załapało:-(

Tu jest link do nici z której robilam czapeczkę dla Danusi: nadodatek.pl/index.php/cPath/245_222

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826039 przez Paradise1982
Marcynia - hahaha, moze ktos byl lekko upity i glodny i wstawil pizze, ale zapomnial wlaczyc ogien :cheer: Ale mnie wyobraznia poniosla :lol:

Nati - kurcze, mi sie i roz i fiolet podoba, ale jesli masz w domu, bo ja nie chce, zebys Ty specjalnie kupowala nici po to, zeby zrobic mojej corce czapeczke, kochana jestes, ale powiedz mi, jakie kolory masz w domu, to z tego wybiore :lol:

Dziewczyny, ja wstawiam nasza tabelke, wiem, ze na pewno mnostwo informacji pominelam, wiec jak byscie mogly, to bardzo Was prosze powiedzcie mi, co byscie chcialy dodac, bo ja przegladalam posty, ale nie jestem w stanie wszystkiego wylapac.

Ja sobie siedze w ciszy, John poszedl na silownie, a mnie sie nie chce dzisiaj cwiczyc, wiec sie obijam :lol: a co mi tam :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826044 przez Uśmiechnięta86
Hejka kochane,

Jestem po usg .
No syneczek na 100% widziałam wkońcu siusiak! hhhehehe dorodny synek :P
Doktor powiedziała że wygląda na super zdrowe dziecko.
Ma ponad 620 g.
Tutaj nasz syneczek Maciuś, który zasłaniał się rączkami i pępowiną jak tylko mógł...ale coś widać i tak heheh:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826047 przez Uśmiechnięta86
próbuje cos pozmieniać bo zdjęcie nie chce się dodać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826051 przez [email protected]
Mallgoonia dzwoniłam do przychodni. Kobieta powiedziała to co wiedziałam. Otóż, że ktoś się pomylił i żeby powiedzieć lekarzowi, że wypiłam 75g. Ilość dopasowywana jest do wagi, wyniki powinny być podobne.
Dodajcie proszę mnie to tabelki.
Malec- urodzę chłopca. Termin 1-3 maj. Rok urodzenia 1986, miejscowość lublin, ciąża 1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826057 przez Uśmiechnięta86
...hmmm zmniejszyłąm może teraz się uda;/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826060 przez Uśmiechnięta86
Syneczek mamuni...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826061 przez jakasse
cudny, jaki ma słodki nosek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826064 przez Uśmiechnięta86
Gosiu- Prześliczna jest !!! Taka urocza...!!!!!!!!!!!!!!!!
Kochana z Ciebie żonka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826066 przez Paradise1982
Malec - dodalam Cie do tabelki :)

Usmiechnieta - jezuuuuuuuuuuu, jakie wspaniale zdjecie!!!!!! Ja tez takie chce!!! Normalnie tez ide na 3D!!! Sliczny ten Twoj synus!!! :kiss:

Jakasse - kolezanka tutaj nowa? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl