BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857492 przez patka89
Mamma Mia! wydaje mi się ,że lekarz nie dopuści by coś dzidzi było,ale Ciebie leczyć też musi.Ja wiem,że w moim przypadku to były nerki i się udało. Mówią,że jak się odpowiednio wszystko szybko leci to dzidzi nic nie będzie także głowa do góry jutro lekarz określi wszystko i będzie dobrze zobaczysz..!

Paradise fajny wózek Ja czekam na swój :)
a tak w ogóle to już bym chciała w nim wozić dzidzie a tu jeszcze półtorej miesiąca może trochę mniej :(

Co do tych płynów to Ja mam koloru białego je, a My używamy zielonego i różowego ale to chyba różni się tylko zapachem :D

Moja mała zaczeła się własnie kręcić jak co wieczór,prawie cały dzień zawsze sobie spokojnie śpi w brzuszku a wieczorem daje nieźle popalić się wierci jak nie wiem :D chyba jak się urodzi to w nocy będzie ciężko :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857497 przez marcynia
No wiec wstawiam zdjęcie wózka. Jutro jak bedzie jasno zrobie bo troche klawo to teraz wyglada no ale jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857599 przez Uśmiechnięta86
Hejka kochane:D

Paradise piękny wózek!!!:D

Ja mam w czwartek wizytę. Oj nagadam się na niej.
Morfologia mi wyszła dziwna . Neutrofili za duuuuuużo . Leukocyty 16000
Mocz zły ale nie tragiczny.
Eozofili i baozofili nie mam wcale;/
I reszta to Same strzałki na tej morfologiii. jedne w dół drugie w góre;/
A to było 3 tygodnie temu kiedy jeszcze dobrze się czułam...więc jutro o 7 mam badania a w czwartek na wizytę pójdę z aktualną morfologią i moczem bo czuję się słaba chora i obolała. i chyba mam stan zapalny" podwozia i pęcherza" coś tam jest nie tak zdecydowanie.

jakiś śluz kolorowy mam;/ , i takie jakieś swędzenie i pieczenie jakby kłócie.....mam wrażenie że mi wszystko wypadnie że wisi;/ dziwaczne to jakieś...


Skurcze mam bezbolesne i kilka razy na dzień bolesne.
Me dni w pracy to już ostatnie. Nie mogę siedzieć bo boli całe "podwozie" i miednica...
.
Dobrze że was czytam bo wiem że wy też tak macie i się nie martwie bo nie jestem sama:*:*
zDRÓWKA WAM ŻYCZĘ!!!!!

Patka, mamma mia- nerki to w III trymestrze zmora!
32 tydzień czas zacząć:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857606 przez patka89
Uśmiechnięta86
z Nerkami to mam przerąbane od samego porodu mojego,przyzwyczaiłam się do nich hehe :D
A co do Twoich dolegliwości to myślę,że wszystko wyjaśni się na wizycie.
Chodź tak jak tu czytam forum, to czasami czuję się jakbym nie była w ciąży.
Bo oprócz skurczy w prawej łydce i bolącego żebra nic mi nie dolega tzn nic mnie nie boli.
Dlatego Boje się,że poród mogę mieć ciężki :(
Ktoś kiedyś powiedział,że jak np czas ciąży przechodzi się ciężko to poród jest lżejszy a jak za delikatnie to poród jest straszny.Mam nadzieje,ze to tylko głupotki są :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857903 przez danusia87
oleczka ja mieszkam w Austrii! i tutaj tak właśnie mamy ze laktatory dostajemy na recepte :) bardzo fajna sprawa...

Paradise śliczny wózeczek naprawdę mi się podoba...Wózek dla Prawdziwej Victorii :)

patka mi mój lekarz prowadzący na moje silne skórcze Braxtona(dodam że mam tak silne i ciąle płaczę a i ruszyć sie w tym momecie nie mogę) powiedział mi że te kobiety które takie mają zazwyczaj poród przechodzą bardzo szybko i nie tak strasznie boleśnie...i że ma potwierdzone to w badaniach nad swoimi pacjentkami...zobaczymy czy i u mnie się sprawdzi :)

Uśmiechnięta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ja też mam skurcze ale strasznie silne :( aż płaczę z bólu i biedna moja córcia bo to widzi a nie umiem sie powstrzymac od placzu...

Mamma Mia chyba każda z nas teraz bądź w niedługim czasie zacznie mieć syndrom wicia gniazda :) daj znać po wizycie co tam u Was dziewczynki :)

Ja zaczynam mieć stracha ze zaczne rodzić duzo wczesniej i nikogo nie będzie kto mógłby się zaopiekować Olivią na czas pobytu w Klinice...Teściowa ma przyjechać 2tyg przed terminem(dodam że mam złotą teściową jest dla mnie jak przyjaciółka) wczesniej nie da rady bo sama ma męża schorowanego (4operacje na kręgosłup) i pewnie troche sie boi go zostawić w Polsce samego na tak długi okres czasu...:/ Mam nadzieje ze mały Marcelek zechce być weekendowym dzieckiem jak zreszta Olivka i nie będę miała problemu gdzie zostawić Olivię jakby Teściowej jeszcze nie było... :/



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857928 przez beaciaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Paradise super wózeczek, świetny kolor :)!
Danusia87 ja też zaczynam panikowac, od tygodnia śni mi się, że się zaczyna. Dziś miałam sen strasznie realistyczny, że coś dziwnie się poczułam pojechałam na ip i mówią mi że mam 6 cm rozwarcia i zaczynam rodzic. Byłam przerażona bo jestem u rodziców i wszystkie rzeczy są 150 km ode mnie do tego mąż na szkoleniu i co ja zrobie ? Na szczęście to był tylko sen, ale stracha się najadłam :(
Marcynia podejrzenie miałam przez duży przyrost wagi od ostatniej wizyty i przez opuchliznę. Okazało się jednak, że piję za dużo płynów i po prostu zostaje mi woda w organizmie, przez to waga poszła w górę i te opuchnięcia. Teraz pilnuję się żeby pic max 2,5-3 litry płynów dziennie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857931 przez patka89
Ale mam nadzieje,że te mamusie co nie przechodzą tak ciężko tych skurczów też ciężko
z porodem mieć nie będą. Zresztą jutro się wszystko wyjaśni,czy przypadkiem nie będę musiała mieć cc,ponieważ mam dość duże problemy z oczami,tzn jak byłam mała miałam skracanego nerwa w prawym oku a wiadomo jak to jest oczy są bardzo delikatne.Jestem ciekawa co jutro powie Mi okulista wypis ze szpitala po operacji mam już przygotowany.Pewnie czeka Mnie badanie i Pani doktor oceni co i jak :) Chodź wcale z takiej opcji do końca się nie ciesze przy porodzie może boleć nie będzie,ale po wiem,że cc dużo bardziej boli i dłużej dochodzi się do siebie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857949 przez oleczka331
no to faktycznie dobrze ze masz taka mozliwosc wypozyczenia sprzetu zawsze oszczednosci no i fajnie bo w sumie cto co potem z tym zrobic.

Dzis moje kochane mialam straszna noc myslalam ze to juz mialam straszne bole zwijalam sie strasznie niewiem czy to skorcze czy moze od tych lodów(dzis z nimi juz nie zaczynam-koniec )moze to byly wzdecia ale zdawalo mi sie ze raczej nie.Budzilam mojego meza ale spal tak twardo ze nawet moje wycie go nie budzilo w miedzy czasie kiedy mialam 5 minut spokoju i juz chcialam troche zasnac zaczelo sie jego chrapanie :( za co sobie pomyyslalam :angry:
mysle ze jak zaczne rodzic obleje go zimna woda bo inaczej to chyba sie nie obudzi rano jak mu napisalam dlaczego nie wstal mowi ze nic nie pamieta tylko tyle ze chcialam do szpitala- no i tak bylo :huh:
jesli dzis powtorzy sie sytuacja i znow bede to miec jade odrazu lub wzywam pogotowie bo dzis w nocy to byly 3 godz bolu. a przeciez jeszcze nie cale 2 miesiace.Dodam ze boli mnie caly czas to samo miejsce pod brzuchem mala sie rusza wyciaga przeciaga czuje jej konczyny :) ale to co sie dzieje nizej to niewiem jutro bedzie powazna rozmowa z moja gin.

Czekam na wozek dzis dostalam info ze juz masz go kurier ale ile bedzie tu szedl niewiem bo jak zwykle wprowadzajac nr przesylki mam brak danych ;) a na dole ze kurier nie ma obowiazku sie wczesniej kontaktowac czyli jak mnie nie bedzie to co? paczka wroci na Polske? ehhh :cheer: dziwne.No czekam do piatku licze ze bedzie to wstawie tym czasem moze wejdzie moja szafa nareszcie i sie nia pochwale:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857969 przez oleczka331
wejdzie czy nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858056 przez mowmimama
Cześć dziewczyny :)

nesia84ja też planuje w maju już tylko odpoczywać :)

OlgosAmigos jeśli słoneczko by świeciło, wziąć koc gruby, przykryć się nim i można siedzieć, a jak nie na plaży to nawet na promenadzie, na ławeczce :)ja trzymam kciuki żeby skurcze poki co się nie pojawiały, to może lepiej w domu zostać i nie jechać nad morze...

Paradise dziękuje! :) o to rzeczywiście intensywny weekend :)widać widać zdjęcie, ładna fura ;D

Danusiau mnie mój też złapał wirusa, na szczęście nie zaraziłam się od niego:)

ja to teraz nie piszę tak często, bo w dzień praca, a jak wracam do domu to z moim siedzę :) trzeba nadrobić stracony czas:)

oleczkazdjęcie weszło :) ładnie:))

A ja siedzę w pracy, jeszcze tylko półtorej tygodnia i koniec stażu, już się nie mogę doeczekać, tym bardziej, że przez cały tydzień nie ma dyrektora i nic kompletnie nie robię, straszne jest takie siedzenie. Już wolę mieć obowiązki. Ja póki co cały czas czuję się dobrze, zgagi nawet nie ma ;p w weekend jak miałam wziąć prysznic to poczułam ból z boku pleców, położyłam się i po 15 minutach minęło. Wydaje mi się, że mały mi tam coś przycisnął, bo często go czuje po prawej stronie :) już prawie mam 7 kg na plusie;D brzuszek ślicznie widać :) już nawet z pod płaszczyka widać zaokrąglenie :) Maluszek fika w brzuszku jak zjem coś i się położę na plecach :) wtedy brzuszek faluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858105 przez danusia87
oleczka bardzo ładnie!!! A co do paczki jeśli jest wysyłana z PL to kurier też jest Polski i towar wraca do PL tego się dowiedzielismy dopiero teraz jak remontowaliśmy pokój córci i czekaliśmy na łóżko z PL....

mowmimama Kochaniutka nic sie nie przejmuj wszystko rozumiemy Twój non stop w rozjazdach więc korzystaj puki jest w domku i zajmuj się nim a nie nami :) ale wracaj szybciutko :)

beaciu Kochana nic sie nie martw wszystko w swoim czasie a takie sny beda sie zdarzac coraz czesciej!!! Pamietaj jednak że musisz teraz dmuchać na zimne i bardzo na siebie uwarzac :*:* Już masz jeden pobyt w szpitalu za sobą!!! :*:*:**



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858173 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

czy Wy tez jestescie wiecznie zmeczone? Ja powaznie poglabym spac lub lezec na okraglo. Tylko dlatego, ze zawsze cos mam do roboty, to tak nie robie...
Na 15 jade na rehabilitacje, zobaczymy, jak to bedzie.

Dziewczyny dziekuje za komplementy co do wozka :)

Oleczka - dwa lata to juz cos! I jak Ci sie podoba w Niemczech? Chcesz wracac do Polski? Ja mieszkam w Anglii 7 lat i na 100% nie wracam.
Oj, ale mialas nieciekawa noc...Szafa - sliczny porzadek :) i piekna sciana!

meggi27 - witamy :) Wiesz juz czy to dziewczynka czy chlopiec? W ogole opowiedz nam o sobie :)

Karla
- ja tez wczoraj mialam troszeczke jakby taki niby leciuuuuuuuuutki bol jak na okres, ale nic nadzwyczajnego :)

OlgosAmigos
- moj wozek jest Motherare Xpedior. Lubie go, ale ja sie w sumie nie znam na wozkach :) Wrzuc fotke swojego, tez jestem ciekawa!

Danusia - jezus, to mnie wystraszylas tymi skurczami, widzisz, ja nigdy nie rodzilam, wiec sobie nawet nie wyobrazam tego bolu!!

Beaciaa - o w morde...ale mialas sen, chyba bym umarla ze strachu!

patka - powodzenia u okulisty! Napisz co powiedzial..

mowmimama - ja tez lubie jak mi brzuszek faluje, moglabym tak patrzec i patrzec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858188 przez marcynia
No ciekawe czy dzisiaj sie uda wrzucic zdjecie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858208 przez marcynia
Beacia- o ja.... ja tez mam duzy przyrost wagi ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858250 przez oleczka331
musisz zmniejszyc wtedy mi weszlo 800x600:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl