BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #853012 przez moniaW
cześć dziewczyny dawno się nie odzywałam ale jestem z Wami na bieżąco :)

przez ostanie dni czułam się beznadziejnie chyba przez pogodę bo ciągle padało,było szaro i ponuro,więc ciągle leżałam lub spałam.na szczęście od wczoraj świeci piękne słonce i jest we mnie więcej życia :)

nie zmienia to faktu że również czuje się jak wieloryb
aż boje się stanąć na wadzę bo pewnie przytyłam już ponad 10 kg choć wcale nie jem dużo,głownie warzywa i owoce a i tak wszystko idzie mi w boki.
do tego straszne bolą mnie łydki,chciałabym iść na dłuższy spacer ale nie daje rady :dry:

rozstępów na razie nie mam ale strasznie swędzi mnie brzuch,smaruje się i balsamuje a za chwilę znowu się drapie :dry:

wczoraj koleżanka przywiozła mi kolejne worki z ciuszkami więc czeka mnie dużo prania i prasowania,
chce mieć to już z głowy bo czuje że później nie będę miała na to siły.
zamówiłam worki próżniowe więc wszystko spakuje i niech sobie leżą do maja.

w środę kolejna wizyta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853075 przez biedroneczka39
Witam z kąpieli dziewczynki :kiss:
Się dziś narobiłam jak głupia pomimo tego że mnie boli nadal. Mam wizytę we środę u położnej zobaczymy co powie.
Po kąpieli seriale na dwójce. Miłego wieczorku brzucholki :*


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853100 przez usia
Cześć kochane.
Byłam dzisiaj na usg. Znowu potwierdzona dziewczynka :) zdrowa, doktor stwierdził że duża jak na ten okres ciąży że niby o tydzień ciąża starsza czy coś w tym stylu, waży 1800, mamy dylemat nad imieniem Aleksandra (Ola) czy Natalia. Które imię wam się bardziej podoba. Nie jesteśmy pewni...
Co do rozstępów to mam tylko albo aż na całych piersiach. Zawsze chciałam mieć trochę większe ale jak zaczęły rosnąć to mam piersi w paski.
W weekend odpoczywalam u rodzicow. Szukałam kurtki po sklepach i mam problem. Nic nie znalazłam a w zimowej już mi za gorąco. Jak wy sobie radzicie z tym problemem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853104 przez sela
Hej dziewczyny mam problem moze mi pomozecie mam problem z badaniami robiłam badania w styczniu i wyszło mi ze mam obnizonamorfologje,lekarka przepisała mi żelazo brałam przezmiesiac kolejnne badania robiłam miesiac puzniej i mam tak podwyszone zelazo ze szok norma jest 145 a ja mam 237 a morfologja dalej osłabiona.Dzis lekarz mnie nastraszył ze jak mi nie spadnie bede musiała isc do szpitala czy któras z was miała taki problem lub słyszała o takim przypadku?? POMÓŻCIE ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853132 przez usia
Witaj sela. Też przyjmuje żelazo bo mam lekką anemie ale niestety nie pomogę bo się nie znam. Mam nadzieję że ci się wszystko unormuje kochana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853194 przez nati.olsztyn
sela napisał:

Hej dziewczyny mam problem moze mi pomozecie mam problem z badaniami robiłam badania w styczniu i wyszło mi ze mam obnizonamorfologje,lekarka przepisała mi żelazo brałam przezmiesiac kolejnne badania robiłam miesiac puzniej i mam tak podwyszone zelazo ze szok norma jest 145 a ja mam 237 a morfologja dalej osłabiona.Dzis lekarz mnie nastraszył ze jak mi nie spadnie bede musiała isc do szpitala czy któras z was miała taki problem lub słyszała o takim przypadku?? POMÓŻCIE ;(


Nie każda anemia spowodowana jest niedoborem żelaza, choć najczęściej tak właśnie jest. Lekarze zwykle w ciemno, bez badania poziomu żelaza przepisuja suplementacje, niestety. Nie martw się, skontroluja, sprawdza skąd masz te złe wyniki i będziesz spokojniejsza. A mocną masz tę anemie, jakie wyniki? Jak mogę spytać, oczywiście? Trzymaj się Kochana!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853268 przez Gosia27
Hej kochane,my dziś wyjeżdżamy do mojej mamy. Będzie mnie mniej, buziakuję. Uważajcie na siebie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853278 przez nati.olsztyn
Na obchodzie powiedzieli że jak nic się nie będzie dziać i wyniki będą dobre to dzień- dwa i do domku:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853308 przez mowmimama
Cześć :)

postanowiłam z pracy napisać, bo w domu jakoś czasu nie ma. Teraz jak mój przyjechał, to wzięliśmy się za szukanie auta. I tak jakoś leci. Chyba przeziębienie mnie jakieś bierze, gardło pobolewa;/ Dzisiaj mam wizytę kontrolną, juhu;D zobaczymy małego ;D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


oki pozniej reszte przeczytam, bo dyro powrocił;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853494 przez biedroneczka39
nati trzymam kciuki za szybki powrót do domku.
sela niestety nie pomogę kochana. Mam nadzieję że lekarze zrobią badania I wszystko się unormuje u Ciebie.
A ja kurde nie wiem już sama co mi jest. Ciągle nie mam humoru, nic mnie nie cieszy. Od jutra zabieram się za porządki wiosenne to może mi się polepszy.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853503 przez sela
JA mam za duzo żelaza w organizmie lekarze m,ówia ze nigdy nie widzieli takich wyników mam skierowanie do szpitala załamka bardzo sie boje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853504 przez sela
nati.olsztyn-ja kochana anemi nie mam poprostu spadły mi czerwone krwinki i dostałam zelazo do brania a po tym zelazie mam teraz nadmiar i to spory norma 140 a ja mam 237

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853513 przez nati.olsztyn
sela napisał:

nati.olsztyn-ja kochana anemi nie mam poprostu spadły mi czerwone krwinki i dostałam zelazo do brania a po tym zelazie mam teraz nadmiar i to spory norma 140 a ja mam 237



Kochana, obniżenie wartości czerwonych krwinek to właśnie anemia. ;-) A bierzesz jakieś witaminki dla ciężarnych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853680 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

u mnie po staremu. Snuje sie po domu bez wiekszego celu. Wypralam dzisiaj ciuszki Victorii, jutro je poprasuje i troche spakuje do torby szpitalnej, bo jeszcze nie spakowalam.
Wczoraj bylam w szpitalu, bo mi sie wydawalo, ze Victoria sie nie rusza, probowalam wszystkich znanych mi sztuczek i nic, wiec pojechalam, podlaczyli mnie pod KTG i co? Mloda zaczela tanczyc, hahaha!
Ogolnie wszystko z nia w porzadku, ze mna tez, miala lenia i tyle.
Czy Wy tez jestescie ostatnio bardziej zmeczone, niz kiedykolwiek? Ja dzisiaj poza wypraniem ciuszkow i zrobieniem zupy pomidorowej nie zrobilam doslownie nic! Przesiedzialam / przelezalam na kanapie caly dzien w pizamie, tylko sie wykapalam po poludniu.

Sylwia - to jest okropne, jak mozna ukrasc komus wozek, masakra jakas! W ogole duzo przeszlas ostatnio!

Danusia - ja tez tak mam, jak tylko wyjde, to marze o tym, zeby usiasc :-/

OlgosAmigos - Boze, kochana, naprawde nie wiem jak Ci pomoc, bo sie totalnie nie znam :(

Usia - mi sie bardzo podoba Ola :) chociaz Natalia tez ladne.

Nati - ciesze sie, ze Ci sie polepszylo :)

mowmimama - mam nadzieje, ze Ci przeziebienie szybko przejdzie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853685 przez OlgosAmigos
Ależ tu dzisiaj cisza i spokój! :ohmy: my po wizycie jestesmy :) mała ma się dobrze,akurat wody płodowe piła więc do dzióbka można było zajrzeć :laugh: waży całe 1220g!to chyba nie tak źle,co nie? :) ułożona jest już niby główkowo ale coś czuję,ze jeszcze się poobraca bo intensywnie walczy! :silly: łożysko i szyjka niby ok ale że względu na skurcze mam się oszczędzać i nie stronić od leżenia :dry: no i jeszcze żelazo mi dołożyła! :( a ja się mięchem faszerowałam i morfologie powtarzałam,żeby się przed tym ustrzec! :angry:
Jak tam po Waszych wizytach? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl