BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #852635 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #852651 przez Paradise1982

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852653 przez danusia87
Gosiu ja po ciąży z Olivia mam b.dużo rozstępów bladych na udach pupie podbrzuszu biodrach a odkad skończyłam karmic na piersiach....niestety tez sie z tym zle czuje ale mąż zawsze caluje te miejsca i mówi jak bardzo mnie kocha i że zawsze będzie mnie kochać nawet jak cala bede w rozstepach ;) (do czego nigdy nie dopuszcze) hihihi

Natalko Kochanie martwie sie o Ciebie i Malutka jak sie czujesz? Wszystko dobrze?

UŚMIECHNIĘTA Rudzielcu Nasz Kochany Spóźnione Ale Szczere Życzenia Wszystkiego Najlepszego oraz duzo Zdrówka Szczęścia i Miłości ...przepraszam że dopiero teraz ale nie było kiedy a z głowy wypadło mi bo przygotowywalam imprezy urodzinowe dla Męża. ..Mam nadzieję że mi wybaczysz ;)

Ok zmykam nyny bo dzisiaj zle sie czuje rano napilam sie jakiejs nowej kawy i juz nigdy jej nie wypije -Żadnej KAWY bo Cisnienie mialam 140/90 :( serce chcialo mi wyskoczyć. ..miałam juz jechac do Kliniki ale na szczęście po wypiciu 2l wody przeszlo po 2h od wypicie cisnienie mialam juz 110/65...teraz jestem padnięta po całym weekendzie i imprezach ...odezwe sie jak do siebie dojdę :kiss: :blush:



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852660 przez [email protected]
Ja mam okropne rozstępy na piersiach. W ogóle to suty wielkości dużej mandarynki, ściemniały i są ogólnie brzydkie. Mój mąż już tęskni za tym co było.
Ja też dziś i pewnie do końca ciąży będę wielorybem. Nie mogę złapać tchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852666 przez nati.olsztyn
Kochane, ja tak na szybko. Znów miałam dziś skurcze popoludniu, dostałam kroplówkę z magnezem i po jakimś czasie ustąpiły. Nie byłam badana "oddolnie" więc nie wiem czy coś tam się dzieje, mam nadzieję że nie. Jutro poniedziałek więc może dowiem się co z nami dalej. Dziękuję za troskę moje kochane Dziewczynki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852688 przez danusia87
Natalko Kochanie jak lekarz przyjdzie i się czegoś dowiesz dawaj jak najszybciej znać ... Malutka to lepiej niech sobie jeszze troszke posiedzi u Mamusi w brzuszku :)

U mnie ok dzisiaj jestem tylko na "Ince" hehe troche to nie dla mnie ale coz zrobić kiedy zwykłej kawy sie nie może. ...
Poza tym wczoraj poszlam spac o 22.30 ale spalam jak zabita calutenka noc hehe zresztą tak jak i Olivia ...chyba sloza nam te wiosenne spacerki na świeżym powietrzu ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852690 przez marta.dds
Hej Wam,
ja ostatnio mam totalny spadek energii dodatkowo też czuję się jak wieloryb... ani oddechu złapać, wszyscy mówią, że sapie w ogóle wolne chodzenie strasznie mnie męczy (zawsze mnie męczyło)kiedyś chodziłam jak robot a dzisiaj się toczę... :( z rozstępami też mam problem i to też mnie dołuje... kolejny problem to spanie w sumie to wstawanie... 5/6 godziny w których się budzę i nie mogę zasnąć wiec w dzień tak jak wypluta się czuje...
Jutro wizyta więc zobaczymy co tam u maluszka :)

Nati- oby się wszystko unormowało!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #852696 przez SYLWIA
Cześć Dziewczyny.

Dawno nie pisałam, ale podczytuję Was. Nie miałam jakoś siły na pisanie.
Tak w skrócie co u nas.
1. Ukarali nam wózek z klatki - spacerówka X landera.
2. Byłam u lekarza 20 lutego na wizycie mały ważył ok 1500, do tego mam cukrzyce ciążową po 2h miałam wynik 143 a norma jest 140 i byłam już w poradni diabetologicznej i muszę trzymać dietę i mam glukometr (4 razy dziennie się badam).
3.Mały jeszcze wtedy był ułożony miednicowo.
4. zapisałam się prywatnie do lekarza ze szpitala wojewódzkiego, żeby to on wykonał mi cesarkę w razie czego. Okazało się na badaniu,że mały ułożony jest już główkowo. Ale stwierdziłam,że będę chodziła już do końca ciąży do tego ginekologa jednak ma dużo lepszy sprzęt i jest bardziej fachowy. Stwierdził,że mały ma mały brzuszek, ale mówi by nie martwić się na zapas. waży ok 1740 (7 marca wizyta więc nie przytył za dużo).
5. Za to starszy siedzi ze mną w domu bo wciąż kaszle i miał zapalenie spojówki. Muszę też dziś zapisać go do poradni kardiologicznej lekarz powiedział,że słyszy jakieś szmery na serduszku.
6. Zrobiliśmy remont pokoju dla chłopaków Malowanie + tapetowanie ja dostałam strasznego uczenia na twarzy (spuchłam + dostałam zapalenia spojówki) od tej farby i kleju

Tak ogólnie czuję się dobrze.
Wczoraj byliśmy w Kadzidłowie Park Dzikich Zwierząt trochę się nałaziłam,że wieczorem padłam o 19.50.



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852697 przez danusia87
Marta ja też mam jutro wizytę o 9.30 w Klinice będą oglądac serduszko Maleństwa a w środę mam na 16.15 u mojego Gina :) też czuję się strasznie ciężko mam trudności z oddychaniem i nie mogę zbyt długo chodzić wszedzie gdzie jestem szukam tylko kawłaka jakiegoś miejsca aby usiąść... ale już nie dużo nam zostało :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852705 przez SYLWIA
Nati - domyślam się,że jest Ci ciężko bez synka. Ale ważne by Malutka za szybko się nie urodziła. Trzymam kciuki żeby jednak pozwolili Ci wyjść ze szpitala. A nie chcesz by mąż przywiózł Ci małego do szpitala? Na dole możecie się spotkać.

Danusia - uważaj z ciśnieniem masz dość wysokie, ja zawsze miałam książkowe ;)

Gosiu - ja po pierwszej ciąży też mam kilka rozstępów. Pojawiły się tam gdzie nie sparowałam po bokach przede wszystkim.



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852844 przez OlgosAmigos
Cześć Dziewczęta! piękny dziś dzień mamy, co? ;) aż się w domu siedzieć nie chce...

co do rozstępów to ja też mam na pośladkach po dojrzewaniu :angry: a zauważyłam je dopiero jak już były białe więc po ptokach :dry: teraz smaruję wszystko co tylko mi się "naciąga" albo może naciągnąć i mam nadzieję, że nic nie wyjdzie :huh: mogę Wam polecić olejek ze słodkich migdałów!jest naturalny, można stosować w ciąży, zapobiega powstawaniu rozstępów, ale też redukuje te co już powstały, jest bezzapachowy, super się wchłania, nie zostawia takiej śliskiej powłoki...potem można smarować nim noworodka :) ja pierwszą buteleczkę kupiłam w "mydlarni św Franciszka" to zapłaciłam jak za zboże, ale teraz kupuję w pobliskiej aptece...nie całe 8zł za 50ml ale bardzo wydajny jest...naprawdę polecam! :)

Marta- ja też nie taka ociężała czuję :dry: tak mnie mięśnie ud bolą, że nawet na kibelek ciężko usiąść :ohmy: mam nadzieję, że to jeszcze przejdzie bo chodzę jak kaczka :silly:

Nati- co tam u Ciebie słychać?jak się sprawy mają?

Sylwia- no to trochę się na Ciebie nałożyło :dry: współczuję, ale może teraz już będzie tylko lepiej! :)

też mam jutro wizytę i usg niby nie przewidziane, ale może jak poproszę to podejrzymy tą naszą dziecinę!już sie nie mogę doczekać! :lol: Udanego i slonecznego dnia zycze! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852959 przez nati.olsztyn
Hej! U mnie rano na obchodzie wypatrzyli w wynikach z czwartku że mam niski potas. Zatem jestem już po kroplówce z potasem. Mam nadzieję że to pomoże i że to była przyczyna tych skurczybyków. Nie wiem jeszcze jak długo będą mnie tu trzymać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #852965 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852979 przez nati.olsztyn
Gosienko Jaki kolor tej czapeczki? No i jeszcze głębokość czapki potrzebuje- czyli od czubka główki do czoła. Najlepiej założyć jakąś czapeczkę i zmierzyć w czapce:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #852984 przez Gosia27
nati.olsztyn napisał:

Gosienko Jaki kolor tej czapeczki? No i jeszcze głębokość czapki potrzebuje- czyli od czubka główki do czoła. Najlepiej założyć jakąś czapeczkę i zmierzyć w czapce:-)


16cm,kolor niebieski badź fiolet,albo biel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl