BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #860800 przez karla2102
hey kochane u mnie lepiej brzuszek po luteinie przestał bolec nie mam już skurczy i nieprzyjemnego bólu ja na okres.... Za to jestem strasznie śpiąca po tych tableteczkach i zmęczona..... A o zgadze już zapominałam super jest te mleczko.....
Puchną wam tez nogi w okolicy kostki wieczorem tzn mi puchną i nie wiem czy to normalne czy coś nie tak???
Co do wózka to mieliśmy wybrany baby design lupo 3 w 1 ale teraz zobaczyłam ten wasz camarelo sevilla i bardzo mi się spodobał;))) jestem zauroczona hehehhe;) no nic za jakiś tydzień wybieramy do Olsztyna do bobasa zobaczymy na żywo i wybierzemy... :laugh: :laugh:
U mnie dziś niedziela samotna mąż na służbie w pracy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860803 przez [email protected]
karla jakie mleczko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860885 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

witam w niedziele. Cos sie obudzilam bez dobrego humoru. Chyba hormony znowu szaleja :( A jak u Was? Hormony znowu daja popis, czy macie dobre humory?

marcynia - u nas (w UK) niestety nie jest cieplo, tylko plus 7 i raz slonce, raz deszcz, ale mam nadzieje, ze pogoda sie poprawi, w koncu wiosne mamy!

patka89 - no wlasnie, rozne opinie slyszalam o tych pierogach, jedni mowia, ze super, drudzy, ze nie, bo dziecko nie ma jak sie swobodnie ruszac...

moniaW - szybkiego powrotu do zdrowia!

oleczka - ja tez juz wstaje w nocy do WC i mam powoli dosc.. ale jeszcze troche ;-) Potem bedziemy wstawac do naszych dzidzi hihihi. Ja tez sie nudze, wszystko mam w sumie zrobione, ewentualnie torbe dopakowac, ale to tylko kosmetyki, wiec nie ma pospiechu.

marcynia - wow, 35 tydzien, no niezle. Chyba czas sie pakowac powoli, hihi ;-)

Biedroneczka - nie przejmuj sie, ze jestes w czarnej d*pie, masz jeszcze przynajmniej 7 tygodni :) A to przygotowywanie az tak dlugo nie zajmie. Jak siedzisz w domu, to kupuj na eBayu tak jak ja :) Doslownie codziennie cos przychodzi...
Ja tez mam jobla na punkcie sprzatania, ale kurde ostatnio coraz mniej sily :( Ciesze sie, ze z pecherzem lepiej! x

Nati - ciesze sie, ze nocka lepsza od wczorajszej!

marta.dds - a smarowalas w ogole czyms brzuch? Ja codziennie smaruje od 12 tc i jak narazie mam jeden rozstep. Ostatnio ogladalam program i to zalezy czy sa glebokie, bo jesli sa glebokie to ponoc nie znikna, ale moga zblednac, a jak plytkie to moze ich ponoc pozniej nie widac. Sama zobaczysz...
Waga maluszka sie nie przejmuj, ja nie mam pojecia ile moja dzidzia wazy, bo ostatnie USG mialam w 20. tygodniu i dzieki temu mam spokoj i sie nie stresuje :)

Danusia - super, ze Olivia tak szybko sie nauczyla nie siusiac w nocy, tez bym chciala zeby mojej corci sie szybko udalo :) Przyjde do Ciebie na nauki nie siusiania w pampersy, jak przyjdzie co do czego :) Ja tez tak mam, ze jednego dnia to mam tyle energii, ze WOW, cala chate bym wysprzatala, wlacznie z oknami, a drugiego dnia moglabym tylko lezec na kanapie...

Karla
- co to swietne wiadomosci, ciesze sie, ze brzuszek juz Cie nie boli, hurra! Masz racje, to mleczko jest super, tez je uzywam i teraz mam zgage naprawde rzadko, a jeszcze pare tygodni temu mialam prawie non stop :-/
Mnie polozna mowila, ze jak puchna nogi, to trzeba koniecznie to zglosic, bo (nie zawsze, ale...) to moze byc jeden z symptomow stanu przedrzucawkowego.. albo po prostu woda Ci sie zatrzymuje w organizmie, ale ja bym na pewno zadzwonila i jej o tym powiedziala. Twoj maz jest wojskowym?

Malec - Gaviscon w plynie, takie biale geste mleczko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860903 przez [email protected]
Aha dzięki.
Gaviscon mam, ale w tabletkach. Rennie już na mnie nie działa.
Ja nie mam humoru, jakaś taka leniwa jestem. Muszę się zmuszać, żeby zrobić cokolwiek.
Bolą mnie biodra jak śpię. Nogi nie mieszczą mi się w buty. Wczoraj kupiłam sobie balerinki, żeby mieć w czym chodzić. Zgaga męczyła mnie całą noc i kłopoty z jelitami mam.
Taki stan rzeczy mam od kilku dni i jest mi z tym źle. U nas jest +15, ale zbiera się na deszcz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860962 przez karla2102
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. mleczko gaviscon na mnie podziałało miałam non stop zgagę,teraz aby piję je przed snem zapobiegawczo.... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860963 przez oleczka331
Witam
fajnie ze wszystko u kazdej w miarę leci chyba nie mozemy az tak narzekac oprocz lenistwa,zgagi, wc,i nieprzespanych nocy wszytsko przebiega ok, zaczynam to doceniac.Potem licze ze zostanie tylko wstawanie do naszych bobasów ale to bedzie milsze niz spotkanie z Panem WC.

Paradise- nuda nuda nuda masz racje niewiem czy za wczesnie nie jest wszystko gotowe ale chyba lepiej wczesniej niz pozniej.

W sumie Polozna mowila zeby poprac ciuszki 3 razy zrobilam to raz bo w sumie nie czuc tej chemii moze sie znow zmobilizuje i jeszcze popiore przynajmniej z raz chodz kazdy mowi ze az tyle nie potrzeba jak myślicie???

widze ze nie tylko ja siedze w szlafroku do popludnia, w weekendy zdarza mi sie to notorycznie bo mi za ciasno nawet w dresach majtasy tez mnie juz cisna najlepiej spodnie pizamowe luzne i szlafrok, ale to jest lenistwo pozniej caly dzien...

nic trzeba isc na jakis spacer ale nie za daleko po zadyszka, i ciągną wiązadła pod brzuchem.


czy wy juz myslicie jak to bedzie na porodówce? ja sie tak boje moze mamy ktore juz rodzily moglyby nas pierworodki nieco uspokoic????czy to naprawde bedzie az tak bolec? czy ze znieczuleniem tez tak bardzo? podzielcie sie lub moze trzeba podgladnac co u kwietniowek tam sie dzieje :unsure:

milej niedzielki, od jutra dalszy ciag kursu wiec nareszcie rusze sie do szkoly...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860972 przez karla2102
paradise niestety nie wojskowy stara się do wojska. Pracuje w ochronie aktualnie i też tam maja służby 24 h 2 dni wolne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861028 przez marta.dds
Paradise-smaruje od 2 miesiąca wypróbowałam już wszystko oliwki,żele,kremy, balsamy,olejki poza tym od zawsze kąpie się w oliwce... Skóra jest nawilżona, niby to kwestia genów wszyscy mówią tak... Ja w żadne specyfiki już nie wierzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861037 przez oleczka331
ja uzywam mleczka z hipp dla cieżarnych taka okragla buteleczka z dozownikiem.Koszt 10e.Smaruje ok 6 razy dziennie sam brzuch nim:)
jest super-zadnego ja dotad rozstepu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861063 przez patka89
marta.dds Z tymi zagubionymi wynikami to Ja też,już dwa razy miałam problemy.
Nie wiem czy Oni maja taki bałagan tam w laboratorium,czy nie wiem o co chodzi:(
Co do rozstępów niestety nie pomogę bo Ja ich nie mam.Ja to dzień w dzień się zastanawiam jak to będzie, Czy długo będę rodzić czy może szybko i jak to w ogóle będzie :(
Z humorkiem to u mnie różnie ostatnio ale zazwyczajmam dobry chyba,że nie zjem coś słodkiego to wtedy do mnie nawet z kijem podejść nie można :D

Powiedzcie mi czy Was też tak boli w pachwinach jak gdzieś za mocno nogę podniesiecie,czy coś u Mnie się dzieje nie tak :(Nie wiem czy jutro nie będę musiała biec do lekarza:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861113 przez danusia87
Mamusie mam problem rano o 7 ide z Olivia do lekarza jest cala w wysypce takiej jak półpasiec ale i ospa tylko że ospe juz miala w zeszlym roku w czerwcu i teraz nie wiem boje sie o siebie i maleństwo ; ( jak bede u lekarza musze spytać o siebie od razu. ... teraz cala noc będę myslala zamiast spac martwie sie o Małą i o Małego w brzuchu ; (


Dam znac jutro po lekarzu .... :(



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861135 przez biedroneczka39
patka mnie też boli w pachwinach. To od ucisku dzidziusia na pewno.
A ja już po kąpanku siedzę I odpoczywam. Oglądam "lekarzy".
Mam problem ze spaniem niestety. I nogi mam jakieś niespokojne kurde. Po za tym mimo nawilżania strasznie swędzi mnie ciało. Jeśli chodzi o rozstępy to nie mam żadnych nowych oprucz tych bladziutkich po ostatnich dwóch porodach. Ale gdyby się pojawiły to nie będę ubolewać. Takie "kreseczki szczęścia"poprostu.
Któraś pytała jak to jest z porodem. Ja jestem po jednym cesarskim cięciu I po jednym naturalnym porodzie. Jeśli chodzi o uświadamianie to nie ma co nikogo słuchać ponieważ każdy przechodzi inaczej I każdy mi inny próg odczuwania bólu. Owszem może poród to nie bajka. Sama się stracham jak cholera ale trzeba myśleć pozytywnie kochane.
danusia kochana nie wiem co poradzić. Mam nadzieję że to nic groźnego. Spokojnej nocki kochana :*


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861152 przez patka89
Danusia daj znać jak tam było u Lekarza trzymam kciuki..!
Biedroneczka to Mnie uspokoiłaś ,bo już się bałam,że jest coś nie tak.
Chodź teraz ostatnio zaczełam odczuwać dopiero ,że jestem w ciąży i ten ból w pachwinach
i ból prawego żebra jak za długo na Nim leżę :(
No i zaczynają mi się humorki, coś czuje,że te ostatnie tygodnie mogą być ciężkie i dla Mnie i dla Mojego Partnera :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861201 przez oleczka331
biedroneczka ktory porod polecasz bardziej cc czy sn? napisz za i przeciw jesli mozesz?

dziewczyny ja chyba za duzo tyje kg tygodnioowo ile wy przybieracie ile macie juz do przodu?

i ostatnie pytanie jak obciac paznokcie u stop i posmarowac stopy jak juz nawet skarpety to problem :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861236 przez biedroneczka39
oleczka po normalnym szybciej doszłam do siebie. Po cc nie mogłam chodzić I byłam zgięta wpół. Po naturalnym miałam cięte krocze więc przez dwa tygodnie też nieprzyjemny ból. Nie wszystkim jednak tną krocze kochana.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl